Başak haftalık burç yorumları 23 Ağustos- 22 Eylül

17 Nisan 2023 – 23 Nisan, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Bu hafta duygularınızı gizleme eğilimine dikkat edin. Neyseniz olmaktan kesinlikle kaçının. Meditasyon yapmak size iyi gelebilir. Kendinizle zaman geçirmeye çalışın. Kendinize fazla baskı yapmak zararlı olacaktır. Stres ve endişeden uzak durun. Dinlenmek için kendinize izin vermelisiniz. Kafanızı dinlemek bu dönemde size oldukça iyi gelecektir. Özümüze döneceğini söylemek isteriz. Kişisel imajınızda yenilikler yapabilirsiniz. Bu hem sizin hem de çevrenizdeki insanlar epey hoşuna gidecek. Yaratıcı enerjiniz dikkat çekecektir. Yeni girişimlerimiz olabilir. Duygusal ve fiziksel hassasiyetiniz artabilir. 

Kendinize karşı anlayışlı olmalısınız. Kararsız eylemler artabilir. Finansal konularda rekabetçi enerjiler artabilir. Risk almamak daha güvenli olacaktır. Sonuçları hesaba katmasınız. Finansal konularda dönüm noktaları olabilir. Risk ve girişimlerden kaçının. Size güven veren konulara odaklanabilirsiniz. Aynı zamanda size güven veren kişilerden de destek alabilirsiniz. Dürüst olmayan kişilere dikkat edin. İletişimde bazı zorluklar olabilir. Kardeşlerinizle ilgili gündemler oluşabilir. Sözleriniz de seçici olmak önemli olacaktır. Tartışmalara girmeyelim artabilir. Zihinsel dengenizi korumaya çalışın.

10 Nisan 2023 – 16 Nisan, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Bu hafta otorite ile uyumsuz enerjiler olabilir. Kendinize karşı anlayışlı olmaya çalışın. Hedeflerinizi yeniden belirleyebilirsiniz. Belirlemiş olduğunuz hedefler de başarıya ulaşacağınıza emin olabilirsiniz. O mesleki konularda kararsız enerjiler olabilir. Akışta kalmaya çalışın. Verdiğiniz izlenimi dikkat etmelisiniz. Kendiniz gibi görünmekten asla kaçınmamalısınız. Grup içerisinde daha aktif olabilirsiniz. Liderlik yetenekleriniz öne çıkabilir. Ayağınıza gelen bu fırsatı çok iyi değerlendirmenizi öneririz. Rekabetçi enerjiler artabilir. Dikkatli olmanızda fayda var. Sosyal konularda dengesiz enerjiler olabilir. 

Kendinizi doğru bir şekilde ifade etmek önemli olacaktır. Toplu çalışmalarda dikkatli olmalısınız. Uyum sağladığınız kişileri fark edebilirsiniz. Arkadaşlık grubunuz içerisinde paylaşımlar yapabilirsiniz. Kime ne gibi bir paylaşım yaptığınıza dikkat edin. Fikirleriniz daha değişken olabilir. Ruhsal çalışmalara odaklanmak bu dönemde size epey iyi gelebilir. Denemekte fayda var. Alışta kalmak önemli olacaktır. Gizli kavramlar açığa çıkabilir. Dikkatli olmalısınız. Duygularınızı gizleme eğilimine dikkat edin. Gerekmedikçe duygularınızı saklamak yerine açıkça ifade edebilirsiniz. Meditasyon yapmak size iyi gelebilir. Kendinizle bol bol zaman geçirmeye çalışın.

3 Nisan 2023 – 9 Nisan, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Bu hafta organize ve düzenli olmak sizi iyi hissettirecektir. Yeni planlar yapmak isteyebilirsiniz. Sağlığınıza yönelik adımlar atabilirsiniz. Bu adımları kendiniz için yaptığınızı unutmamalısınız ve kesinlikle ihmal etmemelisiniz. İlişkilerde yeni atılımlar yapabilirsiniz. Empatik yaklaşmak önemli olacaktır. Karşınızdaki kişiyi anlamaya çalışmak hem size hem de o kişiye yarar sağlayacaktır. Ortak yönlerinizi keşfedebilirsiniz. O ortaklık ilişkilerinizde çatışmacı enerjileri arttırabilir. Durumlara ani tepkiler vermeyin. Kalp kırmaktan bu dönemde kaçınmalısınız.

Hukuksal işlerde risk almayın. Değiştirmek istediğiniz konulara odaklanabilirsiniz. Sezgileriniz keskin olacaktır. Negatif duyguları geride bırakın. Olumlu düşünmeye çalıştıkça olumlu sonuçlar alacağınızı göreceksiniz. Hislerinizde yoğunlaşmak size iyi gelebilir. Derin paylaşımlar yapabilirsiniz. Kontrol ihtiyacını bırakmaya çalışın. Farkında olmasanız da bu durum size epey zarar veriyor. Eğitim ve seyahat konularında fırsatlar olabilir. Bakış açınızı geniş tutmalısınız. Dikkat çekici konulara yönelebilirsiniz. Uzun vadeli hedeflerinize odaklanabilirsiniz. Bu hafta bunun için tam zamanı. Beklenmedik fırsatlar oluşabilir. Uzaklardan gelecek güzel haberler olabilir.

27 Mart 2023 – 2 Nisan, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Bu hafta zihinsel enerjiniz aktif olacaktır. Çevrenizde fikir paylaşımları yapabilirsiniz. Ne düşündüğünüzü açıkça dile getirerek dürüst olmazsınız. Aynı dürüstlüğüde karşı taraftan beklemeniz hakkınızdır. Birden fazla konuya odaklanabilirsiniz. duygularınız namaz kılma eylemi zararlı olabilir. Hislerinizi oldukları gibi görmezsiniz. Kontrol enerjilere dikkat edin. Kontrol edilmekten çok fazla hoşlanmıyorsunuz. Bunu karşı taraftaki kişi açıkça ifade etmelisiniz. Yoksa aranızdaki ilişki zarar görebilir. Duygusal olarak daha dengesiz edebilirsiniz. Durumlara rasyonel yaklaşmaya çalışın. 

Geçmişe fazla odaklanmayın. Unutmayın ki geçmişiniz size acı verebiliyor. Duygusal enerjiniz daha yüksek olabilir. Evinizde yenilikler yapabilirsiniz. Bu psikolojik olarak size çok gelecektir. Kendinizle daha yakından ilgilenebilirsiniz. Romantik konularda benmerkezci enerjiler artabilir. Abartılı tepkilere dikkat edin. Riskli girişimler zararlı olabilir. Bu dönem biraz dikkatli davranmalısınz. Sağlığınızla ilgili risk almayın. Çalışma ortamında bazı uyumsuzluk var olabilir. Durumları büyütmemeye çalışın. Günlük rutininizde bazı değişimler olabilir. İçsel dengenizi korumaya çalışın. Zihinsel sağlığınıza dikkat etmelisiniz.  

20 Mart 2023 – 26 Mart, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Bu hafta hislerinizi bastırma eylemine dikkat edin. Buna hiç gerek olmadığını bilmenizi isteriz. Neyse diyorsanız açıkça dile getirmelisiniz. İçinize attığınız taktirde üzülen taraf hep siz oluyorsunuz. Ruhsal çalışmalar size iyi gelebilir. Uyku düzeninize dikkat etmelisiniz. Hızlan uyku düzeniniz enerjinizi de düşmesine neden olabiliyor. Kararsız ve değişken bir ruh haliniz olabilir. İletişimde dikkatli olmalısınız. Kalp kırmamaya özen göstermelisiniz. Durumlar daha hızlı gelişebilir. Kaza ve sakarlık eylemine dikkat edin. Yeni girişimler de risk almayın. Değişim ihtiyacı artabilir. Çevrenizden beğeni toplayacağımızı belirtmek isteriz.

O motivasyonunuzu yüksek olması dikkat çekebilir. İnsiyatif almak isteyebilirsiniz. Sezgileriniz keskin olacaktır. Bu fırsatı çok iyi değerlendirmelisiniz. Finansal konularda riskli enerjiler olabilir. Temkinli davranmaya çalışın. İhtiyaçlarınızı ayırt etmelisiniz. Bazı konularda daha mücadeleci hissedebilirsiniz. Kendi fikirlerinizi öne çıkarabilirsiniz. Temkinli davranmaya çalışın. Konsantrasyon yeteneğiniz artabilir. Deneyimli kişilerden destek alabilirsiniz. Hedeflerinizi belirtmeye çalışın. Doğru hedefleri seçtiğiniz taktirde hayatınızın kurtulacağını söyleyebiliriz.

13 Mart 2023 – 19 Mart, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Bu hafta ufkunuzu genişletecek yeni fırsatlar olabilir. Uzun vadeli planlar yapabilirsiniz. Enerji ve motivasyonunuz yüksek olacaktır. Ayağınıza gelen bu fırsatı çok iyi değerlendirmenizi öneririz. Mesleki konularda motivasyonunuz artacaktır. Liderlik yeteneğinizi kullanmalısınız. Durumlar hızlı değişebilir. Bu hıza ayak uydurmanızı öneririz. Mesleki konularda unutkanlık eğilimi olabilir. Hedeflerinizi dikkatli belirlemelisiniz. Kolay etki almamaya çalışın. Ailevi konularda kalp kırmamaya özen göstermelisiniz. Sonrasında üzülen taraf siz olabilirsiniz. 

Arkadaş ortamında olumlu gelişmeler olabilir. Yeni fikirleriniz dikkat çekebilir. Ekip çalışmalarından verim alabilirsiniz. Sosyal gruplarda güvenilmez kişiler olabilir. Kendinizi doğru ifade etmelisiniz. Söz verirken dikkatli olmalısınız. Tutamayacağınız sözleri kesinlikle vermemelisiniz. Grup içerisinde manipülatif enerjiler olabilir. Şüpheci eğilimlere dikkat edin. Uyum sağlamaya çalışın. Rüyalarınızdan gelecek mesajlar olabilir. Sezgilerinize kulak vermelisiniz. Akışta kalmaya çalışın. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Devamlı kullanmanız gereken ilaçlar var ise bu hafta kesinlikle ihmal etmemelisiniz. Değişen hava şartlarına karşı da kesinlikle dikkatli olmalısınız.

6 Mart 2023 – 12 Mart, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Bu hafta duygusal enerjiniz daha karmaşık olabilir. Durumlar gerçekçi yaklaşım. Tepkisellik eğilimi artabilir. Enerjinizi dengeli kullanmak önemli olacaktır. Çocuklarla çatışmaya girmeyin. Ben merkezci eğilimleri artabilir. Yaratıcı enerjiniz yüksek olacaktır. Spontane kararlar verebilirsiniz. Bazı konular ile ilgili gündemler gelebilir. Sağlığınıza yönelik adımlar atabilirsiniz. Düzenleme organize olmak önemli olacaktır. Durumları farklı yönleriyle görebilirsiniz. Rutininizde olmayan bazı gündemler olabilir. Durumlara ayak uydurmaya çalışın. Sağlığınızı riske atmayın. İlişkiler ortaklıklar da yeni başlangıçlar olabilir.

İletişim kurmaya öncelik vermelisiniz. Duygusal yaklaşmamaya çalış. İkili ilişkilerinizde çatışmaca enerjiler artabilir. Kalp kırmamaya özen göstermeyesiniz. Empatik yaklaşmak önemli olacaktır. Hukuksal konularda risk almayın. Sezgileriniz daha keskin olması sizi etkileyebilir. Finansal paylaşımlar verimli olabilir. Akışta kalmaya çalışın. Bazı paylaşımlarda yeni gelişmeler olabilir. Kararlı oluşuna dikkat çekecektir. Zararlı duygulardan uzak durmalısınız. Seyahat konularında yeni fırsatlar olabilir. Enerjinizi yüksek tutmaya çalışın. Beklenmedik şanslar kendini gösterebilir. Uzak yolculuklarda hızlı gelişmeler olabilir. Planlı hareket etmeye çalışın. Fanatik enerjiler artabilir.

27 Şubat 2023 – 5 Mart, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Bu hafta entelektüel kavramlar öne çıkabilir. Fikirlerinizi paylaşmak isteyebilirsiniz. Kendinize muhatap bulmak önemli olacaktır. Kararlarınızda acele etmeyin. Boşuna dememişler acele işe şeytan karışır. Olayları akışına bırakmalısınız. Asılsız bilgilere dikkat etmelisiniz. Emin olmadan kararlar almamalısınız. Hızlı gelişmeler olabilir. Sakinliğinizi korumaya çalışın. Fevri davranışlar sergilemekten kaçının. Sözel tartışmalara girmemeye çalışın. Fikirlerinizde daha esnek olmalısınız. Kardeşleriniz ile bazı zıtlaşmalar olabilir. Haklı olduğunuzu düşünüyorsanız alttan almamalısınız.

Duygusal olarak daha huzursuz olabilirsiniz. Huzuru bulmak yine sizin elinizde. Acele kararlar vermeyin. Düşünerek hareket etmelisiniz. Ailevi konularda sabırlı olmalısınız. Sabrınızın sınandığını düşünebilirsiniz, çok fazla tepki vermemeye özen göstermelisiniz. Duygularınızdan daha fazla etkilenebilirsiniz. Şimdiki ana odaklanmalısınız. Evinizde yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Bu size çok iyi gelecektir. Başak burçları temizliği ve titizliği ile gündeme gelmektedir. Düzen oluşturmak bu yüzden enerjinizi toplamanıza sebep olacaktır. Yaratıcı enerjiniz yüksek olacaktır. Özgüveniniz dikkat çekebilir. Romantik adımlarda bulunabilirsiniz. Dikkat çekici bir izlenim verebilirsiniz.

20 Şubat 2023 – 26 Şubat, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Bu hafta seyahat konularında yeni fikirler olabilir. Bakış açınızı geniş tutmalısınız. Seyahate çıkmak size iyi gelecektir. Lakin yine de dikkatli olmanızda fayda var. Eğitim konularında girişimler yapabilirsiniz. Mesleki konularda enerjiniz yükselebilir. Rekabetçi eylemlere dikkat edin. Yüzünüze gülüp arkamızdan iş çevirecek insanlar olabilir. Yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Bazı konularda kendinize güvenebilirsiniz. Liderlik yeteneklerini kullanmalısınız. Enerjiniz dikkat çekecektir. Bu hafta ayağınıza gelen bu fırsatı çok iyi değerlendirmelisiniz.

Bazı konularda gerçekçi olmalısınız. Hayal gücü bazen çok da işe yaramayabilir. Otoriteden destek alabilirsiniz. Gerçek isteklerinizin peşinden gitmelisiniz. Ve bunu yalnızca güvendiğiniz insanlar ile paylaşmalısınız. Grup aktiviteleri daha verimli olabilir. Sosyal becerileriniz yüksek olacaktır. Başkalarına da ilham verebilirsiniz. Enerjiniz ve güler yüzünüz çevrenizdeki herkesi olumlu yönde etkilemektedir. Bu yüzden insanlar sizi kaybetmekten epey korkuyor. Sosyal gruplarınızda dürüst olmayan kişiler olabilir. Asılsız söylentilere dikkat edin. Durumlara objektif bakmalısınız. Ruhsal çalışmalar size iyi gelecektir. Kendinize zaman ayırmalısınız. Sezgilerinize kulak vermelisiniz.

6 Şubat 2023 – 12 Şubat, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Bu hafta günlük rutininizde hızlı değişmeler olabilir. Değişimler sizi asla tedirgin etmemeli. Olumlu yönde olacak değişimler size epey iyi gelecektir. Akışta kalmaya çalışın. Sağlığınızı riske atmamalısınız. Önem vermeniz gereken en önemli konu sağlığınızdır. Sağlığınızda düşüş yaşadığınız takdirde enerjinizde de ciddi bir şekilde düşüş olacaktır. İş ortamında yeni tanışmalar olabilir. Disiplinli oluşunuz dikkat çekecektir. Düzenli olmanız çevreniz tarafından sevilen bir huyunuzdur. Kendinizi fazla yıpratmamalısınız. 

İlişkilerde rekabetçi enerjiler artabilir. Tartışmalara girmemeye çalışın. Gereksiz çatışmalara girmemeye özen gösterin. Durumlara empatik yaklaşın. Arkadaşlık ilişkilerinizde empatik yaklaşımlar öne çıkabilir. Duygusal paylaşımlar olabilir. Fazla idealist olmamaya çalışın. Şüphe ve kıskançlık hislerine dikkat edin. Durumları oldukları gibi görmelisiniz. Objektif olmak önemli olacaktır. Negatif duygusal etkilere dikkat edin. Size zarar veren kavramları geride bırakmalısınız. Enerjinizi pozitif duygular için harcamalısınız. Mantığınızı kullanmaya çalışın. Kalbinizle değil aklınız ile karar verin. Rehberlik alacağınız kişileri dikkatli seçin. Seyahat planlarında değişimler olabilir. Fanatik enerjilere dikkat edin. 

30 Ocak 2023 – 5 Şubat, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Bu hafta ruhsal enerjiniz biraz dengesiz olabilir. Ani değişimler dengenizi bozacaktır. Bu hafta bol bol meditasyon yapmak size iyi gelecek. Gereksiz ve ruhunuzu meşgul eden hislerden arınmaya çalışın. İçedönük enerjiler artış gösterebilir. Uyku düzeninize dikkat edin. Çok fazla uykusuz kalmak size hiç iyi gelmeyecektir. Organize olmaya çalışın. Yoksa oluşan hengamede içiniz daralabilir. Endişe ve stresten uzak durmalısınız. Fiziksel enerjiniz daha dengesiz olabilir. Gereksiz tartışmalara girmeyin. Egzersiz ve spor yapmak size iyi gelebilir. Özellikle yürüyüş yapmayı tercih edebilirsiniz. 

Kişisel imajınıza yönelik yenilik yapabilirsiniz. Özgüveniniz daha yüksek olacaktır. Liderlik yeteneklerinizi kullanabilirsiniz. Bazı konularda daha hırslı hissedebilirsiniz. Gerçekçi hareket etmek önemli olur. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Gereksiz alışverişten kaçının. Yoksa sıkıntıya girebilirsiniz. Daha verimli olduğunuz bir hafta sizleri bekliyor. Finansal konularda şansınız artabilir. Kişisel yeteneklerinizi kullanabilirsiniz. Ailevi konularda kalp kurmadan diyalog kurmaya özen gösterin. Sağlığınız oldukça iyi görünüyor, vitaminlerinizi kullanmaya devam edin. 

Ocak 2023

23 Ocak 2023 – 29 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Bu hafta geleceğe yönelik planlarınıza odaklanabilirsiniz. İyimser enerjiniz yüksek olacaktır. İçinizdeki iyi insanı bu hafta tamamıyla dışarı çıkaracaksınız. Ama iyiliğinizi suistimal edecek olan kişilere bu yüzünüzü tam anlamıyla göstermemelisiniz. Yeni seyahat fırsatları olabilir. Çıkacağınız yolculuğun tadını çıkarmaya bakın. Eğitim konularında karamsarlığa kapılmamalısınız. Farklı olasılıklara açık olmaya çalışın. Seyahatlerde temkinli olmalısınız. Kendinizi riske atacak hareketlerde bulunmamalısınız. Kariyerinizde yeni atılımlar yapmak isteyebilirsiniz. 

Bu değişiklik size sandığınızdan da iyi gelecektir. Eğer cesaret edemiyorsanız önünüze çıkan bu yolun doğru olduğunu belirtmek isteriz. Sosyal ilişkileriniz size destek olacaktır. Yakın arkadaşlarınızdan akıl alma fırsatınız olabilir. Daha fazla göz önünde olabilirsiniz. Bazı konularda yeni kararlar alabilirsiniz. Gerçek isteklerinizi anlamaya çalışın. Liderlik yeteneklerinizi kullanabilirsiniz. Doğru şekilde kullanmanızı öneririz. Belirsiz enerjiler artış gösterebilir. Deneyimli kişilerden destek alabilirsiniz. Hedeflerinizi iyi belirlemelisiniz. Arkadaşlık gruplarınızda hızlı değişimler olabilir. Yargılayıcı tutumlardan uzak durun. Beklemediğiniz kişiler karşınıza çıkabilir. Arkadaşlarınız ile verimli vakit geçirebilirsiniz. Ortak ideallerinize odaklanabilirsiniz. 

16 Ocak 2023 – 22 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Bu hafta fiziksel enerjiniz daha yüksek olacaktır. Yaşam alanınızı düzenlemek size iyi gelebilir. Muhtemelen hem hayatınızda hem evinizde büyük bir temizlik yapmak size tahmininizden de iyi gelecektir. İnsiyatif almaya çalışmalısınız. Çalışma ortamınızda şartları fazla zorlamamalısınız. Mükemmeliyetçi enerjiler artabilir. Size göre hoş olmayan durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Ani değişimlere dikkat edin. Çok güven duymadığınız insanlara karşı sırtınızı dönmemenizi ve sırlarınızı vermemenizi öneririz. Yoksa üzülen taraf siz olabilirsiniz. 

İlişkilerinizde tartışmacı enerjiler artabilir. Anlayış göstermek önemli olacaktır. Kalp kırmamanızı tavsiye ederiz. İlerleyen zamanlarda pişman olacağınız davranışlar sergilememelisiniz. Hukuksal konularda bu hafta risk almamaya özen göstermelisiniz. İkili ilişkilerinizde empatik yaklaşmak önemli olacaktır. Duygusal paylaşımlar artabilir. Sezgilerinizi takip etmelisiniz. Altıncı hissiniz daha keskin olabilir. Finansal paylaşımlarda fırsatlar olacaktır. Konuşulmayan kavramları fark edebilirsiniz. Kıskançlık ve şüphe gibi duygulara dikkat edin. Sezgileriniz her zaman doğru olmayabilir. Akışta kalmaya çalışın. Negatif duygusal etkilere dikkat etmelisiniz. Kontrol ihtiyacını bırakmaya çalışın. 

9 Ocak 2023 – 15 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Bu hafta finansal konularda kalıcı adımlar atabilirsiniz. Bu durum ilerleyen dönemler için epey işinize yarayacak gibi görünüyor. Kendinize güvenmek önemli olacaktır. Cesaretinizi toplamanın zamanı çoktan geldi. Huzur ortamını korumaya çalışın. Huzurunuz bozulduğu zaman enerjinizde ani bir düşüş meydana geliyor. Farklı fikirlerinizi dile getirmekten asla çekinmeyin. Yeni bağlantılar kurma fırsatınız olabilir. Bakış açınızı geniş tutmalısınız. Çevrenizde sizi kolayca etkileyebilecek depresif ve melankolik enerjilere karşı dikkatli olun. 

Fikirlerinizde sabit olmak yerine daha esnek olmaya çalışın. Çevrenizde daha hızlı gelişmeler olabilir. Ailevi konularda olumlu enerjiler artabilir. Duygularınızı olduğu gibi paylaşmak önemli olacaktır. Bu hafta evinizde zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Duygusal enerjiniz daha huzursuz olabilir. Ailevi konularda dikkatli olmalısınız. Şimdiki anda kalmaya çalışın. Romantik konularda enerjiniz yüksek olacaktır. Başkalarını da etkileyebilirsiniz. Spontane girişimlerde bulunabilirsiniz. Özgüveniniz bu hafta daha yüksek olacaktır. Keyif aldığınız aktivitelere zaman ayırın. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili başak burçları. 

2 Ocak 2023 – 8 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba Sevgili başak burcu. Bu hafta finansal konularda kalıcı adımlar atabilirsiniz. Durumları objektif değerlendirmek gerekecektir. Sabırlı davranmaya çalışmasınız. Sabır gösterdiğiniz her konuda fazlasıyla mükafatını alacaksınız. Bu yüzden işin sonunu düşünerek sabretmeyi öğrenmelisiniz. Bazı konularda temkinli olmayı elden bırakmamak gerekir. Baskıcı kişiler kendini gösterebilir. Koşulları oldukları gibi görmelisiniz. Kardeşlerinizle ilgili yeni gündemler olabilir. Kendinizi doğru ifade etmelisiniz. Durumlar göründüğünden farklı olacaktır. Bu yüzden kalp kırmamaya özen göstermelisiniz. Yoksa ilerleyen zamanlarda vicdan azabı çekebilirsiniz.

Çevrenizle empati yapmak size iyi gelecektir. Sanatsal konulardan ilham alabilirsiniz. Kardeşlerinizle ilgili olumlu gelişmeler olabilir. Gelişmeleri duyduğunuz da epey mutlu olacaksınız ve enerjiniz yükselecek. duygularınızı ifade etmek size iyi gelecektir. Ailevi konularda yeni gündemler olabilir. Kendinize karşı anlayışlı olmaya çalışın. Bazı konularda dengesiz enerjiler olabilir. Motivasyonunu düşürmemeye özen göstermelisin. Duygularınızı içinize atmamaya çalışın. Geçmişe yönelik hareket etmeyin. Romantik konularda sürpriz gelişmeler bekleyebilirsiniz. Yaratıcı yetenekleriniz yüksek olacaktır. Çocuklarla verimli iletişim kurabilirsiniz. 

Aralık 2022

26 Aralık 2022 – 1 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Bu hafta arkadaş gruplarınızda baskıcı kişiler olabilir. Fikirlerinize sahip çıkmalısınız. Çekinmeden özgürce dile getirebileceğinizi unutmamalısınız. Çünkü siz sustukça kendilerini haklı gören bireylere dönüşebiliyorlar. Sezgisel yanınız ile bağlantıya geçmelisiniz. Kendinizi soyutlamamak önemli olacaktır. Ruhsal çalışmalardan faydalanabilirsiniz. Bu durum psikolojik olarakta sizi epey rahatlatacaktır. Enerjinizin çok daha içedönük olduğu bir haftaya giriyorsunuz. Kendinizi fazla yıpratmamaya çalışın. Size iyi gelen aktivitelere yönelebilirsiniz. 

Kişisel imajınızda olumlu değişimler olabilir. Sosyal enerjiniz yüksek olacaktır. Yakın arkadaşlarınızla bol bol vakit geçirmeyi kesinlikle ihmal etmemelisiniz. Bu hem size hem de arkadaş çevrenize oldukça iyi gelecektir. Bu hafta yeni bağlantılar kurma imkanınız olabilir. Önünüze iyi fırsatlar çıkacak, bu fırsatları çok iyi değerlendirmelisiniz. Fiziksel enerjiniz bu hafta dengesiz olabilir. olası kaza ve sakarlıklara dikkat etmelisiniz. Kendinizi doğru ifade etmelisiniz. Motivasyonunuzu korumaya çalışın. İrada gücünüz yüksek olacaktır. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Devamlı kullanmış olduğunuz ilaç ya da ilaçlar var ise bu dönemde aksatmamaya çalışın. 

19 Aralık – 25 Aralık, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Bu hafta finansal paylaşımlarda tedbirli olmazsınız. Durumlar sizin için farklı şekilde ilerleyebilir. Ruhsal konulardan fayda görebilirsiniz. Seyahat konularında yeni planlar olabilir. Bu ara sık sık seyahat etmek oldukça hoşunuza gidiyor. Ama bu hafta planlı hareket etmeye çalışmalısınız. Enerjinizi yüksek tutmanız gereken bir zamana giriyorsunuz. Süreç sizin için zorlayıcı olabilir. Enerjiniz düşer ise sağlığınız da bu konuda etkilenebilir. Eğitim konularında hızlı gelişmeler olabilir. 

Durumları dikkatli değerlendirmelisiniz. Riskli durumlara karşı tedbirli olmalısınız. Bazı konularda önünüze önemli fırsatlar çıkabilir. Kendinize güvenmeniz oldukça dikkat çekecektir. Farklı kişilerden ilham alabilirsiniz. Kariyer konularında uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. Durumları gerçekçi değerlendirmelisiniz. İnsiyatif alma durumları olabilir. Rekabet duygusu daha baskın olabilir. Hareketlerinizde kontrollü olmalısınız. Bazı kararsızlıklar ortaya çıkabilir. Otorite ile ilgili konular öne çıkabilir. Liderlik yeteneklerinizi kullanmalısınız. Önemli kararlar alma fırsatınız doğabilir. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili başak burcu. Çünkü siz hep en iyisine layıksınız. 

12 Aralık – 18 Aralık, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Bu hafta enerji ve motivasyonunuzu yüksek olacaktır. Bu hafta bunu çok iyi değerlendirmenizi öneririz. Başkalarıyla paylaşımlar yapabilirsiniz. Başkalarına da ilham verebilirsiniz. Sizin enerjinizden faydalandıklarını unutmamalısınız. Seyahat konularında hızlı fırsatlar olabilir. Riskli durumlara karşı dikkatli olun. Seyahate çıkarken kendinizin güvende olduğuna emin olmadan hareket etmemelisiniz. Eğitim konularında girişimler yapabilirsiniz. Beklediğiniz fırsat ayağınıza geldi diyebiliriz. Çok değerlendirmeniz öneririz. Yüksek eğitim konularında önemli gelişmeler olabilir. Enerjinizi yüksek tutmalısınız. Dengesiz etkilere dikkat edin 

Kariyerinizde yeni atılımlar yapabilirsiniz. Otorite figürlerinden akıl almalısınız. Çevrenizdekilerin desteği artabilir. Kendinizi ortaya koymalısınız. Mesleki konularda daha temkinli hareket etmelisiniz. İki şey arasında kararsız kalabilirsiniz. Bazı kişilerle çatışma eğilimi artış gösterebilir. Hareketlerinizi planlamaya çalışın. Sosyal ortamlarda farklı fikirleriniz olabilir. Kendinizi ifade etmelisiniz. Ekip çalışmaları hızlı ilerleyebilir. Arkadaşlıklarınızda hızlı gelişmeler olabilir. Farklı konular gündeme gelebilir. Destekleyici kişiler olacaktır. Bu hafta sağlığınıza bir hayli dikkat etmelisiniz. Eğer hastalarımız nükse derse enerjiniz de düşüş gösterebilir. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili başak burcu.

5 Aralık – 11 Aralık, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Bu hafta enerji ve motivasyonunuz daha yüksek olacaktır. Riskli girişimlerde bulunmamaya çalışın. Hareketlerinin sonuçlarını düşünmelisiniz. Bazı kararları düşünmeden aldığınızda zararlı çıkan taraf siz olacaksınız. Bu yüzden dikkatli olmanızda fayda var. Rutin işlerinizde yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Sevdiğiniz konulara yönelmelisiniz. Fiziksel sağlığınıza dikkat edin. Enerjinin düşmesine asla müsaade etmemelisiniz. Çalışma ortamında enerjiniz yüksek olacaktır. Kontrolcü eğilimler artış gösterebilir. Kendinizi fazla zorlamamaya çalışın. Bu şekilde kendinizi yıpratmaktan başka bir şey yapmadığınızı artık farkında olmalısınız.

İlişkilerde dengeyi bulmak önemli olacaktır. Kendinizi doğru ifade etmeye çalışın. Gereksiz rekabetlere girmemek önemli olacaktır. Ortaklıklarınızda gerilimli enerjiler olabilir. Fazla duygusal davranmamaya çalışın. Dürüst olmak önemli olacaktır. Elbetteki karşınızdaki kişilerin de dürüstlüğü size bir hayli etkileyecektir. Kontrol ihtiyacını bırakmak önemli olacaktır. Kendinizi yıpratmaktan vazgeçmelisiniz. Ruhsal enerjiniz yükselecektir. Kararlarınız da hızlı davrana bilirsiniz. Finansal paylaşımlar verimli olabilir. Derin bağlantılar kurabilirsiniz. Önünüze çıkan bu fırsatı iyi değerlendirmezsiniz. 

Burç Yorumları Aralık 2022

28 Kasım – 4 Aralık, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Bu hafta seyahat eğitim gibi konularda plan değişiklikler olabilir. Zihinsel enerjiniz daha dengesiz olacağı için kendinizi fazla yıpratmamaya özen göstermelisiniz. Zihninizi farklı olasılıkları açmak sizi daha iyi hissettirecektir. Gelecekle ilgili konularda karamsarlığa kapılmamalısınız. Önünüze çıkan seçenekler daha kısıtlı olabilir. Bu yüzden fırsatları iyi değerlendirmeye özen göstermelisiniz. Karamsarlığa kapıldığınız taktirde iş hayatınızda güvendiğiniz insanlardan destek alabilirsiniz. Akıl almak sizi doğru yola götürecektir. Başka bir bakış açısından durumları farklı görebilirsiniz.

Ufkunuzu genişletecek yeni deneyimler karşımıza çıkabilir. Bu durum sizin hoşunuza gidecek gibi görünüyor. Açık fikirli ve önyargısız olmak şansınızı arttırabilir. Eğitim ve kültürel konularda yeni adımlar atabilirsiniz. Bu hafta iletişim yeteneğiniz oldukça yüksek görünüyor. Bu yüzden bu fırsatı çok iyi değerlendirmelisiniz. Otorite figürlerinden ilham alabilirsiniz. bazı konularda kararsız hissettiğiniz dönemlere giriyorsunuz. Kalbinizin sesini dinlemenizi tavsiye ederiz. Sizin için en doğru yolu kalbinizin göstereceğinden emin olabilirsiniz. Başkalarına güvenmek yerine iç sesinize odaklanmalısınız. Motivasyonunuz her zaman çok yüksek olmayabilir.

21 Kasım – 27 Kasım, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Bu hafta sosyal konularda aktif olma fırsatı olabilir. Uyum sağladığınız kişileri fark edebilirsiniz. Bu kişiler karşı cinstende olabilir. Artık yeni bir aşka yelken açma zamanı geldide geçiyor bile. Empatik davranmak önemli olacaktır. Zaten en kuvvetli yeteneklerinizden bir tanesi empati duygunuzdur. Bu yüzden bu durumun sizi zorlamayacağına emin olabilirsiniz. Ruhsal konulara odaklanmak içgörü verebilir. Kendinizi bu konuda sınırlanmamaya özen göstermelisiniz. Sezgilerinize kulak vermelisiniz. 

Enerjinizin daha dengesiz olması sizi etkileyebilir. Uyku düzeninize dikkat etmelisiniz. Uyku düzeninizi bozmak ruh halinizi etkileyebilir. Durumlara göre gerçekçi olmak önemli olacaktır. Bazı konularda ruh haliniz içedönük olacağından kendinizi yıpratmamaya çalışın. Ruhsal çalışmalar size iyi gelebilir. Soyut kavramlara daha fazla odaklanabilirsiniz. Çevrenize verdiğiniz izlenimlere dikkat etmelisiniz. Kişisel imajınızda yenilikler yapabilirsiniz. Her ne kadar yenilikler sizi korkutsada bu hafta yapacağınız yeniliğin hem size hem de ruhunuza iyi geleceğinden emin olabilirsiniz. Bu hafta sosyal enerjiniz daha yüksek olacaktır. 

14 Kasım – 20 Kasım, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Bu hafta zihniniz daha geçmişe dönük olabileceğinden dikkatli olmalısınız. Anılarınızı yanlış hatırlama eğilimine karşı dikkatli olmaya çalışın. Sezgilerinizi doğru yorumlamalısınız. Daha spontane kararlar alabilir, kendinizi kolay motive edebilirsiniz. Yaratıcılığınızı sergileyebileceğiniz konulara yönelmelisiniz. Romantik konularda özgün bir yaklaşımınız olabilir. Şansınıza daha fazla güvenebilir, gelişi güzel kararlar alabilirsiniz. Günlük rutinlerinizden sıyrılma ihtiyacı artış gösterebilir. Güvenliğinizi riske atacak durumlardan uzak durmalısınız. Zihinsel olarak enerjiniz daha dengesiz olabilir. 

Dağınıklık ve acelecilik eğilimi dikkatinizi dağıtabilir. Sağlığınız ike ilgili konularda risk almamalısınız. İlişkilerinizde daha tartışmacı olma eğiliminiz olabilir. Sakin kalmaya özen göstermelisiniz. Karşı tarafı dinlemeye ve anlamaya çalışın. Yıkıcı olmak yerine çözüm odaklı olmalısınız. Ortaklıklarınızda kendi isteklerinizi ön planda tutabilirsiniz. Düşüncesiz ve kırıcı olma eğilimine dikkat etmelisiniz. Bazı adımlarınızın geri dönüşü olmayabilir. Yakın çevrenizde şüphe ve kıskançlık gibi hislerden uzak durmaya çalışın. Hislerinizi açıkça ifade etmek faydalı olacaktır. Bu yöndeki sezgileriniz her zaman doğru yolu göstermeyebilir. 

7 Kasım – 13 Kasım, 2022 Burç Yorumu

Merhaba Sevgili başak burcu. Bu hafta romantik konularda spontane gelişmeler olabilir. Yaratıcı fikirler bulabilirsiniz. Şimdiki ana odaklanmalısınız. Fikirleriniz çevrenizdeki insanlar tarafından oldukça beğeni toplayacak. Bu hafta sizin için bol bol takdir edeceğiniz bir hafta diyebiliriz. Duygusal konularda risk almaya çalışın. Enerjiniz daha etkileyici olabilir. Romantik konularda girişken davranabilirsiniz. Çalışma ortamında dengede kalmak önemli olacaktır. Önemsiz detaylara takılmayın. Sizin için bu pek de mümkün olmayabilir gibi gözükse de aslında bu hafta yapmamız gereken en önemli şeylerden bir tanesidir. O yüzden dikkatli olmanızda fayda var.

Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Hasta olunca tüm enerjiniz düşüyor. Bu yüzden hasta olmamaya özen göstermelisiniz. Yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Her ne kadar değişim size iyi gelmiyor gibi gözükse de aslında hayatınızda değişimler tahmininizden de iyi gelecek. Sağlık konularında hızlı gelişmeler olabilir. Yani hafta başında hafif bir rahatsızlığınız olsa da hafta ortasına doğru geçtiğini göreceksiniz. İlişkilerde tarafsızlık önemli olacaktır. İletişim kurmaya öncelik vermelisiniz. Hukuksal konular hızlı ilerleyebilir. İkili ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalara dikkat etmelisiniz. Tartışmacı eğilimlerden uzak durmalısınız. Hukuksal konularda dikkatli olmalısınız.

Burç Yorumları Kasım 2022

31 Ekim – 6 Kasım, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Bu hafta arkadaşlıklarınızda yanlış anlaşılmalara dikkat edin. Fikir ayrılıkları ortaya çıkabilir. Fikirleriniz illa uyuşmak zorunda değil bunu hem siz hatırlayın hem de karşı tarafın hatırlamasını sağlayın. Kendinizi doğru bir şekilde ifade etmelisiniz. Grup içerisinde bazı anlaşmazlıklar olabilir. Uzlaşmacı olmak önemli olacaktır. Ortak hedeflere yönelik hareket etmelisiniz. Ruhsal konulara yönelmek size iyi gelebilir. Gerçek hislerinizi fark etmeye çalışın. Kendinizle baş başa kalmalısınız. 

Bu size oldukça iyi gelecektir. Kendinizi dinlemek ve karar alacağınız zaman düşünmek size doğru kararlar almanızdan en büyük etken. Gerçek hislerinizi bu şekilde fark etmeye çalışın. Hislerinizi bastırmak yerine ifade etmelisiniz. Aksi takdirde içinizde büyütüp daha kötü sonuçlar elde edebiliyorsunuz. Suçluluk duygusundan uzak durun. Sezgilerinizi doğru yorumlamaya çalışın. Bilinç altında bastırdığınız hislerle ilgilenmelisiniz. Kendinize karşı anlayışlı olun. Ruhsal konular size iyi gelecektir. Hızlı yeniliklere uyum sağlayabilirsiniz. Sosyal yetenekleriniz dikkat çekecektir. Kaza ve sakarlıklara karşı dikkatli olmanız gereken bir döneme giriyorsunuz.

24 Ekim – 30 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Bu hafta arkadaşlıklarınızda yanlış anlaşılmalara dikkat edin. Fikir ayrılıkları ortaya çıkabilir. Fikirleriniz illa uyuşmak zorunda değil bunu hem siz hatırlayın hem de karşı tarafın hatırlamasını sağlayın. Kendinizi doğru bir şekilde ifade etmelisiniz. Grup içerisinde bazı anlaşmazlıklar olabilir. Uzlaşmacı olmak önemli olacaktır. Ortak hedeflere yönelik hareket etmelisiniz. Ruhsal konulara yönelmek size iyi gelebilir. Gerçek hislerinizi fark etmeye çalışın. Kendinizle baş başa kalmalısınız. 

Bu size oldukça iyi gelecektir. Kendinizi dinlemek ve karar alacağınız zaman düşünmek size doğru kararlar almanızdan en büyük etken. Gerçek hislerinizi bu şekilde fark etmeye çalışın. Hislerinizi bastırmak yerine ifade etmelisiniz. Aksi takdirde içinizde büyütüp daha kötü sonuçlar elde edebiliyorsunuz. Suçluluk duygusundan uzak durun. Sezgilerinizi doğru yorumlamaya çalışın. Bilinç altında bastırdığınız hislerle ilgilenmelisiniz. Kendinize karşı anlayışlı olun. Ruhsal konular size iyi gelecektir. Hızlı yeniliklere uyum sağlayabilirsiniz. Sosyal yetenekleriniz dikkat çekecektir. Kaza ve sakarlıklara karşı dikkatli olmanız gereken bir döneme giriyorsunuz. 

17 Ekim – 23 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Bu hafta finansal paylaşımlarda bazı sonuçlanmalar olabilir. Gerekli değişimlere kendinizi açmalısınız. Zararlı duygulardan uzak durun. Sizi ele geçirmesine fikirlerinizi ve düşüncelerinizi ele geçirmesine izin vermemelisiniz. Negatif duygusal enerjiler artabilir. Kontrolcü eğilimlere dikkat etmelisiniz. Hayatınızı ele geçirmesine izin vermemelisiniz. Durumları akışına bırakmaya çalışın. Kişisel hedeflerinize yönelik hareket edebilirsiniz. İdealist enerjiniz yüksel olacaktır. Uzaklardan bazı haberler alabilirsiniz. Farklı olasılıklara açık olmaya çalışın. 

Enerjinizi odaklamak verimli olacaktır. Kariyer konuları hızlı gelişebilir. İletişim yeteneklerinizi kullanmalısınız. Başkalarına da ilham verebilirsiniz. Yüksek enerjiniz ve temiz kalbiniz çevrenizdeki herkesi adeta büyülüyorsunuz. Otorite figürlerinden destek alabilirsiniz. Hedeflerinizi dikkatli belirlemelisiniz. Kendinize belirlediğiniz hedeflerinize yönelik harekete geçmelisiniz. Özgüveniniz çok daha yüksek olacaktır. İyi değerlendirmenizi öneririz. Fiziksel enerjiniz de bu dönemde epey yükselecektir. Doğru yönde kullanmanızı tavsiye ederiz. Arkadaşlıklarınızda yanlış anlaşılmaya dikkat etmelisiniz. Bu gibi durumlarda kendinizi doğru ifade etmeyi bilmelisiniz. Umarız tahmininizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili başak burcu. 

10 Ekim – 16 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Bu hafta ailevi konularda verimli paylaşımlar yapabilirsiniz. Bu paylaşımlar size epey iyi gelecek. Aranızdaki yakınlık giderek artış gösterecek. Yaşadığınız ortam ile ilgilenebilirsiniz. Ufak değişimler bu süre zarfında sizlere iyi gelecektir. Duygularınız çok daha aktif olacaktır. Duygusal olarak dengesiz hissedebilirsiniz. Ama dengeyi korumakta yine sizin elinizdedir. Kendinize biraz zaman tanımalısınız. Size huzur vermeyen enerjilerden uzak durmalısınız. Bu dönemde şansınıza güvenerek risk almak doğru olmayabilir. 

Çocuklar ile ilgili konularda dikkatli olmalısınız. Şimdiki zamana odaklanmalı ve ona göre tepkiler vermelisiniz. Yaratıcı konularda çok daha verimli olabilirsiniz. İş hayatınızda programınızda ufak değişimler olabilir. Programınız daha verimli olabilir. Fiziksel enerjileriniz yüksek olabilir. Organize ve düzenli olmak önemli olacaktır. Yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. İlişkilerinizde empati kurmak önemli olacaktır. Birbirinizi daha iyi anlamalısınız. Bu dönemde başkalarınıda destek olabilirsiniz. Hayatınızdaki yanlış anlaşılmalara dikkat etmelisiniz. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili başak burcu. 

3 Ekim – 9 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Bu hafta enerjinizi baskılamak yerine ifade etmelisiniz. Sezgileriniz bazen kafa karıştırıcı olabilir. Akışta kalmaya özen göstermelisiniz. Gelecek kaygısından gününüzü yaşayamıyor olmanız sizin için çok fazla zaman kaybı oluyor. Kendinizi yıpratmaktan başka bir şey olmuyor bu durum ne yazık ki. Ruh haliniz bu hafta değişkenlik gösterebilir. Size iyi gelen konulara yönelmelisiniz. Bu ara ne yapmaktan keyif alıyorsanız onu yapmaktan kesinlikle çekinmemelisiniz. 

Enerjiniz yüksek olsa da kontrolü biraz zorlayıcı olabilir. Kaza be sakatlık eğilimlerine dikkat edin. Gereksiz tartışmalara girmemelisiniz. Kalp kırmaktan kaçınmalısınız. Değişim ve yeniliklere kendinizi açmalısınız. Duygusal enerjiniz yüksek olacaktır. Kendinize inanmak bu dönemde işlerinizi baya hafifletecek gibi görünüyor. Finansal konularda yeni fikirleriniz olabilir. Sizin için riskli olabilecek durumlardan uzak durmalısınız. Elinizdeki kaynakları değerlendirebilirsiniz. Manipülatif etkilere dikkat etmelisiniz. Farklı fikirlerinizi dile getirebilirsiniz. Meraklı olmanız dikkat çekecektir. Enerjinizi dengeli kullanmanızı tavsiye ederiz.  Umarız haftanız tahmininizden çok daha güzel geçer sevgili başak burcu.

Burç Yorumları Eylül 2022

19 Eylül – 2 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Bu hafta ilişki ve ortaklıklarınızda tartışmacı enerjiler oluşabilir. Bazı bitişler gündemde olabilir. Sözlerinizi dikkatli seçmelisiniz. Finansal paylaşımlarda yeni fırsatlar olabilir. Kazançlı fikirler bulabilirsiniz. Sezgileriniz daha aktif olacaktır. Kontrolcü eğilimleriniz artabilir. Hislerinizi ifade etmelisiniz. Şüphe ve kıskançlık gibi hislere enerji vermeyin. Gerekli değişimlere kendinizi açmalısınız. Farklı fırsatlar kendini gösterebilir. Uzak ideallerinize odaklanabilirsiniz. İyimser bir ruh hali size destek olacaktır. Akışta kalmaya çalışın. 

Yüksek eğitim ile ilgili girişimleriniz olabilir. Farklı seçenekleri değerlendirmelisiniz. Bakış açınızı geniş tutmalısınız. Mesleki konularda bazı destekler alabilirsiniz. İsteklerinizi dile getirmelisiniz. Geleceğe yönelik hareket edebilirsiniz. Kişisel imajınızda değişiklikler yapabilirsiniz. Ya da yapmak istiyor ve cesaret edemiyor olabilirsiniz. Ama artık kuvvetli bir değişikliğin zamanı geldi. Hem sizi kendinize iyi hissettirecek hem de buna ihtiyacınız olduğunu anlayacaksınız. Bazı durumlardan ötürü ailenizi özlüyor olabilirsiniz. Bunu dile getirmelisiniz. Onlara ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız bunu dile getirmelisiniz. Umarız haftanız tahmininizden çok daha güzel geçer sevgili başak burçları. 

19 Eylül – 25 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Zihinsel olarak daha değişken hissedebilirsiniz. Kalıcı kararlar almak çok doğru olmayabilir. Odaklanmak İçin daha fazla çaba göstermelisiniz. Eğitimle ilgili konularda yeni fırsatlar kendini gösterebilir. Karamsarlığa kapılmamak önemli olacaktır. Sezgilerinize kulak vermek size yarar sağlayacaktır. Ailevi konularda uyumlu enerjiler artabilir. Duygularınızı ifade etmek bu dönem önemli olacaktır. Yaşadığınız ortamda yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. Romantik konularda spontane kararlar verebilirsiniz. Verdiğiniz sözlere sadık kalmak önemli olacaktır. 

Başkalarının duygularını da hesaba katmalısınız. Sadece kendinizi düşünerek değil çevrenizdeki insanları da düşünerek hareket etmelisiniz. Kendi isteklerinizin peşinden hedefleriniz doğrultusunda gitmelisiniz. Kısa sürede hedeflerinize ulaşmanız an meselesi diyebiliriz. Temiz kalbiniz ile yol aldığınız sürece dilediğiniz mevkiye ulaşabilirsiniz. Siz yeterki gönülden isteyin. Ardından her şey çorap söküğü gibi geleceğinden emin olabilirdiniz. Hızlı kararlar vermek yenide enine boyuna iyice düşünerek kararlar vermelisiniz. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili başak burçları. Siz her şeyin en iyisini ve en güzelini hak ediyorsunuz. 

12 Eylül – 18 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Bu hafta duygularınız kararlarınızı daha çok etkileyebilir. Geçmişte kalan konuları bırakma konusunda tereddüt etmemelisiniz. Aileniz ile ilgili konularda bu hafta gündeme gelebilir. Keskin kararlar vermemenizi ve de ti davranmasanıza öneririz. Karşınızdaki insanın sizin için değerli olduğunu kesinlikle unutmamalısınız. Spontane girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Enerjinizi dengeli kullanmalısınız. Çocuklar ile ilgili çok daha sabırlı olmalısınız. Romantik konularda sürprizler olabilir. Yaşadığınız âna odaklanmanızı tavsiye ederiz. 

Uyum sağladığınız kişileri fark edebilirsiniz. Çalışma ortamında liderlik pozisyonu alabilirsiniz. Fiziksel olarak aktif olmaya çalışmalısınız. Aktif olmak İçin aynı zamanda kendinizi kesinlikle yıpratmamalısınız. Planda olmayan gelişmeler olabilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Kendinizi çok fazla ihmal ediyorsunuz. Bu hafta bunun İçin dikkatli olmalısınız. Bir ilişkiniz var ise ufak bir çatışma gerçekleşebilir. Uzaklaşmak İçin çaba sarfetmelisiniz. Fazla rekabetçilik zararlı olacaktır. Rekabeti sevmediğiniz gibi istediğiniz bir şey olduğunda da rekabetten asla geri çekilmiyorsunuz. Umarız haftanız tahmininizden çok daha güzel geçer sevgili başak burcu. 

5 Eylül – 11 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Hayatınızda hızlı gelişmeler kendini gösterebilir. Temkinli ve soğukkanlı olmak önemli olacaktır. Fiziksel olarak kendinizi fazla yıpratmamakta çalışmalısınız. Ruh haliniz daha değişken olabilir. Kendinizi fazla yıpratmamaya çalışın. Başkalarını kontrol ihtiyacını bırakmalısınız. Finansal konularda hızlı gelişmeler olabilir. Yeni kişilerle plan yapabilirsiniz. Önünüze yeni iş fırsatları çıkabilir. Bu fırsatları iyice düşünerek değerlendirmenizi öneririz. Yanlış kararlar alarak ileride pişman olacağınız adımlar kesinlikle atmamalısınız. Dikkatli olmanızda fayda var. 

Güvenilir olmayan kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Finansal konularda abartılı eğilimlere karşı dikkatli olmalısınız. Gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. Aşırı harcama yapabilirsiniz. Buda sizi bu dönemde zora sokacaktır. Kendi yeteneklerinizi olduğu gibi görmelisiniz. Elinizdeki değerlerin farkında olmalısınız. Geleceği düşünerek hareket etmek önemli olacaktır. İleriye dönük adımlarınızı iyice düşünerek dikkatli ve mantıklı kararlar almalısınız. Çevrenizden alacağınız haberler sizi ilgilendirebilir. Gerçek olmayan bilgilere karşı dikkatli olmalısınız. Zihinsel enerjiniz daha dengesiz olabilir. Çevreniz ile iletişimde bazı kopukluklar ve anlaşmazlıklar deneyimleyebilirsiniz. Kendinizi olduğunuz gibi ifade etmek önemli olacaktır. 

Burç Yorumları Agustos 2022

29 Agustos – 4 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Arkadaş gruplarınızda yeni girişimler gündeme gelebilir. Bağımsızlık duygunuz daha yüksek olacaktır. Yeni fikirleriniz ile dikkat çekebilirsiniz. Arkadaş gruplarınızda bu hafta manipülatif kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Değişimlere direnmemek önemli olacaktır. Kendinizi ifade etme konusunda tereddütlerinizi bir kenara bırakmalısınız. Ruhsal enerjinizin yüksek olduğu bir döneme giriyorsunuz. Bu hafta ruhsal enerjiniz çok daha yüksek olacak. Bu durumu çok iyi değerlendirmelisiniz. Sezgilerinizi takip etmek size yeni ilhamlar verebilir. Rüyalarınızdan gelecek mesajlara karşı daha duyarlı olabilirsiniz. 

Bastırdığınız hisler kendisini bu hafta çok daha fazla hissettirebilir. Duygularınızı gizlemek yerine ifade etmelisiniz. Kendinizi doğru bir şekilde ifade etmek bu dönemde size faydalı olacaktır. Kendinize karşı anlayışlı olmak önemli olacaktır. Arkadaşlarınız ile güven ve sadakat konuları gündeme gelebilir. Grup içerisinde hızlı gelişmeler olabilir. Abartılı beklentilere girmemeye çalışın. Mesleki konularda bazı kararsızlıklar deneyimleyebilirsiniz. Destek aldığınız kişilerden emin olmaya çalışın. Arkanızdan dolap çevirmelerine izin vermemelisiniz. Dış dünyaya verdiğiniz izlenim her zaman sizi doğru bir şekilde yansıtmayabilir. 

22 Agustos – 28 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Bu hafta kıskançlık ve şüphe gibi duygulara hayatınızda yer vermemeye çalışın. Bu duygular sizi fazlasıyla yıpratıyor. Bu hafta bu duygulardan uzak kalarak yıpranmamaya ve üzülmemeye özen gösterin. Bu hafta önümüzde çok güzel fırsatlar çıkacak. Önemli dönüm noktalarınız olacak. Bu fırsatları iyi değerlendirme özen göstermelisiniz. Aksi halde bir daha önümüzde uzun bir süre böyle fırsatlar çıkmayabilir. Kendinizi değişme ve yenilemeye açık hale getirmelisiniz. 

Hayatınıza çok fazla değişimleri ve yeniliklere yer vermiyorsunuz. Ama yeniliklerin her zaman her insana iyi geleceğini söylemek isteriz. Bu yüzden sık sık olmasa da ara sıra hayatınızda yenilikler yapmalısınız. Bu hem size hem de enerjinizi çok iyi gelecek ve Hayatınızda olan olaylara pozitif yönden bakmanızı sağlayacaktır. Ama siz bunu bir türlü kabullenemiyorsunuz. Büyük değişimler olmasa bile bu hafta hayatınızda küçük yenilikler yaparak başlayabilirsiniz. Kararsız kaldığınız birkaç konu var. Kararsız kaldınız o konuları akışına bırakmayı deneyebilirsiniz. Hayatınız ve haftanız hayallerinizdekinden de güzel geçsin sevgili başaklar. 

15 Agustos – 21 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Bu hafta uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızı ziyaret edeceksiniz. O çok sevdiğiniz arkadaşınızı görmek size çok iyi gelecek. Zaten hayatınızda sayılı insanlar var. En çok değer verdiğiniz insanları hayatınızda tutuyorsunuz. Diğer insanlar size boş kalabalık gibi geliyor. Zaten hayatınızda olan insanlar da uzun vadeli arkadaşlıklarınız. Yeni arkadaşlıklar kurmaya enerjiniz yok. Halbuki çevreniz geniş tutmak ve sosyal hayatınıza fazlalaştırmak size iyi gelecek ama bir türlü fark edemiyorsunuz.

Sizler az insan çok huzur diye düşünerek hayatınıza çok fazla insan almıyorsunuz. Kendinizi tanıtmak size zor geliyor. Yeni insanlar ile arkadaşlık kursanız dahi bu çok fazla uzun sürmüyor mecburiyet kurulmuş ilişkiler diyebiliriz hatta. Artık yeni bir hobi edinebilirsiniz kendinize. Bu hobi yürüyüş yapmak olabilir. Hem sağlığınız açısından size iyi gelecek hem de meşgul olan kafanızı dağıtacaktır. Yeni heyecanlar da arayabilirsiniz. Araba kullanmayı bilmiyorsanız bir an önce öğrenme yoluna girebilirsiniz. Bizce artık zamanı geldi.

8 Agustos – 14 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Sezgisel ve duygusal yanınız ile daha yakın bir temasta olabilirsiniz. Gizlenen konuları sezme yeteneğiniz yüksek olacaktır. Bu haftaki açık algılarınız ile birçok gizli kalmış şeyleri ortaya dökebilirsiniz. Çevrenizde yapacağınız paylaşımlar epey verimli olacak gibi görünüyor. Aman diyelim duymaması gereken insanlar duymasın. Gizlilik payı var ise girdiğiniz ortamlarda herhangi bir gerginlik olsun istemeyiz. Farklı fikirlerinizi dike getirecek cesareti bu hafta nihayet buluyorsunuz. 

Bulunduğunuz işe ya da haneye çok farklı boyutlar kazandıracaksınız. Sizinle birlikte olan insanlar gerçekten çok şanslı. Ama bu süreçte sizleri durduran bir şeyler var gibi. Reddedilme kaybının var ise bu histen uzak durmak sizin için önemli olacaktır. Kardeşleriniz ya da akrabalarınız ile ilgili konularda daha dikkatli olmaya özen göstermelisiniz. Çevrenizden alacağınız haberler sizi ilgilendirebilir. Dürüst olmayan kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Alacağınız kararlarda aceleci olmamaya çalışmalısınız. Tam net bir şekilde emin olmadan hiçbir konuda önemli adımlar atmamalısınız. 

1 Agustos – 7 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Bu hafta yeni kararlar alabilirsiniz. Almalısınız da zaten artık. Artık yeni kararlar ile hayatınıza yön vermelisiniz. Aceleci olmak yerine sakin kalarak sakin kafa ile kararlar almalısınız. Çevrenizdeki insanlar tarafından öyle çok seviyorsunuz ki aslında tüm kaygılarınız çoğu zaman boşa oluyor. Toplum içindeki imajınız, insanlar üzerindeki etkiniz kalbinizin temizliği ile sizleri gönüllerinde ilk sıraya alıyor. Sezgilerinizi ve içgüdülerinizi bastırmak yerine kendinizi bu konuda anlamaya çalışmalısınız. 

Kendinizi insanlardan çok fazla soyutluyorsunuz. Çevrenizdeki insanlar yok denilecek kadar az sayıda. Gerçekten hayatınızda olmasını istediğiniz insanlar beş parmağınızı geçmez. Yeni insanlara kalbinizi açarak güvenme zamanınız bizce geldi. Zaman zaman kendinizi tamamen soyutladıydınız dönemde oluyor. O dönemde yalnızca kendiniz ile kalmak istiyorsunuz. Bu şekilde davranmamanız gerektiğini bilmelisiniz. Kendinize karşı çok daha anlayışlı olmalısınız. Temizlik yaparak ömür geçirmekten vazgeçin. Sizinde başka hobiler ile tanışma zamanınız çoktan geldi de geçiyor bile. Umarız haftanız tahmininizden de güzel geçer sevgili başak burçları. 

Burç Yorumları Temmuz 2022

1 Agustos – 7 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Bu hafta yeni kararlar alabilirsiniz. Almalısınız da zaten artık. Artık yeni kararlar ile hayatınıza yön vermelisiniz. Aceleci olmak yerine sakin kalarak sakin kafa ile kararlar almalısınız. Çevrenizdeki insanlar tarafından öyle çok seviyorsunuz ki aslında tüm kaygılarınız çoğu zaman boşa oluyor. Toplum içindeki imajınız, insanlar üzerindeki etkiniz kalbinizin temizliği ile sizleri gönüllerinde ilk sıraya alıyor. Sezgilerinizi ve içgüdülerinizi bastırmak yerine kendinizi bu konuda anlamaya çalışmalısınız. 

Kendinizi insanlardan çok fazla soyutluyorsunuz. Çevrenizdeki insanlar yok denilecek kadar az sayıda. Gerçekten hayatınızda olmasını istediğiniz insanlar beş parmağınızı geçmez. Yeni insanlara kalbinizi açarak güvenme zamanınız bizce geldi. Zaman zaman kendinizi tamamen soyutladıydınız dönemde oluyor. O dönemde yalnızca kendiniz ile kalmak istiyorsunuz. Bu şekilde davranmamanız gerektiğini bilmelisiniz. Kendinize karşı çok daha anlayışlı olmalısınız. Temizlik yaparak ömür geçirmekten vazgeçin. Sizinde başka hobiler ile tanışma zamanınız çoktan geldi de geçiyor bile. Umarız haftanız tahmininizden de güzel geçer sevgili başak burçları. 

Burç Yorumları Temmuz 2022

25 Temmuz – 31 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Meslek hayatınızda ufak pürüzleriniz olabilir. Aslında bu pürüz dediğimiz yalnızca sizin için bir pürüz olarak görünüyor. En ufak bir problemde yerle bir olabiliyorsunuz. Bu gibi durumlara kendinizi bir türlü alıştıramıyorsunuz. Halbuki hayatınızın her evresinde illaki sıkıntılar olacaktır. Sizler bu sıkıntıları aşmayı öğrenmelisiniz. En çok kendinizi yıprattığınız bu dönemde kendinizi dinlemeye ihtiyacınız var. Kararsızlıklar yaşayacağınız iş durumunuzda epey dikkatli bir şekilde düşünmeniz gerekiyor. 

Hayatınızı değiştirecek olan bu kararınızı daha sonrasında pişman olmamanız için aklınızı kullanarak doğru kişilerden akıl almalısınız. Kesin kararlar vermek için acele etmemelisiniz. Bu gibi ikilemde kaldığınız durumlarda yeteneklerinize güvenmek önemli bir rol oynayacaktır. Gelecek ile ilgili konularda kesinlikle karamsarlığa kapılmamalısınız. Artık alışkanlıklarınızı bir kenara bırakıp farklı olasılıklara ve yeniliklere kendinizi açmalısınız. Sizin için zor olacağını biliyoruz ama bunu başardığınız takdirde artık önünüzde kimse duramayacaktır. Seyahat konusunda yeni kapılar açılabilir. Yeni yerler görmek size de çok iyi gelecek.

18 Temmuz – 24 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Bu hafta sizi zorlayan birkaç olay yaşayacaksınız. Bunlardan biri hiç sevmediğiniz ve hoşlanmadığınız bir insan ile aynı ortamda bulunmak olacak. Bu gibi durumlara maruz kalmak asla hoşunuza gitmiyor. Ama mecbur kalarak bir kez kabul etmiş bulunacaksınız. Çok fazla uzun sürmeyecek olan muhabbetiniz yine de canınızı sıkacak şeyler doğuracakmış gibi görünüyor. Sevmediğiniz insanların elinden bir şeyler yemek içmekten hoşlanmayan yapınız ile ne yazık ki bunada mecbur kalacaksınız. 

Malum temizlik hastası olduğunuzdan temiz olduğuna emin olmadığınız insanlardan uzak durmaya çalışıyorsunuz. Hani bir laf vardır ya insanın sevmediği ot burnunun dibinde bitermiş diye işte tam olarak bu söz sizin için söylenmiş bir söz. Gelelim diğer konulara. İş hayatınızda ufak sıkıntılar yaşıyor ve mümkün olsa iş ortamınızı değiştirmek istiyorsunuz. Hak ettiğiniz değeri görmediğinizi iddia ediyorsunuz. Ama ne yazık ki sizin için şuan yeni bir iş imkânı görüntüleyemiyoruz. Geçtiğimiz haftalarda böyle bir imkânınız vardı ama bu işi de siz kabul etmediniz.

11 Temmuz – 17 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Umarız bu haftanız geçen haftanızdan çok daha iyi geçer. Hatta ömrünüz boyunca hep bir öncekinden çok daha güzel günlere uyanırsınız. Çünkü siz mutlu olmayı en çok hak eden insanlardan bir tanesisiniz. Ve çevrenizdeki insanlarda bu durumun bir hayli farkındadır. Gelelim diğer konulara. Umarız geçen hafta yenilik yapabilirsiniz dediğimizde kendinizi çok fazla yıpratmamışsınızdır. Bizim için değerlisiniz ve kendinizi yıpratmanızı hiç istemeyiz. 

Bu hafta da geçen haftanın detaylı temizliğinden sonra ufak çaplı bir şeyler daha yapmak istediğinizi biliyoruz ama bizce bu hafta dinlenme haftanız olmalı. İş hayatı, ev hayatı, aslında çok olmasa bile size göre çok olan sosyal hayatınız derken bunlar bile çok yoruyor sizi ve gün içerisinde bir şeyler yapmak yeterince gözünüzde büyüyor. Hal böyle olunca zihniniz epey yoruluyor. Siz fark etmeseniz de bedeninizin de yorulmasını istemiyoruz. Hazır sağlık durumunuz iyiyken bu durumu bozulmasını da istemiyoruz. Kendinize iyi bakın sevgili Başak burçları. 

4 Temmuz– 10 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. En iyi astrologlar tarafından yapılın burç yorumlarına hoş geldiniz. Yalnızca kendi burcunuzun haftalık burç yorumunu değil, tüm sevdiklerinizin haftalık burç yorumlarına da göz atmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Bu haftanız geçen haftanızdan çok daha iyi geçecek diyebiliriz. Dilerseniz bu haftanızın detaylı yorumlarına gelin birlikte göz atalım. Bu hafta aşk hayatınızda beklediğiniz gelişmeleri yaşacaksınız. Hoşlandığınız kişi sizinle konuşacak ve birlikte çok güzel bir yola gireceksiniz. 

İş hayatınızda da beklediğiniz takdiri nihayet alıyorsunuz. Aslına bakarsanız uzun zamandır çalışmalarınız ve özveriniz ile epey dikkat çekiyorsunuz. Üzerinizde olan tüm gözler size hayranlık ile bakıyor. Yine her zamanki gibi size hayran bakan tüm gözleri üstünüze toplamayı başardınız. Bu sizin azminiz ve sizin başarınız. Şimdi artık boş zamanlarınızda dilediğiniz gibi kendinizi temizliğe verebilirsiniz. Şöyle dip köşe, A’dan Z’ye dilediğiniz gibi bir temizliği hak ettiniz. Ne sosyalleşmek ne başka bir şey, size temizlik yapmanın verdiği mutluluğu bir türlü veremiyor.