Boğa haftalık burç yorumları 21 Nisan- 20 Mayıs

17 Nisan 2023 – 23 Nisan, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burcu. Bu hafta evinizde zaman geçirmek size iyi gelebilir. Zaten ev ortamı oldum olası da hep çok iyi gelmiştir. Duygusal olarak daha kontrollü olmaya çalışın. Durumları kişisel algılamayın. Ne anlatılmak isteniyorsa o şekilde kendinizi ifade edebilirsiniz. Romantik konularda karamsarlığa kapılmayın. İçinizden nasıl geliyorsa o şekilde davranın. Kendi de daha fazla güvenmelisiniz. Enerjinizi bastırmamaya çalışın. Yaratıcı enerjiniz yüksek olacaktır. Spontane kararlar alabilirsiniz. Bağımsızlık ihtiyacı olabilir. Hareketlerinizin kısıtlanmaması sizin açınızdan çok daha önemli. Romantik konularda hayalperest eğilimler olabilir. 

Durumları olduğu gibi görmelisiniz. Fazla idealist olmamaya çalışın. Çalışma ortamında gerilimle enerjiler olabilir. Sakin kalmaya özen gösterin. Fiziksel sağlığınıza dikkat edin. Sakarlık eğilimi artabilir. İlişkilerde manipülatif enerjilere dikkat edin. Kıskançlık eğilimi artabilir. Kısıtlı anlamanız gerektiğini nazik bir dille ifade etmelisiniz. Kendinize öncelik vermeye çalışın. Hayatınız boyunca hep karşı tarafa öncelik verdiniz. Bu durum size iyi gelmiyor. İlişkilerde beklenmedik gelişmeler olabilir. Özgürlük ihtiyacı artacaktır. Doğru iletişim kurmaya çalışın.

10 Nisan 2023 – 16 Nisan, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burcu. Bu hafta bir finansal konularda karamsarlığa kapılmayın. Gerçekçi düşünmek önemli olacaktır. Gerçeğe yönelik hareket etmelisiniz. Gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. Size mantıksız gelen harcamalar yapmak sizi sıkıntıya sokabilir. Bazı konularda gerçekçi olmaya çalışın. Dengesiz enerjiler olabilir. Durumları oldukları gibi görmelisiniz. Emin olmadan hareket etmemelisiniz. Sözel tartışmalara girmeyelim artabilir. Acele kararlar vermeyin. Seyahatlerde temkinli olmalısınız. Yüzeysel konulara ve dedikodulara dikkat edin. Yüzümüze gülüp arkamızdan iş çeviren insanlar olabilir. Zihinsel enerjiniz dengesiz olabilir. 

Yakın çevrenizle tartışmaya girmeyin. O yaratıcı fikirlerinizi kullanmaya çalışın. Sezgileriniz daha aktif olabilir. Yanlış bilgilere dikkat edin. Doğrusunu öğrenmek önemli olacaktır. Evinizde yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. İçsel huzurunuzu korumaya çalışın. Ailevi konular öne çıkabilir. Yenilikler size iyi gelecektir. Evinizde zaman geçirmek size iyi gelebilir. Duygusal olarak daha kontrollü olmaya çalışın. Durumları kişisel algılamamalısınız. sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Devamlı kullandığınız vitaminler var ise almayı kesinlikle aksatmamalısınız. düşen sağlığınızla birlikte enerjiniz de düşüş yaşayabilirsiniz.

3 Nisan 2023 – 9 Nisan, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burcu. Bu hafta liderlik yeteneklerinizi kullanabilirsiniz. Verdiğiniz izledim daha olumlu olabilir. Kariyer konularına odaklanabilirsiniz. Kalbinizin temizliği ile geleceğinizin oldukça parlak olduğunu görebiliyoruz. Hayatınızda ilerlemeyi bu şekilde devam etmelisiniz. Sosyal ortamlarda enerjiniz yükselebilir. Fikirlerinizi paylaşmak önemli olacaktır. Destek olacağınız kişiler olabilir. Lakin bu kişilerin güvendiğiniz ve değer verdiğiniz kişiler olmasına dikkat etmelisiniz. Grup içerisinde tartışmacı enerjiler olabilir. Durumlara soğukkanlı yaklaşın. Ekip çalışmalarında temkinli olmalısınız. Size iyi görünerek arkanızdan iş çeviren insanlar olabilir.

Bu yüzden adımlarınızı düşünerek atmalısınız. Sezgisel enerjiniz yüksek olacaktır. Ruhsal konulara yönelmek size iyi gelebilir. İç sesinizi dinlemeye çalışın. Altıncı hissinize kulak vermeye çalışın. Beklemediğiniz durumlar olabilir. Akışta kalmak önemli olacaktır. Kişisel imajınıza yönelik yenilikler yapabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamda ve yakın çevreniz tarafından bu imajınız oldukça beğeni toplayacaktır. Sosyal ortamlarda öne çıkabilirsiniz. Sanatsal konulara yönelebilirsiniz. Verdiğiniz izlenim dikkat çekici olabilir. Farklı fikirlerinizi ifade edebilirsiniz. Yenilik yapmak isteyebilirsiniz. Bu yenilik size sandığınızdan çok daha iyi gelecektir.

27 Mart 2023 – 2 Nisan, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burcu. Bu hafta ilişkilerde uyumlu enerjiler artabilir. İletişim kurmaya öncelik vermelisiniz. Doğru iletişim kurmak her zaman için hayat kurtaracaktır. Hukuksal konularda hızlı ilerlemeler olabilir. Korkmanızı ve endişe etmenize gerekebilecek bir durum olmadığını söylemek isteriz. Kontrol ihtiyacına abartmak zararlı olacaktır. Şüpheci eylemlere dikkat edin. Finansal paylaşımlarda temkin olmazsınız. Geleceğe yönelik yatırımlar yapmalı ve gereksiz uygulamalardan kaçın alırsınız. Güvenilir olmayan kişilere karşı dikkatli olun. Negatif duygusal etkiler artabilir. Kontrol ihtiyacını bırakmalısınız. Bu şekilde davranarak kendinize zarar verdiğinizi unutmamalısınız.

Gelecekle ilgili ideallerinizi odaklanabilirsiniz. Gelecek planları yapmak sizi motive ediyor. Motivasyonunuzu yüksek tutmaya çalışın. Size rehberlik edecek kişiler olabilir. Bu kişiler dikkatli seçmelisiniz. Fanatik enerjiler artış gösterebilir. Gereksiz çatışmalara girmemeye çalışın. Yoksa zararlı çıkan taraf siz olabilirsiniz. Seyahatlerde temkinli olmalısınız. Mesleki konularda verdiğiniz izlenime dikkat etmelisiniz. Kadın figürleri ile bazı uyumsuzluklar olabilir. Hedeflerinize odaklanmaya çalıştım. Otorite ile çatışma eğilimi artabilir. Dikkatli olmanızda fayda var. Riskli kararlar almamaya çalışın. Düşünerek hareket etmeye özen göstermelisiniz. 

20 Mart 2023 – 26 Mart, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burcu. Bu hafta ailevi konularda baskıcı enerjiler olabilir. Depresif eğilimleri dikkat edin. Durumlar göründüğü gibi olmayabilir. İşin iç yüzünü kesin bir şekilde öğrenerek ona göre davranmalısınız. Gereksiz yere kalp kırmaktan kesinlikle kaçınmalısınız. Ben merkezci eylemler artış gösterebilir. Yaratıcı konularda kendinizi ifade edebilirsiniz. Dürüst olmak önemli olacaktır. Romantik konularda bazı dönüm noktaları olabilir. Tepkisel enerjilere dikkat edin. Bağımsızlık ihtiyacı artış gösterebilir. Kendinize karışılmasından çok fazla hoşlanmıyorsunuz. Bunu açıkça dile getirmelisiniz.

Bazı konularda enerjiniz yükselebilir. Bu hafta bu fırsatı çok iyi değerlendirmenizi öneririz. Güven kavramları öne çıkabilir. Keyif aldığınız aktivitelere yönelebilirsiniz. İş ortamında bazı fikir ayrılıklar olabilir. Organize hareket etmeye çalışın. Önemsiz detaylara takılmayın. Bu durum yalnızca işinizin aksamasına neden olacaktır. Çalışma ortamında motivasyonunuz artabilir. İnsiyatif almak isteyebilirsiniz. Sağlığınızla daha fazla ilgilene bilirsiniz. İlişkilerde uzun vadeli planlar yapabilirsiniz. Güvenme sadakat kavramları öne çıkabilir. Mantıklı yaklaşımlar faydalı olacaktır. İki tarafta birbirine mantıklı bulduğu kavramları anlattığı takdirde bir sorun çıkmayacaktır. 

13 Mart 2023 – 19 Mart, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burcu. Bu hafta iradenizi kullanarak önemli adımlar atabilirsiniz. Duygularınız daha yoğun olabilir. Değişim fırsatları olacaktır. Bu değişim size tahmininizden çok daha iyi gelecektir. Finansal konularda rekabetçi enerjiler artabilir. Fazla risk almamaya çalışın. Yoksa zarar edebilirsiniz. Kendi yeteneklerinizi ortaya koyabilirsiniz. Bazı konularda dengesiz enerjiler artabilir. Fazla idealist olmamaya çalışın. Güvendiğiniz kişileri dikkatli seçmelisiniz. Alacağınız haberler önemli olabilir. Yeni fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz. Fikirleriniz oldukça beğenilecek ve bu konuda takdir edileceksiniz. 

Acele kararlar vermemelisiniz. Artı ve eksi yönlerini iyice ölçüp tartarak hareket etmelisiniz. Dedikodu ve asılsız bilgilere dikkat edin. Emin olmadan hareket etmeyin ve insanların kalbini kırmamaya özen gösterin. Zihinsel olarak daha aktif olabilirsiniz. Verimli ve akıcı iletişim kurmak önemli olacaktır. Manipülatif kişilere dikkat edin. Sözlerinizde seçici olmalısınız. Sabit fikirli olmamak gerekecektir. Fikirlerinizi seçeneklendirmek size artı puan kazandıracaktır. Ailevi konularda olumlu gelişmeler olabilir. Daha paylaşımcı hissedebilirsiniz. Enerjinizi yüksek tutmaya çalışın. Size enerji veren konulara odaklanabilirsiniz.

6 Mart 2023 – 12 Mart, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burcu. Bu hafta sezgileriniz her zaman doğru olmaya bilir. Gizli kalan kavramlara odaklanabilirsiniz. Fazla duygusal kararlar vermeyin. Fanatik enerjilere karşı dikkatli olun. Hoşgörülü davranmak önemli olacaktır. Gereksiz tartışmalara girmeyin. Yeni seyahat konuları gündeme gelebilir. Bu yolculuk size sandığınızdan çok daha iyi gelecek. Bakış açınızı geniş tutmalısınız. Eğitim konularında yeni fikirleriniz olabilir. Bu durum sizin lehinize olacak. Aynı şekilde mesleki alanlarda da yeni fikirleriniz olabilir. Kendinizi ifade etmek önemli olacaktır. Toplum içinde dikkat çekebilirsiniz.

Otoriteyle çatışma eğilimi artabilir. Bazı konularda dikkatli olmalısınız. Yeni kararlar alırken acele etmeyin. Sosyal gruplarınızda yeni gelişmeler olabilir. Kendinizi ortaya koymaya çalışın. Ekip çalışmaları hızlı ilerleyebilir. Sosyal gruplarınızda tartışmaca eylemler artabilir. Tartışmalara dahil olmamaya özen göstermelisiniz. Güvendiğiniz kişiler dikkatli seçmelisiniz. İnsiyatif almak isteyebilirsiniz. Sezgisel yalnız daha aktif olabilir. Sanatsal konulardan ilham alabilirsiniz. Hislerinizi ifade etmelisiniz. Ruhsal çalışmalar yapmak size iyi gelebilir. Akışta kalmaya çalışın. Duygusal enerjiniz daha baskın olabilir.

27 Şubat 2023 – 5 Mart, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burcu. Bu hafta ilişki ve ortaklıklarda yeni gelişmeler olabilir. İletişim kurmaya öncelik vermelisiniz. Doğru iletişim kurmak dönüm noktanızı da ardından getirebilir. İlişkinizde ortak noktalarınızı keşfedebilirsiniz. Keyfini çıkarmaya özen göstermelisiniz. İlişkilerde ani tartışma eğilimi artabilir. Sakin kalmaya özen gösterin. Bağımsızlık ihtiyacı artabilir. Özgürlüğünüze karışılmasından hoşlanmadığınızı açıkça dile getirmelisiniz. Hukuksal konularda risk almayın. Arkadaşlık ilişkilerinizde gerilimli enerjiler artabilir. Sakin kalmalı ve kalp kırmamaya odaklanmalısınız.

Empatik yaklaşmak önemli olacaktır. Rekabetçi eğilimlere dikkat edin. Kıskançlık ve şüphe duygularına dikkat edin. Mantıklı hareket etmeye çalışın. Negatif enerjileri dengelemelisiniz. Finansal paylaşımlarda dikkatli olun. Gereksiz harcamalar yapmak sizi sıkıntıya sokabilir. Güvendiğiniz kişileri dikkatli seçmelisiniz. Şüpheci enerjiler artabilir. Yeni seyahat fırsatları olabilir. Kafa dağıtmak size oldukça iyi gelecektir. Farklı kişilerden fikir alabilirsiniz. Olasılıklara açık olmalısınız. Enerji ve motivasyonunuz yüksek olacaktır. Kendinizi yeniliklere açmalısınız. Her ne kadar siz farkında olmasanızda yenilik yapmak size her zaman iyi gelmiştir. Bu fırsatı iyi değerlendirin.

20 Şubat 2023 – 26 Şubat, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burcu. Bu hafta o kişisel imajı. Değişim yapabilirsiniz. Bu size epey iyi gelecektir. Çevrenizin de beğenisini oldukça alacaksınız. Sosyal yetenekleriniz yüksek olacaktır. Durumlara hızla ayak uydurabilirsiniz. Bu fırsatı iyi değerlendirmelisiniz. Finansal konularda rekabetçi olabilirsiniz. Mantıklı davranmaya çalışın. Sahip olduklarınızı fark etmeye çalışın. Mantıklı kararlar almak doğru olacaktır. Finansal konularda hırs yapmak size iyi gelmeyecektir. Olumlu enerjileriniz artabilir. İyimserliğinizi korumaya çalışın. Kendi yeteneklerimizi değerlendirmelisiniz.

Bazı konularda gerçekçi olmalısınız. Destek veren kişiler olabilir. Durumlara duygusal yaklaşmayın. doğru kişilerden destek aldığınıza emin olmalısınız. Unutmayın ki yüzünüze gülüp arkamızdan iş çeviren insanlar olabilir. Bu yüzden oldukça güvendiğiniz insanlardan destek almalısınız. Verimli iletişim kurma şansınız olabilir. Olumlu sözler kullanmalısınız. Daha meraklı hissedebilirsiniz. Asılsız bilgilere inanmamaya çalışın. Dürüst olmayan kişiler olabilir. Acele kararlar vermeyin. Yoksa bu sizin için zararlı olacaktır. Evinizde verimli vakit geçirebilirsiniz. Enerjiniz daha yüksek olacaktır. Ailevi bağlarınız güçlene bilir. Bu hafta bu fırsatı çok iyi değerlendirmenizi öneririz.

6 Şubat 2023 – 12 Şubat, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burcu. Bu hafta otoriteyle gerilimli durumlar olabilir. Kendinizi doğru şekilde savunmalısınız. Kendi hedeflerinize odaklanabilirsiniz. Riskli girişimlerde bulunmamaya çalışın. Çünkü bu durum sizin epey zararınıza olacak gibi görünüyor. Mesleki konularda önemli gelişmeler olabilir. Önem verdiğiniz kişilerden destek alabilirsiniz. Hedeflerinize yönelik hareket etmelisiniz. Sosyal gruplarda uyumsuz enerjiler olabilir. Bu kişilerin sizinde enerjinizi düşürmesine izin vermeyin. Gereksiz tartışmalara girmemeye özen gösterin. Kalp kırmaktan kaçınmalısınız. Liderlik yeteneklerinizi kullanmanızı tavsiye ediyoruz. 

Sosyal ortamlarda kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Bu durumda ardından kendinizi çok daha iyi ifade etmenizi getirecektir. Duygularınız daha olumlu olabilir. Uyum sağladığınız kişileri bu dönem fark edeceksiniz. Zihinsel enerjiniz daha karmaşık olabilir. Gerçekler ile hayalleri karıştırmayın. Daha organize olmak sizin yararınıza olacaktır. Bilinçaltındaki bastırdıklarınızı anlamaya çalışın. Emin olun bu şekilde her şey çok daha kolay olacaktır. Her şeyden önce hislerinize karşı dürüst olmayı ihmal etmemelisiniz. Sezgileriniz her zaman doğru olmayabilir. İçgüdüsel tepkilerden uzak durun. Değişim yapmak için acele etmeyin. Mantıklı yaklaşmak önemli olacaktır. 

30 Ocak 2023 – 5 Şubat, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burcu. Bu hafta ailevi konularda gerilimli durumlar olabilir. Durumlara duygusal yaklaşmamaya çalışın. Olayları göründüğü gibi yargılamayın, işin iç yüzünü muhakkak tüm şeffaflığı ile öğrenin. Uyum sağlamak için çaba göstermelisiniz. Duygusal olarak huzursuz enerjiler artabilir. Gereksiz çatışmalara girmeyin. Şimdiki anda kalmaya odaklanın. Ev ortamında bazı zıtlaşmalar olabilir. Savunduğunuz şeyi haklı buluyorsanız diretmeye devam edebilirsiniz. Ama öncelikle sakin kafa ile oturup düşünmelisiniz. Çözüm odaklı olduğunuz zaman sorunlar halledilecektir. 

Çevrenizde size olumsuz ve depresif enerji veren insanlara karşı dikkatli olmalısınız. Romantik konularda riskli enerjiler artabilir. Benmerkezci olmamaya çalışın. Çocuklar ile kuracağınız iletişim de dikkatli olun. Kalp kırmaktan kaçınmalısınız. Bazı konularda iyimser hissedebilirsiniz. İçinizden geldiği gibi davranın. O zaman her şeyi yoluna koyacak enerjiye sahip olabilirsiniz. İş ortamında hızlı gelişmeler olabilir. İnisiyatif almak isteyebilirsiniz. Gereksiz detaylara fazla takılmayın. Arkadaşlık ilişkilerinizde uyumlu enerjiler artabilir. Organize olmak önemli olacaktır. Sağlığınıza yönelik adımlar atabilirsiniz. Değişen hava şartlarından ötürü dikkatli olmalısınız. 

Ocak 2023

23 Ocak 2023 – 29 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burcu. Bu hafta kişisel imajınız ile ilgili yenilikler yapabilirsiniz. Hassas olduğunuz konularda yenilik yapmamalısınız. Beğenmediğiniz takdirde geri dönüşü olmayabilir ve bu durumda enerjinizi etkiyecektir. Yeni başlangıçlar gündemde olabilir. Özgüveniniz yüksek olacaktır. Bu durum başarıyı da beraberinde getirecektir. Kendinize fazla baskı yapmamak faydalı olacaktır. Kendinizi suçlamak yerinde bir davranış olamayacaktır. Eleştirel davranmamaya çalışın. Kendinize haksızlık etmemelisiniz. İçedönük enerjiler artabilir. Finansal konularda enerjiniz yüksek olacaktır. 

Rekabetçi eğilimler artabilir. İşbirliği yapmaya odaklanmalısınız. Bazı durumlarda hızlı gelişmeler olabilir. Gerçekçi kararlar vermelisiniz. Durumlar olduğu gibi kalmayacaktır. Dikkatli olmanız gereken bir haftaya giriyorsunuz. Güvenilir olmayan kişiler olabilir. İnsanlara sonsuz bir şekilde güvenmek size zarar verebilir. Uzun vadeli düşünmeye çalışmalısınız. Dedikodu ve asılsız bilgilere dikkat edin. Emin olmadan hesap sormayın. Hızlı gelişmeler olabilir. Daha kararsız hissedebilirsiniz. Sanatsal konulardan ilham alabilirsiniz. Empatik yaklaşmak önemli olacaktır. Duygusal bağlar kurabilirsiniz. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili boğa burçları. 

16 Ocak 2023 – 22 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burcu. Bu hafta enerjinizin yükselmesi dikkat çekecektir. Kişisel hedeflerinize odaklanabilirsiniz. Otorite figürlerinden destek alabilirsiniz. Ama dikkatli olmanız gereken bir konuya değinmek isteriz, güvendiğiniz ve sizi yargılamayan otorite figürlerinden destek almalısınız. Mesleki konularda enerjiler baskıcı olabilir. Otorite ile çatışmaya girmeyin. Bireysellik arzusu yüksek olacaktır. Sosyal gruplarınızda çatışma eğilimi artabilir. Tepkilerinizde kontrollü olmaya çalışın. Uyum sağlamak daha zor olabilir. Adapte olmaya dikkat etmelisiniz. Yoksa zorlanacak olan taraf yine siz olacaktınız. 

Ortamlarda daha rahat hissedebilirsiniz. Yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Bu bağlantılar size yeni kaptılar açacaktır. Ayağınıza gelen bu fırsatı çok iyi değerlendirmelisiniz. Empatik yaklaşımlar önemli olacaktır. Ruhsal enerjiniz daha yüksek olacaktır. Sezgilerinize kulak vermelisiniz. Rüyalarınızdan bazı mesajlar alabilirsiniz. Bu mesajları doğru şekilde algılamanızı tavsiye ederiz. Enerjiniz daha içedönük olacağından kendinizi fazla yıpratmayın. Ruhsal konulardan ilham alabilirsiniz. Uyku düzeninize dikkat edin. Rutinlerinizi bozduğunuzda enerjinizi ve ruhsal sağlığınızı etkileyebilir. Sezgilerinizi takip etmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. 

9 Ocak 2023 – 15 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burcu. Bu hafta günlük rutininizi düzenlemek verimli olabilir. Düzen hayatınıza doğru dengeyi verecektir. Ama siz yinede kendinize fazla baskı yapmamaya özen gösterin. Sağlığınız ile ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Düzenlemek istediğiniz ilaçlarınız olabilir. İkili ilişkilerinizde duygusal paylaşımlar öne çıkabilir. Empati kurmak önemli olacaktır. Bu şekilde davranarak ortak noktalarınızı keşfedebilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizde bazı zorlayıcı enerjiler olabilir. Bağımsızlık ihtiyacınız oldukça yüksek olacaktır. Sizin için ani olan tepkilerden kaçınmalısınız. 

Sezgilerinizi takip etmek size iyi gelecektir. Finans yönünde yapmış olduğunuz paylaşımlara dikkat etmelisiniz. Bu hafta yapmış olduğunuz paylaşımlar verimli olabilir. Lakin güvendiğiniz kişiler ile bu paylaşımı yapmanızı öneririz. Enerjiniz bu hafta dikkat çekecektir. Zararlı duygusal etkiler artış gösterebilir. Kıskançlık eğilimlerine karşı dikkatli olmalısınız. Ani verilen tepkilerden kaçınmalısınız. Fanatik enerjiler artış gösterebilir. Yapacağınız yeni girişimlerde dikkatli olmanızda fayda var. Enerjiler daha dengesiz olabilir. Eğitim konularında yeni fırsatlar olabilir. Farklı kişiler ike bağlantı kurabilirsiniz. Uzak ideallerinize odaklanabilirsiniz. Sağlığınızda bu dönem epey iyi gözüküyor. 

2 Ocak 2023 – 8 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burcu. Bu hafta iş ortamında disiplinli oluşunuz dikkat çekebilir. Başkalarına da destek olabilirsiniz. Sağlığınıza yönelik kalıcı adımlar atabilirsiniz. Detaylara fazla takılmak zararlı olacaktır. Kendinizi yıpratmamaya özen göstermelisiniz. Çalışma ortamında dengenizi korumalısınız. Yoksa zararlı çıkan taraf siz olacaksınız. İlişkilerinizde yeni kararlar alabilirsiniz. Empatik yaklaşmak önemli olacaktır. Ortak noktalarımızı keşfedebilirsiniz. Birlikte yapmış olduğunuz aktiviteler ilişkinizin bir üst seviyeye geçmesi için yardımcı olacaktır. Zaten istediğiniz ciddi bir ilişki olacağı için bu durum sizin işinize gelecektir.

Kurmuş olduğunuz ortaklıklardan empatik yaklaşmak önemli olacaktır. Duygusal destekler alabilirsiniz. Finansal paylaşımlarda yeni fırsatlar olabilir. Sezgileriniz bu konuda oldukça keskin olacaktır. Bu yüzden önünüze gelen bu fırsatı iyi değerlendirmelisiniz. Kontrol ihtiyacını bırakmalısınız. Bu durum hem size hem de çevrenizdeki insanları olumsuz etkiliyor olabilir. Negatif duygusal etkilere karşı dikkatli olmalısınız. Enerjinizi düşürmelerine izin vermemelisiniz. İçgüdüsel davranmak zararlı olacaktır. Sezgileriniz her zaman bu konuda doğru olmayabilir. yüksek eğitim konularında yeni gelişmeler olabilir.

Aralık 2022

26 Aralık 2022 – 1 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burcu. Bu hafta negatif sözlere karşı dikkatli olmalısınız. Manipülatif kişiler olabilir. Kendi fikirlerinize sahip çıkmalısınız. Kendi fikirleriniz çok daha değerli bunu kesinlikle unutmamalısınız. Duygusal olarak daha huzursuz hissedebilirsiniz. Özgürlük ihtiyacı yüksek olacaktır. Size karışılmasından asla haz etmiyorsunuz. Bunu kesin bir şekilde karşı tarafa lanse ettirmelisiniz. Ailevi konularda dikkatli olmalısınız. Bazı zorluklar ile karşılaşabilirsiniz. Depresif hislere karşı dikkatli olmalısınız. Enerjinizi yüksek tutmaya çalışın. Bu dönemde enerjiye epey ihtiyacınız olacak gibi görünüyor.

Romantik konularda olumlu gelişmeler olabilir. Bu hafta kalbinizi hızla attıracak bir karşılaşma yaşayabilirsiniz. Enerjiniz daha dikkat çekici olacaktır bu konuda. Keyif aldığınız konulara yönelebilirsiniz. Bazı konularda tepkisel enerjiler olabilir. Benmerkezci davranmak zararlı olacaktır. Doğru iletişim kurmaya öncelik vermelisiniz. Kendinize güvenmeniz gereken bir haftaya giriyorsunuz. Çocuklar ile ilgili gelişmeler olabilir. Abartılı tepkilerden kaçının. İş ortamında uyumsuz enerjiler artış gösterebilir. Liderlik yeteneklerinize güvenmelisiniz. Sağlığınızda bu hafta oldukça iyi görünüyor. Siz yine de dikkat ederek riske girmekten kaçınmalısınız.

19 Aralık – 25 Aralık, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burcu. Bu hafta Enerjinizi baskılama eğilimine dikkat edin. Bilinçaltındaki kavramlara odaklanmalısınız. Unutmayın ki bilinçaltınız size her zaman doğru yola götürecektir meditasyon yapmak faydalı olabilir. Kendinize ile baş başa kalarak sizin için en doğru yolu bulacağınıza eminiz. Enerji ve motivasyonunuz yüksek olacaktır, kendinizi ortaya koyabilirsiniz. Sizin için en doğru zamanın bu hafta olduğunu söylemek isteriz. Olumlu bir izlenim verebilirsiniz. Bu fırsatı çok iyi değerlendirmenizi öneririz. 

Duygusal ve melankolik eğilimler artabilir. Hızlı değişimlere hazırlıklı olun. Yanlış anlaşılmalara dikkat etmelisiniz. En tahammül edemediğiniz durumlardan bir tanesinin yanlış anlaşılmak olduğunu biliyoruz. Bu yüzden dikkatli olmalısınız. Değiştirmek istediğiniz kavramlara odaklanabilirsiniz. İradenizin yüksek olması dikkat çekecektir. Duygusal enerjiniz yüksek olacaktır. Finansal konularda uzun vadeli adımlar atabilirsiniz. Gerçekçi davranmak önemli olacaktır. Yeteneklerinizi değerlendirmeye çalışın. Finansal kararlarınız daha dengesiz olabilir. Rekabet duygusunu abartmamaya çalışın. Size sunulmuş olan yetenekleri olduğu gibi görmelisiniz. Fikirlerinizi paylaşmak size cesaret verebilir. Farklı konulara kendinizi açmalısınız.

12 Aralık – 18 Aralık, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burcu. Bu hafta kendi duygularınıza odaklanmak önemli olacaktır. Sezgileriniz daha aktif olabilir. Sevdiğiniz konulara odaklanmalısınız. Hobileriniz yapmak enerjinizi yükseltebilir. İçgüdüsel değişimler yapma ihtiyacı olabilir. Düşüncesiz davranmamaya çalışın. Bağımsızlık duygusu artacaktır. Bağlı kalmak size göre bir eylem olmamaktadır. İradenizi kullanarak önemli gelişme kaydedebilirsiniz. Kesinlikle iradesiz bir insan olduğunuzu düşünmenizi istemeyiz. Unutmayın ki siz istediğiniz zaman başaramayacağımız hiçbir şey bulunmamaktadır. Motivasyonunuzu yüksek tutmaya odaklanın. Kendinize fazla baskı yapmayın.

Finansal konularda hızlı gelişmeler olabilir. Değer verdiğiniz kavramlar odaklanmalısınız. Sabırlı davranmak önemli olacaktır. Bazı konularda risk almamaya dikkat etmelisiniz. Durumlar hızlı sonuçlanabilir. Rekabetçi hisleri abartmamaya çalışın. Yoksa zarar gören taraf siz olabilirsiniz. Yakın çevrenizde hızlı gelişmeler olabilir. İletişim trafiği artacaktır. Asılsız bilgilere dikkat edin. Kardeşlerinizle ilgili konularda gelişmeler olabilir. Kararlarınız da acele etmeyin. Kalp kırmaktan çekinmelisiniz. Sağlığınız bu dönem oldukça iyi görünüyor. Kendinize bu şekilde iyi bakmaya dikkat etmelisiniz. umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz.

5 Aralık – 11 Aralık, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burcu. Bu hafta inandığınız kavramlar da daha tutkulu olabilirsiniz. Bu şekilde dilediğiniz başarıya ulaşmanız an meselesi. Bu yüzden istediğiniz herneyse üstüne gitmekten asla kaçınmamalısınız. Enerjinizi kontrollü kullanmalısınız. Bakış açınızı genişletmelisiniz. Mesleki konularda hızlı gelişmeler gündeme gelebilir. Otorite ile çatışmamaya çalışan. Yoksa zararlı çıkan taraf siz olacaksınız. Çabucak sinirlenen yapınızı bu hafta bastırarak olaylara daha temkinli yaklaşmaya dikkat etmelisiniz. Bunun yanı sıra verdiğiniz izlenime de dikkat etmelisiniz.

Bazı konularda insiyatif alabilirsiniz. Kendinize güvenmeniz dikkat çekecektir. Hedeflerinize odaklanmaya çalışmazsınız. Hedeflerinizin biraz büyük olduğunu görebiliyoruz. Ama unutmamalısınız ki sizin istediğiniz zaman başaramayacağınız hiçbir şey yok. Bu yüzden artık korkularınızın üstüne gitme zamanı geldi. Sosyal gruplarınızda dengesiz enerjiler olabilir. Kendinizi doğru ifade etmelisiniz. Acele kararlar vermemelisiniz. Arkadaşlık gruplarınız da çatışmalara dikkat edin. Bazı yanlış anlaşılmalar olabilir. Kendi fikirlerinize sahip çıkmalısınız. Sezgileriniz normalden yoğun olacaktır. Kendinizle baş başa kalmaya çalışın. Ruhsal çalışmalardan fayda görebilirsiniz. Sanatsal konulardan ilham alabilirsiniz.

Burç Yorumları Aralık 2022

28 Kasım – 4 Aralık, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burcu. Bu hafta dış dünyaya verdiğiniz izlenim her zaman sizi yansıtmayabilir. Yanlış bilgilere kulak asmamaya çalışın. Söylediğiniz sözlerde seçici olmalısınız. Güvensizlik ve korkularınızın farkında olmalı ve üzerine gitmelisiniz. Kendinizi fazla baskılamak yararlı olmayacaktır. Dinlenmek ve rahatlamak için kendinize izin vermelisiniz. Kendinizi dış dünyada daha iyi ifade edebilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapma konusunda motivasyonunuz daha yüksek olabilir. Kendi isteklerinizin peşinden gitmeye öncelik verebilirsiniz. 

Finansal konularda yeni fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz. Esnek olmak ve yeni fırsatları değerlendirmek önemli olacaktır. İletişim yetenekleriniz size kazanç sağlayabilir. Bu dönemde güvendiğiniz kişileri dikkatli seçmelisiniz. Hayalperest davranmak çok güvenli olmayacaktır. Bazı konularda fazla rekabetçi davranmak zararlı olacaktır. Hareketlerinizi daha dikkatli planlamaya çalışın. Kendinizi sürekli koruma ihtiyacı huzursuzluk yaratabilir. Dedikodu ve yüzeysel konulardan uzak durmaya çalışın. Duyduğunuz bilgiler doğruları yansıtmayabilir. Fikirlerinizi özgürce ifade etmek önemli olacaktır. Çevreniz ile iletişimde kıskançlık gibi hislerden uzak durmaya çalışın. Takıntılı düşüncelerden kurtulmaya odaklanmalısınız. Yeni bağlar kurmak için doğru zaman olmayabilir. 

21 Kasım – 27 Kasım, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burcu. Bu hafta zihinsel olarak daha aktif olmak önemli olacaktır. Aklınızı kullanmanız gereken önemli bir zaman dilimine giriyorsunuz. Sıkıştığınızı hissettiğinizde gerçekten güvenebileceğiniz insanlara danışmak sizin için faydalı olacaktır. İlginizi çeken konulara bu süre zarfında vakit ayırabilirsiniz. Altıncı hissinize güvenebilirsiniz. Temiz kalbiniz size her zaman doğru yolu gösteriyor. Bu yüzden altıncı hissinize güvenmek size bu dönemde fayda sağlayabilir. Ailevi konular daha fazla öne çıkabilir. Durumlara duygusal bir şekilde yaklaşmalısınız. 

Sizi önemsiyor ve merak ediyorlar. Hayatınız ile ilgili çok fazla bir bilgi sahibi olamadıkları için endişe duyuyor olabilirler. Bu yüzden kalp kırmamaya özen göstermelisiniz. Objektif bir şekilde durumları karşılamak sizin için iyi olacaktır. Duygusal konularda dengesiz enerjiler artabilir. Hareketlerinizin sonuçlarını hesaba katmalısınız. Bu konuda içgüdüsel davranmamak gerekebilir. Bu dönemde geçmişte yaşanan konular gündem olabilir. Geçmişe takılmamaya ve gündeme getirmemeye dikkat etmelisiniz. Romantik konularda dengesiz enerjiler olabilir. Yüzeysel kişilere dikkat etmelisiniz. Çocuklar ile ilgili konular gündeme gelebilir. 

14 Kasım – 20 Kasım, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burcu. Bu hafta zihninizi yeni olasılıklara açmak şansınızı arttırabilir. Seyahat ve eğitim gibi konularda yeni fikirleriniz olabilir. Planlarınızı yakın çevreniz ile paylaşabilirsiniz. Ama yalnızca sizi gerçekten düşünen, değer veren ve sevgisinden emin olduğunuz insanlar ile paylaşmalısınız. Mümkünse aile dışından bir üye olmamalı bu kişiler. İnanç ve fikirlerinizde fanatik olma eğilimi zararlı olabilir. Başkalarının fikirlerini de almaya özen göstermelisiniz. Gelecek planlarında sabit fikirli olmamaya çalışın. 

Mesleki konularda ani kararlar almak çok doğru olmayacaktır. İyice düşünmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Dikkatli olmanızda fayda var. Otorite figürlerine karşı daha isyankar enerjiler oluşabilir. Hayatınıza müdahale edilmesinden hiç hoşlanmıyorsunuz. Hareketlerinizin sonuçlarını da hesaba katmayı unutmamalısınız. Bu dönemde motivasyonunuz yüksek olabilir ancak dengesiz olmasından kaçınmalısınız. Sosyal ortamlarda bazı gergin durumlar oluşabilir. Tepkilerinizde kontrollü olmak önemli olacaktır. Sinirlerinizi kontrol altında tutarak ağzınızdan çıkan kelimelere dikkat etmelisiniz. Kendinizi herhangi bir konuda kanıtlamak zorunda hissetmemelisiniz. Grup içerisinde kendinizi kanıtlama ihtiyacı artış gösterebilir. 

7 Kasım – 13 Kasım, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burcu. Bu hafta seyahat konularında yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir. İyi değerlendirmenizi öneririz. Gezmeyi seven kişiliğiniz ile bol bol eğlenmeye bakmalısınız. Motivasyonu daha yüksek olacaktır. Yeniliklere açık olmalısınız. Bulunduğunuz durumun keyfini çıkarmaya bakın. Eğitim konularında enerjiniz yükselebilir. Fanatik enerjilere dikkat edin. Durumlara iyimser yaklaşmazsınız. Zaten hayatımızda yaşadığımız olaylarda her şeyin iyi yönünü görüyorsunuz. Yani bu durum sizin için zor olmayacaktır. Mesleki konularda kendini de fazla baskı yapmayın. Otoriteyle çatışmamak önemli olacaktır.

Verdiğiniz izlenime dikkat etmelisiniz. Kariyer konularında daha aktif olabilirsiniz. Özgüveniniz yüksek olacaktır. İnsiyatif alabilirsiniz. Üslerinizin gözüne gireceksiniz. Buda ilerleyen dönemlerde bir hayli işinizi görecek. Sosyal aktivitelerde daha aktif olabilirsiniz. Ama sevdikleriniz de ihmal etmeye unutmamalısınız. Fikirlerinizi ifade etmelisiniz. Yaratıcı enerjiniz yükselebilir. İyi değerlendirmenizi öneririz. Grup içinde dengesiz enerjiler olabilir. Gereksiz tartışmalara girmeyin. Durumlara duygusal yaklaşmak zararlı olacaktır. Olduğu gibi değerlendirmeye özen göstermelisin. ruhsal konulara odaklanmak size ilham verecektir. Kendinizle baş başa kalmazsınız.

Burç Yorumları Kasım 2022

31 Ekim – 6 kasım, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burcu. Bu hafta zihinsel enerjiniz daha dengesiz olabilir. Hızlı kararlar vermemeye çalışın. Kardeşlerinizle iletişimde dikkatli olmalısınız. Kalp kırmamaya özen göstermelisiniz. Gerçi siz zaten sevdiğiniz insanları asla kırmazsınız. Kararsız davranma eğiliminiz olabilir. Dedikodu ve yüzeysel konulardan uzak durmalısınız. Canınızı sıkmak için ileri geri konuşan insanlar illa ki olacaktır. Siz sakinliğinizi koruyarak takmamaya özen göstermelisiniz. Unutmayın ki duyduklarınız gerçeği yansıtmayabilir. Görmezden gelerek karşınızdaki insana istediğini vermemelisiniz. 

Aileniz ile verimli vakitler geçirebilirsiniz. Duygusal enerjiniz yüksek olacaktır. İyi değerlendirmenizi öneririz. Sevdiğiniz konulara yönelebilirsiniz. Bu size ve yaşamınıza oldukça iyi gelecektir. Çevrenizdeki insanlar ile bazı sorunlar olabilir. Baskıcı enerjilere karşı dikkatli olmalısınız. Enerjinizi yüksek tutarak umursamamak en önemlisi olacaktır. Bazı suçluluk duyacağınız konular olabilir. Bu duygudan uzak durmaya çalışmalısınız. Hislerinizi bastırmamakta özen göstermelisiniz. Romantik konularda sürpriz gelişmeler olabilir. Yaratıcı enerjiniz yüksek olacaktır. Çocuklarla verimli vakit geçirebilirsiniz. Bazı konularda risk alma eğilimiz olabilir. Hareketlerinizin sonuçlarını da hesaba katmalısınız. Arkadaşlarınız ile çatışmaya girmemelisiniz. 

24 Ekim – 30 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burcu. Bu hafta zihinsel enerjiniz daha dengesiz olabilir. Hızlı kararlar vermemeye çalışın. Kardeşlerinizle iletişimde dikkatli olmalısınız. Kalp kırmamaya özen göstermelisiniz. Gerçi siz zaten sevdiğiniz insanları asla kırmazsınız. Kararsız davranma eğiliminiz olabilir. Dedikodu ve yüzeysel konulardan uzak durmalısınız. Canınızı sıkmak için ileri geri konuşan insanlar illa ki olacaktır. Siz sakinliğinizi koruyarak takmamaya özen göstermelisiniz. Unutmayın ki duyduklarınız gerçeği yansıtmayabilir. Görmezden gelerek karşınızdaki insana istediğini vermemelisiniz. 

Aileniz ile verimli vakitler geçirebilirsiniz. Duygusal enerjiniz yüksek olacaktır. İyi değerlendirmenizi öneririz. Sevdiğiniz konulara yönelebilirsiniz. Bu size ve yaşamınıza oldukça iyi gelecektir. Çevrenizdeki insanlar ile bazı sorunlar olabilir. Baskıcı enerjilere karşı dikkatli olmalısınız. Enerjinizi yüksek tutarak umursamamak en önemlisi olacaktır. Bazı suçluluk duyacağınız konular olabilir. Bu duygudan uzak durmaya çalışmalısınız. Hislerinizi bastırmamakta özen göstermelisiniz. Romantik konularda sürpriz gelişmeler olabilir. Yaratıcı enerjiniz yüksek olacaktır. Çocuklarla verimli vakit geçirebilirsiniz. Bazı konularda risk alma eğilimiz olabilir. Hareketlerinizin sonuçlarını da hesaba katmalısınız. Arkadaşlarınız ile çatışmaya girmemelisiniz. 

17 Ekim – 23 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burcu. Bu hafta gizli kavramların açığa çıkması sizi etkileyebilir. Duygularınıza karşı dürüst olmalısınız. Ruhsal çatışmalar size iyi gelebilir. Enerjinizi baskılamamak önemli olacaktır. Endişe ve stresten uzak durmalısınız. Bu hafta kendinize bir iyilik yapım ve mümkün olduğu kadar strese girmemeye özen gösterin yoksa tüm haftanız bu durumdan etkilenebilir. Kendinize daha fazla vakit ayırmanız gereken bir haftaya giriyorsunuz. Yeni fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz. Ruh haliniz daha değişken olabilir. 

Dikkatli olmanızda fayda var. Depresif ve melankolik etkilere dikkat edin. Duygularınız bu konuda yoğun olabilir. Kendinize fazla baskı yapmamalısınız. Finansal konularda yeni fikirleriniz olabilir. Hızlı kararlar alabilirsiniz. Ama öncelikle bu durumu fikirlerine güvendiğiniz bir aile büyüğünüze danışmalısınız. Yoksa zararlı çıkabilirsiniz, dikkatli olmanızda fayda var. Farklı kişiler ile bağlantı kurabilirsiniz. Ama yeni tanıdığınız insanlara bu konuda çok fazla güvenmemenizi tavsiye ederiz. Üzüm vadeli adımlar atmak için uzun vadede tanıdığınız insanlardan destek almalısınız. Kişisel harcamaları çok abartmadığınız sürece kontrollü bir şekilde yapabilirsiniz. 

10 Ekim – 16 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burcu. İlişkilerinizde bazı zorlayıcı durumlar olabilir. Bu durumların içerisinde bulabilirsiniz kendinizi. Bir tartışma esnasında orada olmasanız bile adınız geçebilir ve bu durumda sizin kulağınıza gelebilir. Bu konu sizi epey sinirlendirecek ve ve sinirinizi atmanız için o kişiye dönüş yapacaksınız. Sakinliğinizi korumaya özen göstermelisiniz. Hayatınızdaki kontrolcü eğilimlere dikkat etmelisiniz. Bu dönemde bağımsızlık arzunuz epey yüksek olacak gibi görünüyor. Sezgileriniz çok daha güçlü. Bu durumu iyi değerlendirmenizi öneririz. 

Derin paylaşımlar yapabilirsiniz. İçinizi dökmek iyi gelecektir lakin kişi seçiminiz yanlış olabilir. İçinizi tamamıyla şeffaf bir şekilde döktünüz kişinin sizin zaaflarınızdan yararlanmayacak biri olmalı. Finansal paylaşımlar yapabilirsiniz. Rasyonel davranmaya öncelik vermelisiniz. Duygusal krizler gündemde olabilir. Sanki karşılamanız gereken bir dönemdesiniz. Fanatik enerjileriniz artış gösterebilir. Haklı çıkmak düşündüğünüz kadar önemli olamayabilir. Yüksek eğitim ile ilgili yeni fırsatlarınız olabilir. Açık fikirli olmak bu konudaki şansınızı arttıracaktır. Bir takım seyahat planlarınız olabilir. İyi düşünüp karar vermek sizin yararınıza olacaktık.

3 Ekim – 9 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burcu. Bu hafta içinizden nasıl geliyorsa o şekilde davranıp tepkilerinizi o şekilde vermelisiniz. Duygularınızı bastırma eğiliminiz zararlı olacaktır. İsyankâr enerjiler artabilir. Aldırış etmemenizi öneririz. Ailevi konularda dikkatli olmalısınız. Aile üyelerinizden bir tanesini istemeden de olsa kırabilirsiniz. Bu durum hem sizi hem de karşınızdaki insanı epey üzebilir. Bu yüzden söylediklerinize biraz dikkat etseniz iyi olacaktır. Karşınızdaki insanı kırmak hiç size göre bir eylem değil. 

Romantik konularda daha girişken hissedebilirsiniz. Gerçi siz oldum olası romantik bir yapıya sahipsiniz. Hayatınıza giren insanların ne kadar şanslı olduklarını söylememize gerek bile yok. Yeteneklerinize güvenmelisiniz. Yeni kişiler ilginizi çekebilir. Hayatınızda fazla risk almamaya özen göstermeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Dikkatli olmanızda fayda var. Bu konuda başkalarının hislerini de dikkate almalısınız. Çevrenizdekileri etkileme fırsatınız olabilir. Gerçek isteklerinizin farkında olmalısınız. Günlük rutinlerinizde yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Gereksiz detaylara fazla takılmamaya özen gösterin. Enerjinizi dengeli kullanmaya çalışın. Sağlığınız ile ilgili konularda risk almamaya çalışın. 

Burç Yorumları Eylül 2022

19 Eylül – 2 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burcu. Bu hafta sosyal gruplarınızda hızlı gelişmeler olabilir. Farklı insanlarla yanılabilir ya da bağlantı kurabilirsiniz. Adil davranmaya öncelik vermelisiniz. Kalbinizin sesini dinleyerek doğru adımlar atmalısınız. Yoksa ileriki zamanlarda vicdan azabı çekmenize neden olabilir adil olmamak. Ruhsal be manevi konulara çekim duyabilirsiniz. Sezgileriniz daha aktif olacaktır. Başkalarına da destek olabilirsiniz. Unutkanlık eğilimi artabilir. Zihinsel karmaşaya karşı dikkatli olmalısınız. Zihninizin sizi tamamen eke geçirmesine müsaade etmemelisiniz. Siz hem kalbi ile zihni ile düşünebilen nadir insanlardansınız. 

Bu özelliğinizi avantaj olarak kullanmayı ihmal etmemelisiniz. Bazen bazı durumlara gerçekçi bakmaya çalışmalısınız. Duygularınızı bastırmak zararlı olacaktır. Hisleriniz ile yüzleşmeye çalışın. Bu size çok daha iyi gelecektir. Kontrolü bırakmak İçin cesaret göstermelisiniz. Kişisel imajınızda yenilikler yapabilirsiniz. Bu gafta enerjiniz çok daha dışa dönük olacaktır. Sosyal ortamlarda dikkat çekebilirsiniz. Kim bilir belki aradığınız aşkı bu hafta bulabilirsiniz. Kararlarınızda insiyatif almak isteyebilirsiniz. Değişime kendinizi açabilirsiniz. Bu dönem değişim size oldukça iyi gelecektir.

19 Eylül – 25 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burcu. Finansal konularda farklı fikirlere açık olabilirsiniz. Daha hızlı kararlar vermek mümkün olabilir. Değişen durumlara kolay uyum sağlayabiliyorsunuz. Bu durumu her zaman daha iyi değerlendirmeye özen göstermelisiniz. Bu sizin bir yeteneğiniz de diyebiliriz. Bu yeteneğinizi iyi değerlendirmenizi öneririz. Daha hızlı kararlar vermek mümkün olabilir. Değişen durumlara kolay uyum sağladığınız İçin size ne doğru geliyorsa iyice düşünerek hızlı kararlar almanız size yaşamınız boyunca avantaj sağlayacaktır. 

Sahip olduğunuz değerlerin farkında olmalısınız. Sizin için önemli olan insanları üzmemeli be onlara daha sık zaman ayırmaya özen göstermelisiniz. Sevdiğiniz insanları kırıyor ve üzüyorsunuz biran önce bu durumun farkına varmalısınız. Adımlarınızı daha dikkatli planlamaya çalışın. Hayatınızda dürüst olmayan insanlara karşı dikkatli olmalısınız. Geleceğe yönelik planlarınızda gerçekçi olmaya çalışın. Yüzeysel konulara ve dedikodulara karşı dikkatli olmalısınız. Zihinsel enerjiniz daha dengesiz olabilir. Bu süre zarfında odaklanmak daha zor gelebilir. Umarız haftanız tahmininizden de güzel geçer sevgili boğa burçları. 

12 Eylül – 18 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burçları. Yakın ilişkilerinizde kontrolcü eğilimlere karşı dikkatli olmalısınız. Güven duymak İçin kendinize izin vermelisiniz. Finansal paylaşımlarda yeni fırsatlar olabilir. Bu konuda güvendiğiniz insanlar olduğunu görüyoruz. Finansal paylaşım yaparken güvendiğiniz insanlara bu dönemde dikkat etmelisiniz. Duygusal kararlar vermek sizin için pekte iyi olmayabilir. Kontrol ihtiyacını bırakmak faydalı olacaktır. Seyahat planlarınız var ise bu konuda beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Olan yaparken çok daha dikkatli olmanızda fayda var. Bu dönem fanatik enerjiler oluşabilir. 

Geleceğe yönelik olanlarınıza artık odaklanma vakti geldi sevgili boğa burçları. Yeniliklere açık olmak sizin için çok daha faydalı olacaktır. Uzak yol uçuklar bu ara gündeminizde olabilir. Dikkatli olmanızda fayda var. Mesleki konularda motivasyonunuzun arttığını görüyoruz. Bu şekilde ilerlemeye devam ettiğiniz sürece kazanan taraf siz olacaksınız ve işinizle ilgili güzel bir yükselme sizleri bekliyor diyebiliriz. Otorite figürlerinin dikkatini bu dönemde çekebilirsiniz. İletişim becerileriniz size fayda sağlayacaktır. Umarız haftanız tahmininizden çok daha güzel geçer sevgili boğa burçları. 

5 Eylül – 11 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burçları. Romantik konularda kolay etkilenme eğilimine karşı dikkatli olmalısınız. Fazla idealist düşünmek zararlı olacaktır. Dikkatli olmakta fayda var. Kendi yeteneklerinize güvenmek önemli olacaktır. Çalışma ortamında uyum sağlamak odak noktanız olabilir. İletişim becerilerinizi kullanmak size fayda sağlayabilir. Şeytan tümünü bu dönem kullanmanızı tavsiye ederiz. Sağlığınız ile ilgili konularda bu dönemde dikkat etmelisiniz. Sıcaklarda başınıza güneş geçebilir ve ateşlenebilirsiniz. Dikkatli olmanızda fayda var. 

Enerjinizi daha dikkatli kullanmak faydalı olacaktır. Çalışma ortamında bazı uyumsuzluklar ortaya çıkabilir. Sağlıklı bir rekabet duygusunu korumaya çalışmalısınız. Gereksiz detaylara fazla takılmak huzursuzluk yaratabilir. Kendinize fazla baskı yapmamak yararlı olacaktır. İlişki ve ortaklıklarınızda daha tartışmacı enerjiler oluşabilir. Güven problemi olabilir dikkatli olmalısınız. Bağımsızlık arzusu kararlarınızı etkileyebilir. Geri dönüşü olmayacak adımlar atarken dikkatli olmalısınız. İnsanlar ike açıksa iletişim kurmak faydalı olacaktır. Hukuksal konularda risk almamalısınız. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili boğa burçları. Siz temiz kalbiniz ile her şeyin en iyisini hak ediyorsunuz. 

Burç Yorumları Agustos 2022

29 Agustos – 4 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burcu. Bu hafta aileniz ile daha fazla zaman geçirme fırsatınız olacak. Bu fırsatı iyi değerlendirmeli ve aile bireyleriniz ile iyi vakit geçirmeye odaklanmalısınız. Cömert ve misafirperver olmak size iyi gelecektir. Duygusal enerjinizin yüksek olduğu bir haftadasınız. Bu enerjinizi iyi yönde kullanmaya özen göstermelisiniz. Sevdiğiniz insanlara daha sık zaman ayırmalısınız. Sanki uzak ve soğuk tavırlarınızdan biraz şikâyetçiler. Aile üyelerinizden biri sizden ilgi bekliyor. 

Kendisini ihmal ettiğinizi düşünerek size biraz trip atıyor olabilir biran önce fark ederek ilgilenseniz iyi edersiniz. Bu hafta yargılayıcı tavırlardan uzak durmalısınız. Suçluluk duygusuna kapılmamak bu dönemde işinize yarayacaktır. Dedikodu ve yüzeysek konulardan uzak durmalısınız. Sözlerinizde seçici olmak önemli olacaktır. Heyecan ve coşkularınızı zaman zaman kontrol etmek gerekebilir. Sizi ilgilendiren konulardan haberler alabilirsiniz. Yeni girişimler konusunda enerjiniz yüksek olacaktır. Farklı fikirlerinizi dile getirebilirsiniz. Fikirleriniz konusunda tutarlı olmalısınız. Duygularınız değişken olabilir. Umarız tahmininizden de güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili boğa burçları. 

22 Agustos – 28 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burçları. Bu hafta bilinçaltımıza bastırmış olduğunuz birkaç konu ike ilgilenmelisiniz. Ruhsal çalışmalarınızı disiplin içerisinde uygulamak size iyi gelecektir. İçinizde bastırdığınız konuları artık gün yüzüne çıkarma ve aşma vaktiniz çoktan geldi de geçiyor bile. Bu şekilde çabaladığınız takdirde sizin için her şey çok daha iyiye gidecek. Bu yüzden bu hafta kendiniz için bir adım atarak geçmişinizdeki geçmeyenleri ruhunuzda serbest bırakma vakti diyebiliriz sizin için. 

Kendinize sanatsal ve yaratıcı yollar ile ifade etmeyi deneyebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlar ile iletişiminizde daha dikkatli olmaya özen göstermelisiniz. Daha kibar ve daha kırmadan konuşmalısınız. İlişkilerinizde benmerkezci davranmaktan kaçınmalısınız. Birazda karşınızdaki insanı düşünerek ona göre hareket etmelisiniz. Eğer bir ilişkiniz var ise sevdiğiniz insana karşı daha ılımlı ve düşünceli yaklaşmalısınız. Uzak durmak yerine bir adım da siz atarak ilişki bağınızı güçlendirmelisiniz. Yoksa avucunuzdan kayıp gidecek ve siz artık bazı şeyler için geç kalmış olacaksınız. İletişiminizi kesmemeye özen göstermelisiniz. 

15 Agustos – 21 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burcu. Bu hafta sizin için sevdiklerinizi özleyeceğiniz bir hafta olacak. Ayrılıkları ve vedaları hiç sevmiyorsunuz. Ama ne yazık ki bazı durumlarda mecbur kalabiliyorsunuz. Bı hafta aşk hayatınızda ufak kıpırtılar görünüyor. Eğer üzerine düşerseniz ciddi bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Ama umursamaz tavrınız ile karşı tarafa yansıttığınız sürece ciddi bir ilişki sizin için zor görünüyor. Doğru insanı bulduğunuzda nasıl anlayacağınızı bile bilmiyorsunuz. Hâlbuki sizinde mutluluk yolunda bir adım atmaya ve güzel günlere merhaba demeye hakkınız var. 

Sıcak günleri sevmiyorsunuz. Ama iş dolayısı ile mecburen gittiğiniz ve uzun süre kalmak zorunda kalacağınız bir yer görüyoruz. Orası tahmininizden de sıcak bir yer olacak hazırlıklı olsanız iyi edersiniz sevgili boğalar. İlişkilerinizde kestirip attığınız iki şey var sevgili boğalar. Birisi kendinize çok karışan insanlar diğeri ise sizi aldatan ya da aldatmaya tenezzül eden insanlar. Bu kişiler kim olursa olsun anımda hayatınızdan çıkarabiliyorsunuz. İlişkilerinizi bu kadar kolay kestirip atmamalısınız. 

8 Agustos – 14 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burcu. Kendinizi olduğunuz gibi ifade ediyorsunuz. Yeni biri ile tanıştığınızda dil kırmak yerine nasıl biri iseniz o şekilde konuşuyor ve davranıyorsunuz. İnsanlarda sizi bu yüzden samimi ve içten buluyor. Bu yüzden kendinizi hemen fark ettiriyorsunuz. İnsanlar sizin saf duygularınıza kapılabilir. Bu arada söylemek isteriz ki aşk hayatınızda beklenmedik gelişmeler olabilir. Kalbiniz elden gidiyor gibi demedi demeyin. Aşka inanmayan halleriniz ile birine kapılmanız an meselesi. 

Bu kişi ile ciddi düşüneceksiniz. Evlilik kapıda diyebilir miyiz sevgili boğa burçları. Temkinli yaklaşmamanızı ve kendi doğal halinizi karşı tarafa gösterdiğinizde zaten sizden hoşlanmaması elde olmayacak. Maddi anlamda da bir sıkıntı yaşamayacağınız bu dönemde sevdiğiniz insanla hayatın tadını çıkaracaksınız. Yeni başlangıçlar her zaman insana iyi gelmektedir bu yüzden kendinizi kesinlikle geri çekmeyin. Çalışma ortamınıza gelecek olursak, gereksiz tartışmalardan kaçınmalısınız. Ufak bir pürüz dahi olsa çok fazla geriliyorsunuz bunun önüne bu hafta geçmelisiniz. Artık sinirlerinizi kontrol edebileceğiniz bir insan olmaya ne dersiniz?

1 Agustos – 7 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burcu. Israrı asla sevmiyorsunuz. Eğer siz hayır diyorsanız bu hayırdır. Karşınızdaki kişi ısrar ediyorsa bu sizin asla hoşunuza gitmez aksine bu durum sizi epey sinirlendirir. Zamanında içinizde ne fırtınalar koptu da gıkınız çıkmadı. Keşke o dönemde içinize atmasaydınız. Zamanla içinize attıklarınız çok daha fazla canınızı yakmaya başladı. Aslına bakarsanız hala geç sayılmaz. Zamanınızda bir hata yaparak dile getirmemiş olabilirsiniz. Ama unutmayın ki elbet günün birinde bir fırsat geçecek elinize. 

O fırsatı iyi değerlendirerek artık o yüklerinizden kurtulma zamanı. Emin olabilirsiniz ki içinizi tamamen boşalttıktan sonra bundan sonraki hayatınız çok daha güzel geçecek. Artık içinizdeki her kimse ona karşı sabırlı olmaktan vazgeçin. Arkadaş çevrenizde çöl fazla sevilen birisiniz. Öyle ki ortamların vazgeçilmezisiniz diyebiliriz. Güvenilirliğiniz ve büyük sempatiniz ile tanıştığımız her insanın gönlünü fetih edebiliyorsunuz. Size göre aptal olan insanlara kesinlikle tahammül edemiyorsunuz. Asla eyvallahınız olmuyor o konuda. Bu yüzden insanlara temkinli yaklaşıyorsunuz. 

Burç Yorumları Temmuz 2022

25 Temmuz – 31 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burcu. Bu hafta kişisel yeteneklerinizi değerlendirme fırsatlarınız olabilir. Bu fırsatları kaçırmamanızı öneririz. Finansal konularda rekabet içerisinde bulabilirsiniz kendinizi. Bu hafta değer vermediğiniz kavramların ne olduğunu çok iyi ayırt etmelisiniz. Bu konuda çelişkili olduğunuz durumlar olduğu takdirde olgun kişilerden destekler alabilirsiniz. Bize soracak olursanız kesinlikle yardım almalısınız. Sizin için en ufak bir bilgi bile bu dönemde çok işinize yaracak olabilir. Bu yüzden gelen teklifleri ve iyi bir şekilde değerlendirmelisiniz. 

Tüm bunların yanı sıra bu hafta hayatınızı değiştirecek bir olay yaşayabilirsiniz. Bu durum biraz canınızı sıkabilir. Ama çok fazla takışmamalısınız. Çünkü her ne olursa olsun hakkınızda en iyisi bu olacak. Yakınlarınızın da olumlu tepkileri ile zamanla aşılacağınız ve hatta hoşunuza gitmeye başlayacak olan bu durum zamanla size kendini epey sevdirecek. Bu yüzden önünüze gelen fırsatları değerlendirmenizi ve moralinizi bozmamanızı tavsiye ederiz. Sağlığınızda da bir sıkıntınız görünmüyor. Ama siz yinede tedbiri elden bırakmayın deriz biz. 

18 Temmuz – 24 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burçları. Bu hafta sizleri heyecanlı bir bekleyiş bekliyor. Haftanın sonuna doğru hayatınızı yönlendirecek ve bundan sonraki yaşamınızın ne doğrultuda olacağını belirleyecek bir olay yaşayacaksınız. Bu olayı belki şimdiden biliyorsunuz belkide o gün gelince size bu durum sürpriz olacak. Ama eğer biliyorsanız ve bu durum heyecandan uykularınızı kaçırıyor ise sakin olmalısınız. Çünkü sizin için en iyisi olacağını söylemek isteriz. Kalbinizin temizliği ile üstesinden gelemeyeceğiniz bir durum olmayacak. 

Sizin için kötü gelen durumlarda bile öyle gelişmeler oluyor ki siz bile şaşırıyorsunuz imkânsız gördüğünüz için. Ama bu gibi durumlara alışsanız iyi edersiniz. Başta da söylediğimiz gibi kalbinizin temiz olması ve hiç kötü düşünceler barındırmamanız sizi hep en iyiye yönlendiriyor. Bir olay yaşadığınızda bunun neresinde hayır var diye düşündüğünüz anda mutlaka güzel şeyler ile karşılıyorsunuz. Umarız hayatınız boyunca bu güzellikleri asla kaybetmezsiniz. Tek dikkat etmeniz gereken şey sağlık konusu. Bu hafta ne yapın edin hasta olmamaya özen gösterin sevgili boğa burçları. 

11 Temmuz – 17 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burçları. Sizin bu ince düşüncelerinizi ne yapacağız acaba? Sevdikleriniz bıkmamış mıdır sizin bu ani sürprizlerinizden? Şaka bir yana sizin bu ani çıkışlarınız çevrenizdeki insanların ne kadar şanslı olduklarının bir göstergesi aslında. İnce düşünceleriniz ile çevrenizdeki herkesi kendinize hayran bırakıyorsunuz. Gelelim bir diğer konumuz olan sağlık konusuna. Bu hafta biraz probleminiz olabilir sağlık konusunda. Boğazınızda hafif ağrınız olacak ve bu sizi psikolojik olarak epey yoracak. 

Tüm bunların yanı sıra sevdikleriniz ile dolu dolu vakit geçirdiğiniz bir hafta bu hafta. Tadını çıkarmaya bakın deriz. Çünkü sonrasında yine yoğun günler sizleri bekliyor olacak. Gerçi siz bu yoğunluktan hiç şikayetçi değilsiniz. Hayatınızın her dönemini bir farklı seviyorsunuz. Ya da kendinize hep sevecek şeyler bulabiliyorsunuzda diyebiliriz. Yaşadığımız olumsuz yönleri değilde olumlu yönleri odaklanarak çok daha mutlu bir hayat geçiriyorsunuz. Çevrenizdeki insanlara da bunu fazlasıyla istiyorsunuz. Bu yüzden onlarda mutlu ediyor ve enerjilerini yükseltiyorsunuz.

4 Temmuz – 10 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili boğa burçları. Boğa Burcu denildiğinde nedense akıllara hep yemek yemek gelir. Hal böyle olunca hayattaki tek korkunuz aç kalmak oluyor. Tabi biz biraz da işin esprisindeyiz. Ama siz açken kesinlikle çok telaşlı, sinirli ve stresli oluyorsunuz. Bu yüzden bir ortama girdiğiniz de öncelikle sizin tok olduğunuzdan emin olunması gerekiyor. Keyfinizi kaçıran bir diğer şey ise konforunuzun bozulması olabilir. Keyfinize öyle düşkünsünüz ki en ufak hayaliniz dışı bir olay yaşasanız hemen sinirleniyor ve strese giriyorsunuz. 

Tüm bunların yanı sıra sosyalleşmek istiyor ama iş ciddiye binince kalabalıktan nefret ettiğiniz için vazgeçiyorsunuz. Gerçi yakın çevrenizde sizin bu hallerinize alışan ve gayet normal karşılayan arkadaşlarınız mevcut. Yakın çevrenizdeki arkadaşlarınızın kıymetini bilin. Size çok fazla değer veriyor ve seviyorlar. Sizde aynı şekilde arkadaşlarınıza değer veriyorsunuz. Bu hafta yakın bir arkadaşınız ile ufak bir tartışmaya girebilirsiniz. Çok fazla büyütmenenizi öneririz. Aksi takdirde birbirinizi kırabilirsiniz. Ve eminiz ki bunu hiç istemezsiniz.