Kadınlar yaratılışları gereği muhteşem ve güçlü varlıklardır. Eh, biraz da anlaşılması zor. Ancak hayatınızdaki kadının burcunu biliyorsanız; onu anlamak sizin için zor olmayacak. Birinin burcunu bilmek size karakteri hakkında da bazı detayları verir. İşte kadınların Burçlara Göre Karakter analizleri hakkında bilmeniz gereken özellikleri.

Koç Burcunun Karakteri

Hareketli, kendine güvenen ve cesur olan koç burcu kadınları, bu özellikleriyle diğer kadınlara ilham kaynağı olurlar. Koç Burcunun Karakteri çabuk güvenen bir yapıya sahiptir. Bu nedenle çok sık hayal kırıklığı yaşar. Adaletli ve dürüst olan koç burcu kadınları rekabet etmeyi sever. Ateş grubu burçlarından olan koç kadınları tutkuludur ve macerayı sever.

Koç Burcunun Karakteri

Boğa Burcunun Karakteri

Samimi ve sadık olan boğa burcu kadınları, sınırları zorlandığı zaman aşırı derecede öfkeli ve sinirli bir yapıya bürünebilirler. Boğa Burcunun Karakteri cana yakınlığı ve samimiyeti ifade eder. Hoş sohbetleri olan boğa burcu kadınlarının çevresi geniştir ve çok sayıda arkadaşı vardır. Ancak sadece birkaç tanesi ile samimiyet kurmayı tercih eder. 

Boğa Burcunun Karakteri

İkizler Burcunun Karakteri

Burçlara göre karakter analizi yapan araştırmalar gösteriyor ki ikizler burcu kadınları harika bir arkadaştır. Hayata karşı olumlu bakış açıları bulunan ikizler burcunun karakteri ile arkadaş olanlar bilir ki sizi daima pozitif tutar ve potansiyelinizi ortaya çıkarmada size yol gösterir. Sevecen ve ilgili olan ikizler burcu zaman zaman fevri davranışlar gösterebilir. 

İkizler Burcunun Karakteri

Yengeç Burcunun Karakteri

Sakin ama tutkulu olan yengeç kadınları; değişken ruh haline sahip ve inatçıdırlar. Bazı zamanlar hep uysal hem de dik başlı olmasıyla kafanızı karıştırabilir. Yengeç burcunun karakteri anlaşabildikleri zaman oldukça sevecen bir yapıya bürünür. Üzüldükleri zaman sessiz kalmayı tercih ederler, asla intikam almak onlara gore degildir. Hassas bir yapısı olan yengeç burcu karakteri bilerek sizi üzecek davranışta bulunmaz.

Yengeç Burcunun Karakteri

Aslan Burcunun Karakteri

İlgi, saygı ve hayranlık. Aslan burcunun karakteri sizden bu üç şeyi bekler. Bazen kibirli ve gururlu davranabilirler. Aslan burcu kadının ilk başta sert görünen yapısının altında küçük bir kız çocuğu vardır. Bu nedenle sahip olduğu her şeye değer verir. Para ve lüks hayatın peşinde olmayan aslan kadınları, yardıma ihtiyacı olanlar için her zaman hazırdır. 

Aslan Burcunun Karakteri

Başak Burcunun Karakteri

Pratik zekalı, analitik düşünme yeteneğine sahip, yardımseverlik gibi bir çok özelliğe sahip başak burcunun karakteri yeri geldiği zaman kendini övmekten çekinmez. Genellikle kibar ve şefkatli olan başak burcu kadınları nadiren de olsa agresif davranışlar sergiler. Detaycı olan başak burçlar dağınıklıktan hoşlanmaz, düzeni sever. 

Başak Burcunun Karakteri

Terazi Burcunun Karakteri

Terazi burcunda doğan kadınlar zarif ve çekicidir. Terazi burcunun karakteri çift yönlü kişiliğe sahiptir. Kendi içinde dengeyi kurmak için sürekli olarak mücadele verir. Bu nedenle onları anlamak karmaşık hale gelebilir. Terazi burcu kadınları zayıflıklarının yanı sıra güçlü yönlerinin de farkındadırlar. Bu nedenle aşırıya kaçmaz, ölçülü davranırlar. 

Terazi Burcunun Karakteri

Akrep Burcunun Karakteri

Genel olarak akrep burcunun karakteri, hassastır ve sevgilerini göstermekten çekinmez. Korkusuz ve inatçı olan akrep burcu kadınları güç ve para cezbeder. Başarmak istedikleri uğruna her şeyi feda edebilirler. Keskin bir hafızası vardır ve kendilerine yapılan iyilikleri de kötülükleri de unutmazlar.

Akrep Burcunun Karakteri

Yay Burcunun Karakteri

Tecrübelerinden ders almayı bilen yay burcunun karakteri, dürüst, idealist ve esprili bir yapıdadır. Popüler olan görüşleri sadece popüler olduğu için kabul etmezler. Heyecanlı yeniliklere açık olan yay burcu kadınları seyahat etmeyi sever. Anı yaşamayı sever ve özgürlüğüne düşkündür. Hem duygusal olarak hem de ekonomik olarak bağımsız olmak isterler. 

Akrep Burcunun Karakteri

Oğlak Burcunun Karakteri

Mantığıyla hareket etmeyi seven oğlak burçları, pratik zekaya sahiptir ve dsiplinlidirler. Oğlak burcunun karakteri, mantığına uymayan hayallerin peşinden koşmaz. Bir şeye karar vermeden önce derinlemesine düşünür, ani karar vermekten kaçınır. Arkadaş ve ailesine düşkün olan oğlak burcu kadınlarının sosyal çevresi geniştir. Yine de sadece çok güvendiği kişiler ile samimiyet kurar. 

Oğlak Burcunun Karakteri

Kova Burcunun Karakteri

Kova burcu kadınları, zeki, özgür ve sevecen bir ruha sahiptir. Aklından geçenleri olduğu gibi söyleyen kova burcunun karakteri, aynı zamanda farklı görüşlere açık ve hoşgörülüdür. Kova burcu kadınlarını anlamak sabır gerektirir. Ancak kova kadınının sınırlarına saygı duyduğunuz takdirde onlarla anlaşabilmek sizin için zor olmayacaktır. Liderlik özelliğine sahip olarak dünyaya gelirler. 

Kova Burcunun Karakteri

Balık  Burcunun Karakteri

Gizemli ve şehvetli olan balık burcunun karakteri, oldukça romantik ve duygusaldır. Sevilmeye ve ilgilenilmeye oldukça ihtiyaç duyarlar. Çok kolay incinen balık burcu kadınları için karamsardır da diyebiliriz. Tüm bu özelliklere rağmen balık burcu kadınları içinde barındırdıkları müthiş bir güç ile sizi şaşırtabilir. 

Balık  Burcunun Karakteri