Balık haftalık burç yorumları 19 Şubat- 20 Mart

17 Nisan 2023 – 23 Nisan, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. Bu hafta çalışma ortamında uyumsuzluklara dikkat edin. Yapacağınız işlerde yüksek verim alabilirsiniz. Konsantrasyon yeteneğiniz artabilir. İlişkilerde yargılayıcı tutumlar zararlı olacaktır. Bakış açınızı esnetmeye çalışın. Duygularınızı ifade etmeye çalışın. İlişki ortaklık da bireysellik eğilimi artış gösterebilir. Bağımsızlık isteği yüksek olacaktır. Bunu karşı tarafa açıkça ifade etmelisiniz. Yoksa sizi kısıtlayabilir. Bu da hiç istemediğiniz bir durum olarak sizi karşı taraftan soğutabilir. Hızlı girişimleriniz olabilir. 

İlişkilerde fazla hayalperest olmak zararlı olacaktır. Dürüstlüğe özen göstermelisiniz. Hukuksal konularda temkinli olun. Durumlara temkinli yaklaşmak sizin yararınıza olacaktır. Yakın ilişkilerde kıskançlığa dikkat edin. Rasyonel davranmaya çalışın. Size zarar veren kavramları bırakmalısınız. Bazı duygularınızı geride bırakma zamanınız çoktan geldi. Sezgileriniz her zaman doğru olmayabilir. Yakın ilişkilerde dürüstlük önemli olacaktır. Yolculuklarda temkinli olmalısınız. Kontrolcü enerjiler artabilir. Akışta kalmaya çalışın. Fikirleriniz abartılı olabilir. Heyecanlarınızı kontrol etmelisiniz. Seyahatlerde temkinli olmalısınız. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili balık burcu. 

10 Nisan 2023 – 16 Nisan, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. Bu hafta ailevi konularda bazı zorluklar gündeme gelebilir. Bu durum sizi her ne kadar üzse de geçici bir durum olduğunu unutmamalısınız. Duygularınızı bastırmayın. Sezgilerinizi kullanmaya çalışın. Bazı durumlarda duygusal sorunlar olabilir. Durumları olduğu gibi görmelisiniz. Şimdiki anda kalmaya çalışın. Romantik konularda cesaretiniz artabilir. Hazır cesaretiniz artmışken partnerinizin sizden uzun zamandır beklediği o sürprizi yapmanın tam zamanı diyebiliriz. Keyif aldığınız konulara yönelebilirsiniz. Benmerkezci etkilere dikkat edin. 

Bazı konularda enerjinizi dengesiz hissedebilirsiniz. Alışta kalmalı ve durumun geçeceğini kendinize hatırlatmalısınız. Sevdiklerinizi ihmal etmekten kaçınmalısınız. Durumlara objektif yaklaşmalısınız. Çocuklar ile tartışmaya girmenizi pek önermiyoruz. Bazı durumlarda daha idealist olabilirsiniz. İletişimde dikkatli olmaya çalışın. Duygularınızı ifade etmeye çalışın. Günlük rutininizden yüksek verim alabilirsiniz. Bu hafta bu fırsatı çok iyi değerlendirmelisiniz. Konsantrasyon yeteneğiniz artabilir. İşbirliği yapmaya çalışın. Çalışma ortamında uyumsuzluklara dikkat edin. Projelerde yüksek verim alabilirsiniz. Sağlığınıza da epey dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Dikkatli olmanızda fayda var. 

3 Nisan 2023 – 9 Nisan, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. Bu hafta sezgileriniz daha keskin olabilir. Gezinen kavramları fark edebilirsiniz. Ruhsal konuları odaklanabilirsiniz. Kişisel imajınız da değişimler yapabilirsiniz. Bu durum size çok iyi gelecektir. Çevrenizdeki insanlar da yeni imajınızı oldukça beğenicektir. Duygusal enerjiniz yüksek olacaktır. İçgüdüsel kararlar vermeyin. fiziksel enerjinizi dengeli kullanmalısınız. Kaza ve sakarlıklara dikkat edin. Tepkisellikten uzak durun. Finansal konularda şansınız artabilir. Yine de siz gereksiz harcamalardan kaçın olmalısınız.

Uzun vadeli düşünmeye çalışın. Geleceğe yönelik yatırımlar yapmanın tam zamanı. Yeteneklerinizi kullanmak gerekecektir. Bazı konularda yeni girişimler olabilir. Bu size epey iyi gelecektir. Ayağınıza gelen bir fırsatı çok iyi değerlendirmelisiniz. Durumları rasyonel değerlendirmeye çalışın. Destek verecek kişiler olabilir. zihinsel enerji ve merakınız yükselebilir. Yeni fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Kısa süreli seyahatler olabilir. Yenilikçi fikirleriniz dikkat çekebilir. Acele kararlar vermeyin. Bağımsızlık arzusu yüksek olacaktır. Ailevi konular gündeme gelebilir. Kalp kırmamaya özen göstermelisiniz. umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsin Sevgili balık burcu.

27 Mart 2023 – 2 Nisan, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. Bu hafta uzak ideallerinizi yönelik hareket edebilirsiniz. Olmayacak dediğiniz tüm hayalleriniz gerçek olacak. Bu hafta bunun için tam zamanı diyebiliriz. Farklı kişiler size ilham verebilir. İyimserliğinizi korumaya çalışın. Mesleki konularda baskıcı enerjiler artabilir. Akışta kalmaya çalışın. Eleştirel tutumlardan uzak durun. Mesleki konularda verdiğiniz izlenime dikkat edin. Dürüst olmayan kişiler olabilir. Yüzünüze karşı gülümseyerek arkanızdan iş çeviren insanlar olabilir. Kararsızlıklar ortaya çıkabilir.

Grup içerisinde daha aktif bir rolünüz olabilir. Ekip çalışmaları gündeme gelebilir. Adil davranmak önemli olacaktır. Arkadaşlık grubunuzda dengesiz kişiler olabilir. Tepkisel enerjilere dikkat edin. Alttan almak bu hafta sizin için daha doğru olacaktır. Ekip çalışmalarında dikkatli olmalısınız. Uyku düzeninize dikkat edin. Duygularınızı gizlemeye çalışın. Açıkça ifade etmek önemli olacaktır. Durumlar göründüğünden farklı olabilir. Bilinçaltında tuttuğunuz hisleri fark etmelisiniz. Enerjiniz daha içedönük olabilir. Sağlığınıza da bu hafta oldukça dikkat etmelisiniz. Değişen hava şartları ile sağlığınıza zarar geldiği taktirde enerjiniz de düşüş yaşayabilirsiniz.

20 Mart 2023 – 26 Mart, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. Bu hafta kendinize karşı daha anlayışlı olmaya çalışın. Günlük rutininiz yoğun olabilir. Dinlenmek için kendinize izin vermelisiniz. yoksa enerjiniz bir hayli düşecektir. İkili ilişkilerde dürüst olmak önemli olacaktır. Bazı bir yüzleşmeler yaşanabilir. Hukuksal konularda temkinli olun. Yoksa zararlı çıkan taraf siz olabilirsiniz. İlişkilerde tepkisellikten uzak durmalısınız. bazı dönüm noktaları olabilir. Bağımsızlık arayışı artabilir. Olduğunuz gibi davranmaya özen göstermelisiniz. Yoksa siz kendiniz olmaktan çıkacak ve mutsuz olacaksınız. 

İlişki ve ortaklıklarda önemli gelişmeler olabilir. Güven ve sadakat kavramları öne çıkabilir. Durumları olduğu gibi görmelisiniz. Finansal paylaşımlar da temkinli olmalısınız. Acele kararlar vermeyin. Geleceğe yönelik yatırım yapmak daha doğru olacaktır. Gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. Negatif duygulara dikkat edin. Bazı konularda yeni gelişmeler olabilir. Sezgileriniz keskin olacaktır. Daha hırslı hissedebilirsiniz. Eğitim konularında yeni hedeflerimiz olabilir. Gerçekçi olmanız dikkat çekecektir. Açık fikirli olmaya çalışın. Tek bir konuya odaklanmamak sizin için önemli olacaktır. Birden fazla seçenek sizi doğru yola götürecektir.

13 Mart 2023 – 19 Mart, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. Bu hafta odaklandığınız konularda verimli olabilirsiniz. Fikirlerinizi hayata geçirmeye çalışın. Daha ikna edici olabilirsiniz. Ailevi konularda tartışmacı eğilimler olabilir. Duygusal patlamalara dikkat edin. Sakin kalmak önemli olacaktır. Durumlara fazla duygusal yaklaşmayın. Gerçekçi düşünmek önemli olacaktır. Ailevi konularda bazı gündemler olabilir. Şansınıza daha fazla güvenebilirsiniz. Romantik konular gündeme gelebilir. Kendinizi doğru ifade etmeye çalışın. Doğru iletişim her zaman çok daha doğru olacaktır. 

Bazı konularda enerjinizi yüksek hissedebilirsiniz. Fazla risk almamaya çalışın. Özgüveniniz bu dönemde oldukça dikkat çekecektir. Bu formatı çok iyi değerlendirmelisiniz. Bazı konularda riskli gelişmeler olabilir. Riske girmemek önemli olacaktır. Duygularınızın farkında olmaya çalışın. Yakın ilişkileriniz ile çatışmaya girmemelisiniz. Çalışma ortamında yüksek verim alabilirsiniz. Ayağınıza gelen bu fırsatı bu hafta çok iyi değerlendirmelisiniz. İşbirliği fırsatları olabilir. Maddi yönden oldukça rahatlayacaksınız. Sağlığınız ile ilgili olumlu gelişmeler olabilir. Ailevi konularda büyükleriniz ile tartışmaya girmemelisiniz. Kardeşleriniz ile ilgili konular gündeme gelebilir. Hukuksal konularda hızlı gelişmeler olabilir.

6 Mart 2023 – 12 Mart, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. Bu hafta mesleki konularda kararsız etkiler olabilir. Akışta kalmaya çalışın. Destek aldığınız kişileri dikkatli seçmelisiniz. Grup içerisinde bazı yanlış anlaşılmalar olabilir. Ekip çalışmalarında dikkatli olun. Abartılı tepkilerden uzak durun. Sosyal etkinliklerde aktif olabilirsiniz. Bireysel enerjiler yüksek olacaktır. İnsiyatif almak önemli olacaktır. Bilinçaltından gelecek mesajlara dikkat edin. Sanatsal konularda verimli olabilirsiniz. Akışta kalmaya çalışın. Sezgileriniz daha karmaşık olabilir. Gerçekçi hareket etmek önemli olacaktır. 

Ruhsal çalışmalardan destek alabilirsiniz. Sizi geride tutan kavramları bırakmalısınız. Durumlara objektif yaklaşın. Kaza ve sakarlık eğilimine dikkat edin. Tepkilerinizde kontrollü olmalısınız. Motivasyonunuz dikkat çekebilir. Finansal konularda şansınız yüksek olabilir. İyimserliğinizi korumaya çalışın. Kendi yeteneklerinize güvenmelisiniz. Bazı konularda fikirleriniz olabilir. Geleceğe yönelik hareket etmelisiniz. İletişim trafiği yoğun olabilir. Yakın çevrenizde hızlı gelişmeler gözleyebilirsiniz. Zihinsel enerjinizi korumaya çalışın. Sabırsız eğilimlere dikkat edin. Duyduklarınız her zaman doğru olmayabilir. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili balık burçları. 

27 Şubat 2023 – 5 Mart, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. Bu hafta geleceğe yönelik planlarınıza odaklanabilirsiniz. Farklı seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Enerjiniz daha değişken olabilir. Sürekli yükselen ve alçalan enerjiniz ile dengenizde de bozulmalar yaşayabilirsiniz. Buda sizin lehinize olacaktır. Eğitim konusunda hızlı gelişmeler olabilir. Durumlara uyum sağlamaya çalışın. Fikirlerinizde esnek olmalısınız. Gelecekle ilgili karamsarlığa kapılmayın. Şimdiki anda bile geleceğe yönelik hareketler yaptığınız için endişe etmenizi gerektirecek bir durum söz konusu değildir. Enerjinizi yüksek tutmalısınız.

Seyahat konularında dikkatli olun. Otorite figürleri ile çatışma olabilir. Kariyerinizde risk almayın. Bu durum sizin zararınıza olacaktır. Liderlik yetenekleriniz ön plana çıkabilir. Mesleki konularda dengesiz enerjiler artabilir. Aldırış etmemek ve akışına bırakmak önemli olacaktır. Arkanızdan konuşan insanlar olabilir ve bu durum sizin kulağınıza gelebilir. Sakin kalmak önemli olacaktır. Akışta kalmaya özen gösterin. Önemli kararları aceleye getirmeyin. Grup içerisinde fikirleriniz ile öne çıkabilirsiniz. Zihinsel enerjiniz yüksek olacaktır. Ekip çalışmaları verimli olabilir. Sezgilerinizden ilham alabilirsiniz. Enerjinizi dengeli kullanmalısınız. Ruhsal çalışmalara yönelebilirsiniz.

20 Şubat 2023 – 26 Şubat, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. Bu hafta farklı konularda verimli olabilirsiniz. Hızlı haberler alabilirsiniz. Meraklı oluşunuz dikkat çekecektir. Bu haftaki merakınız size olumlu yönde geri dönüş sağlayacaktır. Ailevi konularda soğukkanlı olmaya çalışın. Tepkisellik faydalı olmayacaktır. Duygularınız daha yoğun olabilir. Duygularınız bastırmaya özen göstermelisiniz. Kurduğunuz cümlelere düşünerek ve dikkatli kuramazsınız. Duygularınız doğru şekilde ifade etmek daha karlı olacaktır. Evinizde bazı değişimler yapabilirsiniz. Bu size oldukça iyi gelecektir. Durumlara tepkisel yaklaşmayın.

İçe dönük duygularınız daha dengesiz olabilir geçmişe tutunmayı bırakmalısınız. Geçmişte de yalnızca acıları olduğunu kesinlikle unutmamalısınız. Evinizde düzenlemeler yapabilirsiniz. Değişiklik epey iyi gelecektir. Çocuklarla çatışmaya girmemeye çalışın. Onları üzmek sizin de enerjinizi düşürebilir. Enerjinizi dengeli kullanmalısınız. Yoksa size zararlı geri dönüşler sağlanabilir. Dinlenmek için kendinize izin verin. kendinizle baş başa kalmak sizi dinlendirecek ve sağlıklı düşünmenize neden olacaktır. Sağlığınızla ilgili olumlu gelişmeler olabilir. Çalışma ortamında verimli olabilirsiniz. Başkalarıda sizden etkilenebilir. İnsanlar üzerinde olumlu etkileri göz ardı etmemelisiniz.

6 Şubat 2023 – 12 Şubat, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. Bu hafta enerjiniz daha içedönük olabilir. Kafa karışıklığına dikkat edin. Organize olmaya çalışın. Enerjinizi sanatsal konularda kullanabilirsiniz. Gereksiz konular için enerjinizi boşa harcamamanızı öneririz. Altıncı hissiniz daha aktif olabilir. Bu fırsatı çok iyi değerlendirmenizi öneririz. Gizli kavramları fark edebilirsiniz. Fevri davranışlarda bulunmamalısınız. Kaza ve sakarlık eğilimi artabilir. Dikkatli olmalı ve sevdiğiniz eşyalara bu dönemde dikkat etmelisiniz. Tepkilerinizde ölçülü olmalısınız. Hareketlerinizin sonuçlarını düşünün. 

Duygularınız daha değişken olabilir. Akışta kalmaya özen gösterin. Sezgileriniz aktif olabilir. Bu fırsatı çok iyi değerlendirmelisiniz. Finansal işlerde dikkatli olmalısınız. Dürüst olmayan kişiler olabilir. Kendi yeteneklerinize güvenmelisiniz. Bazı konularda risk almamalısınız. Kendi yeteneklerinize güvenmelisiniz. Fikirlerinizde net olmak yerine bazı durumlarda esnek olabilirsiniz. İletişim sorunlarına dikkat edin. Kardeşlerle ilgili gündemler olabilir. Zihinde enerjiniz değişken olabilir. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili balık burçları. Çünkü siz her şeyin en iyisini ve en güzelini hak ediyorsunuz. 

30 Ocak 2023 – 5 Şubat, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. Bu hafta dağınıklık ve unutkanlık eğilimi artacaktır. Daha organize olmaya çalışın. Sevdiğiniz bir eşyayı kaybedebilirsiniz. Dikkatli olmanız da fayda var. Yaşadığınız ortamı düzenleyebilirsiniz. Günlük rutininizde bazı değişimler olabilir. Durumlara ayak uydurmaya çalışın. Sağlığınıza dikkat etmeye çalışın. Ufak bir soğuk algınlığı gündemde olabilir. Enerjinizi düşürmeyin. Hafta ortasına doğru normale dönecektir. Kendinize karşı anlayışlı olmaya çalışın. Gereksiz detaylara takılmayın. Kontrol ihtiyacını bırakmalısınız. Yoksa kendinize farkında olmadan zarar verebilirsiniz. 

İlişki ve ortaklıklarınızda tartışmacı enerjiler artabilir. Hareketlerinizde kontrollü olmalısınız. Empatik yaklaşmak önemli olacaktır. Karşınızdaki insanı anlamaya çalışmalısınız. İlişkilerde destekleyici enerjiler artabilir. Yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Bu durum sizin lehinize olacaktır. Ayağınıza gelen bu fırsatı çok iyi değerlendirmelisiniz. Enerjinizin yoğunlaşması sizi etkileyebilir. Maddi konularda daha hırslı olabilirsiniz. Bu farkında olmadan size zarar verebilir. Negatif duygusal etkilere dikkat edin. Sezgileriniz daha keskin olacaktır. İçinde bulunduğunuz durumu olduğu gibi değerlendirmeye dikkat edin. Sağlığınızda epey iyi görünüyor. Takviyelerinizi almaya devam edin.

Ocak 2023

23 Ocak 2023 – 29 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. Bu hafta evinizde vakit geçirmek size iyi gelecektir. Durumlara daha duygusal yaklaşabilirsiniz. Kendinize iyi davranmaya çalışın. İlk önce siz kendinize haksızlık etmemelisiniz. Daha sonra çevrenizdeki kişilerden anlayış bekleyebilirsiniz. İletişimde aksaklıklara dikkat etmelisiniz. Duyduklarınız her zaman doğru olmayabilir. Doğruluğunu kanıtlamadan insanların kalbini kırmamalısınız. Kardeşlerinizle ilgili gündemler olabilir. Kalp kırmamaya özen göstermelisiniz. Sonradan pişman olacağınız davranışlarda bulunmamalısınız. Duygularınız normalden daha yoğun olabilir. Empatik yaklaşmak önemli olacaktır. 

Ailevi konulara odaklanabilirsiniz. Eviniz ile ilgili yeni gündemler olabilir. Kendi duygularınızı anlamaya çalışın. Kendinizi doğru şekilde ifade etmek sizin için olumlu sonuçlar doğuracaktır. İletişimde farklı yollar deneyebilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Duygularınızı kontrol edin ve doğru şekilde ifade edin. Geçmişte kalan kavramları bırakmalısınız. Romantik konularda enerjiler dengesiz olabilir. Benmerkezci enerjiler artış gösterebilir. İkili ilişkilerinizde dikkatli olun. Romantizm konusunda bazı sonuçlanmalar olabilir. Duygularınızın farkında olmalısınız. Spontane kararlar alabilirsiniz. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili balık burçları. 

16 Ocak 2023 – 22 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. Bu hafta ruhsal çalışmalara odaklanmak enerjinizi yükseltebilir. Sezgilerinizi kullanmaya çalışın. Sizi doğru yönlendireceğinizden asla şüpheniz olmasın. Organize olmak önemli olacaktır. Plan yapmadan hareket etmemelisiniz. Yoksa zarar gören taraf siz olabilirsiniz. Hislerinizi baskılama eğilimi zararlı olabilir. Kendinizi alışa bırakmaya çalışın. Ruhsal çalışmalardan faydalanabilirsiniz. Enerjinizin yüksek olması bu hafta epey dikkat çekecektir. Kaza ve sakarlık eğilimine dikkat edin. Sakin davranmak önemli olacaktır. Karşınızdaki kişinin kalbini kırmak hiçte size göre bir hareket olmadığını unutmamalısınız. 

Duygusal hassasiyetiniz daha yüksek olacaktır. Unutkanlık eğilimine dikkat etmelisiniz. Bu hafta unutkanlığınız ön planda olduğundan sevdiğiniz bir eşyanızı kaybedebilirsiniz. Dikkatli olmanızda fayda var. Verdiğiniz izlenim değişken olabilir. Finansal konularda şansınız artabilir. Kişisel harcamalar yapabilirsiniz. Huzuru korumaya odaklanmalısınız. Yapacağınız kişisel harcamalarda kontrollü olmaya çalışın. İçgüdüsel davranmak zararlı olacaktır. Eski alışkanlıklarınızı değiştirmelisiniz. Yeni alışkanlıklar yeni enerjiler verecektir. Kardeşleriniz ike iletişimlerinizde dikkatli olmalısınız. Tepkilerinizde soğukkanlı olmalısınız. Yoksa hem siz hemde karşı taraf üzülecek. 

9 Ocak 2023 – 15 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. Bu hafta finansal paylaşımlarda mantıklı kararlar alabilirsiniz. Paranızı doğru şekilde harcamanın ya da birikim yapmanın tam zamanı. Ayağınıza gelen bu fırsatı çok iyi değerlendirmelisiniz. Sezgileriniz bu hafta çok daha keskin olacaktır. Akışta kalmaya çalışmalısınız. Seyahat konularında motive hissedebilirsiniz. Enerjinizi çevreniz ile paylaşmalısınız. Yakın çevrenize vermiş olduğunuz enerji onlar için paha biçilemez olmaktadır. Yeni fırsatlar kendini gösterebilir. Eğitim ile ilgili konular yavaş ilerleyebilir. Bu durumun enerjinizi düşürmemesi ve canınızı sıkmamasına özen göstermelisiniz. 

Motivasyonunuzu yüksek tutmaya çalışın. Seyahat konularında temkinli olmalısınız. Mesleki konularda şansınız yüksek olacaktır. Otoriteden destek alabilirsiniz. Hedeflerinize yönelik hareket etmelisiniz. Mesleki konularda gerilimli enerjiler olabilir. Kendinizi doğru ifade etmelisiniz. Otorite figürleri ile çatışmaya girmemelisiniz. Yoksa üzülen taraf siz olabilirsiniz. Arkadaşlıklarınızda yeni konular gündeme gelebilir. Fazla tepki vermemelisiniz. Tepkilerinizde daha dikkatli olmaya özen göstermelisiniz. Yeni bağlantılar kurma fırsatınız olabilir. Sosyal enerjiniz daha yüksek olacaktır. Ekip çalışmaları hızlı ilerleyebilir. Kendinizi ortaya koymak isteyebilirsiniz. 

2 Ocak 2023 – 8 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. Bu hafta finansal paylaşımlarda önemli gelişmeler olabilir. Güvenilir kişileri ayırt etmelisiniz. Güvenmediğiniz insanlar ile maddi anlamda paylaşım yapmamışsınız. Duygusal konularda kontrolcü olabilirsiniz. Kıskançlık ve şüphe duygularına dikkat etmelisiniz. Bu durum sizi yıpratabilir. Her şey göründüğü gibi olmayabilir. Güven duymak için kendinize izin vermelisiniz. Uzun vadeli hedeflerinize odaklanabilirsiniz. İyimser bakış açısını korumaya çalışın. Durumlar olduğundan daha hızlı gelişebilir. O yüzden hazırlıklı olmanızda fayda var.

İdeallerinize yönelik harekete geçmelisiniz. Artık hayallerinizi gerçekleştirme zamanı çoktan geldi. İyimser enerjiniz yüksek olacaktır. Başkalarınada ilham verebilirsiniz. Kariyerinizde yeni hedeflere odaklanabilirsiniz. Başaracağınızı söylemek isteriz. Destek olacağınız kişiler olabilir. Sezgilerinizi takip etmelisiniz. Mesleki konularda enerjinizi dengeli kullanmalısınız. Otorite figürleri ile çatışmaya girmeyin. Yoksa zararlı çıkan taraf siz olacaksınız. Kişisel imajınıza dikkat etmelisiniz. Değiştirmek isteyebilirsiniz ama şu an için zamanı değil. Grup aktiviteleri nde daha aktif olabilirsiniz. Kendinizi geride tutmayın. Duygusal bağlantılar kurabilirsiniz. Umarız dilediğinizden güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili balık burcu. 

Aralık 2022

26 Aralık 2022 – 1 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. Bu hafta romantik onlarda hızlı gelişmeler olabilir. İnsanlar oldukları gibi görmezsiniz. Olduğu gibi kabullenmek hem sizi yormayacaktır hem de karşınızdaki insanı. Bu yüzden arkadaşlık ilişkileriniz için insanları yormamaya deneyebilirsiniz. Çocuklarla iletişim de dikkatli olmalısınız. Günlük rutininizde beklenmedik değişimler olabilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Devamlı kullandığınız ilaçlar var ise kesinlikle ihmal etmemelisiniz. Değişen hava şartlarından ötürü ufak bir rahatsızlığınız meydana gelebilir. Enerjinizi düşürmemeye özen göstermelisiniz. Kendinizi fazla yıpratmamalısınız. 

Fiziksel sağlığınızada dikkat etmelisiniz. İş ortamında kendinizi fazla yıpratmayın. Her şeye yetişmeye çalışmak farkında olmasanız da size epey yıpratıyor. Akışta kalmaya çalışın. İkili ilişkilerinizde olumlu gelişmeler bekleyebilirsiniz. Ortak yönlerimiz keşfetmek size iyi gelecektir. Hukuksal konular bu hafta verimli olabilir. Aile ortamında çatışmacı enerjiler artış gösterebilir. Empati kurmak önemli olacaktır. Hemen sonuca varmamalısınız. Güven oluşturma fırsatımız olabilir. Dürüst davranmaya önem vermelisiniz. Finansal paylaşımlarda dikkatli olmalısınız. kontrol ihtiyacını bırakmaya çalışın. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz.

19 Aralık – 25 Aralık, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. Bu hafta finansal konularda manipülatif enerjiler olabilir. Enerjinizi yüksek tutmalısınız. Bazı konuları geride bırakmalısınız. Size yapılanı kolay kolay unutmuyorsunuz. İyi ya da kötü fark etmez yapılan davranışları unutamıyorsunuz. Ama bu durum sizi zamanla epey yıpratıyor ve siz farkına varmıyorsunuz. Bu yüzden kendinizi yıpratmadan olaylara daha temkinli yaklaşmalısınız. Sosyal ortamlarda aktif olmak size iyi gelecektir. Yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Önünüze gelen bu fırsatı iyi değerlendirmelisiniz. Kendinizi bu konuda kısıtlamamaya özen göstermelisiniz. 

Alacağınız bazı haberler önemli olabilir. Durumlara sakin yaklaşmak önemli olacaktır. Zihinsel dengenizi korumalısınız. Enerjinizin daha aktif olduğu bir döneme girebilirsiniz. Birden fazla konuda verimli olabilirsiniz. Kardeşleriniz ile ilgili gelişmeler bekleyebilirsiniz. Duygusal konularda daha temkinli hissedebilirsiniz. Endişelerinizi azaltmaya çalışın. Bazı durumlar göründüğünden çok daha farklı olabilir. Romantik konularda enerjiniz artış gösterebilir. Keyif aldığınız konulara vakit ayırın. Çocuklar ile daha fazla zaman geçirebilirsiniz. Geçirdiğiniz güzel vakitlerin tadını çıkarmaya özen göstermelisiniz. 

12 Aralık – 18 Aralık, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. Bu hafta birden fazla konuya odaklanabilirsiniz. Zihinsel enerjiniz yüksek olacaktır. Önünüze gelen bu fırsatı çok iyi değerlendirmenizi öneririz. Yeni buluşlarınız olabilir. Bilinçaltı enerjiniz oldukça yüksek görünüyor. Kendinize güvenme ihmal etmemelisiniz. Fikirlerinizi çevrenizdeki insanlarla paylaşabilirsiniz. Yeni ilhamlar alabilirsiniz. Üzerinizde etki yaratacak insanlar bu hafta çevrenizde sık karşınıza çıkabilir. İkna edici kişilere dikkat etmelisiniz. Kendi fikirlerinize sahip çıkmalısınız. Bu konuda kendinize güvenmeyi asla ihmal etmemelisiniz. 

Bazı konularda kararsız olabilirsiniz. Kararsız kaldığınız konularda kesinlikle en güvendiğiniz ve en yakınınızdaki insandan destek almalısınız. Yüzünüze gülüp arkanızdan konuşan insanlara karşı dikkatli olmalısınız. Durumlara daha duygusal yaklaşabilirsiniz. Objektif kalmaya çalışmalısınız. Evde vakit geçirmek ve kendiniz ile baş başa kalmak size epey iyi gelecektir. Ailevi konularda duygusal zorluklar olabilir. Kendinizi sakince ifade etmelisiniz. Geçmişte kalan konuları gündeme getirmeyin. Romantizm konuları daha canlı olabilir. Duygularınızı doğru şekilde ifade etmelisiniz. Aşk hayatınızda hızlı gelişmeler olabilir. 

5 Aralık – 11 Aralık, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. Bu hafta grup çalışmalarında daha etkin olabilirsiniz. Göze batmamaya özen göstermelisiniz. Çalışkan yapınız ile olumlu yönde göze gireceğinizi söylemek isteriz. Lakin manipülatif kişilere dikkat etmelisiniz. Sizi düşürmek için ellerinden geleni yapacaklardır. Hızlı kararlar alabilirsiniz. Gerçeklerle varsayımları birbirlerine karıştırmamalısınız. Yoksa yan olan taraf siz olabilirsiniz. Uyku düzeninizi dikkat etmelisiniz. Çevreden kolay etki alabilirsiniz. Sezgilerinizin aktif olması sizi etkileyecektir. Bu fırsatı iyi değerlendirmenizi öneririz.

Görünmeyen kavramları fark edebilirsiniz. İçsel sesinize güvenmelisiniz. Sizin yanıltmayacağını ve doğru yolda ilerleteceğine şüpheniz olmasın. Duygusal olarak da hassas hissedebilirsiniz. Kendinize karşı anlayışlı olmalısınız. Gereksiz gözyaşı dökmekten kesinlikle kaçınmalısınız. Ani tepkilerden kaçının. Kaza ve sakarlık eğilimine dikkat etmelisiniz. Çevreden daha kolay etki alabilirsiniz. Finansal işleriniz olumlu ilerleyebilir. Gerçekçi adımlar atabilirsiniz. Değer verdiğiniz kavramları fark edebilirsiniz. Bazı konularda enerjiniz yükselebilir. Verimli ortaklıklar kurabilirsiniz. Kişisel yeteneklerinize güvenmelisiniz. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsin sevgili balık burçları. Siz her şeyin en iyisine layıksınız.

Burç Yorumları Aralık 2022

28 Kasım – 4 Aralık, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. Bu hafta yüzeysel konulara ve dedikodulara karşı dikkatli olmalısınız. Yanlış bilgilere kapılma eğilimi yüksek olabilir. Zihinsel olarak daha değişken hissedebilirsiniz. Çevreniz ile iletişiminizde bazı kopukluk ve anlaşmazlıklar deneyimleyebilirsiniz. Fazla sert olma eğiliminiz olabilir. Kendinizi doğru ifade etmek ve karşınızdaki insanların kalbini kırmamak önemli olacaktır. Fikirlerinizde daha ikna edici olabilirsiniz. Bu konuda başkalarını da kendi fikirleriniz ile etkileyebilirsiniz. Zihinsel olarak daha aktif olmak size iyi gelecektir. 

İlginç kişiler ile tanışma fırsatınız olabilir. Duygusal olarak daha değişken hissedebilirsiniz. Geçmişte kalan konuları bırakma konusunda tereddüt etmemelisiniz. Ailevi konularda objektif olmak önemli olacaktır. Geçmişe fazla takılmak huzursuzluk yaratabilir. Geçmişi geçmişte bırakmak önemli olacaktır. Ruhsal çalışmaları disiplin ile uygulamak size iyi gelecektir. Bazı konularda fazla duygusal davranmamaya çalışın. Hislerinizi bastırmak yerine doğru şekilde ifade etmelisiniz. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili balık burcu. Çünkü unutmayın ki siz her şeyin en iyisine layıksınız. 

21 Kasım – 27 Kasım, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. Bu hafta romantik konularda olumlu gelişmeler olabilir. Duygularınızı açıkça ifade etmelisiniz. Şimdiki ana odaklanmalısınız. Yoksa mutluluk pek yakın görünmeyebilir. Organize ve disiplinli olmak işinize yarayacaktır. Fazla zorlanmayacağınızı düşünüyoruz. Siz zaten organize olmadan bir işe adım atmıyorsunuz. Genellikle garantici olarak hayatınıza devam ediyorsunuz. Yeni planlarınızı harekete geçirebilirsiniz. Güvenilir bir izlenim verebilirsiniz. Günlük rutininizde olmayan konular gündeme gelebilir. Bu durum sizi rahatsız etsede ara sıra spontane yaşamak belkide iyi gelecektir. 

Sağlığınızı riske atmamalısınız. Temkinli hareket etmeye özen göstermelisiniz. Çalışma ortamınızda kendinize fazla baskı yapmayın. Unutmayın ki stres size ve vücudunuza hiçte iyi gelen bir durum değildir. Detaylara fazla takılmamaya çalışmalısınız. İlişkilerde dürüstlük ve açıklık önemli olacaktır. Yeni yapacağınız anlaşmalarda dikkatli olmalısınız. Beklemediğiniz gelişmeler olabilir. Arkadaşlık ilişkilerinizde bağımsızlık konusu gündeme gelebilir. Yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Hukuksal konular hızlı ilerleyebilir. Yakın ilişkileriniz ile derin paylaşımlar yapabilirsiniz. Dürüst ve açık olmak önemli olacaktır. Geçmişte kalan konuları artık bırakmanızın zamanı çoktan geldi. 

14 Kasım – 20 Kasım, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. Bu hafta mesleki konularda bazı kararsızlıklar deneyimleyebilirsiniz. Her konuyu kararlaştırmak için acele etmemelisiniz. Stres ve endişeden uzak durmaya çalışın. Sosyal çevrenizde daha ilginç ve hızlı gelişmeler olabilir. Zihinsel olarak uyum sağladığınız kişilerle bağlarınız güçleşebilir. Ekip çalışmalarında kendinizi iyi ifade edebilirsiniz. Sosyal gruplarınızda daha dramatik gelişmeler olabilir. Manipülatif kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Başkalarını etkilemek için enerjinizi harcamamaya çalışın. Gerçeklerle varsayımları birbirine karıştırmamaya dikkat etmelisiniz. 

Soyut fikirleriniz sizi daha fazla etkileyebilir. Organize ve düzenli olmak önemli olacaktır. Bilinçaltında tuttuğunuz hisler kafanızı karıştırabilir. Kendinizi çok fazla soyutlamamaya çalışın. Enerjiniz normalden daha içedönük olabilir. Arkadaş çevrenize verdiğiniz izlenime dikkat etmelisiniz. Tartışmacı ve agresif eğilimlere karşı dikkatli olmalısınız. Dış dünyaya karşı daha mücadeleci ve rekabetçi hissedebilirsiniz. Kendinizi doğru ifade etmeye dikkat etmelisiniz. Yüksek enerjiniz tehdit olarak algılanabilir. Güvenlik ihtiyacını abartmak zararlı olacaktır. İstekleriniz ve ihtiyaçlarınızı ayırt etmeye çalışın. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili balık burcu. 

31 Ekim – 6 Kasım, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. Bu hafta spontane kararlar almak isteyebilirsiniz. Çocuklarla olan iletişiminize karşı daha dikkatli olmanız gereken bir haftaya giriyorsunuz. Bazı sürpriz gelişmeler meydana gelebilir. Duygusal konularda enerjiniz yükselebilir. Hislerinizi ifade etmek isteyebilirsiniz. Sürpriz gelişmeler bekleyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde uzlaşma fırsatınız olabilir. İyi değerlendirmenizi ve konuyu fazla uzatmamanızı öneririz. Hukuksal konularda hızlı gelişmeler bekleyebilirsiniz. Bu süreçte motivasyonunuzu yüksek tutmaya özen göstermelisiniz. Her ne kadar etkilenmediğinizi dile getirsenizde ne yazık ki içten içe etkileniyor olabilirsiniz. 

Sağlığınız ile ilgili bu hafta risk almamaya özen gösterin. Kendinizi fazla yıpratmamaya çalışın. Çalışma ortamında hızlı gelişmeler olabilir. Buda bazı zorluklar yaşayabileceğinizin bir göstergesi olabilir. Dikkatli olmanızda fayda var. Elinizden geleni yapmaya çalışın. Elbetteki kendinizi yıpratmadan yapmalısınız. Kendinizi yıpratarak sağlığınızı da riske atmış olacaksınız. Ortaklıklarınızda yeni gelişmeler olabilir. Özgürlük konusu gündeme gelebilir. Kendinizi öne sürebilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizde tartışmacı enerjiler artış gösterebilir. Anlayış ve empati göstermek önemli olacaktır. Kırıldığınız noktayı söylemelisiniz. 

24 Ekim – 30 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. Bu hafta spontane kararlar almak isteyebilirsiniz. Çocuklarla olan iletişiminize karşı daha dikkatli olmanız gereken bir haftaya giriyorsunuz. Bazı sürpriz gelişmeler meydana gelebilir. Duygusal konularda enerjiniz yükselebilir. Hislerinizi ifade etmek isteyebilirsiniz. Sürpriz gelişmeler bekleyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde uzlaşma fırsatınız olabilir. İyi değerlendirmenizi ve konuyu fazla uzatmamanızı öneririz. Hukuksal konularda hızlı gelişmeler bekleyebilirsiniz. Bu süreçte motivasyonunuzu yüksek tutmaya özen göstermelisiniz. Her ne kadar etkilenmediğinizi dile getirsenizde ne yazık ki içten içe etkileniyor olabilirsiniz. 

Sağlığınız ile ilgili bu hafta risk almamaya özen gösterin. Kendinizi fazla yıpratmamaya çalışın. Çalışma ortamında hızlı gelişmeler olabilir. Buda bazı zorluklar yaşayabileceğinizin bir göstergesi olabilir. Dikkatli olmanızda fayda var. Elinizden geleni yapmaya çalışın. Elbetteki kendinizi yıpratmadan yapmalısınız. Kendinizi yıpratarak sağlığınızı da riske atmış olacaksınız. Ortaklıklarınızda yeni gelişmeler olabilir. Özgürlük konusu gündeme gelebilir. Kendinizi öne sürebilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizde tartışmacı enerjiler artış gösterebilir. Anlayış ve empati göstermek önemli olacaktır. Kırıldığınız noktayı söylemelisiniz.

17 Ekim – 23 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. Bu hafta finansal konularda enerjiniz yükselebilir. Yeni ortaklık fırsatları olabilir. Yeteneklerinizle öne çıkabilirsiniz. Enerjinizi korumaya çalışmanız gereken bir döneme giriyorsunuz. Güvendiğiniz kişileri dikkatli seçmelisiniz. Zihinsel enerjiniz daha aktif olacaktır. Yaratıcı fikirler bulabilirsiniz. Yapacağınız paylaşımlar verimli olabilir. Önünüze çıkan bu fırsatı iyi değerlendirmenizi öneririz. Eleştirici tutumlardan uzak durmalısınız. İnsanların sizi olumsuz yönde etkilemesine kesinlikle izin vermemelisiniz. Unutmayın ki doğruda sizin doğrunuz yanlışta sizin bu yüzden her ne olursa olsun kendiniz karar vermelisiniz. 

Fikirlerinizde sabit olmamalısınız. Yeni fikirlerinizi hayata geçirmek için güçlü bir adım atmalısınız. Duygularınızı daha rahat bir şekilde paylaşmalısınız. Bağ kurma fırsatınız olacaktır. Evinizde yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. İç dünyanız normal zamandan çok daha fazla aktif olabilir. Hislerinize güvenmelisiniz. O an yaşadığımız duygu her ne ise dışarı vurmaktan kaçınmamalısınız. Evinizde vakit geçirmek size iyi gelecektir. Tartışma eğilimleriniz olabilir. Sakin kalmaya özen göstermelisiniz. Ailevi konularda yüzleşmeler olabilir. Kalp kırmamaya özen göstermelisiniz. 

10 Ekim – 16 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. Bu hafta mesleki konularda bu hafta şansınıza güvenebilirsiniz. Destek alacağınız kişiler olabilir. Doğru kişileri tercih etmelisiniz. Çevrenizde yüzünüze karşı gülen birçok insan var. O kişilere dikkat etmeli ve insanlara çok çabuk güvenmemeyi öğrenmelisiniz. Yetenekleriniz ile öne çıkabilirsiniz. Rekabetçi tavırlardan uzak durmalısınız. Gereksiz çatışmalara girmemeye özen gösterin. Sosyal gruplarınızda yanlış anlaşılmalara dikkat edin. Kendinizi ortaya koyma fırsatınız var. Çok iyi değerlendirmelisiniz. 

Bu dönemde adil davranmak önemli olacaktır. Sosyal konularda hareketli gündemler olabilir. Yeni kişilerle bağlantı kurabilirsiniz. Ekip çalışmaları verimli olacaktır. Sanatsal konular size ilham verecek. İçinize yönelebilirsiniz. Ve bu durum size epey iyi gelebilir. Kararsız kaldığınız konularda bu şekilde açığa kavuşabilir. Ruhsal konulardan yararlanabilirsiniz. Size iyi gelen kavramlara yönelebilirsiniz. Kendinize karşı anlayışlı olmalısınız. Kendiniz ile daha yakından ilgilenmelisiniz. Belki ufak değişiklikler bu dönemde size iyi gelebilir. Veya rutinlerinizden birini değiştirmek bile motivasyonunuzu arttırabilir. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili balık burcu. 

3 Ekim – 9 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. En iyi astrologlar tarafından yorumlanan haftalık burç yorumunuza hoş geldiniz. Sizin için bu hafta zihinsel sağlığınıza öncelik vermeniz gereken bir hafta olacak diyebiliriz. Gereksiz detaylara fazla takılmayın. Sizin için bu durum biraz zorlayıcı olsa dahi gereksiz detaylar ile gereksiz zaman kaybetmenizi kesinlikle istemeyiz. Düzen değişikliği gündeme gelebilir. Yeni kişilerle bağ kurma fırsatı olabilir. İletişim kurmak önemli olacaktır. Bu dönemde farklı yönlerinizi keşfedebilirsiniz. İlişkilerinizde tartışmacı enerjiler artış gösterebilir. 

Siz sözlerinize dikkat etmeniz gereken bir döneme giriyor iken karşınızdaki insanlar ise daha anlayışlı olmaları gereken bir döneme giriyor diyebiliriz. Hukuksal konularda riske girmemeniz bu dönemde size fayda sağlayacaktır. İkili ilişkilerinizde birbirinizi anlamaya özen göstermelisiniz. Önyargısız olmak ve olayları olduğu gibi değerlendirmek önemli olacaktır. Rekabet iyidir ama bu duyguyu kesinlikle abartmamalısınız. Kontrolcü eğilimlere karşı dikkatli olmalısınız. Sizi ve düşüncelerinizi ele geçirmelerine izin vermemelisiniz. Her şey göründüğü gibi olmayabilir. Sezgilerinize güvenmeli ve kulak vermelisiniz. 

Burç Yorumları Eylül 2022

19 Eylül – 2 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. Bu hafta kendinizi öne sürme cesaretiniz artabilir. Buda özgüveninizin artmasına neden olacak. Sırf bu atılımınızdan dolayı hayatınızda birçok olumlu değişiklikler olabilir. Siz yinede hızlı kararlar almamaya özen göstermelisiniz. Size iyi gelmeyen konuları bırakmalısınız. Kendinize yönelik harcamalar yapabilirsiniz. Şansınıza daha fazla güvenmelisiniz. Biraz rahatlamak size iyi gelecektir. Finansal konularda dikkatli olmalısınız. Yapacağınız anlaşmalarda acele etmemelisiniz. Geleceği düşünerek hareket etmelisiniz. Bu dönem çevrenizde çıkarcı kişiler ortaya çıkabilir. Kendinizi savunmak önemli olacaktır. 

Çevrenizden olumlu izlenimler alabilirsiniz. Yapacağınız paylaşımlar verimli olabilir. Çeşitli konular ile ilgilenebilirsiniz. Sarfettiğiniz sözler çevrenizi etkileyebilir. Odaklanma gücünüz artacaktır. Yeni bakış açıları bulabilirsiniz. Duygularınızı ifade etmek önemli olacaktır. Yanlış anlaşılmaktan endişe etmeyin. Sessizliğinizi fırsat bilip sizi suçlu bulacak birçok kişi olabilir. Bu yüzden temkinli ve savunmalı olmalısınız. Geçmişte kalan konuları bir kenara bırakmalısınız. Bu konuları tekrar tekrar açmak yalnızca size zarar verecektir. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili balık burcu. 

19 Eylül – 25 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. Arkadaşlarınız ile ilgili konularda hızlı gelişmeler olabilir. Durumlara sabırlı yaklaşmak önemli olacaktır. İsyankâr eğilimlere karşı dikkatli olmalısınız. Sosyal gruplarınızda bazı yeni gelişmeler olabilir. Ortaya çıkan durumlara karşı sakin olmalısınız. Uyum sağlamak her zaman kolay olmayabilir. Ruhsal ve manevi konulara odaklanmak içgörü verebilir. Kendi duygularınıza odaklanmak önemli olacaktır. Kendinizi sanatsal ve yaratıcı yollarla ifade edebilirsiniz. Heyecan ve coşkularınız daha yüksek olsada kontrolü biraz zır olabilir. Çevrenize verdiğiniz enerjiye dikkat etmelisiniz. Durumları abartma eğilimi zararlı olacaktır. 

Kişisel imajınızda yenilikler yapmak size daha iyi hissettirecektir. Yeniliklere açık olmanız dikkat çekebilir. Sosyal becerileriniz daha yüksek olabilir. Finansal konularda kazanç sağlayacak yeni fikirleriniz olabilir. Hızlı karar alma eğiliminiz olacaktır. Başkalarının fikirlerini de dikkate almalısınız. Kararlarınızda temkinli olmak önemli olacaktır. Koşulların her zaman değişebileceğini unutmamalısınız. Sahip olduğunuz değerlerin farkında olmalısınız. Bı dönem alacağınız haberler dizi yakından ilgilendirecek gibi görünüyor. Umarız haftanız tahmininizden çok daha güzel geçer sevgili balık burcu. 

12 Eylül – 18 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. Bu hafta sosyal gruplarınızda dengesiz enerjilere sahip kişiler olabilir. Bunun İçin sizin de enerjinizi düşünmemeleri adına biraz uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Fikirlerinizi ifade etmekte bu dönemde oldukça önemli olacaktır. Yeni kişiler gündeme gelebilir. Çok fazla aldırış etmemenizi ve kalp kırmamanızı öneririz. İş hayatınızda yeni kişiler ike bağlantılar kurabilirsiniz. Ekip çalışmaları bu dönemde çok daha verimli olacaktır. Kararlarınız ile dikkat çekebilirsiniz. Hayal gücünüzün aktif olduğu bir dönemdesiniz. Ruhsal çalışmalar size ilham verecektir. 

Yakın çevreniz ile bu enerjinizi paylaşmayı deneyebilirsiniz. Endişe duygusundan uzak durmalısınız. Sizi ele geçirmesine izin vermemelisiniz. Hazır enerjinizin de çok yüksek olduğu bu dönemde içinize kapanmak yerine dışa dönük bir balık burcu ile yakım çevrenizi şaşırtabilirsiniz. Kendinizi yenileme duygusundan kaçınmamalısınız. Bu hafta ufakta olsa bir yeniliğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Kaza ve sakarlıklara karşı dikkatli olmalısınız. Sakarlığınız ile bilindiğinizden bu hafta çokça dikkat etmeniz gereken konulardan bir tanesi de bu olsun. Kendinize dikkat edin sevgili balık burcu. 

5 Eylül – 11 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. Bu hafta fiziksel olarak kendinizi yıpratmamaya çalışın. Günlük rutininizde stresten uzak durmak önemli olacaktır. İyim sağlamak İçin çaba göstermelisiniz. İlişki ve ortaklıklarınızda gerilimli enerjiler oluşabilir. Yeni başlangıçlar yapmak İçin tereddütlerinizden kurtulmalısınız. Tartışmalara kolay girme eğilimine karşı dikkatli olmalısınız. Kendinizi kandırmamak önemli olacaktır. Hukuksal konularda önemli gelişmeler olabilir. Gizli kavramları sezme yeteneğiniz yüksek olacaktır. Sağlıklı bir şüphe duygusundan faydalanabilirsiniz. Finansal paylaşımlarda yeni fırsatlar karşımıza çıkabilir. 

Güvenilir olmayan kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Duygularınızın değişken olması sizi etkileyebilir. Zararlı duygusal etkilere daha açık olabilirsiniz. Yakın ilişkilerinizde şüpheci enerjilere karşı dikkatli olmalısınız. Açıkça iletişim kurmak önemli olacaktır. Seyahat konularında daha dikkatli planlar yapmalısınız. Özgürlük arzusu yüksek olacaktır. Kararlarınızda mantığınıza kulak vermeye çalışın. Uzak ideallerinize odaklanabilirsiniz. Farklı kişilerden ilham alabilirsiniz. İlişkilerinizde daha temkinli adımlar atmalısınız. Üzülen taraf siz olmamalısınız. Umarız hayalinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz. Çünkü siz her şeyin çok daha iyisini hak ediyorsunuz. 

Burç Yorumları Agustos 2022

29 Agustos – 4 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. Bu hafta aileniz ile çok daha verimli vakit geçirme fırsatını olabilir. Duygusal bir yapıya sahip olduğunuz için bu fırsat size epey iyi gelecek. İyi değerlendirmeye ve tadını çıkarmaya özen göstermesiniz. Bu hafta evinizde yenilikler yapmak size iyi gelecektir. Değişikliği her zaman sevmişsinizdir. Kendi duygularınızı sadık kalmalısınız. Geçmişte kalan konuları gündeme getirmemeye özen göstermelisiniz. Yoksa kırılan ve üzülen taraf siz olacaksınız. 

Bazı konularda haksız olduğunuzu bile bile kendinizi haklı çıkarmak için elinizden geleni yapıyorsunuz. Fark etmeseniz de bu size zarar veriyor. Bu hafta bu huyunuzdan kaçınarak yeni bir başlangıç yapmalısınız. Romantik konularda sürpriz gelişmeler bekleyebilirsiniz. Riskli girişimlerde bulunma eğilimine karşı dikkatli olmalısınız. Size karşı sabırsız enerjileri kontrol altına almalısınız. Bu hafta duygularınızın coşkulu olduğu bir döneme giriyorsunuz. Sevdiğiniz insana sevdiğinizi aşırı derecede belli ediyorsunuz. Aynı ilgiyi ve şefkati karşı taraftan da bekliyorsunuz. Bu hafta beklediğiniz ilgiye kavuşacaksınız. Umarız haftanız çok güzel geçer.

22 Agustos – 28 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. Finansal konularda risk almaktan kaçınmalısınız. Geleceğe yönelik planlarınıza odaklanmalısınız. Bu konuda gerçekçi ve temkinli olmak önemli olacaktır. Yüzeysel konulara ve dedikodulara karşı daha dikkatli olmalısınız. Sosyal gruplarınızda dürüst olmadığına inandığınız kişiler olabilir. Dengenizi korumaya öncelik vermelisiniz. Çevrenizdeki insanlar ile yapacağınız paylaşımlar yeni girişimleri tetikleyebilir. Zihinsel enerjiniz daha yüksek olacaktır. Enerjinizi odaklamaya çalışmalısınız. Sözel tartışmalar gerçekleşebilir. Dikkatli olmanızda fayda var. 

Sözel tartışmalara kolay kapılma eğilimine dikkat etmelisiniz. Fikirlerinizde esnek olmak faydalı olacaktır. Eğer var ise bu dönemde kardeşleriniz ile ilgili konularda daha dikkatli olmaya çalışın. Bir tartışma gerçekleşirse sözlerinizi seçerek kullanmaya özen göstermelisiniz. Aksi takdirde sevdiğiniz insanları üzebilirsiniz. Buda sizin gibi duygusal bir insanın belkide bu hayatta en son isteyeceğiniz şeydir. Çevrenizle yapacağınız paylaşımlar yeni girişimleri tetikleyebilir. Size yeni kapılar açabilir durumda. İyi değerlendirmenizi öneririz. Zihinsel enerjiniz bu hafta çok daha yüksek görünüyor. Enerjinize odaklanarak doğru şekilde kullanmaya çalışın. 

15 Agustos – 21 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. Bu hafta finansal konularda şansınızı zorlamalısınız. Yokunuz bu konuda epey açık görünüyor bu hafta. Bu durumu çok iyi değerlendirmelisiniz. İsteklerinize yönelik harcama yapmak İçin uygun zaman olabilir. Yeteneklerinizi olduğu gibi görmeli ve göstermelisiniz. Ruh halinizin değişken olmadı sizi etkileyebilir ama siz etkilemesine ve modunuzu düşürmesine asla izin vermemelisiniz. Gününüzü bu yönde kullanarak enerjinizi yüksek tutmaya çalışmalısınız. Acele kararlar vermek bu dönemde sizin için çokta doğru olmayacaktır. 

Dikkatli olmanızda ve adımlarınızı seçerek atmanızda fayda var. Çevrenizdeki kişiler ile iletişiminizde bazı kopukluklar olabilir. Bunun önüne geçebilmek adına düşünerek hareket etmenizi öneririz. Zihinsel enerjiniz değişken olabilir. Duygusallığınız bu hafta ön planda olacak gibi görünüyor. Bu yüzden sizin için doğru kararlar almanız için uygun bir hafta değil diyebiliriz. Bu hafta daha çok içinize kapanacak ve dram ağırlıklı filmler izleyerek kendinizi ağlayarak rahatlatmaya çalışacaksınız. Konsantre olmakta zaman zaman zorlanabilirsiniz. İletişim kurarken sözlerinizde seçici olmaya özen göstermelisiniz. 

8 Agustos – 14 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. Seyahat ve kültürel konularda yeni fikirleriniz olabilir. Bu yeni yollarda önünüze çok yeni fırsatlar çıkacak. İyi değerlendirmenizi öneririz. İyimser bakış açılarınızı korumaya özen gösterin. Bu dönemde önünüze yeni seçerler çıkabilir. Bu kişileri kaybetmemeye özen gösterin. Size yepyeni fırsatlar ve yepyeni kapılar açan bu kişi için oldukça değerlisiniz. Hem özel hayatınız ile hem iş hayatınız ike bağlantılı olan bu kişi size yeni iş fırsatları sunarken özel hayatınızın da bir adım ileri gitmesi için güzel adımlar atacak. 

Yüksek eğitim ile ilgili konularda bazı sonuçlanmalar olabilir. Beklediğiniz cevap nihayet gelecek. Önünüzde gireceğiniz bir sınav var ise kaygılanmamanızı öneririz. Kendinizi farklı olasılıklara açmak daha iyi hissettirecektir. Gelecek ile ilgili idealleriniz net ve kesinse sizin tarafınızdan kesinlikle üstüne gitmelisiniz. İnanmak başarmanın yarısıdır ve siz kendinize hiç olmadığı kadar inanmaya başlayacaksınız bu hafta. Siz bile kendinize inanamayacaksınız. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta sizi bekler. 

1 Agustos – 7 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. Bu hafta ilişkiler ortaklıklarınıza dikkat etmelisiniz. Herhangi bir problem olduğu zaman çözüm odaklı davranmaya özen göstermelisiniz. Zaten bir olayda asla kötü düşünüyor hep iyi tarafından bakıyorsunuz. O yüzden çözüm odaklı olabilmek sizi yormayacaktır. Aksinen yaptığınız şeylerden bir tanesi haline gelmiştir. Sizin bu iyi niyetinize rağmen size anlayışsız empati yeteneğinizden yoksun olarak gören insanlar olacaktır. Onlara empati nasıl yapılırmış gösterin sevgili balık burcu.

Duygusal olduğumuz kadar kendinizi savunmaya da bilen insanlarsınız. Bu yüzden çok fazla zorlanmayacak ama bu tatsız olay canınızı sıkmaya yetecek. Hemen moralinizi bozmayın. Çünkü bu durum çok uzun sürmeyecek. Sizi tanımayan insanların yargılanması gayet normal. Bunu alırsanız iyi edersiniz. Mesleğinizden ötürü çok fazla yeni insan tanımak zorundasınız. Bu durumda insanların da size tanımıyor olması gayet normal. Size karşı önyargılı olan insanlara kendinizi tanıtmaktan hiç çekinmeyin. Umarız haftaya dilediğinizden çok daha iyi geçer sevgili balık burcu. Çünkü siz her şeyin en iyisini hak ediyorsunuz.

Burç Yorumları Temmuz 2022

25 Temmuz – 31 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. Gülmeye ve eğlenmeye hasret kalmış gibi görünüyorsunuz. Kalbinizi kıran insanlardan uzak durmalısınız demiştik. Hiç söz dinlemiyorsunuz sevgili balıklar. Hep aklınızı bir kenara bırakarak kalbiniz ile düşünüp kararlar veriyorsunuz. Herkese kalbinizi açmakta sizi bir hayli yoruyor ve üzüyor. Bundan artık vazgeçmelisiniz. Gerçekten sizin sevginizi ve güzel kalbinizi hak edecek kişiler ile arkadaşlık kurarak bir bağ oluşturmalısınız. Bu aralar epey mutsuzsunuz. Halbuki ince düşünceleriniz ile mutluluğu en çok hak eden insanların başında yer alıyorsunuz. 

En çok duygusallığınız ile bilindiğinizden hep ağlarken görüyoruz sizi. Sevinsenize ağlayarak gösteriyorsunuz üzülmenizde ağlıyorsunuz. Bu huyunuzdan vazgeçmelisiniz. İçerisinde aşk varsa bu yol sizin için asla yanlış bir yol olmuyor. Aşkta her şey mübahtır diyorsunuz ama ne yazık ki öyle olmuyor. Sizi üzeceğini bilseniz dahi içerisinde aşk var ise o yoldan asla vazgeçmiyorsunuz. Bu huyunuza bir son vererek direk aşk odaklı düşünmeyerek ve hayatınızdaki insanları iyice tartarak karar vermelisiniz. 

18 Temmuz – 24 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burçu. Sizin derdiniz kesinlikle çok fazla duygusal olmamızdan kaynaklanıyor. Bu kadar duygusallık hem size hem de bünyenize aslında fazlasıyla zarar veriyor. Bu şekilde davranarak yakınlarınızı ve kendinizi fazlasıyla yıpratıyorsunuz. Bu hafta bunun için biraz daha dikkat etmelisiniz. Aslında bu huyumuzu yendiğiniz de hayat sizin için çok daha kolay olacak. Haliyle almış olduğunuz kararlarda da duygusallığınız ön plana çıkıp daha ağır bastığı için çoğu konularda yanılarak zarar gören taraf siz oluyorsunuz.

 Sizin için tamamiyle kalbiniz ön planda hayatınızda çok nadir bir şekilde kalbimizle değilde aklınızla karar verdiniz oluyor. Bunun için kendinizi artık biraz çekidüzen vermelisiniz. Aklınızın daha fazla ön planda olma bir döneme merhaba demelisin. Tüm bunların yanı sıra yüreği güzel temiz kalpli yani kısacası sizin gibi insanlara hasret kaldınız. Bu yüzden genellikle yalnız kalmak ya da yalnız takılmak size iyi geliyor. Zamanında güveniniz öyle kırıldı ki yeni insanlar tanımaktan hep kaçınıyorsunuz.

11 Temmuz – 17 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. Bu hafta sizin için biraz duygusal geçebilir. Sevdiğiniz insanlarla bir arada olmak sizi biraz duygusallaştıracak. Onları mutlu görmek bile duygusal anlar yaşamamıza neden oluyor. Hep iyiliğini istediğiniz yakın çevreniz gülümsedikçe aslında sizin tek mutluluk kaynağımız oluveriyor. Onlar da bunun farkında olacaklar ki sizinle birlikteyken mutsuz görünmekten kaçırıyorlar. İnsanlara bu denli değer verdiğimiz görmek yakın çevreniz tarafından hayat enerjisine dönüşüyor. Sizinle vakit geçirmek onların enerji toplamasının en büyük nedenlerinden bir tanesidir. 

Bu yüzden çok kıymet gören bir kişisiniz. Bir ortama girdiğinizde iyi niyetiniz ve olumlu enerjilerimiz ile dikkatleri direk üzerinize çekiyorsunuz. Buda arkadaş ortamınızda sevilen ve vazgeçilmez bir tarafınız olduğunun göstergesi. Tüm bunların yanı sıra bu hafta çok fazla sosyalleştiğiniz için hafta sonuna doğru artık kendiniz ile kalarak kendinizi dinlemek istediğiniz bir hafta olacak. Kendiniz ile kalmak size çok iyi geliyor. Adeta kendinizi yeniden buluyorsunuz. Bu yüzden arada da olsa Hun’u yapmaya ihtiyaç duyuyor olmanız çok normal.    

4 Temmuz– 10 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. Bu haftanız geçen haftanızdan daha güzel geçecek diyebiliriz. Ufak ayrıntılar dışında canınızı sıkacak şeyler olmayacak. Gerçi en ufak ters giden bir durumda dünyanız adeta başınıza yıkılıyor da diyebiliriz sizden için. Bu özelliğinizi sizde hiç sevmiyorsunuz ama başta siz olmak ilke birlikte yakın çevrenizde sizin bu hallerinize alışkın. Dikerseniz o ufak ayrıntılara bir göz atalım. Öncelikle haftanın başlarında küçük bi ağrılarınız olabilir. İlaç bile içmeden geçecek olan bu ağrılar modunuzun düşmesinde etkili olacak görünüyor. 

Ama çok uzun sürmeyecek bu ağrılar endişenlenmeyin. Enerjinizi yükseltmek ve vücudunuza pozitiflik yüklemek adına kararlar alacaksınız. Bunun için ne yapmanız gerektiğine henüz karar verebilmiş de değilsiniz. Biz size bu konuda yardımcı olmak isteriz. Mesela sizi sakinleştirecek bir yoga kursuna hayır dememelisiniz. Hem sizi hem düşüncelerinizi hem de vücudunuzu dinlendirecek en iyi tavsiye diyebiliriz yogadan için. Haydi, kendiniz için bir adım atarak araştırmalara başlayın. Umarız haftanız düşündüğünüzden çok daha iyi geçer.