Aslan haftalık burç yorumları 23 Temmuz- 22 Ağustos

19 Eylül – 25 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Günlük rutinlerinizde sevdiğiniz aktivitelere yer açmalısınız. Size hem çok iyi gelecek hem de yaşantınızın kalitesini arttıracaktık. Bu aktiviteleri sevdiğiniz insanlarla da yapabilirsiniz. Hem onlarla zaman geçirmek hem de sevdiğiniz hobilerilerinizi yapmak size oldukça iyi gelecektir. İş ortamınızda daha uyumlu enerjiler olacaktır. Yeni bağlantılar kurmak İçin doğru zamanda olabilirsiniz. Önünüze çıkan fırsatları iyi değerlendirmenizi öneririz. Tamamıyla emin olmadan adım aymayın, dikkatli ve temkinli ilerlemenizi öneririz. 

İlişkilerinizde fazla talepkâr davranmak zararlı olabilir. Dengeyi sağlamak İçin çaba göstermelisiniz. Tepkilerinizde kontrollü olmak önemli olacaktır. Bireysellik ve bağımsızlık duygularınız artabilir. Bol bol iletişim kurmak ve karşınızdaki insana anlayış göstermek önemli olacaktır. Sezgi ve iç güdüleriniz normalden daha yoğun olabilir. Konuşulmayan bazı kavramları fark edebilirsiniz. Zararlı duygusal etkilere karşı dikkatli olmalısınız. Kontrol etme ihtiyacınızı bırakmak size iyi gelecektir. Duygusallığınızı bir kenara bırakarak liderlik vasfınızı ortaya koymanın zamanı çoktan geldi bile. Umarız haftanız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta olur sevgili aslan burçları. 

12 Eylül – 18 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Bu hafta romantik konularda daha kolay etkilenme eğiliminiz olabilir. Hayatınızdaki kişi ile bu durumu paylaşsanız iyi edersiniz. Gerçeklerle varsayımlar birbirine karıştırmamaya özen göstermelisiniz. Unutkanlık eğilimleriniz olabilir. Vitamin değerlerinizi ölçtürebilirsiniz. Çalışma ortamınızda düzen sağlamaya odaklanabilirsiniz. Zihinsel karmaşaya dikkat etmelisiniz. Hayatınızda net olmayan şeylerin canınızı ne denli sıktığını biliyor ve tahmin edebiliyoruz. Bu yüzden hayatınızda karmaşaya yer vermemek adına net kararlar almanızı öneririz. 

Enerjinizi bu dönemde yüksek tutmaya çalışsanız iyi edersiniz. Rutinlerinizde yaratıcı yenilikler yapmak size epey iyi gelecektir. Fikirleriniz yakın çevreniz tarafından oldukça dikkat çekecektir. Başkalarına da bu konuda ilham kaynağı olabilirsiniz. Yakın ilişkilerinizde daha müdahaleci hissedebilirsiniz. Paylaşımlar yapmak verimli olacaktır. Uzlaşma fırsatı sağlayabilirsiniz.  Bu durumu iyi değerlendirmenizi öneririz. Ortaklıklarınızda tepkisel eğilimler artabilir. Baskıcı enerjilere dikkat etmelisiniz. Güven ve sadakat konuları önemli olacaktır. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili aslan burcu. Çünkü siz her şeyin en iyisini ve güzelini hak ediyorsunuz. 

5 Eylül – 11 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Bu hafta finansal konularda daha dikkatli olmaya çalışmalısınız. Dikkat etmediğiniz takdirde maddi zorluklar yaşayabilirsiniz. Fazla hayalperest davranmak zararlı olabilir. Size ve çevresine karşı dürüst olmayan insanlara karşı dikkatli olmalısınız. Hızlı gelişmelere karşı soğukkanlı davranmaya çalışın. Zihinsel enerjiniz daha yüksek olabilir. Kardeşleriniz ile ilgili konularda bazı sonuçlanmalar olacaktır. Birden fazla konuya odaklanma eğiliminiz olabilir. Enerjinizi fazla şaşırmamaya özen gösterin. 

Sabit fikirlerde ısrar etmek anlaşmazlık yaratabilir. Daha esnek olmak faydalı olacaktır. Ailevi konularda bağımsızlık konusu gündeme gelebilir. Tepkisel davranışlardan uzak durmalısınız. Hislerinizi paylaşmaktan çekinmemelisiniz. Karşınızdaki insanı kırmadan ve üzmeden gerçek düşüncelerinizi söylemelisiniz. Ailevi konularda duygusal zorluklar gündeme gelebilir. Suçluluk duygusundan uzak durmaya çalışmalısınız. Siz nasıl herkesi olduğu gibi görüyorsanız karşı taraftan da aynı özeni beklemeniz gayet normal. Sizi olduğunuz gibi kabul eden insanlar ile bir araya gelmek size kendinizi iyi hissettirecektir. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta sizleri bekler sevgili aslan burcu. 

Burç Yorumları Agustos 2022

29 Agustos – 4 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Bu hafta enerji ve motivasyonunuz daha yüksek olabilir. İyimser bir bakış açısını korumaya çalışın. Sosyal becerilerinizden fayda görebilirsiniz. Dış dünyaya verdiğiniz izlenim her zaman sizi yansıtmayabilir. Kaygı ve stresten uzak durmak önemli olacaktır. Ama ne yazık ki hayatınız kaygıdan ve stresten uzak durmak İçin pekte müsait görünmüyor. Bu hafta kendinize daha çok zaman ayırmalısınız. Bunu çok üzüm zamandır yapmadığımızın farkındasınızdır diye umuyoruz. 

Bilinçaltınızdan gelecek mesajları doğru yorumlamalısınız. Sezgileriniz size ilham verecektir. Farklı bakış açılarını da dikkate almalısınız. Dış dünyaya verdiğiniz izlenim her zaman sizi yansıtmayabilir. Kaygı ve stresten uzak durmak önemli olacaktır. Kendinize fazla baskı yapmak yararlı olmayacaktır. İyimser bir bakış açısını korumaya çalışın. Sosyal becerilerinizden fayda görebilirsiniz. Bilinçaltınızda bastırdığınız hislerle ilgilenmeye başlayabilirsiniz. Sağlığınıza ve uyku düzeninize bu hafta dikkat etmeniz iyi olacaktır. Umarız haftanız hatta hayatınız tahmininizden çok daha güzel geçer. Siz her şeyin en iyisini hak ediyorsunuz. 

22 Agustos – 28 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Ufkunuzu genişletecek deneyimler yaşamaya istekli olabilirsiniz. Fikirlerinizde fazla katı olmak anlaşmazlık yaratabilir. Akışta kalmak ve seçeneklerinizi açık tutmak önemli olacaktır. Mesleki konularda kalabilirsiniz. Enerjiniz bu yönde düşebilir dikkatli olmanızda fayda var. Toplum içerisindeki imajınız konusunda fazla kaygılanmamalısınız. İnsanların ne düşündüğü umurunuzda olmasın. Siz kendiniz olduğunuzda zaten kusursuzsunuz. Sizi yetersiz hissettiren insanlardan eğer hayatınızdan çıkaramıyorsanız dönem dönem uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Uzaklaşmalısınız da zaten. Kendinizi kötü hissettirecek insanlardan ara ara uzaklaşmak size iyi gelecektir. 

Bu dönemde sizi iyi hissettirecek insanlar ile sıkıntılarınızı paylaşmalısınız. Bu dönemde o insanlardan destek alabilirsiniz size iyi gelecektir. Otorite figürleri ile çatışmalara girmemeye özen göstermelisiniz. Akışta kalmak ve seçeneklerinizi açık tutmak önemli olacaktır. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Fiziksel ve psikolojik olarak çöküş sizleri düşürerek hasta edebiliyor. Bu yüzden ufakta olsa bir rahatsızlık geçirmeniz an meselesi olabilir. Dolaylı yoldan da olsa hal ve tavırlarınızın kısıtlanması sizi resmen hayattan soğutuyor. Dikkatli olmanızda fayda var. 

15 Agustos – 21 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Çok fazla uzakta gördüğünüz idealleriniz var. Bu hafta bunun için çabalayacaksın ve  o uzaklığı yakınlaştıracaksınız. Üstelik haftanın sonlarına doğru çok daha fazla çabalayarak modellerinize kavuşacaksınız. Buda enerjinizi bir hayli yükseltecek ve sizi uzun zamandır olmadığınız kadar mutlu edecek. Bu hafta uzaklardan gelen sevdikleriniz olabilir. Onlarla zaman geçirecek ve motivasyonunuzu iyice yükselteceksiniz. Sevdiklerinizle zaman geçirmek size çok iyi geliyor. Her ne kadar yorulsanız da asla enerjiniz bitmiyor. Hatta o kadar iyi olmanıza rağmen üstüne bir de enerji topluyorsunuz diyebiliriz.

Bu yüzden sevdiklerinizle çok daha sık zaman geçirmeye özen göstermelisiniz. Sizlerde onları ziyaret ederek değişik ortamlar yaratabilirsiniz. Olduğunuz yerden uzaklaşmak da size çok iyi gelecek. O yüzden önümüzdeki hafta için ufak bir seyahat düşünebilirsiniz. Bu konuda bakış açınızı geniş tutmalısınız. Yani aynı şehirde seyahat etmek yerine farklı şehirlere giderek uzun zamandır görmediğiniz Sevdiklerinizi görebilirsiniz. Farklı bir şehir farklı bir yer size çok daha iyi gelecek.

8 Agustos – 14 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Ailevi konularda bazı yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Aşırı tepki göstermek yerine daha sakin ve soğukkanlı yaklaşmalısınız. Durumları olduğu gibi görebilmek bu dönemde epey işinize yarayacaktır. Ne eksik ne fazla görüşünüz olayları olduğu gibi kabullenmekten geçmektedir. İşin sonu yüzleşmeye kadar gidebilir. Bu yüzden çok daha temkinli yaklaşımlarda bulunmalısınız. Bu dönem sizi oldukça kötü etkileyecek. Ama çok uzun sürmeyecek bu durum sevgili aslanlar. 

Sizi mutlu eden kavramlara odaklanmalısınız bu günlerde. Farklı konulara odaklanmak dikkatinizi dağıtmakta yardımcı olacaktır. Kendinize yeni hobiler bularak kötü düşünceleri aklınızdan silmeye bakmalısınız. Sevdiğiniz insanlar ike vakit geçirebilirsiniz. Sosyalleşe bilir ve kafanızın dağılmasına bu şekilde sebep olabilirsiniz. Eğer varsa kardeşleriniz ile iletişiminizin kuvvetli olduğu bir döneme giriyorsunuz. Bol bol görüşecek ve hasret gidereceksiniz. Ailenize olan bağlılığınız ile tanınıyorsunuz. Birde kardeşleriniz ile aranızdaki iletişim ve bağ çok kuvvetli hiç bozulmamasını temenni ederiz. Umarız tahmininizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili aslan burçları.

1 Agustos – 7 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Ne yapacağız sizin bu vicdanınızı. Siz resmen ebeveyn olmak için doğmuşsunuz. Sabrınız, tahammülünüz, fedakârlığınız ile siz mükemmel insanlarsınız. Bu haftanız biraz yoğun geçecek gibi görünüyor sevgili aslan burcu. Kendinize bir türlü fırsat ayırtmıyorsunuz. Sorumluluklarınız arttıkça siz sizin için yaşamıyor gibi oluyorsunuz. Aslında bu şekilde yaşamaya bir son vermelisiniz. Çünkü siz kendinizden fedakârlık gösterdikçe aslımda kendinizden uzaklaşıyorsunuz ve bunun farkına bile varamıyorsunuz. 

Bu hafta artık kendiniz için bir şeyler yapmayı deneyin. Ama bunu yaparken kesinlikle herhangi bir vicdan azabı çekmemelisiniz. Hayatınızda hep başkaları için var oldunuz. Bu hafta bunu değiştirmenin tam zamanıdır. İş hayatınızda da yoğunluk ve tempo görüyoruz. Bazı kişiler arasında tartışma olabilir. Sizinle hiçbir alakası olmadığı halde ucu size dokunacak olabilir. Dikkatli olmalısınız. Ayağınızı kaydırmak isteyen insanlar var bu boşluğunuzdan faydalanmak isteyeceklerdir. Tüm bunların yanı sıra aşk hayatınızda bir hareketlilik olacak. Kendinizi çok kaptırmamalısınız. Bol bol dikkat etmeniz gereken bir hafta sizleri bekliyor. 

Burç Yorumları Temmuz 2022

25 Temmuz – 31 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Arkadaşlıklarını da duygusal zorluklar ile gündeme gelebilirsiniz. Bu arkadaşlıkları kaybetmemek adına çabalamanızı tavsiye ederiz. Siz onlara nasıl değer veriyorsanız unutmayın ki onlarda size o şekilde değer veriyor. Bu yüzden duygusallığı bir kenara bırakarak onlarla ne kadar iyi zamanlar geçirdiğinizi hatırlayın ve aranızdaki bağı koparmayın. Ama sizi bir konuda kesinlikle uyarmalıyız ki bazı güvendiğiniz insanlara dikkat etmelisiniz. Ön yargılı davranmamak dinlemek ve gerçeği öğrenmek işinizi epey kolaylaştıracak.

Sorunlarınızın olduğu insanları düşündüğünüz de onlarla konuşarak sorunlarınızı çözebilirsiniz. Emin olun daha sonrası için çok daha güçlü bir iletişim ve çok daha güçlü bağlar oluşturacaksınız. Sakin yapınız ile bu durumlarında üstesinden geleceksiniz. Ekip çalışmalarında çok iyi uyum sağlayabiliyorsunuz. Bu konuda kendinize sonsuz bir güveniniz var ve haklısınız da. Ekip çalışmalarında dengeyi sağlamak odak noktanız olabilir. Bu hafta bir ekip çalışması ile kendinizi tüm çalışma arkadaşlarınıza bir kez daha hayran bırakacaksınız.  

18 Temmuz – 24 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Artık hayatınızda öyle bir raddeye geldiniz ki bazı şeyleri sürekli dike getirerek anlatmaktan ve sakin kalmaktan yoruldunuz. Bizde acaba sizin sabrınızın bir sınırı var mı diye merak ediyorduk. Artık hak edene hak ettiği gibi davranmak gerektiğini nihayet anladınız. Diğer türlü sabırlı ve her koşulda sakin kalmak sizi fark etmesenizde epey yıpratıyordu. Gerçi insanlar sizi sakin ve sabırlı gördüğünden yeni halinize alışmakta epey zorluk çekecekler. 

Ama siz kesinlikle aldırış etmemelisiniz. Bu haliniz çok daha iyi. Hem sizin için hemde çevrenizdeki insanların sizi anlayabilmesi için istikrarlı bir şekilde böyle devam etmelisiniz. Liderlik içgüdünüz ilke girdiğiniz birçok ortamda kendinizi hemen belli ediyorsunuz. Tüm gözleri üzerinize çekerken aynı zamanda ortamda en beğenilen insanlardan biri haline geliyorsunuz. Bu da aslında sizin ne kadar kusursuz bir insan olduğunuzun göstergesi oluyor. Umarız hak ettiğiniz ve hayalini kurduğunuz yaşam bir an evvel bulur sizi. Siz herşeyin en iyisini hak eden muhteşem insanlar arasında yerinizi çoktan aldınız. 

11 Temmuz – 17 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Nihayet beklediğiniz hafta geldi. Bu hafta biraz olsun yükünüz hafifleyecek ama bir türlü sorumluluklarınızı azalmayacak. Her zaman olduğu gibi bu haftada kendinizi başkaları için yıpratmaya devam edeceksiniz. Sizde bu huyunuzdan bir türlü vazgeçiremedik. Sizde vazgeçmek için hiç çabalamadınız şimdiye kadar. Kendinizi başkaları için yıpratmak hoşunuza bile gidiyor olabilir artık. Bu şekilde davranmaktan vazgeçerek biraz olsun kendinize odaklanmalısınız. 

Mesela bu hafta hazır yükümüz azalmışken dinlenmeye ne dersiniz? Lütfen bunu kendiniz için yapın. Çünkü her ne kadar siz fark etmeseniz de vücudumuzun artık dinlenmeye ihtiyaç var. Siz bunu asla önemsemiyor ve kendinize bakmıyorsunuz. Sizi seven ve düşünen insanlar biraz olsun dinleyerek biraz kendine zaman ayırabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra bu hafta sevdiğiniz ve çok değer verdiğiniz insanlar ile bir araya geleceksiniz. Bu sizi çok mutlu edecek. Vücudunuz dinlenemese dahi bu hafta ruhunuzun dinlendiğini hissedeceksiniz. Sevdiğiniz insanların bir arada olması sizi hep çok mutlu ediyor.

4 Temmuz – 10 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Bu hafta çok fazla duygulanacağınız bir hafta sizleri bekliyor. Gözyaşlarımızı tutamamaktan korkuyorsunuz. Tutmak için kendinizi zorlamamalısınız da. Çünkü siz her halinizle mükemmelsiniz. Hayatınızdaki insanlara gurur duyacağınız bir hafta sizi bekliyor. Dönüp geriye baktığınızda ne kadar güzel insanlar biriktirmişim diyebileceğiniz bir hafta bu hafta. Ama unutmayın ki o insanlar sizin sayenizde güzeller. Sizin mükemmeliyetçiliğiniz ve iyi niyetiniz sayesinde onlar iyiler. 

Tabii siz buna inanmıyor olabilirsiniz. Ama ne yazık ki insanlar sizin dilediğiniz gibi olmayabiliyor. Elbetteki yakın çevreniz buna dahil değil. Siz ne yaparsanız yapın, nasıl olursanız olum sizi bağrına basacak ve asla yalnız bırakmayacak insanlara sahipsiniz. Size inat sizin onlara verdiğiniz değer kadar değer veriyorlar. Bu hafta iş hayatınız biraz sakin geçecek. İşaretini zeki zamanlar ne yazıkki bu söylediğimize dahil değil. Çünkü sosyal hayatınızda iş hayatınızın aksine yoğun geçecek diyebiliriz. Bu süreçte kendinizi çok fazla yormamanızı ve yıpratmamanızı öneririz. Kendinize dikkat edin sevgili aslanlar.