Başak haftalık burç yorumları 23 Ağustos- 22 Eylül

19 Eylül – 25 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Zihinsel olarak daha değişken hissedebilirsiniz. Kalıcı kararlar almak çok doğru olmayabilir. Odaklanmak İçin daha fazla çaba göstermelisiniz. Eğitimle ilgili konularda yeni fırsatlar kendini gösterebilir. Karamsarlığa kapılmamak önemli olacaktır. Sezgilerinize kulak vermek size yarar sağlayacaktır. Ailevi konularda uyumlu enerjiler artabilir. Duygularınızı ifade etmek bu dönem önemli olacaktır. Yaşadığınız ortamda yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. Romantik konularda spontane kararlar verebilirsiniz. Verdiğiniz sözlere sadık kalmak önemli olacaktır. 

Başkalarının duygularını da hesaba katmalısınız. Sadece kendinizi düşünerek değil çevrenizdeki insanları da düşünerek hareket etmelisiniz. Kendi isteklerinizin peşinden hedefleriniz doğrultusunda gitmelisiniz. Kısa sürede hedeflerinize ulaşmanız an meselesi diyebiliriz. Temiz kalbiniz ile yol aldığınız sürece dilediğiniz mevkiye ulaşabilirsiniz. Siz yeterki gönülden isteyin. Ardından her şey çorap söküğü gibi geleceğinden emin olabilirdiniz. Hızlı kararlar vermek yenide enine boyuna iyice düşünerek kararlar vermelisiniz. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili başak burçları. Siz her şeyin en iyisini ve en güzelini hak ediyorsunuz. 

12 Eylül – 18 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Bu hafta duygularınız kararlarınızı daha çok etkileyebilir. Geçmişte kalan konuları bırakma konusunda tereddüt etmemelisiniz. Aileniz ile ilgili konularda bu hafta gündeme gelebilir. Keskin kararlar vermemenizi ve de ti davranmasanıza öneririz. Karşınızdaki insanın sizin için değerli olduğunu kesinlikle unutmamalısınız. Spontane girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Enerjinizi dengeli kullanmalısınız. Çocuklar ile ilgili çok daha sabırlı olmalısınız. Romantik konularda sürprizler olabilir. Yaşadığınız âna odaklanmanızı tavsiye ederiz. 

Uyum sağladığınız kişileri fark edebilirsiniz. Çalışma ortamında liderlik pozisyonu alabilirsiniz. Fiziksel olarak aktif olmaya çalışmalısınız. Aktif olmak İçin aynı zamanda kendinizi kesinlikle yıpratmamalısınız. Planda olmayan gelişmeler olabilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Kendinizi çok fazla ihmal ediyorsunuz. Bu hafta bunun İçin dikkatli olmalısınız. Bir ilişkiniz var ise ufak bir çatışma gerçekleşebilir. Uzaklaşmak İçin çaba sarfetmelisiniz. Fazla rekabetçilik zararlı olacaktır. Rekabeti sevmediğiniz gibi istediğiniz bir şey olduğunda da rekabetten asla geri çekilmiyorsunuz. Umarız haftanız tahmininizden çok daha güzel geçer sevgili başak burcu. 

5 Eylül – 11 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Hayatınızda hızlı gelişmeler kendini gösterebilir. Temkinli ve soğukkanlı olmak önemli olacaktır. Fiziksel olarak kendinizi fazla yıpratmamakta çalışmalısınız. Ruh haliniz daha değişken olabilir. Kendinizi fazla yıpratmamaya çalışın. Başkalarını kontrol ihtiyacını bırakmalısınız. Finansal konularda hızlı gelişmeler olabilir. Yeni kişilerle plan yapabilirsiniz. Önünüze yeni iş fırsatları çıkabilir. Bu fırsatları iyice düşünerek değerlendirmenizi öneririz. Yanlış kararlar alarak ileride pişman olacağınız adımlar kesinlikle atmamalısınız. Dikkatli olmanızda fayda var. 

Güvenilir olmayan kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Finansal konularda abartılı eğilimlere karşı dikkatli olmalısınız. Gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. Aşırı harcama yapabilirsiniz. Buda sizi bu dönemde zora sokacaktır. Kendi yeteneklerinizi olduğu gibi görmelisiniz. Elinizdeki değerlerin farkında olmalısınız. Geleceği düşünerek hareket etmek önemli olacaktır. İleriye dönük adımlarınızı iyice düşünerek dikkatli ve mantıklı kararlar almalısınız. Çevrenizden alacağınız haberler sizi ilgilendirebilir. Gerçek olmayan bilgilere karşı dikkatli olmalısınız. Zihinsel enerjiniz daha dengesiz olabilir. Çevreniz ile iletişimde bazı kopukluklar ve anlaşmazlıklar deneyimleyebilirsiniz. Kendinizi olduğunuz gibi ifade etmek önemli olacaktır. 

Burç Yorumları Agustos 2022

29 Agustos – 4 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Arkadaş gruplarınızda yeni girişimler gündeme gelebilir. Bağımsızlık duygunuz daha yüksek olacaktır. Yeni fikirleriniz ile dikkat çekebilirsiniz. Arkadaş gruplarınızda bu hafta manipülatif kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Değişimlere direnmemek önemli olacaktır. Kendinizi ifade etme konusunda tereddütlerinizi bir kenara bırakmalısınız. Ruhsal enerjinizin yüksek olduğu bir döneme giriyorsunuz. Bu hafta ruhsal enerjiniz çok daha yüksek olacak. Bu durumu çok iyi değerlendirmelisiniz. Sezgilerinizi takip etmek size yeni ilhamlar verebilir. Rüyalarınızdan gelecek mesajlara karşı daha duyarlı olabilirsiniz. 

Bastırdığınız hisler kendisini bu hafta çok daha fazla hissettirebilir. Duygularınızı gizlemek yerine ifade etmelisiniz. Kendinizi doğru bir şekilde ifade etmek bu dönemde size faydalı olacaktır. Kendinize karşı anlayışlı olmak önemli olacaktır. Arkadaşlarınız ile güven ve sadakat konuları gündeme gelebilir. Grup içerisinde hızlı gelişmeler olabilir. Abartılı beklentilere girmemeye çalışın. Mesleki konularda bazı kararsızlıklar deneyimleyebilirsiniz. Destek aldığınız kişilerden emin olmaya çalışın. Arkanızdan dolap çevirmelerine izin vermemelisiniz. Dış dünyaya verdiğiniz izlenim her zaman sizi doğru bir şekilde yansıtmayabilir. 

22 Agustos – 28 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Bu hafta kıskançlık ve şüphe gibi duygulara hayatınızda yer vermemeye çalışın. Bu duygular sizi fazlasıyla yıpratıyor. Bu hafta bu duygulardan uzak kalarak yıpranmamaya ve üzülmemeye özen gösterin. Bu hafta önümüzde çok güzel fırsatlar çıkacak. Önemli dönüm noktalarınız olacak. Bu fırsatları iyi değerlendirme özen göstermelisiniz. Aksi halde bir daha önümüzde uzun bir süre böyle fırsatlar çıkmayabilir. Kendinizi değişme ve yenilemeye açık hale getirmelisiniz. 

Hayatınıza çok fazla değişimleri ve yeniliklere yer vermiyorsunuz. Ama yeniliklerin her zaman her insana iyi geleceğini söylemek isteriz. Bu yüzden sık sık olmasa da ara sıra hayatınızda yenilikler yapmalısınız. Bu hem size hem de enerjinizi çok iyi gelecek ve Hayatınızda olan olaylara pozitif yönden bakmanızı sağlayacaktır. Ama siz bunu bir türlü kabullenemiyorsunuz. Büyük değişimler olmasa bile bu hafta hayatınızda küçük yenilikler yaparak başlayabilirsiniz. Kararsız kaldığınız birkaç konu var. Kararsız kaldınız o konuları akışına bırakmayı deneyebilirsiniz. Hayatınız ve haftanız hayallerinizdekinden de güzel geçsin sevgili başaklar. 

15 Agustos – 21 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Bu hafta uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızı ziyaret edeceksiniz. O çok sevdiğiniz arkadaşınızı görmek size çok iyi gelecek. Zaten hayatınızda sayılı insanlar var. En çok değer verdiğiniz insanları hayatınızda tutuyorsunuz. Diğer insanlar size boş kalabalık gibi geliyor. Zaten hayatınızda olan insanlar da uzun vadeli arkadaşlıklarınız. Yeni arkadaşlıklar kurmaya enerjiniz yok. Halbuki çevreniz geniş tutmak ve sosyal hayatınıza fazlalaştırmak size iyi gelecek ama bir türlü fark edemiyorsunuz.

Sizler az insan çok huzur diye düşünerek hayatınıza çok fazla insan almıyorsunuz. Kendinizi tanıtmak size zor geliyor. Yeni insanlar ile arkadaşlık kursanız dahi bu çok fazla uzun sürmüyor mecburiyet kurulmuş ilişkiler diyebiliriz hatta. Artık yeni bir hobi edinebilirsiniz kendinize. Bu hobi yürüyüş yapmak olabilir. Hem sağlığınız açısından size iyi gelecek hem de meşgul olan kafanızı dağıtacaktır. Yeni heyecanlar da arayabilirsiniz. Araba kullanmayı bilmiyorsanız bir an önce öğrenme yoluna girebilirsiniz. Bizce artık zamanı geldi.

8 Agustos – 14 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Sezgisel ve duygusal yanınız ile daha yakın bir temasta olabilirsiniz. Gizlenen konuları sezme yeteneğiniz yüksek olacaktır. Bu haftaki açık algılarınız ile birçok gizli kalmış şeyleri ortaya dökebilirsiniz. Çevrenizde yapacağınız paylaşımlar epey verimli olacak gibi görünüyor. Aman diyelim duymaması gereken insanlar duymasın. Gizlilik payı var ise girdiğiniz ortamlarda herhangi bir gerginlik olsun istemeyiz. Farklı fikirlerinizi dike getirecek cesareti bu hafta nihayet buluyorsunuz. 

Bulunduğunuz işe ya da haneye çok farklı boyutlar kazandıracaksınız. Sizinle birlikte olan insanlar gerçekten çok şanslı. Ama bu süreçte sizleri durduran bir şeyler var gibi. Reddedilme kaybının var ise bu histen uzak durmak sizin için önemli olacaktır. Kardeşleriniz ya da akrabalarınız ile ilgili konularda daha dikkatli olmaya özen göstermelisiniz. Çevrenizden alacağınız haberler sizi ilgilendirebilir. Dürüst olmayan kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Alacağınız kararlarda aceleci olmamaya çalışmalısınız. Tam net bir şekilde emin olmadan hiçbir konuda önemli adımlar atmamalısınız. 

1 Agustos – 7 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Bu hafta yeni kararlar alabilirsiniz. Almalısınız da zaten artık. Artık yeni kararlar ile hayatınıza yön vermelisiniz. Aceleci olmak yerine sakin kalarak sakin kafa ile kararlar almalısınız. Çevrenizdeki insanlar tarafından öyle çok seviyorsunuz ki aslında tüm kaygılarınız çoğu zaman boşa oluyor. Toplum içindeki imajınız, insanlar üzerindeki etkiniz kalbinizin temizliği ile sizleri gönüllerinde ilk sıraya alıyor. Sezgilerinizi ve içgüdülerinizi bastırmak yerine kendinizi bu konuda anlamaya çalışmalısınız. 

Kendinizi insanlardan çok fazla soyutluyorsunuz. Çevrenizdeki insanlar yok denilecek kadar az sayıda. Gerçekten hayatınızda olmasını istediğiniz insanlar beş parmağınızı geçmez. Yeni insanlara kalbinizi açarak güvenme zamanınız bizce geldi. Zaman zaman kendinizi tamamen soyutladıydınız dönemde oluyor. O dönemde yalnızca kendiniz ile kalmak istiyorsunuz. Bu şekilde davranmamanız gerektiğini bilmelisiniz. Kendinize karşı çok daha anlayışlı olmalısınız. Temizlik yaparak ömür geçirmekten vazgeçin. Sizinde başka hobiler ile tanışma zamanınız çoktan geldi de geçiyor bile. Umarız haftanız tahmininizden de güzel geçer sevgili başak burçları. 

Burç Yorumları Temmuz 2022

1 Agustos – 7 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Bu hafta yeni kararlar alabilirsiniz. Almalısınız da zaten artık. Artık yeni kararlar ile hayatınıza yön vermelisiniz. Aceleci olmak yerine sakin kalarak sakin kafa ile kararlar almalısınız. Çevrenizdeki insanlar tarafından öyle çok seviyorsunuz ki aslında tüm kaygılarınız çoğu zaman boşa oluyor. Toplum içindeki imajınız, insanlar üzerindeki etkiniz kalbinizin temizliği ile sizleri gönüllerinde ilk sıraya alıyor. Sezgilerinizi ve içgüdülerinizi bastırmak yerine kendinizi bu konuda anlamaya çalışmalısınız. 

Kendinizi insanlardan çok fazla soyutluyorsunuz. Çevrenizdeki insanlar yok denilecek kadar az sayıda. Gerçekten hayatınızda olmasını istediğiniz insanlar beş parmağınızı geçmez. Yeni insanlara kalbinizi açarak güvenme zamanınız bizce geldi. Zaman zaman kendinizi tamamen soyutladıydınız dönemde oluyor. O dönemde yalnızca kendiniz ile kalmak istiyorsunuz. Bu şekilde davranmamanız gerektiğini bilmelisiniz. Kendinize karşı çok daha anlayışlı olmalısınız. Temizlik yaparak ömür geçirmekten vazgeçin. Sizinde başka hobiler ile tanışma zamanınız çoktan geldi de geçiyor bile. Umarız haftanız tahmininizden de güzel geçer sevgili başak burçları. 

Burç Yorumları Temmuz 2022

25 Temmuz – 31 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Meslek hayatınızda ufak pürüzleriniz olabilir. Aslında bu pürüz dediğimiz yalnızca sizin için bir pürüz olarak görünüyor. En ufak bir problemde yerle bir olabiliyorsunuz. Bu gibi durumlara kendinizi bir türlü alıştıramıyorsunuz. Halbuki hayatınızın her evresinde illaki sıkıntılar olacaktır. Sizler bu sıkıntıları aşmayı öğrenmelisiniz. En çok kendinizi yıprattığınız bu dönemde kendinizi dinlemeye ihtiyacınız var. Kararsızlıklar yaşayacağınız iş durumunuzda epey dikkatli bir şekilde düşünmeniz gerekiyor. 

Hayatınızı değiştirecek olan bu kararınızı daha sonrasında pişman olmamanız için aklınızı kullanarak doğru kişilerden akıl almalısınız. Kesin kararlar vermek için acele etmemelisiniz. Bu gibi ikilemde kaldığınız durumlarda yeteneklerinize güvenmek önemli bir rol oynayacaktır. Gelecek ile ilgili konularda kesinlikle karamsarlığa kapılmamalısınız. Artık alışkanlıklarınızı bir kenara bırakıp farklı olasılıklara ve yeniliklere kendinizi açmalısınız. Sizin için zor olacağını biliyoruz ama bunu başardığınız takdirde artık önünüzde kimse duramayacaktır. Seyahat konusunda yeni kapılar açılabilir. Yeni yerler görmek size de çok iyi gelecek.

18 Temmuz – 24 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Bu hafta sizi zorlayan birkaç olay yaşayacaksınız. Bunlardan biri hiç sevmediğiniz ve hoşlanmadığınız bir insan ile aynı ortamda bulunmak olacak. Bu gibi durumlara maruz kalmak asla hoşunuza gitmiyor. Ama mecbur kalarak bir kez kabul etmiş bulunacaksınız. Çok fazla uzun sürmeyecek olan muhabbetiniz yine de canınızı sıkacak şeyler doğuracakmış gibi görünüyor. Sevmediğiniz insanların elinden bir şeyler yemek içmekten hoşlanmayan yapınız ile ne yazık ki bunada mecbur kalacaksınız. 

Malum temizlik hastası olduğunuzdan temiz olduğuna emin olmadığınız insanlardan uzak durmaya çalışıyorsunuz. Hani bir laf vardır ya insanın sevmediği ot burnunun dibinde bitermiş diye işte tam olarak bu söz sizin için söylenmiş bir söz. Gelelim diğer konulara. İş hayatınızda ufak sıkıntılar yaşıyor ve mümkün olsa iş ortamınızı değiştirmek istiyorsunuz. Hak ettiğiniz değeri görmediğinizi iddia ediyorsunuz. Ama ne yazık ki sizin için şuan yeni bir iş imkânı görüntüleyemiyoruz. Geçtiğimiz haftalarda böyle bir imkânınız vardı ama bu işi de siz kabul etmediniz.

11 Temmuz – 17 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. Umarız bu haftanız geçen haftanızdan çok daha iyi geçer. Hatta ömrünüz boyunca hep bir öncekinden çok daha güzel günlere uyanırsınız. Çünkü siz mutlu olmayı en çok hak eden insanlardan bir tanesisiniz. Ve çevrenizdeki insanlarda bu durumun bir hayli farkındadır. Gelelim diğer konulara. Umarız geçen hafta yenilik yapabilirsiniz dediğimizde kendinizi çok fazla yıpratmamışsınızdır. Bizim için değerlisiniz ve kendinizi yıpratmanızı hiç istemeyiz. 

Bu hafta da geçen haftanın detaylı temizliğinden sonra ufak çaplı bir şeyler daha yapmak istediğinizi biliyoruz ama bizce bu hafta dinlenme haftanız olmalı. İş hayatı, ev hayatı, aslında çok olmasa bile size göre çok olan sosyal hayatınız derken bunlar bile çok yoruyor sizi ve gün içerisinde bir şeyler yapmak yeterince gözünüzde büyüyor. Hal böyle olunca zihniniz epey yoruluyor. Siz fark etmeseniz de bedeninizin de yorulmasını istemiyoruz. Hazır sağlık durumunuz iyiyken bu durumu bozulmasını da istemiyoruz. Kendinize iyi bakın sevgili Başak burçları. 

4 Temmuz– 10 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili başak burcu. En iyi astrologlar tarafından yapılın burç yorumlarına hoş geldiniz. Yalnızca kendi burcunuzun haftalık burç yorumunu değil, tüm sevdiklerinizin haftalık burç yorumlarına da göz atmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Bu haftanız geçen haftanızdan çok daha iyi geçecek diyebiliriz. Dilerseniz bu haftanızın detaylı yorumlarına gelin birlikte göz atalım. Bu hafta aşk hayatınızda beklediğiniz gelişmeleri yaşacaksınız. Hoşlandığınız kişi sizinle konuşacak ve birlikte çok güzel bir yola gireceksiniz. 

İş hayatınızda da beklediğiniz takdiri nihayet alıyorsunuz. Aslına bakarsanız uzun zamandır çalışmalarınız ve özveriniz ile epey dikkat çekiyorsunuz. Üzerinizde olan tüm gözler size hayranlık ile bakıyor. Yine her zamanki gibi size hayran bakan tüm gözleri üstünüze toplamayı başardınız. Bu sizin azminiz ve sizin başarınız. Şimdi artık boş zamanlarınızda dilediğiniz gibi kendinizi temizliğe verebilirsiniz. Şöyle dip köşe, A’dan Z’ye dilediğiniz gibi bir temizliği hak ettiniz. Ne sosyalleşmek ne başka bir şey, size temizlik yapmanın verdiği mutluluğu bir türlü veremiyor.