Akrep haftalık burç yorumları 24 Ekim- 22 Kasım

19 Eylül – 25 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. Sezgi ve içgüdülerinizin daha keskin olması sizi etkileyebilir. Bazı gerçekleri açığa çıkarabilirsiniz. Durumları olduğu gibi görmek önemli olacaktır. Duygularınızın yoğunlaşması zaman zaman kafanızı karıştırabilir. Kıskançlık be sahiplenme duyguları daha belirgin olabilir. Bunları dengede tutmak önemli olacaktır. Yakın ilişkilerinizde güven be sadakat konuları gündeme gelebilir. Duygularınızı paylaşmak İçin kendinize izin vermelisiniz. Kontrol ihtiyacını bırakmak faydalı olacaktır. Seyahat konularında seçeneklerinizi değerlendirmeye çalışın. 

Acele ve düşüncesiz hareket etmemek önemli olacaktır. Başkalarının fikirlerini de dikkate almalısınız. Eğitim gibi konularda motivasyonunuz daha yüksek olabilir. Önünüze çıkan şansları değerlendirmelisiniz. Yeni fikirlere açık olmalısınız. Kariyerinizde daha fazla göz önünde olma fırsatınız olabilir. Kadın figürlerinden bazı destekler alabilirsiniz. Sosyal becerilerinizden fayda görebilirsiniz. Sağlığınız ile ilgili konularda dikkatli olmalısınız. Sağlık kontrolünüz var ise aksatmamaya özen göstermelisiniz. Devamlı kullandığınız bir ilaç var ise aksatmamaya özen göstermelisiniz. Yoksa sıkıntıya girebilirsiniz. Umarız haftanız tahmininizden çok daha güzel geçer sevgili akrep burcu. 

12 Eylül – 18 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. Bu hafta finansal konularda dengesiz enerjiler peşinizi bırakmayacak gibi görünüyor. Güvendiğiniz birinden bu konu halkımda yardım almaktan çekinmemelisiniz. En azından fikirlerine önem verdiğiniz birinden yardım alabilirsiniz. Bu sizin için iyi olacaktır. Risk almaktan çekinmelisiniz. Soyut konulara daha fazla çekilebilirsiniz. Kendi yeteneklerinizi oldukları gibi görmelisiniz. Çevrenizden duyduğunuz her şey doğru olmayabilir. Bu yüzden işin aslını öğrenmeden kesin ve net adımlar atmamalısınız. Dedikodulara ve abartıya karşı dikkatli olmalısınız. 

Zihinsel enerjiniz dengesiz olabilir. Fikirlerinizde yenilikçi olmanız çevrenizdeki insanların dikkatini çekebilir. Hızlı harekete geçmelisiniz. Teknolojiden faydalanmak sizin için iyi olacaktır. İçsel yaşananız daha hareketli olabilir. Yeniliklere karşı açık olmalısınız. Zararlı duygulara tutunmamalısınız. Enerjinizi ve sizi düşürecek insanlardan uzak durmalısınız. İsyankâr enerjiler artabilir. Kendinizi korumaya özen göstermelisiniz. Romantik konularda dengesiz enerjiler olabilir. Duygusal iniş çıkışlara dikkat etmelisiniz. Beklentilerinizi gerçekçi tutmalısınız. İdeallerinizi ulaşılabilir kılmak hayatınızı epey kolaylaştıracaktır. Umarız haftanız tahmininizden çok daha güzel geçer sevgili akrep burcu.

5 Eylül – 11 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. Arkadaşlıklarınızda gereksiz çatışmalara girmemeye çalışın. Yeni girişimler konusunda enerjiniz yüksek olacaktır. Başkalarını ikna etmek gerekebilir. Sosyal gruplarınızda bazı uyumsuzluklar ortaya çıkabilir. Durumlara duygusal yaklaşmak zararlı olacaktır. Başkalarını etkileme fırsatınız olabilir. Eğer hayatınızda biri yok ise bu hafta hayatınızın aşkını bulabilirsiniz. Sezgilerinize daha fazla kulak vermelisiniz. Hayal gücünüz daha aktif olacaktır. Sanatsal konular da size ilham verebilir. İyi değerlendirmenizi öneririz. 

Kendinizi soyutlama eğilimi zaman zaman artabilir. Fikirlerinizi ifade etmekten çekinmemelisiniz. Hafta ortasında enerjiniz daha içedönük olacağından kendinizi fazla yıpratmamaya çalışın. Hislerinizi baskılamamak önemli olacaktır. Endişeleriniz ile yüzleşmelisiniz. Hareketlerinizde daha kontrollü olmak önemli olacaktır. Sabırsız ve isyankâr enerjiler oluşabilir. Ruhsal dengenizi korumaya öncelik vermelisiniz. İçgüdüsel değişimler yapma ihtiyacı artış gösterebilir. Hareketlerinizin sonuçlarını da hesaba katmalısınız. Dış dünyaya verdiğiniz izlenim her zaman sizi yansıtmayabilir. Dikkatli olmanızda fayda var. Umarız haftanız tahmininizden de çok güzel geçer sevgili akrep burcu. 

Burç Yorumları Agustos 2022

29 Agustos – 4 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. İlişki ve ortaklıklarınızda daha tartışmacı enerjiler oluşabilir. Rekabet duygusunu fazla abartmamaya çalışın. Hukuksal konularda risk almamalısınız. Finansal paylaşımlarda yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir. Duygusal dengenizi korumaya öncelik vermelisiniz. Yakın ilişkilerinizde güven ve sadakat konuları gündeme gelebilir. Dürüst olmayan kişilere karşı daha dikkatli olmalısınız. Negatif etkilere karşı daha açık olabilirsiniz. Farklı deneyimlere atılma konusunda enerjiniz yüksek olacaktır. Gerçeklerden kaçma eğilimine karşı dikkatli olmalısınız. Seyahat konularında daha dikkatli plan yapmalısınız. 

Geleceğe yönelik planlarınızda daha idealist olabilirsiniz. Böylelikle istediğiniz her ne ise çok daha kısa zamanda kavuşma şansınız olacaktır. İyimser bir balık açısına sahipsiniz. Bu özelliğinizi korumaya özen göstermelisiniz. Ama elbette ki farklı bakış açılarını da dikkate almalısınız. Fikir ve inançlarınızda fazla katı olmak anlaşmazlık yaratabilir. Esnek ve açık fikirli olmak önemli olacaktır. Seyahat konularında daha dikkatli planlar yapmalısınız. Mesleki konularda şansınız çok daha yüksek olacak gibi görünüyor. Bu şansınızı çok iyi değerlendirmelisiniz. Önünüze güzel fırsatlar çıkabilir. 

22 Agustos – 28 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. Bu hafta çalışma ortamınız da bazı uyumsuzluklar meydana gelebilir. Ama bu durumu kesinlikle üstünüze alınmamalısınız. Uyumsuzluklar sizden kaynaklı değil kendinizi kötü hissetmeyin bu konuda. Herhangi bir risk almadan bu konuları çözmeye çalışabilirsiniz. Çözüm odaklı düşünme yeteneğiniz oldukça kuvvetli. Bu yüzden bu hafta bu yeteneğinizi ön plana çıkararak bu olaydan kolayca kurtulabilirsiniz. Unutmayın sizin istediğiniz zaman yapamayacağınız hiçbir şey yok.

Çalışma ortamınız da kendinize yeni bir rutin oluşturabilirsiniz. Bu hem size hem de mental sağlığınıza oldukça iyi gelecektir. Yakın zamanda hukuksal sorunlarınız var ise endişelenmenize gerek yok. Olumlu sonuçlanacağını ve sizin için iyi bir yol açılacağını bilmenizi isteriz. Hakkınızı sonuna kadar savunmanız sizi yaşantınız boyunca her daim kazandırıyor. Bu çabanız ve azminiz çevrenizdeki insanların size en hayran kaldığı özelliklerden bir tanesi. Siz yine de hayatınıza çok fazla risk almamaya özen göstermelisiniz. Umarız bu haftanız tahminimizden de güzel geçer. İyi haftalar dileriz sevgili akrep burcu.

15 Agustos – 21 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. Bu hafta çalışma koşullarınız çok daha iyiye gidecek. Verimli iletişim kurmak önemli olacaktır. Sağlığınız ile ilgili konularda olumlu gelişmeler var gibi görünüyor. Gönlünüzü bu yönde ferah tutmalısınız. Uzun süredir kullandığımız bir ilaç var ise doktorunuza da danışarak ilacınıza artık son verebilirsiniz. Romantizm ve flört konularında gelişmeler olabilir. Hayatınızdaki insan bu hafta gereğinden fazla romantik olabilir. Hatta kendisine tutamayıp bir evlenme teklifi bile yapabilir.

Siz bunun için hazır mısınız değil misiniz bilmiyoruz ama hayatınızdaki insan sizin için doğru insan diyebiliriz. Siz bu kadar değerli ve kıymetli hissettiren insanları hayatınızdan çıkarmamanızı öneririz. O sizi kaybetmemek için elinden geleni yapıyor. Sizde biraz çabalayarak o kişi için doğru adımlar atmalısınız. Kesinlikle duygularınızı ifade etmekten çekinmemelisiniz. Bu hafta uyum sağlama yeteneğiniz oldukça yüksek. Bunu doğru şekilde değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Umarız hastanız hayalinizin de ötesinde çok daha güzel bir hafta olur sevgili akrep burcu.

8 Agustos – 14 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. Çok fazla kontrolcü bir yapınız var. Bu hafta bu huyunuz size sıkıntı çıkarabilir. Durumları farklı açıdan görmeye özen göstermelisiniz. Duygusal olarak uyum sağladığınız kişileri fark edebilirsiniz. Çok fazla değişken halleriniz mevcut. Bu değişken ruh halleriniz için daha dikkatli olmalısınız. İçgüdüsel tepkiler vermek yerine rasyonel davranmaya çalışın. Kendinizi olduğunuz gibi yansıtmak insanların dikkatini çekecektir. Olmadığınız biri gibi davranmaktan bu dönemde kaçınmalısınız. 

Ruh halinizi oldukça değişken görüntülüyoruz. Dikkatli olmanızda fayda var. Büyük tepkiler vermek yerine daha yerinde tepkiler vermek size kazanç sağlayacaktır. Hedefleriniz olduğunu unutmamalısınız. Bu dönemde hedeflerinize odaklanarak onlara yönelik adımlar atabilirsiniz. Bazı konuları netleştirme zamanınız çoktan geldi. Akışta kalmak ve seçeneklerinizi açık tutmak önemli olacaktır. Bu dönemde görmüş olduğunuz rüyalarınızı dikkate almalısınız. Basit bir rüya diyerek geçmemelisiniz. Rüyalarınızdan gelecek mesajların içerisinde muhakkak önemli bir ders çıkarmalısınız. Bu hafta kendinizi soyutlamakta kaçınmalısınız. Dileriz bu haftanız tahmininizin de çok ötesinde güzel geçer.

1 Agustos – 7 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. Bu hafta yeni kişiler ile bağlantı kurma şansınız olacak. Bu bağlantı iş ile alakalı da olabilir normal hayatınız ile ilgili de olabilir. Bu süreçte açık fikirli ve önyargısız olmak sizin için çok önemli olacak. Kendinizi ifade etme konusunda tereddüt etmemelisiniz. Siz kendinizi en iyi ifade eden insanlardansınız. Bu yüzden bu konuda asla bir çekinceniz olmamalı. Mesleğiniz ile alakalı durumlarda rekabet içerisinde olabilirsiniz. 

Ama biz bu durumu pek tavsiye etmiyoruz. Bu hafta rekabetten uzak durmalısınız. Doğru bir zaman dilimi olmadığını görüntüleyebiliyoruz. Kendinizi çok fazla baskı içerisinde bırakıyorsunuz. Bu durumdan kaçınmalısınız. Baskı başkasından da gelse siz kendinize de uygulasanız hiç hoş bir davranış değil. Sizi strese sokmaktan başka bir işe yaramamaktadır. Eğer olmadığınız şeyler var ise daha gerçekçi davranmalısınız. Planlarınızın arkasında durarak zamanında uygulamalısınız. Kendinize bu konuda ısrarcı olmayı hatırlatmalısınız. Dileriz tahmin ettiğinizden de çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili akrep burçları. 

Burç Yorumları Temmuz 2022

25 Temmuz – 31 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. Bu hafta sosyalleşmekten yorgun düşeceğiniz bir hafta sizleri bekliyor. Öyle ki gün sonunda ne halde olduğumuzu hatırlamayacaksınız bile. Kendinize bu denli yormamanızı öneririz. Sosyalleşmek size her zaman iyi gelmiştir ama bu dönemde dinlenmeyi ve kendinize bakmayı ihmal ediyorsunuz. O yüzden değerlerinizde ufak bir değişim olabilir. Gerekli vitaminleri ve besinleri alarak kendinizi toparlamanız şart. Yoksa hasta olacak ve zor toparlayacaksınız.

Diğer haftanın başına kadar bu yorgunluğunuzu çok fazla hissetmeyeceksiniz. Ama haftanın başında durup bir düşündüğünüzde kendinize gelmeniz epey zaman alacak. Aşk hayatınızda bu dönemde fazla hareketli. Ama bu durum zamanla sizi üzebilir. Bir an önce toparlanmanızı ve her zamanki yaşantınıza dönmenizi diliyoruz. Fazla hızlı davranarak üzülmenizden korkuyoruz. Hayatınıza aldığınız kişi sizi üzebilir ve kırabilir. Tamamıyla tanımadan bir ilişkiye başlamak ilişki sonrasında sizi yıpratacaktır. Ama bu duruma üzülmemelisiniz. Aşk hayatınızın kusursuz olduğu ve ne olursa olsun kötü günler yaşamayacağınız günler gelecek.

11 Temmuz – 17 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. Bu hafta biraz zorlanacağınız bir hafta sizleri bekliyor olacak. Bir olay yaşayacaksınız ve yakın çevreniz tarafından haksız görüneceksiniz. Bu durum sizi hem üzecek hem de uzun bir süre kendinizi aklamak için uğraşacaksınız. Dikkatli olmanızda fayda var sevgili akrep burçları. Bu dönemde size inanacak ve güvenecek yalnızca bir kişi olacak. O kişinin değerini bilmelisiniz. Her durumda sizin arkanızda duran ve varlığını her daim hissettiren bu kişi size karşı güçlü duygular besliyor. 

Tüm bunların yanı sıra bir hedefiniz var ve bu hafta o hedefinize ulaşmak için çabalayacaksınız. Ve başarılı da olacaksınız gibi görünüyor. Uzun zamandır bu şey için uğraşıyorsunuz çok çabalıyorsunuz. Ve artık bu çabalarınızın ekmeğini yeme vakti geldi. Bu hafta bu hedefinizin üzerine düşerek hem daha kafanızı dağıtabilir hem de hedefinize ulaşarak bir nebze mutluluğu yakalayabilirsiniz. Dışarıdan gelen gereksiz seslere kulağınızı tıkamalısınız. Unutmayın ki her başarının ardında o başarıyı çekemeyen insanlar vardır. 

4 Temmuz – 10 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. Bu hafta sizleri neler bekliyor gelin birlikte inceleyelim. Sağlık sorunu olarak ufak bir sıkıntınız görünüyor. Uzun zamandır ağrıyan bir dişiniz var sanki. Bu hafta bu ağrınızın tedavisi için doktora görüneceksiniz. Ufakta olsa çürümüş olan dişiniz için çekilmesi gerektiği söylenebilir. Lakin bu sizi endişelendirmesin çok uzun sürmeyecek. Ama sonrasında sıkıntının büyümemesi ve çekilen dişinizin yerine apse yapmaması için dikkatli olmalısınız. Üstelik çekilen dişinizin uyuşukluğu geçtiğinde canınız biraz yanabilir. 

İki üç gün sürecek olan bu ağrıyı hafif bir şekilde atlatacaksınız. Kimi zaman ağrı kesici bile almaya ihtiyaç duymayacaksınız. Kendinizi çabucak toparlamanız için bu sürede bol bol dinlenmenizi öneriyoruz. Enerjiniz düştüğünde çevrenizdeki insanların tamamını olumsuz yönde etkiliyorsunuz. Bunun yerine güzel şeyler düşünerek güzel olmasını temenni etmelisiniz. Hafta sonuna doğru hayatınız çok daha olumlu yönde değişecek. Geçen ağrılarınız ile birlikte gelen neşeniz kalan tüm haftanızı olumlu şekilde etkileyecek. Umarız çok daha güzel bir hafta sizleri bekler.