İkizler haftalık burç yorumları 21 Mayıs- 21 Haziran

30 Ocak 2023 – 5 Şubat, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili ikizler burcu. Bu hafta dedikodu ve yüzeysel konulara dikkat edin. Fikirlerinize sahip çıkmalısınız. Kalıcı kararlar almak doğru olmaya bilir. Kararlarınızı daha doğru bir zamana ertelemenizi tavsiye ederiz. Bazı beklenmedik haberler alabilirsiniz. Hazırlıklı olmanızda fayda var. Soğukkanlı davranmak önemli olacaktır. Sözlerinizi dikkatli seçmelisiniz. Fikirlerinizde sabit olmak anlaşmazlık yaratabilir. Kardeşleriniz ile ilgili konular olabilir. Durumların değişebileceğini hatırlamalısınız. Beklenmedik durumlara karşı hazırlıklı olmalısınız. Değişikliklere kendinizi hazırlamalısınız. 

Ailevi konularda çatışmaya girmemeye çalışın. Yoksa karşınızdaki insanı üzebilirsiniz. Durumlara duygusal yaklaşmak zararlı olabilir. İçsel huzurunuzu korumalısınız. Arkadaş çevreniz ile iletişiminiz oldukça verimli görünüyor. Eğer sıkıntılı olduğunuz durumlar var ise bu hafta çözmenin tam zamanı. Evinizde yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Duygularınız daha yoğun olacaktır. Lakin bu düzenlemeler size sandığınızdan çok daha iyi gelecek. Romantik konularda enerjiniz yükselebilir. Daha fazla dikkat çekebilirsiniz. Riskli durumlardan uzak durun. Bazı konularda şansınız artabilir. Maddiyat konusunda dikkatli olmalısınız. İyimser oluşunuz dikkat çekecektir. Yaratıcı konularla ilgilenebilirsiniz. 

Ocak 2023

23 Ocak 2023 – 29 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili ikizler burcu. Bu hafta sezgilerinizi takip etmek önemli olacaktır. İçinizdeki sesi doğru şekilde değerlendirerek dinlemelisiniz. Sizi yanlış yönlendirmesine kesinlikle izin vermemelisiniz. Sanatsal konulardan ilham alabilirsiniz. Enerjinizi baskılamak yerine ifade etmelisiniz. Ruhsal çalışmalar size iyi gelebilir. Hislerinizi anlamaya çalışın. Size ne iyi geliyorsa bu hafta bol bol o aktiviteyi yapmaya özen gösterin. Motivasyonunuzun yüksek olması dikkat çekecektir. Liderlik yeteneklerinizi kullanabilirsiniz. İyi bir lider olduğunuzu aşka gözardı etmemelisiniz. 

Kişisel imajınız ile ilgilenebilirsiniz. Bu size oldukça iyi gelecektir. İmajınızda yenilik yapmanızın tam zamanı diyebiliriz. Duygusal olarak düşüncelerinizi değişken hissedebilirsiniz. Kararlarınız kalıcı olmayabilir. Uyku düzeninize dikkat etmelisiniz. Enerjinizi düşürmesine kesinlikle izin vermemelisiniz. Disiplinli hareket etmek önemli olacaktır. Gerçekçi düşünmeye çalışın. Finansal enerjiler dengesiz olabilir. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Kontrollü olmak önemli olacaktır. İstekleriniz daha fazla öne çıkabilir. Kendinizi durdurmayı öğrenmelisiniz. Bazı konularda sezgisel davranabilirsiniz. Değer verdiğiniz kavramları fark etmelisiniz. Kendi yeteneklerinizi kullanmalısınız. Kendinize güvenmeyi kesinlikle göz ardı etmemelisiniz. 

16 Ocak 2023 – 22 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili ikizler burcu. Bu hafta geleceğe yönelik ideallerinize odaklanabilirsiniz. İleri yönelik adımlar atmak ve geleceğinizi planlamak sizi olumlu yönde etkileyecektir. Motivasyonunuz bu dönemde çok daha yüksek olacaktır. Bakış açınızı geniş tutmalısınız. Tek bir konuya odaklanmaktan vazgeçmelisiniz. Seyahat konularında temkinli hareket etmelisiniz. Özgürlük arayışınız yüksek olacaktır. Ama unutmamanız gereken bir konu olduğunu hatırlatmak isteriz. Hayatınızdaki kişiyede aynı özgürlüğü sunmanız gerekmektedir. Yoksa aradığınız özgürlük size sunulmayacaktır. 

Bunun için kesinlikle gereksiz çatışmalara girmemelisiniz. Yoksa pişman olabilirsiniz. Mesleki konularda rekabetçi enerjiler artabilir. Otoriteyle çatışmaya girmeyin. Enerjinizi dengeli kullanmalısınız. Mesleki alanda rehberlik alabilirsiniz. Hedeflerinizi belirlemeye çalışın. Olumlu bir izlenim verebilirsiniz. Bu fırsatı çok iyi değerlendirmenizi öneririz. Sosyal ortamlarda kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Ekip çalışmaları verimli olabilir. Uyum sağlayacağınızı söylemek isteriz. İdeallerinize yönelik hareket edebilirsiniz. Arkadaş ilişkilerinde bazı zorluklar olabilir. Verimli iletişim kurmak önemli olacaktır. Ekip çalışmalarında dikkatli olmalısınız. Ortamlarınız daha hareketli olabilir. Kontrolcü kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Durumlar daha hızlı değişkenlik gösterebilir. 

9 Ocak 2023 – 15 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili ikizler burcu. Bu hafta keyif aldığınız aktivitelere yönelmelisiniz. Rahatlamak için kendinize izin verin. Yoksa enerjinizde ani bir düşüş meydana gelebilir. Çocuklar ile etkinlikler yapabilirsiniz. Yaşadığınız anın tadını çıkarmaya bakmalısınız. Günlük rutinlerinize yeni aktiviteler ekleyebilirsiniz. Bu durum farkında olmasanız dahi size epey iyi gelecektir. Çalışma ortamınızda dikkat çekebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir haftaya giriyorsunuz. Devamlı kullanmış olduğunuz ilaçlar var ise kesinlikle aksatmamaya özen göstermelisiniz. 

Bazı konularda dikkatli olmalısınız. Sizi yanıltacak durumlardan uzak durun. Gerilimli enerjiler artabilir. Gereksiz detaylara takılmamalısınız. İlişkilerinizde olumlu enerjiler artabilir. Kendinizi doğru ifade edebilirsiniz. Yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Ayağınıza gelen bu fırsatı çok iyi değerlendirmelisiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizde tartışmacı enerjiler artabilir. Rekabetçi eğilimleri abartmamaya çalışın. Hareketlerinizin sonuçlarını düşünmelisiniz. Sonrasında üzülmemek adına adımlarınızı düşünerek atmalısınız. Duygusal enerjiniz daha dengesiz olabilir. Şüpheci eğilimlere dikkat edin. Bazı konularda yeni gündemler meydana gelebilir. İlişkileriniz destekçi olabilir. Anı yaşamalı ve kendinizi sevdiğiniz kişiye tamamıyla bırakmalısınız. 

2 Ocak 2023 – 8 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili ikizler burcu. Bu hafta yaratıcı konularda kendinize güvenmelisiniz. Motivasyonunuz daha yüksek olacaktır. Çevrenizdeki insanları bu konuda epey şaşırtacaksınız. Keyif aldığınız konulara odaklanabilirsiniz. Bu konuda enerjinizi toplayarak hem çevrenizdeki insanlara hem de kendinize enerji vereceksiniz. Romantik konularda kontrolcü kişilere dikkat edin. Kendinizi ortaya koymak önemli olacaktır. Çocuklarla iletişimde dikkatli olmalısınız. Kalp kırmamak önemli olacaktır. Çalışma ortamında kendimizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Kendinizi doğru ifade ettiğiniz takdirde çalışma hayatında yükselme fırsatınız olabilir. 

Uyum sağlamak önemli olacaktır. Bu dönemde sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Yükselen enerjiniz sağlığınızla birlikte düşüş gösterebilir. Sezgisel yaklaşımlar öne çıkabilir. Hayatınızın her döneminde kendinize güvenmelisiniz. İlişkilerinizde yeni başlangıçlar olabilir. Sosyal becerileriniz yüksek olacaktır. Yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Önünüze gelen bu fırsatı çok iyi değerlendirmenizi öneririz. Ortaklıklarınızda gereksiz çatışmalara dikkat edin. Dürüstlüğü önem vermek gerekecektir. Hukuksal konularda dikkatli olmalısınız. Zararlı çıkan taraf siz olmamak için bazı konularda sözlerinizi sineye çekebilirsiniz. Finansal paylaşımlar da hızlı gelişmeler olabilir. harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

Aralık 2022

26 Aralık 2022 – 1 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili ikizler burcu. Bu hafta finansal konularda risk almamalısınız. Durumlar kalıcı olmayacaktır. Unutmamalısınız ki geleceğe Yatırım yapmak sizin kendinizi güvende hissetmenize beden oluyor. Enerjinizi yüksek tutmanız gereken bir hafta giriş yapıyorsunuz. Duyduğunuz bilgiler her zaman doğru olmayabilir. Kesin bir şekilde emin olmadan hareket etmemelisiniz. Zihinsel dengenizi korumaya çalışmalısınız. Acele kararlar vermemeye özen gösterin. Negatif düşüncelere karşı dikkatli olun. Çevrenizde karamsar enerjiler artış gösterebilir. Fikirlerinizde esnek olmak oldukça önemli olacaktır.

Ailevi konularda enerjiler olumlu olabilir. Duygusal paylaşımlar yapabilirsiniz. Ne hissediyorsanız onu açıkça dike getirmekten çekinmemelisiniz. Empatik yaklaşımlar bu süre zarfında faydalı olacaktır. Bazı konularda tartışmacı enerjilerde artış gösterecektir. Sizin için zor bir haftaya giriş yapıyorsunuz da diyebiliriz. İçgüdüsel davranışlardan uzak durmalısınız. Duygularınızı doğru şekilde ifade ederseniz herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Romantik konularda dengesiz enerjiler olabilir. Yüzeysel kişilere karşı dikkatli olun. Motivasyonunuzu yüksek tutmalısınız. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili ikizler burcu.

19 Aralık – 25 Aralık, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili ikizler burcu. Bu hafta Grup içinde kontrollü kişilere dikkat edin. Kendi fikirlerinizi savunmalısınız. Gereksiz çatışmalardan uzak durun. Fikirlerinizi doğru şekilde savunduğunuz takdirde gereksiz çatışmalara girmemiş olacaksınız. Bu yüzden kendinizi doğru şekilde ifade edebilmelisiniz. Sezgileriniz normalden daha keskin olabilir. Bu yüzden bu hafta sezgilerinize güvenebilirsiniz. Kendinizi akışa bırakmalısınız. Yeni fırsatlar kendini gösterebilir. İyi değerlendirmenizi öneririz. Rüyalarınızda gelecek mesajlara dikkat edin. Bitmesi gereken durumlara dinlememelisiniz. 

Bilinçaltından gelecek mesajlara dikkat edin. Kendinizi yenilemek önemli olacaktır. Bazı konularda geçmişe takılmamak gerekebilir. Ruhsal çalışmalardan faydalanabilirsiniz. Ruhunuza iyi gelecek her neyse biraz daha fazla yapmaya özen göstermelisiniz. Görev ve sorumluluklarınız öne çıkabilir. Uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. Otorite figürleri size destek olabilir. Bu fırsatı iyi değerlendirmenizi öneririz. Kaza ve sakarlıklara karşı dikkatli olun. Unutkanlık eğilimi artabilir. Duygusal dengenizi korumalısınız. Ruh haliniz daha değişken olabilir. Kişisel hedeflerinize yönelebilirsiniz. Kendinize daha fazla vakit ayırmalısınız. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili ikizler burcu. 

12 Aralık – 18 Aralık, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili ikizler burcu. Bu hafta enerjiniz içedönük olabilir. Size iyi gelen aktiviteleri odaklanmalısınız. Enerjinizi ancak bu şekilde yükseltebilirsiniz. Ruhsal çalışmalardan fayda görebilirsiniz. Bilinç altından gelecek mesajlara dikkat edin. sanatsal konulardan ilham alabilirsiniz. Beklenmedik bazı gelişmeler olabilir. Ama bu gelişmelerin aleyhinize olduğumuzu bilmenizi isteriz. Enerjinizi ortaya koymak önemli olacaktır. Sezgileriniz daha keskin olabilir. Ruhsal konulardan yarar görebilirsiniz. Değişken ruh hallerinizi anlamaya çalışın. Sizin de bir insan olduğunuzu ve sinirlerinizin yapılabileceğini unutmayın.  

Sevdiğiniz kavramlara odaklanmalısınız. Durumlar hızla değişebilir. Kaza ve sakarlıklara dikkat edin. Riske girişimlerden uzak durmalısınız. Yoksa enerjiniz ani bir düşüş yaşayabilir. Duygusal enerjiniz daha değişken olabilir. Finansal kararlarınız değişken olabilir. Planlarınızı dikkatli yapmalısınız. Finansal birikimler yapmayı ihmal etmemelisiniz. Güvendiğiniz kişiler dikkatli seçin. Bazı konularda içgüdüsel davranmaya çalışın. Yoksa zararlı çıkan taraf siz olacaksınız. Temkinli hareket etmelisiniz. Durumlar göründüğünden farklı olabilir. Aslını öğrenmeden kesinlikle adım atmamalısınız ve insanların kalbini kırmamalısınız. Umarız haftanız tahmininizden de güzel geçer.

5 Aralık – 11 Aralık, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili ikizler burcu. Bu hafta değiştirmek istediğiniz konulara odaklanabilirsiniz. Negatif işlerden uzak durmalısınız. Enerjinizi düşürmemek adına negatif düşüncelerinizden arınmalı ve çok daha pozitif düşünceler ile hayatınıza devam etmelisiniz. Durumlar göründüğünden farklı olabilir. Bu yüzden emin olmadan kesin bir adım atmamalısınız. İnsanların boş yere kalbini kırmak doğru olmayacaktır. İdeallerinize yönelik yeni girişimlerimiz olabilir. Başarılı olacağınızı söylemek isteriz. Kendinize olan güveninizi asla yitirmemelisiniz. Bağımsızlık arzu yüksek olacaktır. Başkalarıyla daha çok paylaşım yapabilirsiniz.

Enerjinizi yüksek tutmalısınız. Gereksiz çatışmalara girmemeye çalışın. Mesleki konularda enerjiniz değişken olabilir. Hedeflerinizi dikkatli belirlemelisiniz. Otorite ile çatışmaya girmeyin. Kariyerinizde risk yardımlardan uzak durmalısınız. Kadın figürleri ile bazı çatışmalar olabilir. Gerçek isteklerinizi anlamaya çalışın. Sosyal gruplarda daha aktif olabilirsiniz. Kendinizi ifade etmek önemli olacaktır. Liderlik pozisyonu alabilirsiniz. Uyum sağladınız kişileri fark edebilirsiniz. Ekip çalışmaları verimli ilerleyebilir. Bu hafta sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Sağlık problem yaşadığınız takdirde enerjiniz de bir hayli düşüş olacaktır. Bu yüzden dikkatli olmanızda fayda var.

Burç Yorumları Aralık 2022

28 Kasım – 4 Aralık, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili ikizler burcu. Bu hafta zihinsel olarak daha karmaşık ve dengesiz hissedebilirsiniz. Organize ve planlı olmak size fayda sağlayacaktır. Sezgileriniz her zaman doğru olmayabilir. Enerjiniz daha içedönük olacağı için kendinizi çok fazla yıpratmamaya çalışın. Endişe ve stres duyguları daha belirgin olabilir. Ruhsal çalışmaları disiplinle uygulamak size iyi gelebilir. Kendinizi alışa bırakmak bu hafta için size epey yardımcı olacaktır. Her konuda verimli olabilmek için kendinizi zorlamamalısınız. 

Yeni gelişmelere daha kolay ayak uydurabilirsiniz. Fikirlerinizi güvendiğiniz insanlar ile paylaşmak yeni başlangıçlar yapmaya itebilir. Objektif ve soğukkanlı davranmaya çalışın. Duygusal olarak daha değişken ve hassas olabilirsiniz. Durumları gerçekte oldukları gibi görmek önemli olacaktır. Fazla idealist düşünmek zararlı olacaktır. Bazı durumlarda fazla tepkisel ve düşüncesiz hareket etmemeye çalışın. Kişisel algılamamaya çalışmak önemli olacaktır. Finansal konularda fazla endişeli olmak zararlı olacaktır. İstekler ve ihtiyaçları ayırt etmelisiniz. Bu süre zarfında dürüst olmayan kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Bağımlılıklarınızdan ve eski fikirlerden kurtulmalısınız. 

21 Kasım – 27 Kasım, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili ikizler burcu. Bu hafta size kazanç sağlayacak yeni gündemler olabilir. Yeteneklerinize güvenin çünkü bu hafta yetenekleriniz ile gündeme geleceksiniz. Özgüvensiz davranmaktan kaçının. Sezgilerinize kulak vermelisiniz. Sağlıklı düşündüğünüzü düşünemiyorsanız güvendiğiniz kişilere akıl danışabilirsiniz. Yeni girişimlerinize odaklanmak verimli olabilir. Zihinsel enerjiniz yüksel olacaktır. Farklı seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Sürpriz gelişmelere karşı sakin kalmaya çalışmalısınız. Beğenmeme durumunuz olsa dahi çok fazla dile getirmemelisiniz. Kalıcı kararlar vermek doğru olmayabilir. 

Kardeşleriniz ile ilgili gündemler olabilir. Kalp kırmamaya özen göstermelisiniz. Fikirlerinizde fazla ısrarcı olmak sorun yaratabilir. Daha esnek ve anlayışlı olmaya çalışın. Kısacası hayatınızdaki insanların size karşı nasıl olmasını istiyorsanız sizde karşınızdaki insanlara o şekilde davranmalısınız. Eğitim konularında yeni gündemler olabilir. Önünüze çıkan bu fırsatı çok iyi değerlendirmenizi öneririz. Ailevi konularda iletişime dikkat etmelisiniz. Kendinizi doğru ifade etmeye çalışın. Geçmişte kalan konuları bırakmalısınız. Bazı konularda hızlı gelişmeler olabilir. Bağımsızlık arzusu yüksek olacaktır. Şimdiki anda kalmaya çalışın. Romantik konularda yeni atılımlarınız olabilir. 

14 Kasım – 20 Kasım, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili ikizler burcu. Bu hafta sizin için işler pekte istediğiniz gibi gitmeyebilir. Hayatınızda anlam veremediğiniz birkaç durum ile karşı karşıya kalabilirsiniz. İlişkinizde yolunda gitmeyen durumlar olabilir. Hayatınızdaki insan gün geçtikçe sizden uzaklaşmaya başlamış olabilir. Dikkatli olmazsanız o kişiyi kaybedebilirsiniz. Durumlara daha temkinli yaklaşmaya özen göstermelisiniz. Kalp kırıcı tavırlardan olabildiğince uzak durmalısınız. Başkalarına da söz hakkı vermek önemli olacaktır. Duygularınızı gizleme eğilimi huzursuzluk yaratacağından dikkatli olmalısınız. 

Kendinizi farklı yollarla ifade etmeyi deneyebilirsiniz. Terapi ve sanatsal aktivitelere yönelebilirsiniz. Ruhsal ve manevi konulara daha fazla çekim duyabilirsiniz. Enerjinizi dengeli kullanmak önemli olacaktır. Motivasyon ve terapiden fayda görebilirsiniz. İş hayatınızda beklenmedik durumlar meydana gelebilir. İş ortamında çok fazla anlaşamadığınız bir kişi ile tartışmaya girebilirsiniz. Dikkatli ve sakin olmanızda fayda var. Yoksa üzülen taraf siz olabilirsiniz. Otorite figürleri ile iyi anlaşmanızı öneririz. Akıl almanız gereken bazı durumlar meydana gelebilir. Arkadaş ilişkilerinize biraz ara vererek kendiniz ile baş başa kalmak isteyebilirsiniz. 

7 Kasım – 13 Kasım, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili ikizler burcu. Bu hafta sezgileriniz normalden daha aktif olabilir. Gizlenen kavramları fark edebilirsiniz. Ortak kazanç fırsatları olacaktır. İyi değerlendirmenizi öneririz. Duygu ve sezgileriniz daha yoğun olacaktır. Zararlı hislerden uzak durmalısınız. Değişime yer açmak gerekecektir. Sizce de artık köklü bir değişim zamanı gelmedi mi? Değişmek hem size hem de çevrenizdeki insanlara oldukça iyi gelecektir. Bu yüzden bu hafta kendiniz için ve sevdikleriniz için büyük bir adım atmaya cesaret ederek hayatınızda ufak tefek değişiklikler yapmalısınız. 

Seyahat konularında dikkatli davranmaya çalışın. Planlarınızda bazı değişimler olabilir. Enerjiniz daha değişken olacaktır. Fikirlerinizi savunma enerjiniz artabilir. Ama haksızken de haksız olduğunuzu dile getirmelisiniz. Sizin doğruluk teraziniz hep size göre bu duruma artık bir çekidüzen vermelisiniz. Eğitim konularına yönelebilirsiniz. Fanatik eylemler artış gösterebilir. Mesleki konularda farklı seçeneklere değerlendirmelisiniz. Destek olacağınız kişiler olabilir. İletişim becerilerinizi kullanabilirsiniz. kariyer konularında rekabetçi enerjiler artabilir. Riskli girişimler zararlı olacaktır. Unutkanlık eylemlerine dikkat edin.

Burç Yorumları Kasım 2022

31 Ekim – 6 kasım, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili ikizler burcu. Bu hafta finansal konularda dikkatli davranmalısınız. Paranızı elinizde tutmanın bir yolunu bulmalısınız. Yoksa bu hafta biraz sıkıntıya girebilirsiniz. Çevrenizde dürüst olmayan kişiler olabilir. Alacağınız kararlarda acele etmemelisiniz. Sezgilerinizi doğru yorumlamalısınız. Sosyal becerilerinizi kullanabilirsiniz. Bu konuda kendinize fazlasıyla güvenmelisiniz. Fikirlerinizi hayata geçirme enerjiniz yükselecektir. Sosyal ortamlarda aktif olabilirsiniz. Ama zaman geçirmeniz gereken asıl kişiyide ihmal etmemelisiniz. Size ihtiyacı olan insanları göz ardı etmemelisiniz. 

Başkalarına da ilham kaynağı verebilirsiniz. Hızlı gelişebilecek durumlar sizi etkileyebilir. Yanlış anlaşılmalara dikkat etmelisiniz. Sözlerinizi dikkatli seçmelisiniz. Özelliklede bir tartışma anında iseniz çok daha fazla düşünerek hareket etmelisiniz. Yoksa kalp kırma eğiliminiz artış gösterebilir. Çevrenizle iletişimde bazı yanlış anlamalar olabilir. Daha esnek olmak gerekecektir. Eski fikirlerde ısrar etmemelisiniz. Hislerinizi doğru bir şekilde ifade etmek size iyi gelecektir. Bağımsızlık arzusu yüksek olabilir. Şimdiki anda kalmaya özen göstermelisiniz. Empati ve anlayış göstermek önemli olacaktır. Önemsiz konuları fazla büyütmemeye özen göstermelisiniz. 

24 Ekim – 30 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili ikizler burcu. Bu hafta finansal konularda dikkatli davranmalısınız. Paranızı elinizde tutmanın bir yolunu bulmalısınız. Yoksa bu hafta biraz sıkıntıya girebilirsiniz. Çevrenizde dürüst olmayan kişiler olabilir. Alacağınız kararlarda acele etmemelisiniz. Sezgilerinizi doğru yorumlamalısınız. Sosyal becerilerinizi kullanabilirsiniz. Bu konuda kendinize fazlasıyla güvenmelisiniz. Fikirlerinizi hayata geçirme enerjiniz yükselecektir. Sosyal ortamlarda aktif olabilirsiniz. Ama zaman geçirmeniz gereken asıl kişiyide ihmal etmemelisiniz. Size ihtiyacı olan insanları göz ardı etmemelisiniz. 

Başkalarına da ilham kaynağı verebilirsiniz. Hızlı gelişebilecek durumlar sizi etkileyebilir. Yanlış anlaşılmalara dikkat etmelisiniz. Sözlerinizi dikkatli seçmelisiniz. Özelliklede bir tartışma anında iseniz çok daha fazla düşünerek hareket etmelisiniz. Yoksa kalp kırma eğiliminiz artış gösterebilir. Çevrenizle iletişimde bazı yanlış anlamalar olabilir. Daha esnek olmak gerekecektir. Eski fikirlerde ısrar etmemelisiniz. Hislerinizi doğru bir şekilde ifade etmek size iyi gelecektir. Bağımsızlık arzusu yüksek olabilir. Şimdiki anda kalmaya özen göstermelisiniz. Empati ve anlayış göstermek önemli olacaktır. Önemsiz konuları fazla büyütmemeye özen göstermelisiniz. 

17 Ekim – 23 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili ikizler burcu. Bu hafta sosyal ortamlarda hareketli olabilirsiniz. Başkalarının da dikkatini çekebilirsiniz. Ekip çalışmalarınız bu hafta öne çıkacak ve oldukça beğeni toplayacaksınız. Sosyal gruplarınızda manipülatif enerjiler olabilir. Dikkatli olmanızda fayda var. Durumlara objektif yaklaşmaya özen göstermelisiniz. Duygusal tepkileriniz zararlı olacak gibi görünüyor. Olaylara kalbiniz ile değil aklınız ile bakmaya çalışmalısınız. Sezgisel yanınız daha baskın olabilir. Kendinizi fazla soyutlamayın. Durumları oldukları gibi görmelisiniz. Başkalarının fikirleri kararınızı ve düşüncelerinizi epey değiştiriyor. Bu konuda kendi düşünce ve kararlarınız ile hareket etmelisiniz. 

Hayatınızdaki biri sizin fikirlerinizi oldukça değiştirebilen bir etkiye sahip. O kişiden uzaklaşarak kendi fikirlerinizi ortaya koyma vaktiniz artık geldi. Sizi bu denli etkileyen birini umarım hayatınızda doğru bir şekilde konumlandırabilirsiniz. Yoksa zararlı çıkan taraf siz olacaksınız. Bilinçaltınızda bastırdınız kavramlar kendisini bu dönemde hissettirebilir. Ruhsal kavramlar size iyi gelecektir. Enerjinizi dikkatli kullanmalısınız. Hayatınızda olacak olan yeniliklere güzel uyum sağlayabilirsiniz. Sosyal becerileriniz dikkat çekecektir. Fikirleriniz kalıcı olmayabilir. 

10 Ekim – 16 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili ikizler burcu. Bu hafta bazı detaylara fazla takılmanız gereksiz olabilir. Ruhsal sağlığınıza öncelik vermelisiniz. Kalkıştığınız işlerde organize olmaya özen gösterin. Kurmuş olduğunuz ilişkilerde yakınlaşma fırsatınız olabilir. Farklı aktiviteler yapabilirsiniz. Değişiklik yapmak ve farklı şeyler deneyimlemek size iyi gelecektir. Hukuksal konularda hızlı ilerlemeler söz konusu olabilir. Arkadaşlık ilişkilerinizde tartışmacı enerjiler artış gösterebilir. Sözlerinizi dikkatli seçmeniz gereken bir dönemdesiniz. Yanlış anlaşılmaya müsait yapınız ile tartışmalarda fazla dikkat çekiyorsunuz. 

Bu yüzden fazlaca dikkatli olmalısınız. Finansal paylaşımlarda dikkatli olmalısınız. Çevrenizde güvenilir olmayan insanlar olabilir. Yaşamış olduğunuz durumlara karşı gerçekçi yaklaşmalısınız. Sezgilerinize daha fazla güvenmelisiniz. Duygularınızı olduğu gibi görmelisiniz. Bazı ortamlarınızda kişilerle ya da gruplarla yakınlaşma fırsatınız olabilir. Seyahat konularında yeni fırsatlar olabilir. Keyfini çıkarmalısınız. Bu konudaki iyimser enerjileriniz dikkat çekebilir. Enerjinizi belirli konulara odaklamaya çalışın. Deneyimli kişilerden destek almak bu dönemde size iyi gelecektir. Kendinize yeni hedefler belirleyebilirsiniz. Motivasyonunuz yüksek olacaktır. Liderlik pozisyonu almak isteyebilirsiniz. 

3 Ekim – 9 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili ikizler burcu. Bu hafta depresif ve melankolik etkilere dikkat etmelisiniz. Karar verirken aceleci olmaktan kaçının. İletişimlerinizde bazı aksaklıklar olabilir. Karşınızdaki insanı yanlış anlamayı huy edinmişsiniz gibi görünüyor. Bu duruma bir çeki düzen verme zamanınız geldi. Yoksa ilişkileriniz bu şekilde devam ederse karşınızdaki insan ile çatışmalar yaşayarak ayrılık sürecine girebilirsiniz. Hiç istemeseniz dahi bu konu hakkında ciddi anlamda seçimler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Dikkatli olmanızı öneririz. 

Ailevi konularda yeni gündemler olabilir. Duygularınızı oldukları gibi görmelisiniz. Anlayış ve empati önemli olacaktır. Duygusal konularda bazı zorluklar olabilir. Ailevi konularda tartışmalara girmeyin. İçsel dengenizi korumaya odaklanmalısınız. Bu süre zarfında eski konular gündeme gelebilir. Çözüm odaklı olmaya çalışın. Duygusal davranmamak önemli olacaktır. Karşınızdaki insanı kırmadan ve üzmeden bir konuşma yapmalısınız. Kurduğunuz cümlenin sonu nereye varıyor iyice tartmalısınız. Yoksa yanlış anlaşılmaya fırsat verebilirsiniz. İnsanları kırdığınızın farkına varmalısınız. Günlük rutinlerinizde düzenlemeler yapabilirsiniz. Dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirmeniz dileği ile sevgili ikizler burcu. 

Burç Yorumları Eylül 2022

19 Eylül – 2 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili ikizler burcu. Mesleki konularda enerjiniz yüksek olacaktır. Risk almak zararlı sonuçlar verebilir dikkatli olmalısınız. Bazı girişimleri terk edebilirsiniz. Sosyal ortamlarda aktif olmak size iyi gelebilir. Enerjinizin yüksek olması dikkat çekebilir. Ekip çalışmaları verimli olabilir. Girmiş olduğunuz sosyal ortamlarda yanlış anlaşılmalara dikkat edin. Her şey göründüğü gibi olmayabilir. Yargılayıcı olmamak gerekebilir. Dikkatli olmanızda fayda var. Arkadaş grubunuzda kontrolcü kişiler olabilir. Haksızlığa karşı durmak gerekecektir. 

Kendinizi ortaya koymalısınız. Ruhsal ve sanatsal konulara yöneltebilirsiniz. Kendinize karşı anlayışlı olmalısınız. Ruhsal çalışmalar bu dönemde size epey iyi gelecektir. Yönelimlerinizi bu konuda devam ettirebilirsiniz. Kendinizle baş başa kalacağınız bir döneme giriyorsunuz. Kendinizi dinlemek size iyi gelecektir. Daha sağlıklı düşünmek için bol bol fırsatınız olacaktır. Altıncı hislerinize güvenmeniz gereken bir döneme merhaba diyebilirsiniz. Hızlı değişimlere ayak uydurabilirsiniz. Yenilikçi fikirleriniz dikkat çekecektir. Sözlerinize dikkat etmelisiniz. Yanlış anlaşılmaya müsait yapınız ile konuşmalarınızı bu dönem seçerek ve özenle yapmalısınız. Yoksa haklıyken haksız olacağınız bir tartışma yaşayabilirsiniz. 

19 Eylül – 25 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili ikizler burcu. Finansal konularda harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Sizi sıkıntıya sokacak harcamalardan kaçınmalısınız. Yoksa hiç istemesenizde ay sonuna sıkıntı yaratabilir bu durum size. Sevdiğiniz kişiye ufak çaplı sürprizler yapabilirsiniz. Birlikte mutlu günler sizi bekliyor diyebiliriz. Sevdiğiniz insanı mutlu etmek sizinde mutlu olmanıza neden olacak. Bu hafta bir seyahat planınız olabilir. Kafa dağıtmak İçin muhteşem bir ortam sizi bekliyor hazırlıklı olsanız iyi edersiniz. Seyahat ederken dikkatli olmanızda fayda var. 

Temkinli yol almanız gerekebilir. Acele etmeden yavaş yavaş gitseniz iyi edersiniz. Edeceğiniz seyahatin keyfini çıkarmanızı öneririz. Dönüşte sizi yoğun bir çalışma temposu bekliyor. Bu dönem fikirlerinizi savunma konusunda enerjiniz yüksek olabilir. Gereksiz tartışmalara girmemeye dikkat etmelisiniz. Yeni girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Aile üyeleriniz ile yapacağınız paylaşımlar sizi mutlu edecek. Duygularınızı ifade etmekten çekinmemelisiniz. Yaşadığınız ortamda yenilikler yapmak size daha iyi hissettirecektir. Duygusal konularda daha tepkisel davranma eğilimine karşı dikkatli olmalısınız. Umarız haftanız tahmininizden de güzel geçer sevgili ikizler burcu. 

12 Eylül – 18 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili ikizler burcu. Bu hafta ilişkilerinizde çatışma eğilimi artabilir. Benmerkezci davranmak zararlı olabilir. Ortak ideallere yönelik hareket etmelisiniz. Yoksa zararlı çıkabilirsiniz. Bu hafta genel olarak ortaklıklarınızda da dengesiz enerjiler oluşabilir. Fazla idealist düşünmek zararlı olabilir. İnsanları gerçekte oldukları gibi kabul etmeyi öğrenmeniz gerekmektedir. Hayatınıza aldığınız insanlar size karşı bu anlayışı gösteriyorlar ama siz insanları asla olduğu gibi kabullenemiyorsunuz. Bu yüzden hayatınızdaki önemli insanları bir bir kaybedeceksiniz ve sonrasında pişman olacaksınız. 

Bu yüzden dikkatli olmanızda ve kendinize çeki düzen vermenizde fayda var. Finansal paylaşımlarda dürüstlüğe önem vermelisiniz. Şansınıza güvenmek bu dönem sizin için zararlı olabilir. Zorunlu değişimler kendini gösterebilir. Hayatınızda hızlı değişimler kendini gösterebilir. Tepkisellikten uzak durmalısınız. Duygularınız daha değişken olabilir. Eğitim ile ilgili konularda motivasyonunuz artabilir. Farklı kişilerden fikir alabilirsiniz. Uzak yolculuk fırsatınız olabilir. Bol bol kafa dinlemeye özen göstermelisiniz. Hayatınızda karamsarlığa yer vermemelisiniz. Beklenmedik gelişmeler ortaya çıkabilir. Kariyeriniz konusunda bazı kararsızlıklar olabilir. 

5 Eylül – 11 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili ikizler burcu. Ailevi konularda bazı duygusal zorluklar gündemde olabilir. Değişmesi gereken durumlara direnmeyi bir kenara bırakmalısınız. İçsek huzurunuzu ve dengenizi korumaya öncelik vermelisiniz. Duygusal hassasiyetiniz daha yüksek olabilir. Geçmişe fazla takılmak huzursuzluk yaratabilir. Sezgilerinizi takip etmelisiniz. Romantik konularda iletişim kurmak önemli olacaktır. Sürpriz gelişmeler bekleyebilirsiniz. Hayatınızdaki insan size ufakta olsa bir sürpriz yapacak ve bu durum sizin oldukça hoşunuza gidecek. Bu dönemde hızlı kararlar alabilirsiniz. 

Kesinlikle iyi düşünüp kararlar almalısınız. Ani kararlar ileride pişman olacağınız sonuçlar doğurabilir. Romantik konularda riskli adımlar atmak güvenli olmayabilir. Duygularınıza karşı dürüst olmalısınız. Beklenmedik fırsatlara açık olmaya çalışın. Enerjiniz yüksek olsa da kontrollü biraz zor olabilir. Başkalarını kontrol ihtiyacını bırakmaya çalışın. Günlük rutininizde bazı değişimler ve yeni gelişmeler olabilir. Durumlara hızlı ayak uydurmak önemli olacaktır. Bu dönemde stres ve endişeden uzak durmaya özen gösterin. Çalışma ortamında fazla mükemmeliyetçi davranmak yerine kendinizi rahat bırakmalısınız. Fiziksel sağlığınıza özen göstermelisiniz. 

Burç Yorumları Agustos 2022

29 Agustos – 4 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili ikizler burcu. Birden fazla konuya odaklanma eğiliminiz olabilir. Zihinsel enerjiniz ve merakınız yüksek olacaktır. Yeni girişimler konusunda enerjiniz yükselebilir. Bu hafta sevdiğiniz bir insan sizden bir beklenti içerisine girebilir. Hayatınızda yaklaşan özel bir gün var gibi. Unutmamanızda fayda var. Yoksa partneriniz ile aranızda bir sıkıntı çıkabilir. Tüm gününüzü ona ayırdığınız ve baş başa harika vakitler geçirdiğiniz bir gün olmasını dileriz. Çevrenizle iletişimde bazı kopukluklar ve anlaşmazlıklar deneyimleyebilirsiniz. 

Yüzeysel konulara ve dedikodulara karşı dikkatli olmalısınız. Sabit fikirlerinizde ısrar etmeyi bırakmak gerekebilir. Kimsenin hayatınızda tasvip etmediği bir alışkanlığınız var. Onu artık yavaş yavaş bırakmalısınız. Bu alışkanlığınız size içten içe zarar veriyor ve faiz farkında olmuyorsunuz. Sizi seven insanların söylediklerini kulak arkası etmeden önce iki kere düşünmelisiniz. Bu hafta finansal konularda bazı sıkıntılara düşebilirsiniz. Dikkatli olmanızı öneririz. Hayat koşullarınızın her an değişebileceğini kesinlikle unutmamalısınız. Sabit fikirlerinizde ısrar etmeyi bırakmak gerekebilir. İnatçılığınızı bir kenara bırakarak daha değişken fikirlere açık olmalısınız. 

22 Agustos – 28 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili ikizler burcu. Nihayet bu hafta güzelce dinleneceksiniz. Son iki haftanın yorgunluğunu bu hafta atacaksınız. Gerçi siz yaşadığınız süre boyunca hep yorgundunuz. Bu yüzden her ne kadar dinlenseniz de size asla dinlenmişsiniz gibi gelmiyor. Sevdiklerinize daha sık zaman ayırmalısınız. İlişkilerinizde hem ben dili ile konuşarak bazen bencil olabiliyorsunuz. Buda sevdiğiniz insanı kendinizden uzaklaştırmak İçin yeterince iyi bir neden haline geliyor. İkili ilişkilerinizde biraz daha dikkatli olmalısınız. 

Sezgilerinizi doğru şekilde yorumlamak sizi doğru yola götürecektir. Dikkatle yol almanızda fayda var. Duygulanıyorum asla gizlememelisiniz. Düşünceniz her ne ise bunu karşınızdaki insana karşı kırıcı olmadan dile getirmelisiniz. Kendinizi soyutlama eyleminiz zaman zaman artabilir. Kendiliğinden geçmesini beklemelisiniz ekstra çaba sarf etmenize gerek yok. Duygularınızı gizlemek zorunda hissetmemelisiniz kendinizi. Empatik yaklaşımlar bu hafta sizin için faydalı olacaktır. Çevrenizdekiler her ne kadar empati yeteneğinizin olmadığını düşünse de bu hafta bu özelliğinizi göstererek onları da şaşırta bilirsiniz. Umarız haftamız sandığınızdan da iyi geçer sevgili ikizler. 

15 Agustos – 21 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili ikizler burcu. Bu hafta hayatınızdaki insan sizden bir beklenti içerisine girebilir. Her ne kadar beklenti içerisine girse de girdiği beklentiyi asla karşılayamıyorsunuz. O yüzden aranızda bazı tartışmalar çıkabiliyor. Bu tartışmaların önüne geçebilmek adına kendinizi hayatınızdaki insanın istekleri doğrultusunda biraz değiştirebilirsiniz. Karşınızdaki insan ne kadar düşünceliyse sizde bir o kadar düz olabiliyorsunuz bazen. İlişkiniz hakkında dikkat etmeniz gereken çok önemli noktalar var. Sevdiğiniz insanla daha sık vakit geçirmesiniz

Eğer evliyseniz eşinizle çok daha sık vakit geçirmelisiniz. Sizin istediğiniz bekar hayatınızı sürdürebilmek ve sık sık arkadaşlarınızla vakit geçirebilmek. Ama ne yazıkki iki insan hayatlarını birleştirdiği taktirde artık hayat arkadaşı o insan oluyor. Siz henüz bunun ayrımını yapabilmiş değilsiniz. Aile kavramını henüz oturtamadınız. Bu hafta bunun için çabalayarak bunun farkına varmazsınız. İş hayatınızda gelecek olursak, yeni bağlantılar kurma şansınız olacak. Bu bağlantıları çok iyi değerlendirmelisiniz. Yeni iş fırsatı doğabilir ve bu sizin için çok iyi bir fırsat olabilir. 

8 Agustos – 14 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili ikizler burcu. Bu hafta çalışma hayatınız epey yoğun geçecek gibi görünüyor. Hazırlıklı olsanız iyi edersiniz. Uykuya düşkünlüğünüz ile bu hafta bu yüzden epey zorlanacakmışsınız gibi duruyor. Kendinizi ortaya koyma konusunda endişe etmemelisiniz. İşinizde zaten çok başarılısınız. Bunu da üstleriniz bariz bir şekilde görüyor. Bu yüzden kendinizi geri çekmeden tam gaz devam ettiğinizde kısa sürede kendinizi fark ettirecek ve iş hayatınızda kısa sürede yükseleceksiniz. Çok iyi konumlara geleceğiniz iş hayatınızda sürprizler sizi bekliyor olabilir. 

Fikirlerinizde değişken olacağınız bir dönem sizi bekliyor. Hayatınızda yeni düzenlemelere gidebilirsiniz. Bu düzenlemeler kendinizi çok daha iyi hissettirecek. Bu yüzden bu durumdan asla çekinmemelisiniz. Önünüze çıkan fırsatlar da herhangi bir engel görünmüyor. Yapmış olduğunuz planları zaman zaman iletebilirsiniz bodrum canınızı sıkmamalı. Siz hayat üzerine planlar kurarken hayat sizin planınızı çoktan kuruyor maalesef. Özellikle hayatınızı sadece siz yaşamıyorsanız aksamalar gerçekleşmesi gayet normal. Umarız haftanız tahmininizden de iyi geçer sevgili ikizler burcu.

1 Agustos – 7 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili ikizler burcu. Sosyal hayatınızda aktif olacağınız bir haftaya giriyorsunuz. Bu şekilde sosyal hayatınız ile iç içe olmak size çok iyi geliyor. Bunu çok daha sık bir şekilde yapmalısınız. Tabiki bu dönemde sevdiğiniz ve hayatınızda olan insanları da ihmal etmemeli ve unutmamalısınız. İş hayatınız ile ilgili de ufak tüyolar vermek isteriz. Takım çalışmasında oldukça iyisiniz ama henüz bu konuda kendinizi tanımıyorsunuz. Artık farkına varma vakti. 

Siz lider olmak için doğmuşsunuz diyebiliriz sevgili ikizler burcu. Bu yüzden iş yerinizde herhangi bir takım çalışmasından söz edilirse hiç endişe etmenize gerek yok. Siz takım çalışmasını kabul edin ve gerisini kendinize bırakın. Çok zaman geçmeden sizdeki cevheri fark edecekler ve gerekeni yaparak sizi önemli bir pozisyona verecekler. İnsanları yönetmek sizin işiniz diyebiliriz. Hatta en sevdiğiniz şeylerden bir tanesi. Bu yüzden hayatınızdaki insanlarla çakıyorsunuz bazen. Zaten hayatınızdaki insana bu şekilde davranmamalısınız. Siz içinizdeki liderlik ruhunu iş yerinizde ya da sizden istenilen ortamda gösterseniz sizin için çok daha iyi olacak. 

Burç Yorumları Temmuz 2022

25 Temmuz – 31 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili ikizler burcu. Bu hafta duygusal olarak çok daha değişken ve hassas olduğunuz bir döneme giriyorsunuz. Hazırlıklı olmanızda fayda var sevgili ikizler burcu. Bu duygu değişimlerimden hiç haz etmediğinizi biliyoruz. Ama bu değişim bu hafta size iyi gelecek ve bu duygu değişimleri birçok şeyin farkına varmanıza neden olacak. Belki birçok bağınızın güçlenmesine neden olacak ve çok daha güzel günler sizleri bekleyecek. 

Bu hafta kalıcı kararlar vermenizi pek tavsiye etmiyoruz. Dış dünyaya vermiş olduğunuz izlenim tam olarak sizi yansıtmıyor. İnsanlara bazen kendinizi çok farklı tanıtıyor olabilirsiniz. Bu da gerçek sizi herhangi bir ortamda gördüklerinde adeta sizi tanıyamıyorlar. İnsanlara karşı çok tavırlı yaklaşıyorsunuz. Ön yargılarınızı bu konuda kıramıyorsunuz. Halbuki şans vermeyi deneseniz verdiğiniz şansı hak eden birçok insan ile karşılaşarak yeni dostlar edinebilirsiniz. Bu dediğimizi düşünerek değerlendirmelisiniz. Yeni insanlar tanımak ve yeni dostluklar kurmak eminiz ki size epey iyi gelecek. Umarız hayalinizin çok daha ötesinde bir hafta geçirirsiniz. 

18 Temmuz – 24 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili ikizler burcu. Haftaya kötü başladığınızı görüyor gibiyiz. Bıkkınlığınız ve yorulmuş hissetmiş olduğunuz duygularınız var. Bu gibi durumlarda aynaya bakmanızı ve ne olursa olsun suçun sizde de olduğunu bilmeniz ve kabullenmeniz gerekmektedir. Hayatınızdaki insanları yoran asıl şeyin sizden kaynaklandığını ve artık haksız olduğunuz konuların olduğunu kabullenmelisiniz. Bazen haliniz ve tavrınızı anlamsız bir şekilde kontrol edemiyorsunuz. Hiç önemi olmayan insanlar için hayatınızın merkezinde olan insanları çok fazla kırıyor ve yıpratıyorsunuz. 

Bence artık bu huyunuza bir çeki düzen vermelisiniz. Yoksa kaybeden taraf siz olacaksınız. Hem de hayatınızda hiç istemediğiniz şekilde hiç istemediğiniz insanları kaybedeceksiniz. Bunun önüne geçebilmek adına acilen kendinize gelmenizi öneririz. En kısa zamanda bu tavırlarınızı düzeltmek için harekete geçmelisiniz. Üstelik sinirlendiğinizde de kontrolünüzü tamamen kaybediyorsunuz. Bunun içinde kendinize çeki düzen vermelisiniz. Hiç mi iyi bir tarafım yok diye düşündüğünüzü duyar gibiyiz. Elbette ki var ama kontrolü kaybettiğinizde tamamıyla haksız duruma düştüğünüzü bilmenizi isteriz. Bu yüzden hiçbir tartışmada ne yazık ki haklı çıkamıyorsunuz.

11 Temmuz – 17 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili ikizler burcu. Konuya tatsız başlayacağımızın farkındayız ama sizi de bir an önce uyarmak istiyoruz. Siz ve sağlığınız bizim için çok önemlisiniz. Bu yüzden size uyarmamızda fayda olduğunu düşünüyoruz. Bu hafta sağlığınız da sıkıntılar olabilir. Kendinize çok dikkat ederek bu dönemde çok daha fazla vitamin almaya özen gösterin. Sık sık temiz hava alarak bir an önce toparlanmaya dikkat edin. Tüm bunların yanı sıra hem vücudundaki kırgınlıkları hem de mikroplar atabilmek için bol bol duşa girin. 

Doktorumuzun verdiği ilaçları dikkatli bir şekilde kullanın. Bir an önce toparlana bilmeniz adına hem doktorunuzun yapmış olduğu takviyeler ile hem de sizin alacağınız bol vitaminli ürünler sizi bayan önce toparlayacaktır. Yakın çevrenizde de başınızdan bir saniye bile ayrılmayan ve size çok değer veren bir insan var. Bu kişinin kıymetini bilin ve ona sıkı sıkıya bağlanın. Elbetteki tartışmalar yaşıyor olabilirsiniz ama en ufak bir rahatsızlığınızda bile başınızdan 1 dakika olsun ayrılmayan bu kişi sizi seviyor demektir.

4 Temmuz – 10 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili ikizler burcu. Umarız iyisinizdir. Bu hafta kendinizi toparlamanız ve kendinizde ufak değişiklikler yapabilmeniz için biraz enerjiye ihtiyacınız olacak. Sürekli kendinizi düşünmekten ve kendi istekleriniz doğrultusunda yaşamaktan hayatınızdaki insanı geri plana atarak kendini değersiz hissetmesine neden oluyorsunuz. Bu da zamanla ilişkinizin zedelenmesine neden olabilir. Haydi, bu hafta yaşamınızı biraz olsun hayatınızdaki insanın istediği doğrultuda değiştirmek için güçlü bir adım atın. 

Hem bakarsınız bu şekilde belki sizde daha mutlu olursunuz. Tüm yaşantınız da tek bir şeye odaklanmışsınız. Bı şekilde birçok şeyi de kaçırdınız aslına bakarsınız. Bu yüzden artık hayatınızı olumlu yönde değiştirmek için bir adım atmalısınız. Bu hafta bunun için çabalaya bilirsiniz. Elbette ki başlarda zor olacak bu durum sizin için ama zamanla üstesinden gelerek her şeyin sizin için çok daha güzel olacağını görebiliyoruz. Dilerseniz birden kestirip atmak yerine yavaş yavaş zamana bölerek ama çokta fazla uzatmayarak söylediklerimizi deneye bilirsiniz.