Aslan haftalık burç yorumları 23 Temmuz- 22 Ağustos

17 Nisan 2023 – 23 Nisan, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Bu hafta motivasyonunuzu yüksek olması dikkat çekecektir. Kararsız enerjiler artabilir. Sosyal ortamlarda dikkatli olmalısınız. Yüzünüze gülüp arkamızdan kuyumuzu kazan insanlar olabilir. Finansal konularda karamsarlığa kapılmayın. Kaynaklarınızı değerlendirmelisiniz. Yeteneklerinize güvenmeye çalışıyorum. Finansal konularda ki bağımsızlığımıza yönelik hareket edebilirsiniz. Kendi isteklerinizi odaklanabilirsiniz. Endişe etmemeye çalışın. Bazı konularda dikkatli olmalısınız. Hayalperest eylemler artabilir. Durumları olduğu gibi görmelisiniz. Sözel tartışmalara girme eğilimi artabilir. İletişimde sakin kalmaya çalışın. 

Zihinsel sağlığınıza öncelik vermelisiniz. Yakın çevrenizdeki gelişmelerden etkilenebilirsiniz. Akli dengemizi korumaya çalışın. Sözleriniz de seçici olmalısınız. Gereksiz yere kalp kırmaktan kaçınmalısınız. Tartışma eğilimi artış gösterebilir. Sevdiğiniz insanların kalbini kırmayın. Ev ortamında duygusal zorluklar olabilir. Geçmişte kalan konuları gündeme getirmeyin. Duygusal ihtiyaçlarınıza öncelik vermelisiniz. Duygusal olarak huzursuz enerjiler artabilir. Tepkisellikten uzak durun. Şimdiki anda kalmaya özen göstermelisiniz. ailevi durumlar söz konusu olabilir. Çocuklarla çatışmaya girmemeye özen gösterin. Spontane gelişen hayatınızı biraz canlandıra bilirsiniz. Bu hem size hem de çevrenizdeki insanlara çok iyi gelecektir.

10 Nisan 2023 – 16 Nisan, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Bu hafta sosyal ortamlarda uyumsuzluklara dikkat edin. Eleştirel tutumlardan uzak durun. Kendinizi olduğunuz gibi yansıtmalısın. Olduğunuz gibi görünmediğinizde çevrenize yapay bir enerji veriyorsunuz. Bu durumda karşıdaki insanın olumsuz etkilenmesine neden oluyor. Sosyal ortamlarda etkilenmeye açık olabilirsiniz. Kendi kararlarınızı kendiniz vermelisiniz. Kendi fikirlerinizi sahip çıkmalısınız. Dengesiz kişiler olabilir. Aldırış etmemeye özen göstermelisiniz. altıncı hisiniz daha keskin olacaktır. Enerjinizi ifade etmeye çalışın. Sanatsal konulara yönelebilirsiniz. Bu durum size oldukça iyi gelecektir. Enerjiniz daha içedönük olabilir. 

Sezgilerinize doğru yorumlamalısınız. Duygularınızı gizlememeye çalışın. Hayal gücünüz daha aktif olabilir. Sanatsal işlerde verimli olabilirsiniz. Kafa karışıklığına dikkat edin. Kafanızı karıştırmalarına asla izin vermeyin. Kendinizi ifade etmek önemli olacaktır. Motivasyonunuzun yüksek olmasına dikkat edin. İmajınızda değişimler yapabilirsiniz. Bu çevrenizdeki insanlar tarafından oldukça beğeni toplayacaktır. Size de iyi geleceğini şimdiden söylemek isteriz. Motivasyonunuz yüksek olması dikkat çekebilir. Kararsız enerjiler artabilir. Sosyal ortamlarda dikkatli olmalısınız. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsin sevgili aslan burcu.

3 Nisan 2023 – 9 Nisan, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Bu hafta ilişkilerde girişken eylemler artabilir. Ben merkezci olmamaya çalışın. Hukuksal konularda yeni adımlar atabilirsiniz. Sizin için gayet iyi sonuçlanacağını söylemek isteriz. Sezgileriniz kullanmak size yarar sağlayacaktır. Konuşulmayan kavramları fark edebilirsiniz. İradenizi kullanmak önemli olacaktır. Değişme direnmek yerine akışta kalmaya çalışın. Şüpheci enerjiler artabilir. Emin olmadan hareket etmemenizi öneririz. Durumları olduğu gibi görmelisiniz. Yeni deneyim fırsatları kendini gösterebilir. Eğitim konularında şansınız artabilir.

Bu hafta bu fırsatı çok iyi değerlendirmelisiniz. Enerjinizi dengeli kullanmalısınız. Seyahat ve kişisel planlarda gelişmeler olabilir. İyimser yaklaşmak faydalı olacaktır. Farklı kişilerden destek alabilirsiniz. Samimiyetinden emin olduğunuz kişilerden destek almanız sizin yararınıza olacaktır. Hedeflerinize yönelik destek alabilirsiniz. Sosyal becerileriniz size destek olacaktır. Kendinizi ön plana koyabilirsiniz. Yenilikçi fikirleriniz iş ortamında dikkat çekebilir. Buda otoriteye sahip olan kişinin dikkatini bir hayli çekecektir. Bireysel enerjiler yükselecektir. Ani kararlar almamaya çalışın. İyice düşünerek ve durumları tartarak hareket etmelisiniz. Aile üyeleri ile aranızı iyi tutmaya çalışın.

27 Mart 2023 – 2 Nisan, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Bu hafta evinizde zaman geçirmek size iyi gelebilir. Sosyalleşmek yerine kendiniz ile baş başa kalarak özünüze dönmelisiniz. Duygusal enerjiniz yüksek olacaktır. Geçmişe fazla odaklanmayın. Bu durum siz farkında olmasanız da sizi epey yıpratıyor. Çocuklarla tartışmaya girmemeye çalışın. Enerjinizi baskılamamak önemli olacaktır. Anda kalmak ve anı yaşamak endişelerinizi azaltabilir. Benmerkezci eğilimler artış gösterebilir. Romantik konularda dürüst olmaya çalışın. Kendinizi doğru ifade etmelisiniz.

Enerjinizi yaratıcı konulara yöneltebilirsiniz. Motivasyonunuz daha yüksek olacaktır. Romantik konularda girişimleriniz olabilir. Kendinizi frenlememek ve hayatınıza giren insanı mutlu etmek isteyebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili risk kalmamalısınız. Önemsiz detaylara fazla büyütmeyin. Durumlar göründüğünden daha basit olabilir. Durumlar abartmak yalnızca size zarar verecektir. İlişkinin ortaklıklarda dengesiz etkiler olabilir. Uzlaşmayla davranmaya çalışın. Duygusal yaklaşımlar zararlı olabilir. Kendinize zarar verecek herhangi bir davranışta bulunmamalısınız. İkili ilişkilerde tepkisel enerjileri dikkat edin. Rasyonel davranmak önemli olacaktır. Hukuksal konularda risk almayın. Dikkat dağınıklığı sebebi ile sevdiğiniz bir eşyayı kaybedebilirsiniz.

20 Mart 2023 – 26 Mart, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Bu hafta baskıcı ve kontrolcü eğilimleri dikkat edin. Sizi kontrol altına almalarından çok fazla hoşlanmıyorsunuz. Bunu açıkça dile getirmelisiniz. Kendinizi biraz rahat bırakmalısınız. Hobilerinize vakit ayırabilirsiniz. Bu size sandığınızdan çok daha iyi gelecektir. Finansal konularda temkinli olmalısınız. Gereksiz harcamalardan uzak durmalısınız. Dürüst olmayan kişiler olabilir. Acele kararlar vermeyin. Bazı konularda önemli gelişmeler olabilir. Konsantrasyon yeteneğinize yüksek olacaktır. Sezgilerinize kullanmalısınız. Sezgileriniz sizi her zaman için doğru yola götürecektir. 

Fikirlerinizi savunmak konusunda enerjiniz artabilir. Tartışmalara girmemeye çalışın. Farklı bakış açılarını dikkate almalısınız. Bazı konularda özgüveniniz yükselebilir. Bu fırsatı iyi değerlendirmelisiniz. Farklı konularda kararlar alabilirsiniz. Kardeşlerle ilgili gündemler olabilir. Ailevi konularda olumlu ilerlemeler olabilir. Duygularınızı paylaşmaya çalışın. Evde düzenlemeler yapabilirsiniz. hukuksal konularda temkinli olmalısınız. Beklediğiniz sonuç her zaman gelmeyebilir. Bu yüzden motivasyonunu düşürmemenizi öneririz. Enerjiniz bu hafta oldukça yüksek görünüyor. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir haftaya giriyorsunuz. Dikkatli olmamızda fayda var.

13 Mart 2023 – 19 Mart, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Bu hafta hedeflerinize odaklanmak önemli olacaktır. Otoriteden destek alabilirsiniz. Yalnız doğru kişiden destek aldığınızdan kesinlikle emin olmalısınız. Kararlı oluşunuz dikkat çekecektir. Grup içinde inisiyatif alabilirsiniz. Ekip çalışmaları hızlı ilerleyebilir. Yeni girişimler gündeme gelebilir. Girişimlerinizin olumlu yönde ilerleyeceğinden emin olabilirsiniz. Sosyal gruplarda dengesiz kişiler olabilir. Fikirlerinize sahip çıkmalısınız. Ne düşünüyorsanız açıkça belirtmelisin. Kolay etkilenme eğilimine dikkat edin.

Rüyalarınızdan bazı ilhamlar alabilirsiniz. Akışta kalmaya çalışın. Durum var göründüğünden farklı olabilir. Emin olmadan kesinlikle hareket etmemelisiniz. sevdiğiniz insanların kalbini kırmamanızı öneririz. Duygularınızı gizleme eğilimine dikkat edin. Sanatsal konular size iyi gelebilir. Enerjinizi bu yönde olumlu etkileyecektir. Akışta kalmaya çalışın. Ruhsal konulara yönelmek size iyi gelebilir. Endişe ve stresten uzak durun. Strese girmek enerjinizi bir hayli düşürecektir. Sezgileriniz daha karmaşık olabilir. Emin olmadan adım atmamalısınız. Enerji ve motivasyonunuz yüksek olacaktır.İyimser bakış açısını korumaya çalışın. Yeni girişimleriniz olabilir. Girişimlerinizin olumlu olacağını ve sizi maddi anlamda rahatlatacağını söylemek isteriz.

6 Mart 2023 – 12 Mart, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Bu hafta çocuklarla ilgili konularda dikkatli olun. Bazı yanlış anlaşılmalar olabilir. Fazla hayalperest olmamaya çalışın. Sağlığınızla ilgili risk almamalısınız. Önemsiz detayları fazla büyütmeyin. Çalışma ortamında dengesiz enerjiler olabilir. Arkadaş ortamınız da bireysel enerjiler artabilir. Yaratıcı fikirleriniz olacaktır. İşbirliği yapmaya çalışın. İlişkilerde iletişim kurmak önemli olacaktır. Duygusal kararlar almamalısınız. Hukuksal konular hızlı ilerleyebilir. İkili ilişkilerinizde bağımsızlık ihtiyacı yükselecektir. Hareketlerinin sonuçlarını düşünmelisiniz. Tepkisellikten uzak durun.

Finansal paylaşımlar da yeni fikirleriniz olabilir. Duygularınız daha yoğun hissedebilirsiniz. Zararlı hislere kapılmamaya çalışın. Duygularınızla daha kontrollü olmaya çalışın. İçgüdüsel davranmak zararlı olacaktır. Mantığınıza kulak vermelisiniz. Seyahat konularda yeni fırsatlar olabilir. Bak saçınızı geniş tutmalısınız. Uzaklardan gelecek haberler olabilir. Eğitim konularında motivasyonunuz yüksek olacaktır. Birden fazla konuda verimli olabilirsiniz. İlham alacağınız kişiler olabilir. Mesleki konularda motivasyonunuz artabilir. Otoriteden destek alabilirsiniz. Kararlarınız da uzun vadeli düşünmelisiniz. Otorite ile çatışma eğilimi artabilir. Kendi hedeflerinize yönelik hareket edebilirsiniz. Temkinli davranmaya çalışın. 

27 Şubat 2023 – 5 Mart, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Bu hafta evinizde vakit geçirmek size iyi gelecek. Kafa dinlemek için en uygun hafta diyebiliriz. Bol bol dinlenmenizi ve enerjinizi toplamanızı öneririz. Kendi duygularınıza odaklanmalısınız. Ailevi konular öne çıkabilir. Sakinliğinizi korumaya çalışın. Arkadaşlık ilişkilerinizde çatışma eğilimi artabilir. Durumlara duygusal yaklaşmayın. Geçmişe takılıp kalmamalısınız. Yoksa zarar gören ve yıpranan taraf siz olabilirsiniz. Ev ortamında gergin enerjiler olabilir. Durumlara rasyonel yaklaşın. Şimdiki ana odaklanmalısınız.

Romantik konularda riskli enerjiler olabilir. Risk almamak önemli olacaktır. Fazla spontane yaklaşmamaya çalışın. Çocuklarla çatışmaya girmeyin. Üzmek ve kalp kırmamak önemli olacaktır. İlişkinizi zedeleyecek durumlar sergilemek zararlı olacaktır. Bazı konularda daha kolay etkilenebilirsiniz. Duygularınız değişken olabilir. Dürüst olmak önemli olacaktır. Yeni bir rutin oluşturabilirsiniz. Sağlığımız ile ilgili olumlu gelişmeler olabilir. Kendinize karşı duyarlı olmalısınız. Bayatınızda önemli gelişmeler olabilir. Enerjinizi yüksek tutmalısınız. Detaylara özen göstermelisiniz. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili aslan burçları. Çünkü siz her şeyin en iyisini hakediyorsunuz.

20 Şubat 2023 – 26 Şubat, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Bu hafta mesleki konularda iletişim becerilerini öne çıkabilir. Bireysel enerjiler yüksek olacaktır. Kendinize güvenmeyi kesinlikle ihmal etmemelisiniz. Siz istedikten sonra başaramayacağınız hiçbir şey yoktur. Teknolojiden faydalanabilirsiniz. Grup içerisinde daha aktif olabilirsiniz. Liderlik yeteneklerini de kullanmalısınız. Geleceğe yönelik harekete geçin. Grup içinde daha aktif olabilirsiniz. Özgüveniniz yüksek olacaktır. Kendinize güvenmeyi kesinlikle ihmal etmemelisiniz. Grup çalışmalarında her zaman çok daha başarılı olmuşsunuzdur. Otorite figürlerinin dikkatini çekecektir.

Sosyal ortamlarda yanlış anlaşılmalara dikkat edin. Kendinizi doğru şekilde ifade etmelisiniz. Deneyimli kişilerden destek alabilirsiniz. Ekip çalışmalarında dikkatli olmalısınız. Arkanızdan iş çevirmeye çalışan insanlar olabilir. Rüyalarınızdan gelecek mesajlar olabilir. Sezgileriniz daha keskin olacaktır. Sanatsal konulara yönelebilirsiniz. Bu sizin kendinize iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Gerçeklerden kaçma eğilimine dikkat edin. Organize olmaya çalışın. Duygularınız daha karmaşık olabilir. Enerji ve motivasyonu dikkat çekecektir. Liderlik pozisyonu alabilirsiniz. Şansınız da daha fazla güvenmelisiniz. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsin sevgili aslan burçları.

6 Şubat 2023 – 12 Şubat, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Bu hafta ilişkilerde bağımsızlık arzusu artabilir. Özgürlüğününüzün kısıtlanması sizi oldukça sinirlendiren bir durum. Bunu açıkça dile getirmek ilişkiniz içinde oldukça iyi bir seviyeye geçmenizi sağlayacaktır. Tepkilerinizde kontrollü olmalısınız. Geri dönüşü olmayacak durumlar olabilir. Bu yüzden iki tarafta kalp kurmadan ilerlemeli. Yeni ortaklıklar konusunda fırsatlar olabilir. Dürüstlüğe önem vermelisiniz. Sizde karşı tarafta şeffaf bir şekilde düşüncelerinizi ifade etmelisiniz. Zihinsel enerjiniz yüksek olacaktır. Negatif duygusal enerjilere dikkat edin. Kıskanç ve şüpheci kişiler olabilir. 

Tepkisel davranmamaya çalışın yada tepkilerinizde kontrollü olmaya çalışın. Altıncı hissiniz keskin olacaktır. Bu fırsatı çok iyi değerlendirmenizi öneririz. Konuşulmayan kavramları fark edebilirsiniz. Derin duygusal paylaşımlar yapabilirsiniz. Lakin paylaşım yapacağınız kişilere dikkat etmelisiniz. Eğitim konularında bazı gecikmeler olabilir. Sabırlı davranmaya çalışın. Hedeflerinizde kararlı olmalısınız. Kararsızlık sizi bilinmezliğe sürükleyebilir. Fanatik davranma eğilimine dikkat edin. Mantığınıza kulak vermelisiniz. Güvendiğiniz kişileri dikkatli seçmelisiniz. Mesleki konularda risk almayın. Uzlaşmacı olmak önemli olacaktır. Otoriteyle çatışmaya girmeyin. 

30 Ocak 2023 – 5 Şubat, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Bu hafta ilişkilerde ben merkezci enerjiler artabilir. Tepkilerinizde kontrollü olmalısınız. Ani tepkiler vermekten kaçının. İmaj değişikliği için acele etmeyin. Hoşunuza gitmeyen durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Çevrenizde uyumsuz enerjiler artış gösterebilir. Hareketlerinizde kontrollü olmaya çalışın. Kalp kırmaktan kaçının. Değişimler gündeme gelebilir. Hazırlıklı olmanızı tavsiye ederiz. Kendinize fazla baskı yapmamaya çalışın. Çalışma ortamı daha yoğun olabilir. Çok fazla kendinize yüklenmeden ağır ağır ilerleyin. Otoriteyle çatışmaya girmeyin. 

Durumlara daha sakin kalmaya çalışın. Finansal konularda rekabetçi eğilimler artış gösterebilir. Uzun vadeli düşünmeye çalışın. Risk almamak daha doğru olacaktır. Odak noktanızı başka yöne çevirmek verimli olabilir. Değer verdiğiniz kavramları anlamaya çalışın. Değişime daha açık olmalısınız. Fikirlerinizi savunma konusunda enerjiniz yükselebilir. Gereksiz tartışmalara girmekten kaçının. Çevrenizde fanatik enerjiler artabilir. Yeni kişilerle bağlantı kurabilirsiniz. Buda yeni fırsatlar demek oluyor. Yeni iş fırsatlarınızı çok iyi değerlendirmenizi öneririz. Sonradan pişman olacağınız durumlardan kaçının. Uyum sağlamak daha kolay olacaktır. Duygularınızı olduğu gibi paylaşmalısınız. 

Ocak 2023

23 Ocak 2023 – 29 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Bu hafta hedeflerinize yönelik planlar yapabilirsiniz. Otoriteden destek alabilirsiniz. Güvendiğiniz kişilere bu dönem epey ihtiyaç duyabilirsiniz. Ebeveynleriniz ile ilgili gelişmeler olabilir. Bu durumu çok fazla kafanıza takmanızı önermeyiz. Kısa sürede halledebileceğiniz bir konu olduğunu söylemek isteriz. Çakışma ortamında rekabetçi eğilimler artış gösterebilir. Gereksiz çatışmaya girmemeye özen göstermelisiniz. Yoksa zararlı çıkam taraf siz olabilirsiniz. Dikkatli olmanızda fayda var. Kendinize fazla baskı yapmaktan kaçınmalısınız. 

Arkadaş ortamında daha rekabetçi enerjiler olabilir. Aranızın bozulmaması için çaba sarf eden taraf siz olacaksınız. Arabuluculuk yapma fırsatınız olabilir. Ekip çakışmalarında enerjiniz yükselebilir. Bu dönemde farklı etkinlikler yapabilirsiniz. Kendinizi ortaya koymalısınız. Ekip çakışmaları hızlı ilerleyebilir. Sosyal ortamlarda değişken durumlar olabilir. Deneyimli kişilerden destek alabilirsiniz. Akıl almanız gereken kişileri iyi seçmelisiniz. Kendinizi doğru bir şekilde ifade etmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Enerjiniz daha içedönük olabilir. Sanatsal konulara yönelebilirsiniz. Kendinizi fazla yıpratmamaya çakışın. Rüyalarınızdan gelecek mesajlar olabilir. Gereksiz endişeden uzak durun. 

16 Ocak 2023 – 22 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Bu hafta ilişkilerde daha girişken davranabilirsiniz. Sizden beklenen adımları nihayet atacaksınız. Ortaklıklar olumlu yönde ilerleyebilir. Benzer yönlerinizi keşfedebilirsiniz. Buda ilişkinizi bir üst seviyeye taşıyacaktır. İlişkilerde bağımsızlık ihtiyacı artabilir. Anlayış göstermek önemli olacaktır. Hukuksal işlerde risk almamalısınız. Yoksa üzülen taraf siz olabilirsiniz. Kıskançlık ve şüphe duygularına dikkat edin. İçinize şüphe düşmesine kesinlikle izin vermemelisiniz. Tepkilerinizde kontrollü olmak gerekecektir. Durumlar göründüğünden farklı olabilir. Anlayıp dinlemeden adım atmamaya özen göstermelisiniz. 

Bilinmeyen konulara daha fazla çekim duyabilirsiniz. Altıncı hissiniz keskin olacaktır. Ayağınıza gelen bu fırsatı çok iyi değerlendirmeye özen göstermelisiniz. Finansal paylaşımlar verimli olacaktır. Verdiğiniz maddiyatın kat kat fazlasını göreceğinizden şüpheniz olmasın. Siz ilham veren konulara odaklanmalısınız. Seyahat konularında yeni fırsatlar olabilir. Tadını çıkarmaya özen göstermelisiniz. İyimser enerjinizi korumaya çalışın. Fikirlerinizde tartışmacı olma eğilimi artabilir. Fanatik enerjilere dikkat edin. Bazı konulara temkinli yaklaşmanız gerekebilir. Uzak ideallerinize yönelmek isteyebilirsiniz. Farklı kişilerden ilham alabilirsiniz. Yeni fırsatlar ayağınıza gelebilir. 

9 Ocak 2023 – 15 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Bu hafta çevrenizdeki kişiler ile doğru bağlantılar kurabilirsiniz. Dışarıdan gelecek olan yeni fikirlere açık olmalısınız. Kardeşleriniz ile ilgili önemli gelişmeler olabilir. Korkulacak bir durum olmadığını söylemek isteriz. Duygusal konularda enerjiniz epey yükselebilir. Kendinize haksızlık etmemeniz ve iyi davranmanız gereken bir döneme giriyorsunuz. Aileniz ile bol bol vakit geçirebilirsiniz. Uzun zamandır bu denli kaliteli vakit geçirmediğinizi fark edebilir ve artık çok daha sık vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Bu durum hem size hem de aile bireylerinize enerji verecektir. Bağlarınızı güçlendirmek için ayağınıza gelen bu fırsatı kesinlikle kaçırmamalısınız. 

Size karşı tepkisel eğilimlerden uzak durmalısınız. Bağımsızlık arzusu yüksek olacaktır. Romantik konularda enerjiniz yükselebilir. Spontane adımlar atabilirsiniz. Çevrenizdeki insanları etkileme fırsatınız olacaktır. Bazı konularda risk alma eğiliminiz artabilir. Hareketlerinizin sonuçlarını düşünmelisiniz. Gereksiz tartışmalardan kaçınmalısınız. Sağlığınız ile ilgili risk almamak önemli olacaktır. İş ortamında yeni girişimler olabilir. Temkinli hareket etmelisiniz. Hayatınızda bazı yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Bu konuda ise kadın figürlerinden destek alabilirsiniz. 

2 Ocak 2023 – 8 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Bu hafta uzun vadeli fikirleriniz odaklanabilirsiniz. Daha kararlı hissedebilirsiniz. Uzun vadeli kararlarınız için olumlu yönde adım atmak hem sizi motive edecek hem de çevrenizdeki insanlara epey şaşırtacaktır. Kardeşlerle ilgili konular gündeme gelebilir. Kalp kırmamaya özen göstermelisiniz. Yoksa üzülen taraf siz olacaksınız. Duygularınızın doğruluğunudan emin olmalısınız. Sabit fikirli kişilere dikkat edin. Enerjinizi düşürmelerine izin vermeyin. Ailenizle verimli iletişim kurmak mümkün olabilir.

Duygularınızı ifade etmelisiniz. Bazı çözüm yolları bulabilirsiniz. Yıkıcı olan değil yapıcı olan taraf siz olmalısınız. Duygusal enerjiniz daha yüksek olacaktır. Ailevi konular öne çıkabilir. Sezgilerinize takip etmelisiniz. Neyin doğru neyin yanlış olduğunu ve hayatınızda ilgili ne gibi kararlar almanız gerektiğine siz karar vermelisiniz. Romantik konularda sürpriz gelişmeler olabilir. Spontane kararlar alabilirsiniz. Enerjinizi yüksek tutmalısınız. Bazı konularda risk almamak önemli olacaktır. Kolay etkilenme eğilimine dikkat etmelisiniz. Şansınız bu hafta diğer haftalara göre daha dengesiz olabilir. Çalışma ortamında yeni fikirleriniz öne çıkabilir.

Aralık 2022

26 Aralık 2022 – 1 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Bu hafta sezgileriniz her zaman doğru olmayabilir. Koşulları fazla zorlamamalısınız. Dinlenmek için kendinize izin vermeniz gerektiğini unutmayın. Biraz da olsa kendi iç dünyanıza dönmek enerjinizi yükseltecektir. İmajınızda hızlı değişimler yapabilirsiniz. Bağımsızlık ihtiyacınız yüksek olacaktır. Hareketlerinizin sonuçlarını düşünmelisiniz. Ve kesinlikle düşünmeden hareket etmemelisiniz. Yoksa yaşayacağınız durumlar en çok sizi etkileyecektir. Elbette kendinize fazla baskı da yapmamalısınız. Melankolik enerjiler artış gösterebilir. Kendi hedeflerinize çok daha net bir şekilde odaklanmalısınız. 

Finansal konularda olumlu gelişmeler olabilir. Birikim yapmanın ya da bir şey sahibi olmanın sizin için tam zamanı diyebiliriz. Kişisel harcamalarınız bu hafta biraz yoğun olabilir. Huzurunuzu korumaya her zaman öncelik vermelisiniz. Bazı konularda rekabetçi enerjiler artabilir. Verdiğiniz kararlarda mantığınıza kulak vermelisiniz. Yeni ortaklıklar gündeme gelebilir. Bu hafta şansınıza güvenmeniz gereken bir hafta. Bu fırsatı çok iyi değerlendirmelisiniz. Sizin için riskli görünen girişimlerden uzak durmalısınız. Dedikodu ve asılsız bilgilere karşı dikkatli olmalısınız. Zihinsel enerjiniz dengesiz olabilir. Kararlarınızda acele etmemelisiniz. 

19 Aralık – 25 Aralık, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Bu hafta fanatizm enerjisine karşı dikkatli olmalısınız. Temkinli hareket etmek gerekecektir. Eğitim konularında hızlı gelişmeler olabilir. Önünüze çıkan her olumlu fırsatı çok iyi değerlendirmelisiniz. Bunun için güvendiğiniz insanlara akıl danışabilirsiniz. Kariyerinizde daha hedef odaklı olabilirsiniz. Hedeflerinizi zamanla arttırarak çok iyi yerlere geleceğinizden eminiz. Disiplinli oluşunuz bu süre zarfında dikkat çekecektir. Otorite figürlerinden destek almaktan çekinmemelisiniz. Bazı konularda beklenmedik gelişmeler olabilir. Yaşça ve rütbe olarak sizden üstün kişiler ile çatışmaya girmeyin. 

O kişilere karşı sözlerinizi çok dikkatli seçmelisiniz. Mesleki konularda önemli fırsatlarınızın olduğu bir döneme giriyorsunuz. Liderlik yeteneklerinizi kullanmaktan çekinmemelisiniz. Dikkat çekme fırsatınız olacaktır. Grup içerisinde fikirleriniz de oldukça dikkat çekici olacaktır. Size göre deneyimli kişilerden destek almaktan çekinmeyin. Hedeflerinizi doğru yönde belirlemelisiniz. Sosyal gruplarda tartışma eğilimi artabilir. Enerjinizi kontrollü kullanmalısınız. Çevrenden kolay etki alabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile yapacağınız etkinlikler öne çıkabilir. Ufkunuzu genişletecek fırsatlarınız olabilir. Kendinizi öne sürmekten çekinmemelisiniz. 

12 Aralık – 18 Aralık, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Bu hafta toplum içindeki imajınız olumlu yönde etkileyebilir. Hedeflerimize yönelik hareket edebilirsiniz. Otorite figürlerinden destek alabilirsiniz. Doğru desteği olduğunuzdan emin olmalısınız. Mantıklı kararlar vermeye özen göstermelisiniz. Kariyerinizde önemli kişilerden destek alabilirsiniz. Hedeflerimiz de kararlı olmalısınız. Uzun vadeli planlar yapabilirsiniz. Bu planlarınız yolculuk üzerine de olabilir. Yapacağınız yolculuğa sevdiğiniz insanlarla çıkmaya özen göstermelisiniz. Sosyal gruplarınızda aktif olmaya çalışın. Kendinize iyi ifade edebilirsiniz.

Ayağınıza gelen bu fırsatı çok iyi değerlendirmelisiniz. Duygusal bağlar kurabilirsiniz. Kendinizi çok fazla kaptırmamaya özen göstermelisiniz. Grup içinde rekabetçi enerjiler artış gösterebilir. Gereksiz çatışmalara girmeyin. Sonradan pişman olacağınız cümleler kurmamalısınız. Liderlik yeteneğinizi kullanabilirsiniz. Rüyalarınızdan gelecek mesajlara dikkat etmelisiniz. Sezgileriniz daha çok olabilir. Durumları net değerlendirmelisiniz. Uyku düzeninize dikkat etmelisiniz. Kendinizi daha hassas hissedebilirsiniz. Ön sezileriniz doğru çıkabilir. Kalbinizin sesini dinlemenizi tavsiye ederiz. umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili aslan burçları. Unutmayın ki siz her şeyin en güzeline en iyisini hak ediyorsunuz.

5 Aralık – 11 Aralık, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Bu hafta çalışma ortamında konsantrasyonuz artabilir. Başkalarını da etkileyebilirsiniz. Bu fırsatı iyi değerlendirmenizi öneririz. Nihayet çalışma ortamınız da beklediğiniz alakayı göreceksiniz. Bu şekilde çalışmaya devam ettiğiniz takdirde çalışma hayatınızda yükselmeniz an meselesi. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Bozulan sağlığınızla birlikte enerjiniz de oldukça düşebilir. Bu yüzden gerekli vitaminleri almaktan kaçınmamalısınız. İlişkilerinizde bireysel enerjiler artabilir. İçgüdüsel tepkilerden uzak durmalısınız. Hukuki konularda temkinli olun. Ortaklıklarınızda daha rekabetçi enerjiler olabilir.

Ortaklaşa hareket etmeye çalışalım. Hukuksal işlemler hızlı ilerleyebilir. Finansal paylaşımlarda dikkatli hareket etmelisiniz. Kontrolsüz eylemlere dikkat edin. Her şey göründüğü gibi olmayabilir. İşin doğrusunu anlayıp dinlemeden insanların kalbini kırmamalısınız. Şüphe ve endişe duygularına dikkat etmelisiniz mantığımızı dinlemeye çalışın. Seyahat konularında yeni fikirleriniz olabilir. Seyahate çıkmadan önce iyice düşünüp karar vermelisiniz. Motivasyonunuz daha yüksek olacaktır. Enerjinizi oldukça korumaya çalışmasanız. Farklı kültürel konulara çekim duyabilirsiniz. Bakış açınızı geniş tutmalısınız. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz.

Burç Yorumları Aralık 2022

28 Kasım – 4 Aralık, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Bu hafta mesleki konularda yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmalısınız. Kalıcı kararlar vermeyi sonraya bırakabilirsiniz. Kendinize karşı dürüst olmalısınız. Eğer iyi hissetmiyorsanız bunu açıkça dile getirmelisiniz. Yoksa zarar gören taraf siz olacaksınız. Bazı konularda fazla baskı yapmak yararlı olmayacaktır. Otorite figürleri ile gereksiz çatışmalara girmemeye özen göstermelisiniz. Bu hafta kendinize karşı daha anlayışlı olmaya dikkat etmelisiniz. Hedeflerinizi dikkatli belirlemek önemli olacaktır. Sosyal gruplarınıza daha aktif olabilir ve yeni fikirler bulabilirsiniz.

İnsanlar üzerindeki etkiniz yüksek olabilir. Bu yüzden bu hafta bu etkinlikte iyi değerlendirmeye özen göstermelisiniz. Zihinsel enerjinizi verimli kullanmaya çalışın. Karşılaştığınız durumları fazla duygusal yaklaşmamaya çalışın. Duygusal yaklaştınız taktirde bu durum sizin için zararlı olacaktır. Önceliğiniz her daim kendi sınırlarınızı korumak olmalı. Arkadaşlarınızdan bazı hızlı geri dönüşümler alabilirsiniz. Sert ve tepkisel davranma eylemine karşı dikkatli olmalısınız. Durumları fazla kişisel algılamamaya çalışın. Bilinçaltınızdan gelecek olan mesajlar bazen fazla zorlayıcı olabilir. Hislerinize gizleme eğilimi huzursuzluk yaratacağından dikkatli olmalısınız.

21 Kasım – 27 Kasım, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Bu hafta rüyalarınızdan gelecek mesajlar olabilir. Endişelerinizden kurtulmaya çalışın. Endişelenmek size pek iyi gelmiyor. Bu yüzden sakin kalmaya özen göstermelisiniz. Ruhsal konulardan ilham alabilirsiniz. Kendinize daha fazla vakit ayırmaya çalışın. Bu hem size hem de yenilen enerjiniz ile çevrenizdekilere çok iyi gelecektir. Bu hafta duygularınız değişken olabilir. Kararlarınızda aceleci olmamaya çalışın. Düşünmeden adım atmak zararlı olabilir. Bireysellik ve bağımsızlık ihtiyacı yükselebilir. 

Yıkıcı tepkilerden uzak durmalısınız. Anında düşen enerjinizi etkilemelerine izin vermemelisiniz. Değişim ihtiyacınızın daha yoğun olduğu bir döneme giriyorsunuz. Yakın çevrenizde melankolik enerjiler olabilir. Motivasyonunuzu korumaya çalışın. Kendinizi başkaları ile kıyaslamamalısınız. Finansal konularda dikkatli hareket etmelisiniz. Dürüst olmayan kişiler olabilir. Uzun vadeli düşünmek gerebilir. Bağımsızlıklarınız ile ilgili konular gündeme gelebilir. Geleceğe yönelik adımlar atmalısınız. Farklı yeteneklerinizi değerlendirebilirsiniz. Zihinsel olarak daha aktif hissedebilirsiniz. Kararlarınızda değişken olabilirsiniz. Sizin için önünüze farklı seçenekler çıkacaktır. Doğru karar verdiğinizden emin olmalısınız. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili aslan burçları. 

14 Kasım – 20 Kasım, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Bu hafta Flört ve romantizm konularında Daha dengesiz olma eğiliminiz artabilir. Duygusal gelgitlerin farkında olmaya çalışın. Şansınıza güvenerek riskli atılımlar yapmak güvenli olmayabilir. Günlük rutininizi kolaylaştıracak yenilikler olabilir. Kendi fikirlerinizi hayata geçirmek için adımlar atabilirsiniz. Sağlığınız ile ilgili konularda olumlu gelişmeler meydana gelebilir. Sağlığınıza epey dikkat ediyorsunuz. Bunun mükâfatını da fazlasıyla alacaksınız. Odaklanma yeteneğinin artması Sizin için faydalı olacaktır bu fırsatı iyi değerlendirmenizi öneririz.

Önemli detayları fark edebilirsiniz. İlişkilerinizde bağımsızlık duygusu ortaya çıkabilir. Tepkisel davranmak olumsuz sonuç vereceğinden dikkatli olmalısınız. Karşı tarafın bakış açısını da düşünmelisiniz. Ortaklıklarınızda bireysellik teması öne çıkabilir. Empati yapmayı ve anlayış göstermeyi unutmamalısınız. Beklemediğiniz bazı tepkiler alabilirsiniz. Negatif hisleriniz daha yoğun olabileceğinden dikkatli olmalısınız. İçgüdüsel tepkiler vermek yerine rasyonel davranmaya çalışın. Riskli durumlara girmemek önemli olacaktır. Tutku ve heyecanlarınızın peşinden giderek bazı riskler alabilirsiniz. Hareketlerinizin sonuçlarını da hesaba katmalısınız. Fazla içgüdüsel kararlar almak doğru olmayabilir.

7 Kasım – 13 Kasım, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Bu hafta sağlığınızla ilgili olumlu gelişmeler olabilir. Kendinize karşı daha anlayışlı olmalısınız. Yaratıcı enerjiniz yüksek olacaktır. İyi değerlendirmemizi alırız. Bu konuda önünüze çok iyi fırsatlar çıkacak. İş ortamında önemli gündemler olabilir. Odaklanma enerjiniz yüksek olacaktır. Sağlığınıza öncelik vermelisiniz. İlişkilerde güven kavramları gündeme gelebilir. Gereksiz tartışmalardan kaçının. Zaten bu tür tartışmalar yapmaya enerjiniz yok denebilecek kadar az. Empati kurmak önemli olacaktır. Arkadaşlık ilişkilerinizde rekabetçi enerjiler olabilir.

Hukuksal konular hızlı ilerleyebilir. Sezgilerinizi kullanmak işinize yarayacaktır. Bilinmeyen kavramları söyleyebilirsiniz. Sezgilerinizin açık olduğu dönemi çok iyi değerlendirmelisiniz. Finansal paylaşımlar gündemde olabilir. Enerjinizi kontrollü kullanmak önemli olacaktır. İçgüdüsel tepkilerden uzak durun. Yakın ilişkilerimiz de güven sorunları olabilir. Yüksek eğitim konularında yeni fikirlerinizi alabilir. Yenilikler her zaman süre iyi geliyor. Bu yüzden bu fırsatı iyi değerlendirmelisiniz. Başkalarından ilham alabilirsiniz. Seçeneklerinizi açık tutmalısınız. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçiyorsunuz sevgili aslan burçları. unutmayın ki siz her şeyin en iyisini hak ediyorsunuz.

Burç Yorumları Kasım 2022

31 Ekim – 6 Kasım, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Bu hafta hayal gücünüzün aktif olması sizi etkileyebilir. Gerçeklerle varsayımları karıştırmayın. Daha soyut fikirlere odaklanabilirsiniz. Hayal gücünüzün aktif olması sizi olumlu yönde etkileyebilir. Unutkanlık eğilimine dikkat edin. Sanatsal konularda verimli olabilirsiniz. Motivasyonunuzun artması dikkat çekecektir. Liderlik yeteneklerinizi kullanabilirsiniz. Kendinize daha fazla güvenmelisiniz. Siz bu hayata bir şeylere lider olmak için gelmişsiniz. Gerek iş hayatınız gerekse özel hayatınız olsun sizi siz yapan özelliğinizin liderlik olduğunu göz ardı etmemelisiniz. 

Kendinize fazla baskı yapmamaya çalışın. Değişim ihtiyacı yüksek olabilir. Otoriteyle çatışmamak önemli olacaktır. Kendinize karşı daha anlayışlı olmanız gereken bir döneme giriyorsunuz. Çok fazla sorumluluk yüklenerek kendinize daha fazla baskı yapmamalısınız. Finansal bağımsızlığınıza yönelik adımlar atabilirsiniz. Enerjiniz bu yönde daha dışa dönük olacaktır. Başkalarına da destek verebilirsiniz. Bazı konularda daha rekabetçi hissedebilirsiniz. İçgüdüsel kararlardan uzak durmalısınız. Mücadele duygunuz yüksek olacaktır. Umarız tahmininizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili aslan burçları. Siz her şeyin en iyisini hak ediyorsunuz bunu kesinlikle unutmamalısınız. 

24 Ekim – 30 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Bu hafta hayal gücünüzün aktif olması sizi etkileyebilir. Gerçeklerle varsayımları karıştırmayın. Daha soyut fikirlere odaklanabilirsiniz. Hayal gücünüzün aktif olması sizi olumlu yönde etkileyebilir. Unutkanlık eğilimine dikkat edin. Sanatsal konularda verimli olabilirsiniz. Motivasyonunuzun artması dikkat çekecektir. Liderlik yeteneklerinizi kullanabilirsiniz. Kendinize daha fazla güvenmelisiniz. Siz bu hayata bir şeylere lider olmak için gelmişsiniz. Gerek iş hayatınız gerekse özel hayatınız olsun sizi siz yapan özelliğinizin liderlik olduğunu göz ardı etmemelisiniz. 

Kendinize fazla baskı yapmamaya çalışın. Değişim ihtiyacı yüksek olabilir. Otoriteyle çatışmamak önemli olacaktır. Kendinize karşı daha anlayışlı olmanız gereken bir döneme giriyorsunuz. Çok fazla sorumluluk yüklenerek kendinize daha fazla baskı yapmamalısınız. Finansal bağımsızlığınıza yönelik adımlar atabilirsiniz. Enerjiniz bu yönde daha dışa dönük olacaktır. Başkalarına da destek verebilirsiniz. Bazı konularda daha rekabetçi hissedebilirsiniz. İçgüdüsel kararlardan uzak durmalısınız. Mücadele duygunuz yüksek olacaktır. Umarız tahmininizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili aslan burçları. Siz her şeyin en iyisini hak ediyorsunuz bunu kesinlikle unutmamalısınız. 

17 Ekim – 23 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Bu hafta uzak ideallerinize yönelik gelişmeler olabilir. İyimser enerjinizi korumaya çalışın. Bu dönem seyahat fırsatları kendini gösterebilir. Ertelememeli ve kesinlikle gitmek istediğiniz o yere gitmelisiniz. Size hem iyi gelecek hem de motivasyonunuzu epey arttıracaktır. Fikirlerinizde fanatik olma eğilimi zararlı olacaktır. Çevrenizdeki insanlar ile gereksiz tartışmalara girmemeye çalışmalısınız. Bakış açınızı geniş tutmalısınız. Kariyer konularında enerjiniz yükselebilir. Hedeflerinizi dikkatli belirlemelisiniz. Bu dönemde önemli kişilerden destek alabilirsiniz. 

Mesleki konularda karamsarlığa kapılmamalısınız. Otoriteyle çatışmamak önemli olacaktır. İradenizi daha fazla kullanmalısınız. İradeli olmanız gereken bu dönemde sakin kalmalı ve çok dikkatli adımlar atmalısınız. Arkadaş gruplarınızda hızlı gelişmeler olabilir. Uyum sağladığınız kişileri fark edebilirsiniz. Ekip çalışmalarımda aktif olabilirsiniz. Ortaklaşa girişimlerde bulunacağınız bazı durumlar olabilir. Fikirleriniz bu konuda epey dikkat çekecek gibi görünüyor. Enerjinizin genel olarak yüksek olması epey dikkat çekecek gibi görünüyor. Liderlik yeteneklerinizi kullanmanın tam zamanı. Umarız tahmininizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili aslan burçları.

10 Ekim – 16 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Bu hafta romantik konularda enerjiniz yükselebilir. Sizin için keyif verici aktivitelere yönelebilirsiniz. Hayatınızda bazı sürpriz gelişmeler olabilir. Tadını çıkarmanızı öneririz. Bazen bazı durumlarda tepkinizi yeterince veremiyorsunuz. Bu gibi durumlarda hediye sahibini biraz şaşırtıyor olabilirsiniz. Kolay etkilenen ama bunu pek fazla dışa vuramayan bir insan olduğunuz için karşınızdaki kişiye bu durumu yansıtmıyorsunuz. Çalışma ortamında dengesiz enerjiler olabilir. Dikkatli olmanızda fayda var. Bu dönemde anlayış göstermek önemli olacaktır. 

Sağlığınıza çok dikkat etmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Enerjinizi iyi kullanmalı ve boşa sarf etmemelisiniz. Yoğunluğunuz var ise bu dönemde daha dikkatli olarak yakın çevreniz ike iş bölümü yapmalısınız. Rutinlerinizde yaratıcı yenilikler yapabilirsiniz. Bağımsızlık enerjiniz bu hafta oldukça yükselecek. Fiziksel enerjiniz de yüksek olabilir. Bu duruma çok fazla aldanmamalısınız. Ortaklıklarınızda uyumlu enerjileriniz artış gösterebilir. Yeni konularda yeni kişiler ile bağ kurabilirsiniz. Bu yeni iş imkânı sizi heyecanlandıracaktır. Sezgilerinizin daha keskin olduğu bu haftada düşüncelerinize güvenmeyi unutmamalısınız. 

3 Ekim – 9 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Bu hafta kendinize fazla baskı yapmak yararlı olmayacaktır. Çevrenizdeki isyankâr enerjilere çok dikkat etmelisiniz. Yoksa sizinde enerjinizi epey düşünebilirler. Yenilik ihtiyacınız artış gösterebilir. Hayatınızda bazı şeyleri yenilemekten kesinlikle çekinmemelisiniz. Hatta bunun İçin bu hafta çaba saf edin size çok iyi gelecektir. Finansal konularda motivasyonunuz artış gösterebilir. Rekabetçi eğilimleri abartmamakta çalışın. Koruma içgüdünüz yükselebilir. Sevdiğiniz insanlara karşı çoğu zaman aşırı korumacı tavırlar sergiliyorsunuz. 

Kimi zaman bu fazla gelse de karşınızdaki kişilere, kimi zaman sizin onlara olan sevginiz ve şefkatiniz karşısında hayran kalıyorlar. Size olan bağları gün geçtikçe artış gösteriyor. Bu dönem çevrenizdeki insanlar tarafından rekabetçi enerjiler artabilir. Dikkatli olmanızda fayda var. Bazı fikir alışverişleri verimli olacaktır. Güvendiğiniz insanlara ve birinci dereceden yakın olduğunuz insanlara danışmayı unutmayın. Diğer insanlar sizi yanlış yönlendirebilir. Temiz kalbiniz ile çok fazla inanıyor ve yanılıyorsunuz. Zihinsel enerjiniz daha aktif olacaktır. Yeni girişimler konusunda hızlı davranmalısınız. 

Burç Yorumları Eylül 2022

19 Eylül – 2 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Bu hafta duygusal konularda bitişler olabilir. Kontrol ihtiyacını bırakmalısınız. Farkında olmasanız bile bir şeyleri kontrol etmeye çalışmak sizi epey yoruyor. Gerekli değişimlere izin vermelisiniz. Bırakın hayat bildiği gibi gelsin. Bazı şeyleri akışına bırakmak hem size hem de çevrenizdeki insanlara epey yardımcı olacaktır. İyimser enerjinizin yükselmesi dikkat çekecektir. Uzak ideallerinize odaklanabilirsiniz. Beklenmedik fırsatlar çıkabilir. Önünüze çıkan fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. 

Seyahat planlarında dikkatli olmak gerekecektir. Farklı ihtimalleri de düşünmelisiniz. İyimserliğinizi korumaya çalışın. Fanatik enerjiler artış gösterebilir. Başkalarını da dinlemek önemli olacaktır. Enerjinizi dengeli kullanmalısınız. Kadın figürlerinden bazı destekler alabilirsiniz. Hedeflerinize yönelik hareket etmelisiniz. İmajınız olumlu etkilenecektir. Mesleki konularda motivasyonunuz artabilir. Disiplinli hareket etmelisiniz. Önemli kişilerden destek alabilirsiniz. Sosyal gruplarınızda dikkat çekici fikirleriniz olabilir. Yeni girişimlerde aktif olabilirsiniz. Hedeflerinizde kararlı olmaya çalışın. Sizden daha deneyimli kişilerle bağlantı kurabilirsiniz. Ekip çalışmalarınız bu hafta verimli olabilir. Umarız haftanız tahmininizden çok daha güzel geçer sevgili aslan burçları. 

19 Eylül – 25 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Günlük rutinlerinizde sevdiğiniz aktivitelere yer açmalısınız. Size hem çok iyi gelecek hem de yaşantınızın kalitesini arttıracaktık. Bu aktiviteleri sevdiğiniz insanlarla da yapabilirsiniz. Hem onlarla zaman geçirmek hem de sevdiğiniz hobilerilerinizi yapmak size oldukça iyi gelecektir. İş ortamınızda daha uyumlu enerjiler olacaktır. Yeni bağlantılar kurmak İçin doğru zamanda olabilirsiniz. Önünüze çıkan fırsatları iyi değerlendirmenizi öneririz. Tamamıyla emin olmadan adım aymayın, dikkatli ve temkinli ilerlemenizi öneririz. 

İlişkilerinizde fazla talepkâr davranmak zararlı olabilir. Dengeyi sağlamak İçin çaba göstermelisiniz. Tepkilerinizde kontrollü olmak önemli olacaktır. Bireysellik ve bağımsızlık duygularınız artabilir. Bol bol iletişim kurmak ve karşınızdaki insana anlayış göstermek önemli olacaktır. Sezgi ve iç güdüleriniz normalden daha yoğun olabilir. Konuşulmayan bazı kavramları fark edebilirsiniz. Zararlı duygusal etkilere karşı dikkatli olmalısınız. Kontrol etme ihtiyacınızı bırakmak size iyi gelecektir. Duygusallığınızı bir kenara bırakarak liderlik vasfınızı ortaya koymanın zamanı çoktan geldi bile. Umarız haftanız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta olur sevgili aslan burçları. 

12 Eylül – 18 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Bu hafta romantik konularda daha kolay etkilenme eğiliminiz olabilir. Hayatınızdaki kişi ile bu durumu paylaşsanız iyi edersiniz. Gerçeklerle varsayımlar birbirine karıştırmamaya özen göstermelisiniz. Unutkanlık eğilimleriniz olabilir. Vitamin değerlerinizi ölçtürebilirsiniz. Çalışma ortamınızda düzen sağlamaya odaklanabilirsiniz. Zihinsel karmaşaya dikkat etmelisiniz. Hayatınızda net olmayan şeylerin canınızı ne denli sıktığını biliyor ve tahmin edebiliyoruz. Bu yüzden hayatınızda karmaşaya yer vermemek adına net kararlar almanızı öneririz. 

Enerjinizi bu dönemde yüksek tutmaya çalışsanız iyi edersiniz. Rutinlerinizde yaratıcı yenilikler yapmak size epey iyi gelecektir. Fikirleriniz yakın çevreniz tarafından oldukça dikkat çekecektir. Başkalarına da bu konuda ilham kaynağı olabilirsiniz. Yakın ilişkilerinizde daha müdahaleci hissedebilirsiniz. Paylaşımlar yapmak verimli olacaktır. Uzlaşma fırsatı sağlayabilirsiniz.  Bu durumu iyi değerlendirmenizi öneririz. Ortaklıklarınızda tepkisel eğilimler artabilir. Baskıcı enerjilere dikkat etmelisiniz. Güven ve sadakat konuları önemli olacaktır. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili aslan burcu. Çünkü siz her şeyin en iyisini ve güzelini hak ediyorsunuz. 

5 Eylül – 11 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Bu hafta finansal konularda daha dikkatli olmaya çalışmalısınız. Dikkat etmediğiniz takdirde maddi zorluklar yaşayabilirsiniz. Fazla hayalperest davranmak zararlı olabilir. Size ve çevresine karşı dürüst olmayan insanlara karşı dikkatli olmalısınız. Hızlı gelişmelere karşı soğukkanlı davranmaya çalışın. Zihinsel enerjiniz daha yüksek olabilir. Kardeşleriniz ile ilgili konularda bazı sonuçlanmalar olacaktır. Birden fazla konuya odaklanma eğiliminiz olabilir. Enerjinizi fazla şaşırmamaya özen gösterin. 

Sabit fikirlerde ısrar etmek anlaşmazlık yaratabilir. Daha esnek olmak faydalı olacaktır. Ailevi konularda bağımsızlık konusu gündeme gelebilir. Tepkisel davranışlardan uzak durmalısınız. Hislerinizi paylaşmaktan çekinmemelisiniz. Karşınızdaki insanı kırmadan ve üzmeden gerçek düşüncelerinizi söylemelisiniz. Ailevi konularda duygusal zorluklar gündeme gelebilir. Suçluluk duygusundan uzak durmaya çalışmalısınız. Siz nasıl herkesi olduğu gibi görüyorsanız karşı taraftan da aynı özeni beklemeniz gayet normal. Sizi olduğunuz gibi kabul eden insanlar ile bir araya gelmek size kendinizi iyi hissettirecektir. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta sizleri bekler sevgili aslan burcu. 

Burç Yorumları Agustos 2022

29 Agustos – 4 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Bu hafta enerji ve motivasyonunuz daha yüksek olabilir. İyimser bir bakış açısını korumaya çalışın. Sosyal becerilerinizden fayda görebilirsiniz. Dış dünyaya verdiğiniz izlenim her zaman sizi yansıtmayabilir. Kaygı ve stresten uzak durmak önemli olacaktır. Ama ne yazık ki hayatınız kaygıdan ve stresten uzak durmak İçin pekte müsait görünmüyor. Bu hafta kendinize daha çok zaman ayırmalısınız. Bunu çok üzüm zamandır yapmadığımızın farkındasınızdır diye umuyoruz. 

Bilinçaltınızdan gelecek mesajları doğru yorumlamalısınız. Sezgileriniz size ilham verecektir. Farklı bakış açılarını da dikkate almalısınız. Dış dünyaya verdiğiniz izlenim her zaman sizi yansıtmayabilir. Kaygı ve stresten uzak durmak önemli olacaktır. Kendinize fazla baskı yapmak yararlı olmayacaktır. İyimser bir bakış açısını korumaya çalışın. Sosyal becerilerinizden fayda görebilirsiniz. Bilinçaltınızda bastırdığınız hislerle ilgilenmeye başlayabilirsiniz. Sağlığınıza ve uyku düzeninize bu hafta dikkat etmeniz iyi olacaktır. Umarız haftanız hatta hayatınız tahmininizden çok daha güzel geçer. Siz her şeyin en iyisini hak ediyorsunuz. 

22 Agustos – 28 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Ufkunuzu genişletecek deneyimler yaşamaya istekli olabilirsiniz. Fikirlerinizde fazla katı olmak anlaşmazlık yaratabilir. Akışta kalmak ve seçeneklerinizi açık tutmak önemli olacaktır. Mesleki konularda kalabilirsiniz. Enerjiniz bu yönde düşebilir dikkatli olmanızda fayda var. Toplum içerisindeki imajınız konusunda fazla kaygılanmamalısınız. İnsanların ne düşündüğü umurunuzda olmasın. Siz kendiniz olduğunuzda zaten kusursuzsunuz. Sizi yetersiz hissettiren insanlardan eğer hayatınızdan çıkaramıyorsanız dönem dönem uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Uzaklaşmalısınız da zaten. Kendinizi kötü hissettirecek insanlardan ara ara uzaklaşmak size iyi gelecektir. 

Bu dönemde sizi iyi hissettirecek insanlar ile sıkıntılarınızı paylaşmalısınız. Bu dönemde o insanlardan destek alabilirsiniz size iyi gelecektir. Otorite figürleri ile çatışmalara girmemeye özen göstermelisiniz. Akışta kalmak ve seçeneklerinizi açık tutmak önemli olacaktır. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Fiziksel ve psikolojik olarak çöküş sizleri düşürerek hasta edebiliyor. Bu yüzden ufakta olsa bir rahatsızlık geçirmeniz an meselesi olabilir. Dolaylı yoldan da olsa hal ve tavırlarınızın kısıtlanması sizi resmen hayattan soğutuyor. Dikkatli olmanızda fayda var. 

15 Agustos – 21 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Çok fazla uzakta gördüğünüz idealleriniz var. Bu hafta bunun için çabalayacaksın ve  o uzaklığı yakınlaştıracaksınız. Üstelik haftanın sonlarına doğru çok daha fazla çabalayarak modellerinize kavuşacaksınız. Buda enerjinizi bir hayli yükseltecek ve sizi uzun zamandır olmadığınız kadar mutlu edecek. Bu hafta uzaklardan gelen sevdikleriniz olabilir. Onlarla zaman geçirecek ve motivasyonunuzu iyice yükselteceksiniz. Sevdiklerinizle zaman geçirmek size çok iyi geliyor. Her ne kadar yorulsanız da asla enerjiniz bitmiyor. Hatta o kadar iyi olmanıza rağmen üstüne bir de enerji topluyorsunuz diyebiliriz.

Bu yüzden sevdiklerinizle çok daha sık zaman geçirmeye özen göstermelisiniz. Sizlerde onları ziyaret ederek değişik ortamlar yaratabilirsiniz. Olduğunuz yerden uzaklaşmak da size çok iyi gelecek. O yüzden önümüzdeki hafta için ufak bir seyahat düşünebilirsiniz. Bu konuda bakış açınızı geniş tutmalısınız. Yani aynı şehirde seyahat etmek yerine farklı şehirlere giderek uzun zamandır görmediğiniz Sevdiklerinizi görebilirsiniz. Farklı bir şehir farklı bir yer size çok daha iyi gelecek.

8 Agustos – 14 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Ailevi konularda bazı yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Aşırı tepki göstermek yerine daha sakin ve soğukkanlı yaklaşmalısınız. Durumları olduğu gibi görebilmek bu dönemde epey işinize yarayacaktır. Ne eksik ne fazla görüşünüz olayları olduğu gibi kabullenmekten geçmektedir. İşin sonu yüzleşmeye kadar gidebilir. Bu yüzden çok daha temkinli yaklaşımlarda bulunmalısınız. Bu dönem sizi oldukça kötü etkileyecek. Ama çok uzun sürmeyecek bu durum sevgili aslanlar. 

Sizi mutlu eden kavramlara odaklanmalısınız bu günlerde. Farklı konulara odaklanmak dikkatinizi dağıtmakta yardımcı olacaktır. Kendinize yeni hobiler bularak kötü düşünceleri aklınızdan silmeye bakmalısınız. Sevdiğiniz insanlar ike vakit geçirebilirsiniz. Sosyalleşe bilir ve kafanızın dağılmasına bu şekilde sebep olabilirsiniz. Eğer varsa kardeşleriniz ile iletişiminizin kuvvetli olduğu bir döneme giriyorsunuz. Bol bol görüşecek ve hasret gidereceksiniz. Ailenize olan bağlılığınız ile tanınıyorsunuz. Birde kardeşleriniz ile aranızdaki iletişim ve bağ çok kuvvetli hiç bozulmamasını temenni ederiz. Umarız tahmininizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili aslan burçları.

1 Agustos – 7 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Ne yapacağız sizin bu vicdanınızı. Siz resmen ebeveyn olmak için doğmuşsunuz. Sabrınız, tahammülünüz, fedakârlığınız ile siz mükemmel insanlarsınız. Bu haftanız biraz yoğun geçecek gibi görünüyor sevgili aslan burcu. Kendinize bir türlü fırsat ayırtmıyorsunuz. Sorumluluklarınız arttıkça siz sizin için yaşamıyor gibi oluyorsunuz. Aslında bu şekilde yaşamaya bir son vermelisiniz. Çünkü siz kendinizden fedakârlık gösterdikçe aslımda kendinizden uzaklaşıyorsunuz ve bunun farkına bile varamıyorsunuz. 

Bu hafta artık kendiniz için bir şeyler yapmayı deneyin. Ama bunu yaparken kesinlikle herhangi bir vicdan azabı çekmemelisiniz. Hayatınızda hep başkaları için var oldunuz. Bu hafta bunu değiştirmenin tam zamanıdır. İş hayatınızda da yoğunluk ve tempo görüyoruz. Bazı kişiler arasında tartışma olabilir. Sizinle hiçbir alakası olmadığı halde ucu size dokunacak olabilir. Dikkatli olmalısınız. Ayağınızı kaydırmak isteyen insanlar var bu boşluğunuzdan faydalanmak isteyeceklerdir. Tüm bunların yanı sıra aşk hayatınızda bir hareketlilik olacak. Kendinizi çok kaptırmamalısınız. Bol bol dikkat etmeniz gereken bir hafta sizleri bekliyor. 

Burç Yorumları Temmuz 2022

25 Temmuz – 31 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Arkadaşlıklarını da duygusal zorluklar ile gündeme gelebilirsiniz. Bu arkadaşlıkları kaybetmemek adına çabalamanızı tavsiye ederiz. Siz onlara nasıl değer veriyorsanız unutmayın ki onlarda size o şekilde değer veriyor. Bu yüzden duygusallığı bir kenara bırakarak onlarla ne kadar iyi zamanlar geçirdiğinizi hatırlayın ve aranızdaki bağı koparmayın. Ama sizi bir konuda kesinlikle uyarmalıyız ki bazı güvendiğiniz insanlara dikkat etmelisiniz. Ön yargılı davranmamak dinlemek ve gerçeği öğrenmek işinizi epey kolaylaştıracak.

Sorunlarınızın olduğu insanları düşündüğünüz de onlarla konuşarak sorunlarınızı çözebilirsiniz. Emin olun daha sonrası için çok daha güçlü bir iletişim ve çok daha güçlü bağlar oluşturacaksınız. Sakin yapınız ile bu durumlarında üstesinden geleceksiniz. Ekip çalışmalarında çok iyi uyum sağlayabiliyorsunuz. Bu konuda kendinize sonsuz bir güveniniz var ve haklısınız da. Ekip çalışmalarında dengeyi sağlamak odak noktanız olabilir. Bu hafta bir ekip çalışması ile kendinizi tüm çalışma arkadaşlarınıza bir kez daha hayran bırakacaksınız.  

18 Temmuz – 24 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Artık hayatınızda öyle bir raddeye geldiniz ki bazı şeyleri sürekli dike getirerek anlatmaktan ve sakin kalmaktan yoruldunuz. Bizde acaba sizin sabrınızın bir sınırı var mı diye merak ediyorduk. Artık hak edene hak ettiği gibi davranmak gerektiğini nihayet anladınız. Diğer türlü sabırlı ve her koşulda sakin kalmak sizi fark etmesenizde epey yıpratıyordu. Gerçi insanlar sizi sakin ve sabırlı gördüğünden yeni halinize alışmakta epey zorluk çekecekler. 

Ama siz kesinlikle aldırış etmemelisiniz. Bu haliniz çok daha iyi. Hem sizin için hemde çevrenizdeki insanların sizi anlayabilmesi için istikrarlı bir şekilde böyle devam etmelisiniz. Liderlik içgüdünüz ilke girdiğiniz birçok ortamda kendinizi hemen belli ediyorsunuz. Tüm gözleri üzerinize çekerken aynı zamanda ortamda en beğenilen insanlardan biri haline geliyorsunuz. Bu da aslında sizin ne kadar kusursuz bir insan olduğunuzun göstergesi oluyor. Umarız hak ettiğiniz ve hayalini kurduğunuz yaşam bir an evvel bulur sizi. Siz herşeyin en iyisini hak eden muhteşem insanlar arasında yerinizi çoktan aldınız. 

11 Temmuz – 17 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Nihayet beklediğiniz hafta geldi. Bu hafta biraz olsun yükünüz hafifleyecek ama bir türlü sorumluluklarınızı azalmayacak. Her zaman olduğu gibi bu haftada kendinizi başkaları için yıpratmaya devam edeceksiniz. Sizde bu huyunuzdan bir türlü vazgeçiremedik. Sizde vazgeçmek için hiç çabalamadınız şimdiye kadar. Kendinizi başkaları için yıpratmak hoşunuza bile gidiyor olabilir artık. Bu şekilde davranmaktan vazgeçerek biraz olsun kendinize odaklanmalısınız. 

Mesela bu hafta hazır yükümüz azalmışken dinlenmeye ne dersiniz? Lütfen bunu kendiniz için yapın. Çünkü her ne kadar siz fark etmeseniz de vücudumuzun artık dinlenmeye ihtiyaç var. Siz bunu asla önemsemiyor ve kendinize bakmıyorsunuz. Sizi seven ve düşünen insanlar biraz olsun dinleyerek biraz kendine zaman ayırabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra bu hafta sevdiğiniz ve çok değer verdiğiniz insanlar ile bir araya geleceksiniz. Bu sizi çok mutlu edecek. Vücudunuz dinlenemese dahi bu hafta ruhunuzun dinlendiğini hissedeceksiniz. Sevdiğiniz insanların bir arada olması sizi hep çok mutlu ediyor.

4 Temmuz – 10 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili aslan burcu. Bu hafta çok fazla duygulanacağınız bir hafta sizleri bekliyor. Gözyaşlarımızı tutamamaktan korkuyorsunuz. Tutmak için kendinizi zorlamamalısınız da. Çünkü siz her halinizle mükemmelsiniz. Hayatınızdaki insanlara gurur duyacağınız bir hafta sizi bekliyor. Dönüp geriye baktığınızda ne kadar güzel insanlar biriktirmişim diyebileceğiniz bir hafta bu hafta. Ama unutmayın ki o insanlar sizin sayenizde güzeller. Sizin mükemmeliyetçiliğiniz ve iyi niyetiniz sayesinde onlar iyiler. 

Tabii siz buna inanmıyor olabilirsiniz. Ama ne yazık ki insanlar sizin dilediğiniz gibi olmayabiliyor. Elbetteki yakın çevreniz buna dahil değil. Siz ne yaparsanız yapın, nasıl olursanız olum sizi bağrına basacak ve asla yalnız bırakmayacak insanlara sahipsiniz. Size inat sizin onlara verdiğiniz değer kadar değer veriyorlar. Bu hafta iş hayatınız biraz sakin geçecek. İşaretini zeki zamanlar ne yazıkki bu söylediğimize dahil değil. Çünkü sosyal hayatınızda iş hayatınızın aksine yoğun geçecek diyebiliriz. Bu süreçte kendinizi çok fazla yormamanızı ve yıpratmamanızı öneririz. Kendinize dikkat edin sevgili aslanlar.