Boğa haftalık burç yorumları 21 Nisan- 20 Mayıs

19 Eylül – 25 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burcu. Finansal konularda farklı fikirlere açık olabilirsiniz. Daha hızlı kararlar vermek mümkün olabilir. Değişen durumlara kolay uyum sağlayabiliyorsunuz. Bu durumu her zaman daha iyi değerlendirmeye özen göstermelisiniz. Bu sizin bir yeteneğiniz de diyebiliriz. Bu yeteneğinizi iyi değerlendirmenizi öneririz. Daha hızlı kararlar vermek mümkün olabilir. Değişen durumlara kolay uyum sağladığınız İçin size ne doğru geliyorsa iyice düşünerek hızlı kararlar almanız size yaşamınız boyunca avantaj sağlayacaktır. 

Sahip olduğunuz değerlerin farkında olmalısınız. Sizin için önemli olan insanları üzmemeli be onlara daha sık zaman ayırmaya özen göstermelisiniz. Sevdiğiniz insanları kırıyor ve üzüyorsunuz biran önce bu durumun farkına varmalısınız. Adımlarınızı daha dikkatli planlamaya çalışın. Hayatınızda dürüst olmayan insanlara karşı dikkatli olmalısınız. Geleceğe yönelik planlarınızda gerçekçi olmaya çalışın. Yüzeysel konulara ve dedikodulara karşı dikkatli olmalısınız. Zihinsel enerjiniz daha dengesiz olabilir. Bu süre zarfında odaklanmak daha zor gelebilir. Umarız haftanız tahmininizden de güzel geçer sevgili boğa burçları. 

12 Eylül – 18 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burçları. Yakın ilişkilerinizde kontrolcü eğilimlere karşı dikkatli olmalısınız. Güven duymak İçin kendinize izin vermelisiniz. Finansal paylaşımlarda yeni fırsatlar olabilir. Bu konuda güvendiğiniz insanlar olduğunu görüyoruz. Finansal paylaşım yaparken güvendiğiniz insanlara bu dönemde dikkat etmelisiniz. Duygusal kararlar vermek sizin için pekte iyi olmayabilir. Kontrol ihtiyacını bırakmak faydalı olacaktır. Seyahat planlarınız var ise bu konuda beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Olan yaparken çok daha dikkatli olmanızda fayda var. Bu dönem fanatik enerjiler oluşabilir. 

Geleceğe yönelik olanlarınıza artık odaklanma vakti geldi sevgili boğa burçları. Yeniliklere açık olmak sizin için çok daha faydalı olacaktır. Uzak yol uçuklar bu ara gündeminizde olabilir. Dikkatli olmanızda fayda var. Mesleki konularda motivasyonunuzun arttığını görüyoruz. Bu şekilde ilerlemeye devam ettiğiniz sürece kazanan taraf siz olacaksınız ve işinizle ilgili güzel bir yükselme sizleri bekliyor diyebiliriz. Otorite figürlerinin dikkatini bu dönemde çekebilirsiniz. İletişim becerileriniz size fayda sağlayacaktır. Umarız haftanız tahmininizden çok daha güzel geçer sevgili boğa burçları. 

5 Eylül – 11 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burçları. Romantik konularda kolay etkilenme eğilimine karşı dikkatli olmalısınız. Fazla idealist düşünmek zararlı olacaktır. Dikkatli olmakta fayda var. Kendi yeteneklerinize güvenmek önemli olacaktır. Çalışma ortamında uyum sağlamak odak noktanız olabilir. İletişim becerilerinizi kullanmak size fayda sağlayabilir. Şeytan tümünü bu dönem kullanmanızı tavsiye ederiz. Sağlığınız ile ilgili konularda bu dönemde dikkat etmelisiniz. Sıcaklarda başınıza güneş geçebilir ve ateşlenebilirsiniz. Dikkatli olmanızda fayda var. 

Enerjinizi daha dikkatli kullanmak faydalı olacaktır. Çalışma ortamında bazı uyumsuzluklar ortaya çıkabilir. Sağlıklı bir rekabet duygusunu korumaya çalışmalısınız. Gereksiz detaylara fazla takılmak huzursuzluk yaratabilir. Kendinize fazla baskı yapmamak yararlı olacaktır. İlişki ve ortaklıklarınızda daha tartışmacı enerjiler oluşabilir. Güven problemi olabilir dikkatli olmalısınız. Bağımsızlık arzusu kararlarınızı etkileyebilir. Geri dönüşü olmayacak adımlar atarken dikkatli olmalısınız. İnsanlar ike açıksa iletişim kurmak faydalı olacaktır. Hukuksal konularda risk almamalısınız. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili boğa burçları. Siz temiz kalbiniz ile her şeyin en iyisini hak ediyorsunuz. 

Burç Yorumları Agustos 2022

29 Agustos – 4 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burcu. Bu hafta aileniz ile daha fazla zaman geçirme fırsatınız olacak. Bu fırsatı iyi değerlendirmeli ve aile bireyleriniz ile iyi vakit geçirmeye odaklanmalısınız. Cömert ve misafirperver olmak size iyi gelecektir. Duygusal enerjinizin yüksek olduğu bir haftadasınız. Bu enerjinizi iyi yönde kullanmaya özen göstermelisiniz. Sevdiğiniz insanlara daha sık zaman ayırmalısınız. Sanki uzak ve soğuk tavırlarınızdan biraz şikâyetçiler. Aile üyelerinizden biri sizden ilgi bekliyor. 

Kendisini ihmal ettiğinizi düşünerek size biraz trip atıyor olabilir biran önce fark ederek ilgilenseniz iyi edersiniz. Bu hafta yargılayıcı tavırlardan uzak durmalısınız. Suçluluk duygusuna kapılmamak bu dönemde işinize yarayacaktır. Dedikodu ve yüzeysek konulardan uzak durmalısınız. Sözlerinizde seçici olmak önemli olacaktır. Heyecan ve coşkularınızı zaman zaman kontrol etmek gerekebilir. Sizi ilgilendiren konulardan haberler alabilirsiniz. Yeni girişimler konusunda enerjiniz yüksek olacaktır. Farklı fikirlerinizi dile getirebilirsiniz. Fikirleriniz konusunda tutarlı olmalısınız. Duygularınız değişken olabilir. Umarız tahmininizden de güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili boğa burçları. 

22 Agustos – 28 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burçları. Bu hafta bilinçaltımıza bastırmış olduğunuz birkaç konu ike ilgilenmelisiniz. Ruhsal çalışmalarınızı disiplin içerisinde uygulamak size iyi gelecektir. İçinizde bastırdığınız konuları artık gün yüzüne çıkarma ve aşma vaktiniz çoktan geldi de geçiyor bile. Bu şekilde çabaladığınız takdirde sizin için her şey çok daha iyiye gidecek. Bu yüzden bu hafta kendiniz için bir adım atarak geçmişinizdeki geçmeyenleri ruhunuzda serbest bırakma vakti diyebiliriz sizin için. 

Kendinize sanatsal ve yaratıcı yollar ile ifade etmeyi deneyebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlar ile iletişiminizde daha dikkatli olmaya özen göstermelisiniz. Daha kibar ve daha kırmadan konuşmalısınız. İlişkilerinizde benmerkezci davranmaktan kaçınmalısınız. Birazda karşınızdaki insanı düşünerek ona göre hareket etmelisiniz. Eğer bir ilişkiniz var ise sevdiğiniz insana karşı daha ılımlı ve düşünceli yaklaşmalısınız. Uzak durmak yerine bir adım da siz atarak ilişki bağınızı güçlendirmelisiniz. Yoksa avucunuzdan kayıp gidecek ve siz artık bazı şeyler için geç kalmış olacaksınız. İletişiminizi kesmemeye özen göstermelisiniz. 

15 Agustos – 21 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burcu. Bu hafta sizin için sevdiklerinizi özleyeceğiniz bir hafta olacak. Ayrılıkları ve vedaları hiç sevmiyorsunuz. Ama ne yazık ki bazı durumlarda mecbur kalabiliyorsunuz. Bı hafta aşk hayatınızda ufak kıpırtılar görünüyor. Eğer üzerine düşerseniz ciddi bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Ama umursamaz tavrınız ile karşı tarafa yansıttığınız sürece ciddi bir ilişki sizin için zor görünüyor. Doğru insanı bulduğunuzda nasıl anlayacağınızı bile bilmiyorsunuz. Hâlbuki sizinde mutluluk yolunda bir adım atmaya ve güzel günlere merhaba demeye hakkınız var. 

Sıcak günleri sevmiyorsunuz. Ama iş dolayısı ile mecburen gittiğiniz ve uzun süre kalmak zorunda kalacağınız bir yer görüyoruz. Orası tahmininizden de sıcak bir yer olacak hazırlıklı olsanız iyi edersiniz sevgili boğalar. İlişkilerinizde kestirip attığınız iki şey var sevgili boğalar. Birisi kendinize çok karışan insanlar diğeri ise sizi aldatan ya da aldatmaya tenezzül eden insanlar. Bu kişiler kim olursa olsun anımda hayatınızdan çıkarabiliyorsunuz. İlişkilerinizi bu kadar kolay kestirip atmamalısınız. 

8 Agustos – 14 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burcu. Kendinizi olduğunuz gibi ifade ediyorsunuz. Yeni biri ile tanıştığınızda dil kırmak yerine nasıl biri iseniz o şekilde konuşuyor ve davranıyorsunuz. İnsanlarda sizi bu yüzden samimi ve içten buluyor. Bu yüzden kendinizi hemen fark ettiriyorsunuz. İnsanlar sizin saf duygularınıza kapılabilir. Bu arada söylemek isteriz ki aşk hayatınızda beklenmedik gelişmeler olabilir. Kalbiniz elden gidiyor gibi demedi demeyin. Aşka inanmayan halleriniz ile birine kapılmanız an meselesi. 

Bu kişi ile ciddi düşüneceksiniz. Evlilik kapıda diyebilir miyiz sevgili boğa burçları. Temkinli yaklaşmamanızı ve kendi doğal halinizi karşı tarafa gösterdiğinizde zaten sizden hoşlanmaması elde olmayacak. Maddi anlamda da bir sıkıntı yaşamayacağınız bu dönemde sevdiğiniz insanla hayatın tadını çıkaracaksınız. Yeni başlangıçlar her zaman insana iyi gelmektedir bu yüzden kendinizi kesinlikle geri çekmeyin. Çalışma ortamınıza gelecek olursak, gereksiz tartışmalardan kaçınmalısınız. Ufak bir pürüz dahi olsa çok fazla geriliyorsunuz bunun önüne bu hafta geçmelisiniz. Artık sinirlerinizi kontrol edebileceğiniz bir insan olmaya ne dersiniz?

1 Agustos – 7 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burcu. Israrı asla sevmiyorsunuz. Eğer siz hayır diyorsanız bu hayırdır. Karşınızdaki kişi ısrar ediyorsa bu sizin asla hoşunuza gitmez aksine bu durum sizi epey sinirlendirir. Zamanında içinizde ne fırtınalar koptu da gıkınız çıkmadı. Keşke o dönemde içinize atmasaydınız. Zamanla içinize attıklarınız çok daha fazla canınızı yakmaya başladı. Aslına bakarsanız hala geç sayılmaz. Zamanınızda bir hata yaparak dile getirmemiş olabilirsiniz. Ama unutmayın ki elbet günün birinde bir fırsat geçecek elinize. 

O fırsatı iyi değerlendirerek artık o yüklerinizden kurtulma zamanı. Emin olabilirsiniz ki içinizi tamamen boşalttıktan sonra bundan sonraki hayatınız çok daha güzel geçecek. Artık içinizdeki her kimse ona karşı sabırlı olmaktan vazgeçin. Arkadaş çevrenizde çöl fazla sevilen birisiniz. Öyle ki ortamların vazgeçilmezisiniz diyebiliriz. Güvenilirliğiniz ve büyük sempatiniz ile tanıştığımız her insanın gönlünü fetih edebiliyorsunuz. Size göre aptal olan insanlara kesinlikle tahammül edemiyorsunuz. Asla eyvallahınız olmuyor o konuda. Bu yüzden insanlara temkinli yaklaşıyorsunuz. 

Burç Yorumları Temmuz 2022

25 Temmuz – 31 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burcu. Bu hafta kişisel yeteneklerinizi değerlendirme fırsatlarınız olabilir. Bu fırsatları kaçırmamanızı öneririz. Finansal konularda rekabet içerisinde bulabilirsiniz kendinizi. Bu hafta değer vermediğiniz kavramların ne olduğunu çok iyi ayırt etmelisiniz. Bu konuda çelişkili olduğunuz durumlar olduğu takdirde olgun kişilerden destekler alabilirsiniz. Bize soracak olursanız kesinlikle yardım almalısınız. Sizin için en ufak bir bilgi bile bu dönemde çok işinize yaracak olabilir. Bu yüzden gelen teklifleri ve iyi bir şekilde değerlendirmelisiniz. 

Tüm bunların yanı sıra bu hafta hayatınızı değiştirecek bir olay yaşayabilirsiniz. Bu durum biraz canınızı sıkabilir. Ama çok fazla takışmamalısınız. Çünkü her ne olursa olsun hakkınızda en iyisi bu olacak. Yakınlarınızın da olumlu tepkileri ile zamanla aşılacağınız ve hatta hoşunuza gitmeye başlayacak olan bu durum zamanla size kendini epey sevdirecek. Bu yüzden önünüze gelen fırsatları değerlendirmenizi ve moralinizi bozmamanızı tavsiye ederiz. Sağlığınızda da bir sıkıntınız görünmüyor. Ama siz yinede tedbiri elden bırakmayın deriz biz. 

18 Temmuz – 24 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burçları. Bu hafta sizleri heyecanlı bir bekleyiş bekliyor. Haftanın sonuna doğru hayatınızı yönlendirecek ve bundan sonraki yaşamınızın ne doğrultuda olacağını belirleyecek bir olay yaşayacaksınız. Bu olayı belki şimdiden biliyorsunuz belkide o gün gelince size bu durum sürpriz olacak. Ama eğer biliyorsanız ve bu durum heyecandan uykularınızı kaçırıyor ise sakin olmalısınız. Çünkü sizin için en iyisi olacağını söylemek isteriz. Kalbinizin temizliği ile üstesinden gelemeyeceğiniz bir durum olmayacak. 

Sizin için kötü gelen durumlarda bile öyle gelişmeler oluyor ki siz bile şaşırıyorsunuz imkânsız gördüğünüz için. Ama bu gibi durumlara alışsanız iyi edersiniz. Başta da söylediğimiz gibi kalbinizin temiz olması ve hiç kötü düşünceler barındırmamanız sizi hep en iyiye yönlendiriyor. Bir olay yaşadığınızda bunun neresinde hayır var diye düşündüğünüz anda mutlaka güzel şeyler ile karşılıyorsunuz. Umarız hayatınız boyunca bu güzellikleri asla kaybetmezsiniz. Tek dikkat etmeniz gereken şey sağlık konusu. Bu hafta ne yapın edin hasta olmamaya özen gösterin sevgili boğa burçları. 

11 Temmuz – 17 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burçları. Sizin bu ince düşüncelerinizi ne yapacağız acaba? Sevdikleriniz bıkmamış mıdır sizin bu ani sürprizlerinizden? Şaka bir yana sizin bu ani çıkışlarınız çevrenizdeki insanların ne kadar şanslı olduklarının bir göstergesi aslında. İnce düşünceleriniz ile çevrenizdeki herkesi kendinize hayran bırakıyorsunuz. Gelelim bir diğer konumuz olan sağlık konusuna. Bu hafta biraz probleminiz olabilir sağlık konusunda. Boğazınızda hafif ağrınız olacak ve bu sizi psikolojik olarak epey yoracak. 

Tüm bunların yanı sıra sevdikleriniz ile dolu dolu vakit geçirdiğiniz bir hafta bu hafta. Tadını çıkarmaya bakın deriz. Çünkü sonrasında yine yoğun günler sizleri bekliyor olacak. Gerçi siz bu yoğunluktan hiç şikayetçi değilsiniz. Hayatınızın her dönemini bir farklı seviyorsunuz. Ya da kendinize hep sevecek şeyler bulabiliyorsunuzda diyebiliriz. Yaşadığımız olumsuz yönleri değilde olumlu yönleri odaklanarak çok daha mutlu bir hayat geçiriyorsunuz. Çevrenizdeki insanlara da bunu fazlasıyla istiyorsunuz. Bu yüzden onlarda mutlu ediyor ve enerjilerini yükseltiyorsunuz.

4 Temmuz – 10 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burçları. Boğa Burcu denildiğinde nedense akıllara hep yemek yemek gelir. Hal böyle olunca hayattaki tek korkunuz aç kalmak oluyor. Tabi biz biraz da işin esprisindeyiz. Ama siz açken kesinlikle çok telaşlı, sinirli ve stresli oluyorsunuz. Bu yüzden bir ortama girdiğiniz de öncelikle sizin tok olduğunuzdan emin olunması gerekiyor. Keyfinizi kaçıran bir diğer şey ise konforunuzun bozulması olabilir. Keyfinize öyle düşkünsünüz ki en ufak hayaliniz dışı bir olay yaşasanız hemen sinirleniyor ve strese giriyorsunuz. 

Tüm bunların yanı sıra sosyalleşmek istiyor ama iş ciddiye binince kalabalıktan nefret ettiğiniz için vazgeçiyorsunuz. Gerçi yakın çevrenizde sizin bu hallerinize alışan ve gayet normal karşılayan arkadaşlarınız mevcut. Yakın çevrenizdeki arkadaşlarınızın kıymetini bilin. Size çok fazla değer veriyor ve seviyorlar. Sizde aynı şekilde arkadaşlarınıza değer veriyorsunuz. Bu hafta yakın bir arkadaşınız ile ufak bir tartışmaya girebilirsiniz. Çok fazla büyütmenenizi öneririz. Aksi takdirde birbirinizi kırabilirsiniz. Ve eminiz ki bunu hiç istemezsiniz.