Balık haftalık burç yorumları 19 Şubat- 20 Mart

19 Eylül – 25 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. Arkadaşlarınız ile ilgili konularda hızlı gelişmeler olabilir. Durumlara sabırlı yaklaşmak önemli olacaktır. İsyankâr eğilimlere karşı dikkatli olmalısınız. Sosyal gruplarınızda bazı yeni gelişmeler olabilir. Ortaya çıkan durumlara karşı sakin olmalısınız. Uyum sağlamak her zaman kolay olmayabilir. Ruhsal ve manevi konulara odaklanmak içgörü verebilir. Kendi duygularınıza odaklanmak önemli olacaktır. Kendinizi sanatsal ve yaratıcı yollarla ifade edebilirsiniz. Heyecan ve coşkularınız daha yüksek olsada kontrolü biraz zır olabilir. Çevrenize verdiğiniz enerjiye dikkat etmelisiniz. Durumları abartma eğilimi zararlı olacaktır. 

Kişisel imajınızda yenilikler yapmak size daha iyi hissettirecektir. Yeniliklere açık olmanız dikkat çekebilir. Sosyal becerileriniz daha yüksek olabilir. Finansal konularda kazanç sağlayacak yeni fikirleriniz olabilir. Hızlı karar alma eğiliminiz olacaktır. Başkalarının fikirlerini de dikkate almalısınız. Kararlarınızda temkinli olmak önemli olacaktır. Koşulların her zaman değişebileceğini unutmamalısınız. Sahip olduğunuz değerlerin farkında olmalısınız. Bı dönem alacağınız haberler dizi yakından ilgilendirecek gibi görünüyor. Umarız haftanız tahmininizden çok daha güzel geçer sevgili balık burcu. 

12 Eylül – 18 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. Bu hafta sosyal gruplarınızda dengesiz enerjilere sahip kişiler olabilir. Bunun İçin sizin de enerjinizi düşünmemeleri adına biraz uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Fikirlerinizi ifade etmekte bu dönemde oldukça önemli olacaktır. Yeni kişiler gündeme gelebilir. Çok fazla aldırış etmemenizi ve kalp kırmamanızı öneririz. İş hayatınızda yeni kişiler ike bağlantılar kurabilirsiniz. Ekip çalışmaları bu dönemde çok daha verimli olacaktır. Kararlarınız ile dikkat çekebilirsiniz. Hayal gücünüzün aktif olduğu bir dönemdesiniz. Ruhsal çalışmalar size ilham verecektir. 

Yakın çevreniz ile bu enerjinizi paylaşmayı deneyebilirsiniz. Endişe duygusundan uzak durmalısınız. Sizi ele geçirmesine izin vermemelisiniz. Hazır enerjinizin de çok yüksek olduğu bu dönemde içinize kapanmak yerine dışa dönük bir balık burcu ile yakım çevrenizi şaşırtabilirsiniz. Kendinizi yenileme duygusundan kaçınmamalısınız. Bu hafta ufakta olsa bir yeniliğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Kaza ve sakarlıklara karşı dikkatli olmalısınız. Sakarlığınız ile bilindiğinizden bu hafta çokça dikkat etmeniz gereken konulardan bir tanesi de bu olsun. Kendinize dikkat edin sevgili balık burcu. 

5 Eylül – 11 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. Bu hafta fiziksel olarak kendinizi yıpratmamaya çalışın. Günlük rutininizde stresten uzak durmak önemli olacaktır. İyim sağlamak İçin çaba göstermelisiniz. İlişki ve ortaklıklarınızda gerilimli enerjiler oluşabilir. Yeni başlangıçlar yapmak İçin tereddütlerinizden kurtulmalısınız. Tartışmalara kolay girme eğilimine karşı dikkatli olmalısınız. Kendinizi kandırmamak önemli olacaktır. Hukuksal konularda önemli gelişmeler olabilir. Gizli kavramları sezme yeteneğiniz yüksek olacaktır. Sağlıklı bir şüphe duygusundan faydalanabilirsiniz. Finansal paylaşımlarda yeni fırsatlar karşımıza çıkabilir. 

Güvenilir olmayan kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Duygularınızın değişken olması sizi etkileyebilir. Zararlı duygusal etkilere daha açık olabilirsiniz. Yakın ilişkilerinizde şüpheci enerjilere karşı dikkatli olmalısınız. Açıkça iletişim kurmak önemli olacaktır. Seyahat konularında daha dikkatli planlar yapmalısınız. Özgürlük arzusu yüksek olacaktır. Kararlarınızda mantığınıza kulak vermeye çalışın. Uzak ideallerinize odaklanabilirsiniz. Farklı kişilerden ilham alabilirsiniz. İlişkilerinizde daha temkinli adımlar atmalısınız. Üzülen taraf siz olmamalısınız. Umarız hayalinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz. Çünkü siz her şeyin çok daha iyisini hak ediyorsunuz. 

Burç Yorumları Agustos 2022

29 Agustos – 4 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. Bu hafta aileniz ile çok daha verimli vakit geçirme fırsatını olabilir. Duygusal bir yapıya sahip olduğunuz için bu fırsat size epey iyi gelecek. İyi değerlendirmeye ve tadını çıkarmaya özen göstermesiniz. Bu hafta evinizde yenilikler yapmak size iyi gelecektir. Değişikliği her zaman sevmişsinizdir. Kendi duygularınızı sadık kalmalısınız. Geçmişte kalan konuları gündeme getirmemeye özen göstermelisiniz. Yoksa kırılan ve üzülen taraf siz olacaksınız. 

Bazı konularda haksız olduğunuzu bile bile kendinizi haklı çıkarmak için elinizden geleni yapıyorsunuz. Fark etmeseniz de bu size zarar veriyor. Bu hafta bu huyunuzdan kaçınarak yeni bir başlangıç yapmalısınız. Romantik konularda sürpriz gelişmeler bekleyebilirsiniz. Riskli girişimlerde bulunma eğilimine karşı dikkatli olmalısınız. Size karşı sabırsız enerjileri kontrol altına almalısınız. Bu hafta duygularınızın coşkulu olduğu bir döneme giriyorsunuz. Sevdiğiniz insana sevdiğinizi aşırı derecede belli ediyorsunuz. Aynı ilgiyi ve şefkati karşı taraftan da bekliyorsunuz. Bu hafta beklediğiniz ilgiye kavuşacaksınız. Umarız haftanız çok güzel geçer.

22 Agustos – 28 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. Finansal konularda risk almaktan kaçınmalısınız. Geleceğe yönelik planlarınıza odaklanmalısınız. Bu konuda gerçekçi ve temkinli olmak önemli olacaktır. Yüzeysel konulara ve dedikodulara karşı daha dikkatli olmalısınız. Sosyal gruplarınızda dürüst olmadığına inandığınız kişiler olabilir. Dengenizi korumaya öncelik vermelisiniz. Çevrenizdeki insanlar ile yapacağınız paylaşımlar yeni girişimleri tetikleyebilir. Zihinsel enerjiniz daha yüksek olacaktır. Enerjinizi odaklamaya çalışmalısınız. Sözel tartışmalar gerçekleşebilir. Dikkatli olmanızda fayda var. 

Sözel tartışmalara kolay kapılma eğilimine dikkat etmelisiniz. Fikirlerinizde esnek olmak faydalı olacaktır. Eğer var ise bu dönemde kardeşleriniz ile ilgili konularda daha dikkatli olmaya çalışın. Bir tartışma gerçekleşirse sözlerinizi seçerek kullanmaya özen göstermelisiniz. Aksi takdirde sevdiğiniz insanları üzebilirsiniz. Buda sizin gibi duygusal bir insanın belkide bu hayatta en son isteyeceğiniz şeydir. Çevrenizle yapacağınız paylaşımlar yeni girişimleri tetikleyebilir. Size yeni kapılar açabilir durumda. İyi değerlendirmenizi öneririz. Zihinsel enerjiniz bu hafta çok daha yüksek görünüyor. Enerjinize odaklanarak doğru şekilde kullanmaya çalışın. 

15 Agustos – 21 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. Bu hafta finansal konularda şansınızı zorlamalısınız. Yokunuz bu konuda epey açık görünüyor bu hafta. Bu durumu çok iyi değerlendirmelisiniz. İsteklerinize yönelik harcama yapmak İçin uygun zaman olabilir. Yeteneklerinizi olduğu gibi görmeli ve göstermelisiniz. Ruh halinizin değişken olmadı sizi etkileyebilir ama siz etkilemesine ve modunuzu düşürmesine asla izin vermemelisiniz. Gününüzü bu yönde kullanarak enerjinizi yüksek tutmaya çalışmalısınız. Acele kararlar vermek bu dönemde sizin için çokta doğru olmayacaktır. 

Dikkatli olmanızda ve adımlarınızı seçerek atmanızda fayda var. Çevrenizdeki kişiler ile iletişiminizde bazı kopukluklar olabilir. Bunun önüne geçebilmek adına düşünerek hareket etmenizi öneririz. Zihinsel enerjiniz değişken olabilir. Duygusallığınız bu hafta ön planda olacak gibi görünüyor. Bu yüzden sizin için doğru kararlar almanız için uygun bir hafta değil diyebiliriz. Bu hafta daha çok içinize kapanacak ve dram ağırlıklı filmler izleyerek kendinizi ağlayarak rahatlatmaya çalışacaksınız. Konsantre olmakta zaman zaman zorlanabilirsiniz. İletişim kurarken sözlerinizde seçici olmaya özen göstermelisiniz. 

8 Agustos – 14 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. Seyahat ve kültürel konularda yeni fikirleriniz olabilir. Bu yeni yollarda önünüze çok yeni fırsatlar çıkacak. İyi değerlendirmenizi öneririz. İyimser bakış açılarınızı korumaya özen gösterin. Bu dönemde önünüze yeni seçerler çıkabilir. Bu kişileri kaybetmemeye özen gösterin. Size yepyeni fırsatlar ve yepyeni kapılar açan bu kişi için oldukça değerlisiniz. Hem özel hayatınız ile hem iş hayatınız ike bağlantılı olan bu kişi size yeni iş fırsatları sunarken özel hayatınızın da bir adım ileri gitmesi için güzel adımlar atacak. 

Yüksek eğitim ile ilgili konularda bazı sonuçlanmalar olabilir. Beklediğiniz cevap nihayet gelecek. Önünüzde gireceğiniz bir sınav var ise kaygılanmamanızı öneririz. Kendinizi farklı olasılıklara açmak daha iyi hissettirecektir. Gelecek ile ilgili idealleriniz net ve kesinse sizin tarafınızdan kesinlikle üstüne gitmelisiniz. İnanmak başarmanın yarısıdır ve siz kendinize hiç olmadığı kadar inanmaya başlayacaksınız bu hafta. Siz bile kendinize inanamayacaksınız. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta sizi bekler. 

1 Agustos – 7 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. Bu hafta ilişkiler ortaklıklarınıza dikkat etmelisiniz. Herhangi bir problem olduğu zaman çözüm odaklı davranmaya özen göstermelisiniz. Zaten bir olayda asla kötü düşünüyor hep iyi tarafından bakıyorsunuz. O yüzden çözüm odaklı olabilmek sizi yormayacaktır. Aksinen yaptığınız şeylerden bir tanesi haline gelmiştir. Sizin bu iyi niyetinize rağmen size anlayışsız empati yeteneğinizden yoksun olarak gören insanlar olacaktır. Onlara empati nasıl yapılırmış gösterin sevgili balık burcu.

Duygusal olduğumuz kadar kendinizi savunmaya da bilen insanlarsınız. Bu yüzden çok fazla zorlanmayacak ama bu tatsız olay canınızı sıkmaya yetecek. Hemen moralinizi bozmayın. Çünkü bu durum çok uzun sürmeyecek. Sizi tanımayan insanların yargılanması gayet normal. Bunu alırsanız iyi edersiniz. Mesleğinizden ötürü çok fazla yeni insan tanımak zorundasınız. Bu durumda insanların da size tanımıyor olması gayet normal. Size karşı önyargılı olan insanlara kendinizi tanıtmaktan hiç çekinmeyin. Umarız haftaya dilediğinizden çok daha iyi geçer sevgili balık burcu. Çünkü siz her şeyin en iyisini hak ediyorsunuz.

Burç Yorumları Temmuz 2022

25 Temmuz – 31 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. Gülmeye ve eğlenmeye hasret kalmış gibi görünüyorsunuz. Kalbinizi kıran insanlardan uzak durmalısınız demiştik. Hiç söz dinlemiyorsunuz sevgili balıklar. Hep aklınızı bir kenara bırakarak kalbiniz ile düşünüp kararlar veriyorsunuz. Herkese kalbinizi açmakta sizi bir hayli yoruyor ve üzüyor. Bundan artık vazgeçmelisiniz. Gerçekten sizin sevginizi ve güzel kalbinizi hak edecek kişiler ile arkadaşlık kurarak bir bağ oluşturmalısınız. Bu aralar epey mutsuzsunuz. Halbuki ince düşünceleriniz ile mutluluğu en çok hak eden insanların başında yer alıyorsunuz. 

En çok duygusallığınız ile bilindiğinizden hep ağlarken görüyoruz sizi. Sevinsenize ağlayarak gösteriyorsunuz üzülmenizde ağlıyorsunuz. Bu huyunuzdan vazgeçmelisiniz. İçerisinde aşk varsa bu yol sizin için asla yanlış bir yol olmuyor. Aşkta her şey mübahtır diyorsunuz ama ne yazık ki öyle olmuyor. Sizi üzeceğini bilseniz dahi içerisinde aşk var ise o yoldan asla vazgeçmiyorsunuz. Bu huyunuza bir son vererek direk aşk odaklı düşünmeyerek ve hayatınızdaki insanları iyice tartarak karar vermelisiniz. 

18 Temmuz – 24 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burçu. Sizin derdiniz kesinlikle çok fazla duygusal olmamızdan kaynaklanıyor. Bu kadar duygusallık hem size hem de bünyenize aslında fazlasıyla zarar veriyor. Bu şekilde davranarak yakınlarınızı ve kendinizi fazlasıyla yıpratıyorsunuz. Bu hafta bunun için biraz daha dikkat etmelisiniz. Aslında bu huyumuzu yendiğiniz de hayat sizin için çok daha kolay olacak. Haliyle almış olduğunuz kararlarda da duygusallığınız ön plana çıkıp daha ağır bastığı için çoğu konularda yanılarak zarar gören taraf siz oluyorsunuz.

 Sizin için tamamiyle kalbiniz ön planda hayatınızda çok nadir bir şekilde kalbimizle değilde aklınızla karar verdiniz oluyor. Bunun için kendinizi artık biraz çekidüzen vermelisiniz. Aklınızın daha fazla ön planda olma bir döneme merhaba demelisin. Tüm bunların yanı sıra yüreği güzel temiz kalpli yani kısacası sizin gibi insanlara hasret kaldınız. Bu yüzden genellikle yalnız kalmak ya da yalnız takılmak size iyi geliyor. Zamanında güveniniz öyle kırıldı ki yeni insanlar tanımaktan hep kaçınıyorsunuz.

11 Temmuz – 17 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. Bu hafta sizin için biraz duygusal geçebilir. Sevdiğiniz insanlarla bir arada olmak sizi biraz duygusallaştıracak. Onları mutlu görmek bile duygusal anlar yaşamamıza neden oluyor. Hep iyiliğini istediğiniz yakın çevreniz gülümsedikçe aslında sizin tek mutluluk kaynağımız oluveriyor. Onlar da bunun farkında olacaklar ki sizinle birlikteyken mutsuz görünmekten kaçırıyorlar. İnsanlara bu denli değer verdiğimiz görmek yakın çevreniz tarafından hayat enerjisine dönüşüyor. Sizinle vakit geçirmek onların enerji toplamasının en büyük nedenlerinden bir tanesidir. 

Bu yüzden çok kıymet gören bir kişisiniz. Bir ortama girdiğinizde iyi niyetiniz ve olumlu enerjilerimiz ile dikkatleri direk üzerinize çekiyorsunuz. Buda arkadaş ortamınızda sevilen ve vazgeçilmez bir tarafınız olduğunun göstergesi. Tüm bunların yanı sıra bu hafta çok fazla sosyalleştiğiniz için hafta sonuna doğru artık kendiniz ile kalarak kendinizi dinlemek istediğiniz bir hafta olacak. Kendiniz ile kalmak size çok iyi geliyor. Adeta kendinizi yeniden buluyorsunuz. Bu yüzden arada da olsa Hun’u yapmaya ihtiyaç duyuyor olmanız çok normal.    

4 Temmuz– 10 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. Bu haftanız geçen haftanızdan daha güzel geçecek diyebiliriz. Ufak ayrıntılar dışında canınızı sıkacak şeyler olmayacak. Gerçi en ufak ters giden bir durumda dünyanız adeta başınıza yıkılıyor da diyebiliriz sizden için. Bu özelliğinizi sizde hiç sevmiyorsunuz ama başta siz olmak ilke birlikte yakın çevrenizde sizin bu hallerinize alışkın. Dikerseniz o ufak ayrıntılara bir göz atalım. Öncelikle haftanın başlarında küçük bi ağrılarınız olabilir. İlaç bile içmeden geçecek olan bu ağrılar modunuzun düşmesinde etkili olacak görünüyor. 

Ama çok uzun sürmeyecek bu ağrılar endişenlenmeyin. Enerjinizi yükseltmek ve vücudunuza pozitiflik yüklemek adına kararlar alacaksınız. Bunun için ne yapmanız gerektiğine henüz karar verebilmiş de değilsiniz. Biz size bu konuda yardımcı olmak isteriz. Mesela sizi sakinleştirecek bir yoga kursuna hayır dememelisiniz. Hem sizi hem düşüncelerinizi hem de vücudunuzu dinlendirecek en iyi tavsiye diyebiliriz yogadan için. Haydi, kendiniz için bir adım atarak araştırmalara başlayın. Umarız haftanız düşündüğünüzden çok daha iyi geçer.