İkizler haftalık burç yorumları 21 Mayıs- 21 Haziran

19 Eylül – 25 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili ikizler burcu. Finansal konularda harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Sizi sıkıntıya sokacak harcamalardan kaçınmalısınız. Yoksa hiç istemesenizde ay sonuna sıkıntı yaratabilir bu durum size. Sevdiğiniz kişiye ufak çaplı sürprizler yapabilirsiniz. Birlikte mutlu günler sizi bekliyor diyebiliriz. Sevdiğiniz insanı mutlu etmek sizinde mutlu olmanıza neden olacak. Bu hafta bir seyahat planınız olabilir. Kafa dağıtmak İçin muhteşem bir ortam sizi bekliyor hazırlıklı olsanız iyi edersiniz. Seyahat ederken dikkatli olmanızda fayda var. 

Temkinli yol almanız gerekebilir. Acele etmeden yavaş yavaş gitseniz iyi edersiniz. Edeceğiniz seyahatin keyfini çıkarmanızı öneririz. Dönüşte sizi yoğun bir çalışma temposu bekliyor. Bu dönem fikirlerinizi savunma konusunda enerjiniz yüksek olabilir. Gereksiz tartışmalara girmemeye dikkat etmelisiniz. Yeni girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Aile üyeleriniz ile yapacağınız paylaşımlar sizi mutlu edecek. Duygularınızı ifade etmekten çekinmemelisiniz. Yaşadığınız ortamda yenilikler yapmak size daha iyi hissettirecektir. Duygusal konularda daha tepkisel davranma eğilimine karşı dikkatli olmalısınız. Umarız haftanız tahmininizden de güzel geçer sevgili ikizler burcu. 

12 Eylül – 18 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili ikizler burcu. Bu hafta ilişkilerinizde çatışma eğilimi artabilir. Benmerkezci davranmak zararlı olabilir. Ortak ideallere yönelik hareket etmelisiniz. Yoksa zararlı çıkabilirsiniz. Bu hafta genel olarak ortaklıklarınızda da dengesiz enerjiler oluşabilir. Fazla idealist düşünmek zararlı olabilir. İnsanları gerçekte oldukları gibi kabul etmeyi öğrenmeniz gerekmektedir. Hayatınıza aldığınız insanlar size karşı bu anlayışı gösteriyorlar ama siz insanları asla olduğu gibi kabullenemiyorsunuz. Bu yüzden hayatınızdaki önemli insanları bir bir kaybedeceksiniz ve sonrasında pişman olacaksınız. 

Bu yüzden dikkatli olmanızda ve kendinize çeki düzen vermenizde fayda var. Finansal paylaşımlarda dürüstlüğe önem vermelisiniz. Şansınıza güvenmek bu dönem sizin için zararlı olabilir. Zorunlu değişimler kendini gösterebilir. Hayatınızda hızlı değişimler kendini gösterebilir. Tepkisellikten uzak durmalısınız. Duygularınız daha değişken olabilir. Eğitim ile ilgili konularda motivasyonunuz artabilir. Farklı kişilerden fikir alabilirsiniz. Uzak yolculuk fırsatınız olabilir. Bol bol kafa dinlemeye özen göstermelisiniz. Hayatınızda karamsarlığa yer vermemelisiniz. Beklenmedik gelişmeler ortaya çıkabilir. Kariyeriniz konusunda bazı kararsızlıklar olabilir. 

5 Eylül – 11 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili ikizler burcu. Ailevi konularda bazı duygusal zorluklar gündemde olabilir. Değişmesi gereken durumlara direnmeyi bir kenara bırakmalısınız. İçsek huzurunuzu ve dengenizi korumaya öncelik vermelisiniz. Duygusal hassasiyetiniz daha yüksek olabilir. Geçmişe fazla takılmak huzursuzluk yaratabilir. Sezgilerinizi takip etmelisiniz. Romantik konularda iletişim kurmak önemli olacaktır. Sürpriz gelişmeler bekleyebilirsiniz. Hayatınızdaki insan size ufakta olsa bir sürpriz yapacak ve bu durum sizin oldukça hoşunuza gidecek. Bu dönemde hızlı kararlar alabilirsiniz. 

Kesinlikle iyi düşünüp kararlar almalısınız. Ani kararlar ileride pişman olacağınız sonuçlar doğurabilir. Romantik konularda riskli adımlar atmak güvenli olmayabilir. Duygularınıza karşı dürüst olmalısınız. Beklenmedik fırsatlara açık olmaya çalışın. Enerjiniz yüksek olsa da kontrollü biraz zor olabilir. Başkalarını kontrol ihtiyacını bırakmaya çalışın. Günlük rutininizde bazı değişimler ve yeni gelişmeler olabilir. Durumlara hızlı ayak uydurmak önemli olacaktır. Bu dönemde stres ve endişeden uzak durmaya özen gösterin. Çalışma ortamında fazla mükemmeliyetçi davranmak yerine kendinizi rahat bırakmalısınız. Fiziksel sağlığınıza özen göstermelisiniz. 

Burç Yorumları Agustos 2022

29 Agustos – 4 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili ikizler burcu. Birden fazla konuya odaklanma eğiliminiz olabilir. Zihinsel enerjiniz ve merakınız yüksek olacaktır. Yeni girişimler konusunda enerjiniz yükselebilir. Bu hafta sevdiğiniz bir insan sizden bir beklenti içerisine girebilir. Hayatınızda yaklaşan özel bir gün var gibi. Unutmamanızda fayda var. Yoksa partneriniz ile aranızda bir sıkıntı çıkabilir. Tüm gününüzü ona ayırdığınız ve baş başa harika vakitler geçirdiğiniz bir gün olmasını dileriz. Çevrenizle iletişimde bazı kopukluklar ve anlaşmazlıklar deneyimleyebilirsiniz. 

Yüzeysel konulara ve dedikodulara karşı dikkatli olmalısınız. Sabit fikirlerinizde ısrar etmeyi bırakmak gerekebilir. Kimsenin hayatınızda tasvip etmediği bir alışkanlığınız var. Onu artık yavaş yavaş bırakmalısınız. Bu alışkanlığınız size içten içe zarar veriyor ve faiz farkında olmuyorsunuz. Sizi seven insanların söylediklerini kulak arkası etmeden önce iki kere düşünmelisiniz. Bu hafta finansal konularda bazı sıkıntılara düşebilirsiniz. Dikkatli olmanızı öneririz. Hayat koşullarınızın her an değişebileceğini kesinlikle unutmamalısınız. Sabit fikirlerinizde ısrar etmeyi bırakmak gerekebilir. İnatçılığınızı bir kenara bırakarak daha değişken fikirlere açık olmalısınız. 

22 Agustos – 28 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili ikizler burcu. Nihayet bu hafta güzelce dinleneceksiniz. Son iki haftanın yorgunluğunu bu hafta atacaksınız. Gerçi siz yaşadığınız süre boyunca hep yorgundunuz. Bu yüzden her ne kadar dinlenseniz de size asla dinlenmişsiniz gibi gelmiyor. Sevdiklerinize daha sık zaman ayırmalısınız. İlişkilerinizde hem ben dili ile konuşarak bazen bencil olabiliyorsunuz. Buda sevdiğiniz insanı kendinizden uzaklaştırmak İçin yeterince iyi bir neden haline geliyor. İkili ilişkilerinizde biraz daha dikkatli olmalısınız. 

Sezgilerinizi doğru şekilde yorumlamak sizi doğru yola götürecektir. Dikkatle yol almanızda fayda var. Duygulanıyorum asla gizlememelisiniz. Düşünceniz her ne ise bunu karşınızdaki insana karşı kırıcı olmadan dile getirmelisiniz. Kendinizi soyutlama eyleminiz zaman zaman artabilir. Kendiliğinden geçmesini beklemelisiniz ekstra çaba sarf etmenize gerek yok. Duygularınızı gizlemek zorunda hissetmemelisiniz kendinizi. Empatik yaklaşımlar bu hafta sizin için faydalı olacaktır. Çevrenizdekiler her ne kadar empati yeteneğinizin olmadığını düşünse de bu hafta bu özelliğinizi göstererek onları da şaşırta bilirsiniz. Umarız haftamız sandığınızdan da iyi geçer sevgili ikizler. 

15 Agustos – 21 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili ikizler burcu. Bu hafta hayatınızdaki insan sizden bir beklenti içerisine girebilir. Her ne kadar beklenti içerisine girse de girdiği beklentiyi asla karşılayamıyorsunuz. O yüzden aranızda bazı tartışmalar çıkabiliyor. Bu tartışmaların önüne geçebilmek adına kendinizi hayatınızdaki insanın istekleri doğrultusunda biraz değiştirebilirsiniz. Karşınızdaki insan ne kadar düşünceliyse sizde bir o kadar düz olabiliyorsunuz bazen. İlişkiniz hakkında dikkat etmeniz gereken çok önemli noktalar var. Sevdiğiniz insanla daha sık vakit geçirmesiniz

Eğer evliyseniz eşinizle çok daha sık vakit geçirmelisiniz. Sizin istediğiniz bekar hayatınızı sürdürebilmek ve sık sık arkadaşlarınızla vakit geçirebilmek. Ama ne yazıkki iki insan hayatlarını birleştirdiği taktirde artık hayat arkadaşı o insan oluyor. Siz henüz bunun ayrımını yapabilmiş değilsiniz. Aile kavramını henüz oturtamadınız. Bu hafta bunun için çabalayarak bunun farkına varmazsınız. İş hayatınızda gelecek olursak, yeni bağlantılar kurma şansınız olacak. Bu bağlantıları çok iyi değerlendirmelisiniz. Yeni iş fırsatı doğabilir ve bu sizin için çok iyi bir fırsat olabilir. 

8 Agustos – 14 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili ikizler burcu. Bu hafta çalışma hayatınız epey yoğun geçecek gibi görünüyor. Hazırlıklı olsanız iyi edersiniz. Uykuya düşkünlüğünüz ile bu hafta bu yüzden epey zorlanacakmışsınız gibi duruyor. Kendinizi ortaya koyma konusunda endişe etmemelisiniz. İşinizde zaten çok başarılısınız. Bunu da üstleriniz bariz bir şekilde görüyor. Bu yüzden kendinizi geri çekmeden tam gaz devam ettiğinizde kısa sürede kendinizi fark ettirecek ve iş hayatınızda kısa sürede yükseleceksiniz. Çok iyi konumlara geleceğiniz iş hayatınızda sürprizler sizi bekliyor olabilir. 

Fikirlerinizde değişken olacağınız bir dönem sizi bekliyor. Hayatınızda yeni düzenlemelere gidebilirsiniz. Bu düzenlemeler kendinizi çok daha iyi hissettirecek. Bu yüzden bu durumdan asla çekinmemelisiniz. Önünüze çıkan fırsatlar da herhangi bir engel görünmüyor. Yapmış olduğunuz planları zaman zaman iletebilirsiniz bodrum canınızı sıkmamalı. Siz hayat üzerine planlar kurarken hayat sizin planınızı çoktan kuruyor maalesef. Özellikle hayatınızı sadece siz yaşamıyorsanız aksamalar gerçekleşmesi gayet normal. Umarız haftanız tahmininizden de iyi geçer sevgili ikizler burcu.

1 Agustos – 7 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili ikizler burcu. Sosyal hayatınızda aktif olacağınız bir haftaya giriyorsunuz. Bu şekilde sosyal hayatınız ile iç içe olmak size çok iyi geliyor. Bunu çok daha sık bir şekilde yapmalısınız. Tabiki bu dönemde sevdiğiniz ve hayatınızda olan insanları da ihmal etmemeli ve unutmamalısınız. İş hayatınız ile ilgili de ufak tüyolar vermek isteriz. Takım çalışmasında oldukça iyisiniz ama henüz bu konuda kendinizi tanımıyorsunuz. Artık farkına varma vakti. 

Siz lider olmak için doğmuşsunuz diyebiliriz sevgili ikizler burcu. Bu yüzden iş yerinizde herhangi bir takım çalışmasından söz edilirse hiç endişe etmenize gerek yok. Siz takım çalışmasını kabul edin ve gerisini kendinize bırakın. Çok zaman geçmeden sizdeki cevheri fark edecekler ve gerekeni yaparak sizi önemli bir pozisyona verecekler. İnsanları yönetmek sizin işiniz diyebiliriz. Hatta en sevdiğiniz şeylerden bir tanesi. Bu yüzden hayatınızdaki insanlarla çakıyorsunuz bazen. Zaten hayatınızdaki insana bu şekilde davranmamalısınız. Siz içinizdeki liderlik ruhunu iş yerinizde ya da sizden istenilen ortamda gösterseniz sizin için çok daha iyi olacak. 

Burç Yorumları Temmuz 2022

25 Temmuz – 31 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili ikizler burcu. Bu hafta duygusal olarak çok daha değişken ve hassas olduğunuz bir döneme giriyorsunuz. Hazırlıklı olmanızda fayda var sevgili ikizler burcu. Bu duygu değişimlerimden hiç haz etmediğinizi biliyoruz. Ama bu değişim bu hafta size iyi gelecek ve bu duygu değişimleri birçok şeyin farkına varmanıza neden olacak. Belki birçok bağınızın güçlenmesine neden olacak ve çok daha güzel günler sizleri bekleyecek. 

Bu hafta kalıcı kararlar vermenizi pek tavsiye etmiyoruz. Dış dünyaya vermiş olduğunuz izlenim tam olarak sizi yansıtmıyor. İnsanlara bazen kendinizi çok farklı tanıtıyor olabilirsiniz. Bu da gerçek sizi herhangi bir ortamda gördüklerinde adeta sizi tanıyamıyorlar. İnsanlara karşı çok tavırlı yaklaşıyorsunuz. Ön yargılarınızı bu konuda kıramıyorsunuz. Halbuki şans vermeyi deneseniz verdiğiniz şansı hak eden birçok insan ile karşılaşarak yeni dostlar edinebilirsiniz. Bu dediğimizi düşünerek değerlendirmelisiniz. Yeni insanlar tanımak ve yeni dostluklar kurmak eminiz ki size epey iyi gelecek. Umarız hayalinizin çok daha ötesinde bir hafta geçirirsiniz. 

18 Temmuz – 24 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili ikizler burcu. Haftaya kötü başladığınızı görüyor gibiyiz. Bıkkınlığınız ve yorulmuş hissetmiş olduğunuz duygularınız var. Bu gibi durumlarda aynaya bakmanızı ve ne olursa olsun suçun sizde de olduğunu bilmeniz ve kabullenmeniz gerekmektedir. Hayatınızdaki insanları yoran asıl şeyin sizden kaynaklandığını ve artık haksız olduğunuz konuların olduğunu kabullenmelisiniz. Bazen haliniz ve tavrınızı anlamsız bir şekilde kontrol edemiyorsunuz. Hiç önemi olmayan insanlar için hayatınızın merkezinde olan insanları çok fazla kırıyor ve yıpratıyorsunuz. 

Bence artık bu huyunuza bir çeki düzen vermelisiniz. Yoksa kaybeden taraf siz olacaksınız. Hem de hayatınızda hiç istemediğiniz şekilde hiç istemediğiniz insanları kaybedeceksiniz. Bunun önüne geçebilmek adına acilen kendinize gelmenizi öneririz. En kısa zamanda bu tavırlarınızı düzeltmek için harekete geçmelisiniz. Üstelik sinirlendiğinizde de kontrolünüzü tamamen kaybediyorsunuz. Bunun içinde kendinize çeki düzen vermelisiniz. Hiç mi iyi bir tarafım yok diye düşündüğünüzü duyar gibiyiz. Elbette ki var ama kontrolü kaybettiğinizde tamamıyla haksız duruma düştüğünüzü bilmenizi isteriz. Bu yüzden hiçbir tartışmada ne yazık ki haklı çıkamıyorsunuz.

11 Temmuz – 17 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili ikizler burcu. Konuya tatsız başlayacağımızın farkındayız ama sizi de bir an önce uyarmak istiyoruz. Siz ve sağlığınız bizim için çok önemlisiniz. Bu yüzden size uyarmamızda fayda olduğunu düşünüyoruz. Bu hafta sağlığınız da sıkıntılar olabilir. Kendinize çok dikkat ederek bu dönemde çok daha fazla vitamin almaya özen gösterin. Sık sık temiz hava alarak bir an önce toparlanmaya dikkat edin. Tüm bunların yanı sıra hem vücudundaki kırgınlıkları hem de mikroplar atabilmek için bol bol duşa girin. 

Doktorumuzun verdiği ilaçları dikkatli bir şekilde kullanın. Bir an önce toparlana bilmeniz adına hem doktorunuzun yapmış olduğu takviyeler ile hem de sizin alacağınız bol vitaminli ürünler sizi bayan önce toparlayacaktır. Yakın çevrenizde de başınızdan bir saniye bile ayrılmayan ve size çok değer veren bir insan var. Bu kişinin kıymetini bilin ve ona sıkı sıkıya bağlanın. Elbetteki tartışmalar yaşıyor olabilirsiniz ama en ufak bir rahatsızlığınızda bile başınızdan 1 dakika olsun ayrılmayan bu kişi sizi seviyor demektir.

4 Temmuz – 10 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili ikizler burcu. Umarız iyisinizdir. Bu hafta kendinizi toparlamanız ve kendinizde ufak değişiklikler yapabilmeniz için biraz enerjiye ihtiyacınız olacak. Sürekli kendinizi düşünmekten ve kendi istekleriniz doğrultusunda yaşamaktan hayatınızdaki insanı geri plana atarak kendini değersiz hissetmesine neden oluyorsunuz. Bu da zamanla ilişkinizin zedelenmesine neden olabilir. Haydi, bu hafta yaşamınızı biraz olsun hayatınızdaki insanın istediği doğrultuda değiştirmek için güçlü bir adım atın. 

Hem bakarsınız bu şekilde belki sizde daha mutlu olursunuz. Tüm yaşantınız da tek bir şeye odaklanmışsınız. Bı şekilde birçok şeyi de kaçırdınız aslına bakarsınız. Bu yüzden artık hayatınızı olumlu yönde değiştirmek için bir adım atmalısınız. Bu hafta bunun için çabalaya bilirsiniz. Elbette ki başlarda zor olacak bu durum sizin için ama zamanla üstesinden gelerek her şeyin sizin için çok daha güzel olacağını görebiliyoruz. Dilerseniz birden kestirip atmak yerine yavaş yavaş zamana bölerek ama çokta fazla uzatmayarak söylediklerimizi deneye bilirsiniz.