Akrep haftalık burç yorumları 24 Ekim- 22 Kasım

17 Nisan 2023 – 23 Nisan, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. Bu hafta ikili ilişkilerinizde bazı uyumsuzluklar olabilir. İnsiyatif almak önemli olacaktır. İyimser yönünüzü korumaya çalışın. Sosyal gruplarınızda bazı uyumsuzluklar olabilir. Aldırış etmeden akışına bırakmak önemli olacaktır. Yargılayıcı tutumlardan uzak durun. Ekip çalışmaları yavaş ilerleyebilir. Ortak çalışmalarda fikirleriniz dikkat çekebilir. Geleceğe yönelik kararlar alabilirsiniz. Yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Bu bağlantılar sizlere yeni kapılar açabilir. Ayağınıza gelen bu fırsatı çok iyi değerlendirmenizi öneririz. Sosyal ortamlarda dengesiz enerjiler artabilir. Duygusal davranmaktan kaçının. Yanıltıcı tutumlar zararlı olacaktır. 

Doğru bilgi verem gerçekten güvendiğiniz insanlara dikkat etmelisiniz. Enerjinizi baskılama eğilimi zararlı olacaktır. Uyku düzeninize dikkat edin. Bozulan düzeniniz enerjinizin de düşmesine neden olabilir. Ruhsal çalışmalara yönelebilirsiniz. Ruhsal enerjiniz daha yoğun olabilir. Sezgisel kararlar alabilirsiniz. Gerçekler ile varsayımları karıştırmayın. Manipülatif ve kontrolcü enerjilere dikkat edin. Akışta kalmaya çalışın. İçgüdüsel hareket etmemelisiniz. Bireysellik ihtiyacı artacaktır. Tepkisellikten uzak durun. Hızlı değişimler yapmak güvenli olmayabilir. Dikkatli olmanızda fayda olduğunu söylemek isteriz.

10 Nisan 2023 – 16 Nisan, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. Bu hafta kontrolü ihtiyacını bırakmak önemli olacaktır. Duygularınızı fark etmeye çalışın. Değişimlere yer açmalısınız. Finansal paylaşımlarda dengesiz enerjiler olabilir. Güvendiğiniz kişilerde seçici olmalısınız. Yoksa sizi zor duruma sokacak durumlar meydana gelebilir. Durumları mantıklı değerlendirmelisiniz. Yüzünüze her gülen insana inanmamanız gerektiğini öğrenmelisiniz. İnançlarınızı savunma konusunda enerjiniz yükselebilir. Gereksiz çatışmalara girmeyin. Bu durum yalnızca enerjinizin düşmesine neden olacaktır. Uzak ideallerinizi odaklanabilirsiniz. Bu hafta bunun için tam zamanı. İdeallerinizi gerçekleştirmek sizi mutlu edecektir. Fanatizm eğilimi artış gösterebilir. Soğukkanlı davranmaya çalışan. 

Yolculuklarda temkinli olmalısınız. Erteleme imkanınız var ise düşünmeden ve tereddüt etmeden ertelemenizi öneririz. geleceğe yönelik adımlar atabilirsiniz. Size ilham verecek kişiler olabilir. Bu kişiler iyi seçmelisiniz. Eğitim konularında bakış açınızı geniş tutmalısınız. Mesleki konularda kendinize güvenebilirsiniz. Otoriteden destek alabilirsiniz. Hedefleri belirlemeye çalışın. Kadın figürleri ile bazı uyumsuzluklar olabilir. İnsiyatif almak isteyebilirsiniz. İyimserliğinizi korumaya çalışın. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz.

3 Nisan 2023 – 9 Nisan, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. Bu hafta duygularınızın yoğunlaşması sizi etkileyebilir. Bazı yüzleşmeler yaşanabilir. Karşınızdaki insana ve en önemlisi kendinize karşı dürüst olmalısınız. Yaratıcılık gerektiren konularda kendinize güvenebilirsiniz. Cesaretiniz dikkat çekebilir. Kendinizi çok fazla riske atmadan cesaret göstermeniz her iki taraf için de iyi olacaktır. Romantik konularda hızlı gelişmeler olabilir. Beklediğiniz sürpriz nihayet geliyor diyebiliriz. Şansınıza güvenme eğilimi yüksek olabilir. Bazı konularda risk almamak önemli olacaktır. Başkalarının hislerini de göz ardı etmemeye özen göstermelisiniz. Sağlığınıza yönelik olumlu gelişmeler olabilir.

Detaylara özen göstermek önemli olacaktır. Bu şekilde dikkat ederek devam ettiğiniz sürece sağlık sorununuz ortadan kalkacaktır. Yeni iş fırsatları ortaya çıkabilir. Sizin için olumlu olacak yeni işiniz bu haftanızın heyecanlı geçeceğinin habercisi. Çalışma konularında yenilikler olabilir. Stresten uzak durmak önemli olacaktır. Fiziksel enerjinizi korumaya çalışın. İkili ilişkilerde uyumlu enerjiler artabilir. Birlikte vakit geçirmek önemli olacaktır. Hukuksal konularda yeni gelişmeler olabilir. Ortaklık ilişkilerinde bireysel enerjiler çoğalabilir. Zihinsel olarak bağ kurma fırsatı olabilir. Beklenmedik durumlara hazır olmalısınız.

27 Mart 2023 – 2 Nisan, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. Bu hafta enerjinizi yenilemek için kendinize vakit ayırmalısınız. Enerjiniz yükseltmek size epey iyi gelecektir. Motivasyonunuzu yüksek tutmaya çalışın. Sezgisel yanınız aktif olabilir. Finansal konularda temkinli olmak gerekecektir. Harcamalarına dikkat etmelisiniz. Durumlar daha yavaş ilerleyebilir. İyimser kalmaya çalışın. Bazı konularda acele kararlar vermeyin. Durumlar hızlı değişebilir. Dürüst davranmak önemli olacaktır. Genel olarak hayatınız boyunca dürüstlüğü hep önem vermişsinizdir. Bu yüzden sizin için çokta zor olmayacak. 

Finansal işlerde daha verimli olabilirsiniz. Yeteneklerinizi kullanmak önemli olacaktır. Durumları farklı açılardan görebilirsiniz. Asılsız bilgilere dikkat etmelisiniz. Kararsızlık elimi artabilir. Yüzeysel konulara enerjinizi vermeyin. Duygusal konularda kendinizi rahat bırakmalısınız. Geçmişe fazla odaklanmayın. Evinizde düzenlemeler yapabilirsiniz. Bu düzenlemeler ve yenilikler size sandığınızdan çok daha iyi gelecektir. Geçmişte kalan konulara takılmamaya çalışın. Şimdiki ana odaklanarak geleceğinizi planlamak daha doğru olacaktır. Duygusal Dengenizi korumak gerekebilir. Ailevi konularda sakin kalmalısınız. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsin Sevgili akrep burcu.

20 Mart 2023 – 26 Mart, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. Bu hafta mesleki alanlarda karamsarlığa kapılmayın. Otorite ile çatışma eğilimi artabilir. Kendinize fazla baskı yapmayın. Lakin haklı olduğunuzu düşünüyorsanız kesinlikle kendinizi sonuna kadar savunmalısınız. Elbetteki saygı sınırı ve çerçevesi içerisinde yapmalısınız savunmanızı. Sosyal gruplarınızda iletişim sorunlarına dikkat edin. Objektif davranmak önemli olacaktır. Yargılayıcı olmamaya çalışın. Aksi halde kendinizi haksız olduğunuz bir durumun içerisinde bulabilirsiniz. Sosyal ortamlarda bazı dönüm noktaları olabilir. 

Kendinizi doğru ifade etmelisiniz. Gereksiz çalışmalara girmeyin. Ekip çalışmalarında da aktif olabilirsiniz. Sezgisel kararlar alabilirsiniz. Uzun vadeli düşünmeye çalışın. Geleceğe yönelik adımlar atmak size iyi gelecektir. Sezgileriniz her zaman doğru olmayabilir. İçedönük enerjiler artabilir. Kendinizi fazla yıpratmayın. Şüphe duygusundan uzak durmaya çalışın. Altıncı hissinizi kullanmalısınız. Uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. Disiplin ve iradeniz yüksek olacaktır. Deneyimli kişilerden tavsiye alabilirsiniz. Tavsiye aldığınız kişiler güvendiğiniz kişiler olduğundan emin olmalısınız. Yüzünüze gülerek arkamızdan iş çeviren insanlar olmaktadır. Bu yüzden tercihinizi doğru kişiden yana kullanmalısınız.

13 Mart 2023 – 19 Mart, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. Bu hafta ilişkilerde önemli paylaşımlar gündeme gelebilir. Güven kavramları öne çıkacaktır. İnsanlara güvenmeyi öğrenmelisiniz. Duygusal destek alabilirsiniz. Bu yardım size sandığınızdan çok daha iyi gelecek. İradenizi kullanarak değiştirmek istediklerinize odaklanmalısınız. Kıskançlık gibi hislere dikkat edin. Sizi bu şekilde kısıtlamalarına kesinlikle izin vermeyin. Yoksa zararlı çıkacak olan kişi siz olacaksınız. Şimdiki anda kalmaya çalışın. Geçmişi veya geleceği bu denli sıkıntı yapmamalısınız kendinize. 

Kolay etkilenme eğilimine dikkat edin. Kendi iradenize dikkat etmelisiniz. İradeli davranmak size zarar vermeyecek aksine yararı olacaktır. Şüphe ve kıskançlık hisleri artabilir. Kendinizi bu konuda firenlemeyi öğrenmelisiniz. Seyahat ve eğitim konularında motivasyonunuz artabilir. Yolculuk etmek gibi bir fikriniz var ise ertelememenizi öneririz. İyimser enerjinizi korumaya çalışın. Size bu konuda ilham verecek kişiler olabilir. Kendinizi daha savunmacı hissedebilirsiniz. Başkalarını kabullenmeye çalışın. Ruhsal dengenizi korumaya çalışın. Bakış açınızı geniş tutmalısınız.

6 Mart 2023 – 12 Mart, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. Bu hafta finansal işlerde dengesiz enerjiler olabilir. Unutkanlık elimde dikkat edin. Pratik olmaya çalışın. Sözel tartışmalara girmeyelim artabilir. Ani tepkilerden kaçınmalısınız. Duyduğunuz bilgiler doğru olmayabilir. Doğruluğundan emin olduktan sonra tepki gösterebilirsiniz. Bazı hızlı haberler alabilirsiniz. Kendinizi ifade etmek önemli olacaktır. Zihinsel enerjinizi korumaya çalışın. Duygusal paylaşımlar yapmak verimli olabilir. İçinizi dökmek size iyi gelecektir. Geçmişte kalan kavramları bırakmalısınız. Ailevi konular öne çıkabilir. Duygusal enerjiniz daha dengesiz olabilir. Bağımsızlık arzu yüksek olacaktır. Hareketlerinizde temkinli olmalısınız.

Romantik konularda enerjiniz yüksek olabilir. Durumlara daha ben merkezci yaklaşmalısınız. Objektif bakmaya çalışın. Bazı konularda risk almamaya çalışın. Enerjiniz daha dengesiz olabilir. Hareketlerinize sonuçlarını hesaba katmasınız. Çalışma ortamında yüksek verim alabilirsiniz. Sosyal becerileriniz dikkat çekecektir. Sağlığınız olumlu yönde etkilenebilir. Organize ve düzenli olmanız dikkat çekecektir. Bazı ortamlarda yeni kararlar alabilirsiniz. Stres ve endişeden uzak durun. İlişkilerinizde yeni başlangıçlar olabilir. Empatik yaklaşmak önemli olacaktır. Durumlar göründüğünden farklı olabilir. Ortaklıklarında tepkisel eğilimler artabilir. Bireysellik ihtiyacı yüksek olacaktır.

27 Şubat 2023 – 5 Mart, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. Bu hafta kişisel imajınızda yenilikler yapabilirsiniz. Bu yeni imajınız biraz canınızı sıkabilir. Kesin karar vermeden değişiklik için adım atmamalısınız. Enerji ve motivasyonunuz yüksek olacaktır. Liderlik yeteneğinizi kullanabilirsiniz. Tepkisel eğilimlere dikkat edin. Değişim ihtiyacı daha yoğun olacaktır. Hareketlerinizin sonucunu düşünmelisiniz. Düşünmeden hareket ettiğinizde kalp kırıyor ve sonrasında pişman oluyorsunuz. Kendinizi kısıtlamamak önemli olacaktır. Özgürlük sizin ruhunuzda var. Stres yaratan enerjiler artabilir. Sizi strese sokan kişilerden uzak durmalısınız.

Kendinize karşı anlayışlı olmalısınız. Kendi üzerinize en çok siz gidiyorsunuz ve bunu bazen farkında olmadan yapıyorsunuz. Kendinize zarar vermekten kaçının. Finansal enerjiler dengesiz olabilir. Rekabetçi eğilimleri abartmamaya çalışın. Dengenizi korumaya öncelik vermelisiniz. Finansal enerjiler dengesiz olabilir. Güvendiğiniz kişilere dikkat edin. İçgüdüsel harcamalar yapmayın. Gerekli harcamalar şu sıra çok daha iyi olacaktır. Yeni fikirlerinizi paylaşmayı deneyin. Hızlı gelişmeler olabilir. Birden fazla konuda verimli olabilirsiniz. Fikirlerinizde daha iddialı olabilirsiniz. Sosyal enerjiniz yükselebilir. Anı akışına bırakmaya çalışın.

20 Şubat 2023 – 26 Şubat, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. Bu hafta ikili ilişkilerinizde verimli iletişim kurabilirsiniz. Bağımsızlık duygusu yüksek olacaktır. Karşınızdaki insana açıkça ifade etmelisiniz. Zihinsel enerjiniz yükselebilir. Duygularınız daha yoğun olacaktır. Kıskançlık eylemlerine dikkat edin. Kıskanılmak ve Kırklanmak hoşunuza gitmediği taktirde bunu açıkça dile getirmelisiniz. Durumlara mantıklı yaklaşmalısınız. Sezgileriniz daha keskin olacaktır. Konuşulmayan kavramları fark edebilirsiniz. Bu konunun üzerine çok düşmemeye özen göstermelisiniz. Durumları mantıklı bir şekilde değerlendirmelisiniz.

Negatif işlerden uzak durmaya çalışın. Bu durum sizin enerjinizi düşürebilir. Enerjinizi düşürmelerini asla izin vermemelisiniz. İradenizi kullanmak gerekecektir. İradeli bir yapınız olduğunu asla unutmamalısınız. Durumlar daha yavaş değişebilir. Buda canınızı oldukça sıkacaktır. Aldırış etmemeye özen göstermelisiniz. Seyahat konularında yeni fırsatlar olabilir. İyimser enerjiniz yüksek olacaktır. Rehberlik alacağınız kişiler olabilir. Kendinizi kanıtlama ihtiyacı yüksek olacaktır. Tartışmalara girmek enerjinizi tüketebilir. Olabildiğince polemikten uzak durmaya çalışmasınız. Durumlara soğukkanlı yaklaşım. Mesleki konularda şansınız artabilir. Hedeflerinize inanmaya çalışın. Deneyimli kişilerden destek alabilirsiniz.

6 Şubat 2023 – 12 Şubat, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. Bu hafta evinizde beklenmedik durumlar olabilir. Durumlara soğukkanlı yaklaşın. Ani tepkilerden kaçınmalısınız. Kalp kırmamak önemli olacaktır. Ailevi konularda problemleri ertelemeyin. Dikkatinizi çeken ve sizi kıran konuları kibar bir şekilde dile getirmelisiniz. Sonrasında pişman olacağınız tepkilerden kaçınmalısınız. Duygularınızı sakin bir şekilde ifade etmelisiniz. Durumlar göründüğünden basit olabilir. Bu yüzden emin olmadan tepki göstermemenizi tavsiye ederiz. Romantik konularda tutkulu enerjiler artabilir. Aradığınız aşık nihayet bularak hak ettiğiniz ilgi ve aşkı buldunuz diyebiliriz. 

Riskli durumlara dikkat edin. Benmerkezci eğilimler artabilir. Romantik konularda daha hayalperest olabilirsiniz. Kolay etkilenmemeye çalışın. Yaratıcı enerjiniz yüksek olacaktır. Bu fırsatı çok iyi değerlendirmelisiniz. Çalışma ortamında bazı karşılıklar olabilir. Durumlara mantıklı yaklaşmaya çalışın. Kendinizi fazla yıpratmayın. Enerjinizi kötü konular için boşa harcamamanızı öneririz. Gereksiz detaylara fazla takılmamalısınız. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. İş ortamında risk almayın. Arkadaşlık ilişkilerinizde tartışmacı etkiler artabilir. Hukuksal işlerde dikkatli olun. Risk almamak önemli olacaktır. Durumlara objektif yaklaşın. 

30 Ocak 2023 – 5 Şubat, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. Bu hafta kadın figürleri ile bazı gerilimli durumlar olabilir. Adımlarınızı dikkatli atmalısınız. Zararlı çıkacağınız durumlar ile karşı karşıya kalmamalısınız. Mesleki konularda risk almamalısınız. Otoriteyle çatışma eğilimi artabilir. Kendi hedeflerinize odaklanabilirsiniz. Başarabileceğinizden de hiç kuşkunuz olmasın. İş ortamında uyumsuzluklar olabilir. Motivasyonunuzu korumaya çalışın. Kendinizi fazla yıpratmayın. Grup içerisinde bazı uyumsuzluklar olabilir. Liderlik yeteneklerinizi kullanabilirsiniz. Kendinizi doğru ifade etmelisiniz. Yanlış anlaşılmalardan uzak durun. Sonrasında pişman olacağınız durumlardan kaçının. 

Ekip çalışmaları verimli olabilir. Arkadaşlarınızla aranızı düzeltmenin tam zamanı. Haksız olduğunuzu düşünüyorsanız ilk adımı siz atmalısınız. Bu hafta yaratıcılığınız yüksek olacaktır. Sezgilerinizi doğru yorumlamalısınız. Enerjinizi verimli kullanmak gerekecektir. Ruhsal çalışmalardan faydalanabilirsiniz. Rüyalarınızdan gelecek mesajlara dikkat edin. Duygularınızı gizlemeyiniz olduğu gibi ifade etmelisiniz. Ailevi konularda daha dikkatli iletişimler kurmalısınız. Kalp kırmamaya dikkat etmelisiniz. Sonrasında pişman olacağınız cümleler sarfetmeyin. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili akrep burçları. Çünkü siz her şeyin en iyisini hak ediyorsunuz. 

Ocak 2023

23 Ocak 2023 – 29 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. Bu hafta ilişkilerde verimli iletişim kurmak mümkün olabilir. Yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Bu bağlantılar size yeni kapılar açacaktır. Olumlu olacağını düşündüğümüz bu fırsatları çok iyi değerlendirmenizi öneririz. Yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Hukuksal işleriniz hızlı ilerleyebilir. Durumlar sizin lehinize ilerleyecektir. Endişe etmenizi gerektirecek bir durum olmadığını söylemek isteriz. İlişkilerde gereksiz tartışmalara girmemelisiniz. Kalp kırmaktan kaçınmalısınız. Empatik yaklaşmak önemli olacaktır. Bazı konularda temkinli olmalısınız. Emin olmadan adım atmamalısınız. 

Finansal paylaşımlarda hızlı gelişmeler olabilir. Sezgileriniz keskin olacaktır. Bu fırsatı çok iyi değerlendirmenizi öneririz. Durumları gerçekte olduğu gibi görmelisiniz. Bazı durumlarda paylaşım yapma fırsatlarınız olabilir. Bilinmeyen kavramları hissedebilirsiniz. Kontrol ihtiyacı yüksek olacaktır. Güvendiğiniz insanları dikkatli seçin. Fanatik enerjiler artış gösterebilir. Gereksiz tartışmalara girmeyin. Ruhsal konulara odaklanmak size ilham verebilir. Destek alabileceğiniz kişiler olabilir. Mantığınıza kulak vermelisiniz. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili akrep burçları. Çünkü siz her şeyin en iyisini hak ediyorsunuz. 

16 Ocak 2023 – 22 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. Bu hafta duygusal enerjiniz daha yüksek olacaktır. Ailevi sorunlara çözüm bulabilirsiniz. Arabuluculuk aile bireylerinizde etkili ve olumlu bir düşünceye yöneltecektir sizi. Durumlara direkt yaklaşmalısınız. Duygusal enerjiniz daha huzursuz olabilir. Depresif hislere dikkat etmelisiniz. İçsel huzuru korumaya odaklanın. Romantik konularda tepkisel enerjiler artabilir. Riskli durumlardan uzak durun. Çocuklar ike çatışmaya girmemeye çalışın. Yoksa üzülen ve haksız çıkan taraf siz olacaksınız. Bu yüzden sonradan pişman olacağınız cümleler sarf etmemelisiniz. 

Romantik konularda hassasiyetiniz yüksek olabilir. Duygusal paylaşımlar yapabilirsiniz. Sanatsal enerjiniz yüksek olacaktır. Ayağınıza gelen bu fırsatı iyi değerlendirmenizi öneririz. Sağlığınız ile ilgili olumlu gelişmeler olabilir. İş ortamında verimli olabilirsiniz. Fikirleriniz dikkat çekebilir. Bazı konularda risk almamak önemli olacaktır. Kendinize yeni rutinler belirleyebilirsiniz. Düzenli ve organize olmalısınız. Yoksa sevdiğiniz bir eşyayı kaybedebilirsiniz. Dikkatli olmanız ve temkinli yaklaşmanız gereken durumlar meydana gelebilir. Kontrol ihtiyacını bırakmalısınız. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili akrep burçları. 

9 Ocak 2023 – 15 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. Bu hafta ruhsal çalışmalara yönelmek size epey iyi gelecek. Enerjiniz geçtiğimiz haftaya nazaran daha içe dönük olacaktır. Sezgilerinize güvenmeyi denemelisiniz. Sizi doğru yönde ilerleteceğinden emin olabilirsiniz. Kendinize güvenmelisiniz. Duygularınız daha değişken olabilir. Motivasyonunuzu yüksek tutmaya çalışın. Kişisel imajınız olumlu yönde etkilenebilir. Ayağınıza gelen bu fırsatı çok iyi değerlendirmelisiniz. İçgüdüsel değişimler yapmak çok doğru olmayacaktır. Kendinize baskı yapmamaya çalışın. Durumları akışına bırakmalısınız. Bazı şeyleri olduğu gibi değerlendirmeyi ihmal etmeyin. 

Finansal konularda şansınız yüksek olabilir. Verimli girişimlerde bulunabilirsiniz. Kendinize olan güveninizi asla yitirmemelisiniz. Kişisel harcamalar yapabilirsiniz. Fazla abartmamaya özen göstermelisiniz. Yoksa sıkıntılı durumlar meydana gelebilir. Bazı konularda rekabetçi enerjiler artış gösterebilir. Hareketlerinizde temkinli olmalısınız. Durumlar hızlı ilerleyebilir. Zihinsel enerjiniz daha dengesiz olabilir. Kararlarınızda acele etmeyin. Yakın çevrenizden gelecek fırsatlar olacaktır. Çevrenizden duyacaklarınız ilgi çekici olabilir. Sosyal enerjiniz epey yüksek olacaktır. Yeni iş girişimlerinde bulunabilirsiniz. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili akrep burçları.

2 Ocak 2023 – 8 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. Bu hafta ruhsal konulara yönelmek size iyi gelecektir. Kendiniz ile bol bol baş başa kalmaya çalışmalısınız. Gizli kavramları bu hafta fark edebilirsiniz. Bilinçaltınızda bastırdığınız kavramlar ile yüzleşmelisiniz. Siz her ne kadar farkında olmasanızda bilinçaltınızdaki sıkıntılarınız gün içerisinde enerjinizin düşmesine neden oluyor. Ruhsal çalışmalardan fayda görebilirsiniz. Kendinizi olduğunuz gibi kabul etmek önemli olacaktır. Duygularınız kararlarınızı etkileyebilir. 

Çevreden kolay etki alabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde ufak çaplı çatışmaya girebilirsiniz. Kendinizi doğru bir şekilde ifade etmelisiniz. Bu hafta sanatsal konulara yoğunlaşabilirsiniz. Kendinize bu konuda güvenmeyi ihmal etmemelisiniz. Finansal konularda yeni gelişmeler olabilir. Geleceğe yönelik davranmak gerekecektir. Kendinizi akışa bırakmalısınız. Bazı konularda riskli durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Temkinli hareket etmeye çalışın. Hareketlerinizin sonuçlarını hesaba katmalısınız. Çevrenizde olup bitenler sizi ilgilendirebilir. Fikirlerinizi ifade etmek önemli olacaktır. Kardeşleriniz ile ilgili hızlı gelişmeler olabilir. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili akrep burcu. Unutmayın ki siz her şeyin en iyisine layıksınız. 

Aralık 2022

26 Aralık 2022 – 1 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. Bu hafta fanatik enerjiler artış gösterecektir. Enerjinizi bu hafta dengeli kullanmalısınız. Seyahat konularda daha dikkatli olabilirsiniz. Bir seyahat planınız var ise erteleme durumunuz söz konusu olabilir. Otorite ile çatışma eylemi gerçekleşebilir. Bireysellik enerjisi yüksek olacaktır. riskli girişimlerde bulunmayın. Kendinizi riske atacağınıza hissettiğiniz herhangi bir eylem size yarardan çok zarar verecektir. Bu yüzden elinizden geldiğince bu hafta risk almamaya özen göstermelisiniz. Kariyer konuları daha yavaş ilerleyebilir.

Motivasyonunuzu yüksek tutmaya çalışın. Çevrenizdeki insanlarla çatışmaya girmekten kaçınmalısınız. Kalp kırmamaya özen göstermelisiniz. Sosyal gruplarınızda olumlu enerjiler artabilir. Keyifli aktiviteler yapabilirsiniz. Yeni kişiler ile tanışabilirsiniz. Bu kişiler size yeni kapılar açabilir. Arkadaş çevrenizde çatışmacı enerjiler artabilir. Durumlara soğukkanlı yaklaşın. Objektif bakmak faydalı olacaktır. Sosyal gruplarınızda daha aktif olabilirsiniz. Abartılı tekliflerden uzak durmalısınız. Uyku düzeninize dikkat etmelisiniz. Duygularınızı gizlememeye çalışın. Ruhsal çalışmalar enerjinizi yükseltebilir. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili akrep burçları. 

19 Aralık – 25 Aralık, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. Bu hafta fazla mükemmeliyetçi davranmak zararlı olacaktır. Sağlığınıza dikkat edin. Enerjinizin düşmemesi için sağlığınıza çokça dikkat etmelisiniz. Bu dönemde stres ve endişeden uzak durmalısınız. İlişkilerde yapacağınız paylaşımlar öne çıkabilir. Önyargısız yaklaşmaya çalışın. Yeni ortaklıklar kurabilirsiniz. Bu fırsatı çok iyi değerlendirmelisiniz. Güvendiğiniz insanlardan destek alabilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizde bazı gerilimli enerjiler artabilir. Durumlara soğukkanlı ve sakin yaklaşmalısınız. Adımlarınızı dikkatli atmaya çalışın. 

Ortaklıklarınızda olumlu değişimler olabilir. Ayağınıza gelen bu fırsatı iyi değerlendirmeye çalışmalısınız. Duygularınızı doğru şekilde dike getirmelisiniz. Yeni yönlerinizi keşfetmeye çalışın. Bu hem size hem de çevrenize olumlu olarak yansıyacaktır. Sezgilerinizi doğru yorumlamaya özen göstermelisiniz. Fazla kontrol ihtiyacınızı bırakmalısınız. Güven duymak için kendinize izin vermelisiniz. İçgüdüsel tepkiler vermek zararlı olacaktır. Kendi enerji alanınızı korumalısınız. Finansal paylaşımlarda tedbirli olmalısınız. İçinizden gelen duyguları takip etmek size iyi gelecektir. Gizlenen kavramları fark edebilirsiniz. Şüphe duygusunu abartmamaya çalışmalısınız. Sizler her şeyin en iyisini hak ediyorsunuz sevgili akrep burçları. 

12 Aralık – 18 Aralık, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. Bu hafta ilişkilerinizde kendinizi açmak önemli olacaktır. Partneriniz ile birbirinizi anlama fırsatınız olabilir. Yakınlaşmak ilişkinizi düzene sokacaktır. Hukuksal gelişmeler hızlı ilerleyebilir. İlişkilerinizde bağımsızlık arayışınız artış gösterebilir. Açıkça iletişim kurmalısınız. Yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Kurmuş olduğunuz bağlantılar size yeni kapılar açabilir. Bu fırsatları çok iyi değerlendirmelisiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizde sorun çözmeye odaklanmalısınız. Sizden akil almak isteyeceklerdir. Duygusal enerjiniz yüksek olacaktır. 

Yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Sezgileriniz daha aktif olabilir. Negatif hislere kapılmamaya çalışın. Değiştirmek istediğiniz konulara odaklanmalısınız. Enerjinize bu dönemde biraz dikkat etmelisiniz. Düşürmemeye ve hatta başkalarının da düşürmesine izin vermemelisiniz. Bitmesi gereken durumları zorlamamalısınız. Akışta kalmaya çalışın. Eğitim konularında seçenekleri değerlendirmelisiniz. Farklı bakış açılarını dikkate almalısınız. İyimser enerjinizi korumaya çalışın. Uzak vadeli ideallerinize odaklanabilirsiniz. İlginç kişiler ile tanışabilirsiniz. Yeni insanlar tanımak bu dönemde size epey iyi gelecektir. Tadını çıkarmayı ve yeni insanlarla tanışmanın heyecanını yaşamanızı tavsiye ediyoruz.çok daha güzel ve mutlu günleri sizi bekliyor sevgili akrep burçları.

5 Aralık – 11 Aralık, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. Bu hafta manipülatif ve baskıcı kişilere dikkat edin. Fikirleriniz de daha esnek olmaya çalışın. Durumlar göründüğü gibi olmayabilir. Aslını öğrenmeden hareket etmemelisiniz. Yoksa zararlı çıkan tarafsız olacaksınız. Ailevi konularda tepkisel olmamaya çalışın. Kalp kırmaktan kaçınmalısınız. Durumları olduğu gibi görmelisiniz. Hislerinizi içinize atmalısınız. Konuları olduğu gibi ifade ettiğiniz takdirde hiçbir sıkıntı olmayacaktır. Enerjiniz daha içedönük olabilir. Gerçek işlerinizi anlamaya çalışın. İstemediğiniz hiçbir şeyi yapmak zorunda olmadığınızı unutmamalısınız. Bazı konularda hızlı gündemler olabilir.

Romantik konularda beklenmedik gelişmeler olabilir. Gerçek işlerinizi anlamaya çalışın. Enerjinizi dengeli kullanmalısınız. Bazı konularda risk almamaya çalışın. Duygularınız daha değişken olabilir. Yüzeysel kişilere dikkat etmelisiniz. Rutininizde yeni aktiviteler olabilir. Kendinizi akışa bırakmalısınız. Sağlığınızla ilgili adımlar atabilirsiniz. İş ortamında ekip bu çalışmaları verimli olabilir. Bu çalışmalara olumlu yönde ayak uydura bilmeniz otorite figürlerinin dikkatini epey çekecektir. Organize ve uyumlu olmamız dikkat çekecektir. Sağlığınız daha olumlu olacaktır. Bu yüzden enerjiniz de epey yüksel olacaktır. 

Burç Yorumları Aralık 2022

28 Kasım – 4 Aralık, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. Bu hafta ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmalısınız. Sözleriniz de seçici olmak önemli olacaktır. Sevdiğiniz insanların kalbini kırmaktan çekinmelisiniz. Hukuksal konularda riskli adımlar atmak sakıncalı olabilir. Ortaklıklarını da bazı zorlayıcı durumlar olabilir. Birbirinize karşı anlayışlı olmayı unutmamalısınız. Fazla ciddi ve katı olmak anlaşmazlık yaratabilir. Daha cesaretli ve girişken olmaz dikkat çekecektir. Uzlaşmaya varma ve anlaşma fırsatları olacaktır. Sezgi ve içgüdülerinizin daha keskin olması sizi olumlu yönde etkileyebilir. 

Yakın ilişkilerinizde hislerinizi paylaşmak için kendinize izin vermelisiniz. Endişelerinizin gereksiz olduğunu anlayabilirsiniz. Negatif duygulara ve ruh hallerine karşı dikkatli olmalısınız. Başkalarından kolay etkilenme eğiliminiz olabilir. Yakın ilişkilerinizde sınırlarınızı belirlemek önemli olacaktır. Enerjinizi verimli aktivitelere odaklanmalısınız. İnanç ve fikirlerinizde daha değişken eğilimler olabilir. Başkalarından fazla etkilenmemek önemli olacaktır. Kendi deneyimlerinize güven duymalısınız. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili akrep burçları. Unutmayın ki siz her şeyin en iyisini hak ediyorsunuz. 

21 Kasım – 27 Kasım, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. Bu hafta uzak hedeflerinize odaklanmak isteyebilirsiniz. Hedeflerinizi gerçekleştirmenin tam zamanı diyebiliriz. Bu yüzden önünüze gelen fırsatları çok iyi değerlendirmenizi öneririz. Dilek dilemek ve meditasyon size iyi gelebilir. Özünüze dönmek ve kendinizi hatırlamak size tahmininizden çok daha iyi gelecektir. Zihninizi açık tutmalısınız. Hedeflerinizde net olmak size çok önemli bir avantaj sağlayacaktır. Destek aldığınız kişiler olabilir. Bazı konularda insiyatif almak zorunda kalabilirsiniz. Mesleki konularda beklenmedik gelişmeler olabilir. 

Otorite figürleri ile çatışmamak gerekecektir. Aldığınız kararlarda acele etmemelisiniz. Bazı konularda karamsarlığa kapılmamalısınız. Gerçek isteklerinizi anlamaya çalışmalısınız. Sosyal gruplarınızda bazı zorluklar olabilir. Kendinizi doğru bir şekilde ifade etmelisiniz. Güvenilir olmayan kişilere dikkat edin. Ekip çalışmalarınızda yeni fikirleriniz olabilir. Kendinizi ortaya koymalısınız. Farklı kişilerin dikkatini çekebilirsiniz. Böylelikle yeni iş olanakları karşınıza çıkabilir. Önünüze gelen bu fırsatı çok iyi değerlendirmenizi öneririz. Ruhsal konulara yönelmek içgörü verebilir. Akışta kalmaya çalışmalısınız. Stres ve endişelerinizi azaltmalısınız. Size iyi gelecek aktivitelere yönelmelisiniz. 

14 Kasım – 20 Kasım, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. Bu hafta finansal konularda vereceğiniz kararlar çok güvenli olmayabilir. Uzun vadeli ve gerçekçi düşünmeye çalışın. Size güven veren kavramlara odaklanmalısınız. Yakın çevrenizde sizi ilgilendiren konularda haberler alabilirsiniz. Hızlı fikirler ve ilhamlar almak mümkün olabilir. Teknolojik konularda daha şanslı olabilirsiniz. Çevreniz ile iletişimde manipülasyon ve yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmalısınız. Kendi fikirlerinize sahip çıkmak önemli olacaktır. Başkalarını ikna etmeye çalışmak enerjinizi tüketebilir. 

Ailevi konularda bazı duygusal zorluklar gündemde olabilir. Bağımsızlık ve özgürlük ihtiyacı artış gösterecektir. Fazla tepkisel ve düşüncesiz hareket etmemeye çalışın. Duygusal konularda kendinizi yenilemeye açmalısınız. Hislerinizi paylaşmaktan çekinmemek önemli olacaktır. Olumsuz koşullamalardan kendinizi kurtarmaya çalışın. Riskli girişimlerde bulunma eğilimine karşı dikkatli olmalısınız. Hareketlerinizin sonuçlarını da hesaba katmaya çalışın. Romantik konularda karşı tarafı da dikkate almalısınız. Daha umursamaz davranma eğilimi kendini gösterebilir. Flört ve romantizm konularında daha atılgan davranabilirsiniz. Başkalarının duygularının da farkında olmaya çalışın. Çalışma ortamında bazı uyumsuzluklar ortaya çıkabilir. 

7 Kasım – 13 Kasım, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. Bu hafta alacağınız haberler sizi ilgilendirebilir. Sakin kalmaya özen göstermesiniz. Fikirlerinizi paylaşmak önemli olacaktır. İçinize atmamanızı ve duygularınızı dışarı vurmanızı tavsiye ederiz. Kardeşlerinizle ilgili gündemler olabilir. Kalplerini kırmamaya dikkat etmelisiniz. Çevrenizdeki iletişimde dikkatli olmalısınız. Kontrolcü kişiler olabilir. Sabit fikirlerde ısrar etmemelisiniz. Bu durum size hiç iyi gelmeyecektir. Duygusal dengini korumak önemli olacaktır. Geçmişe fazla takılmamaya çalışın. Ailevi konularda objektif davranmak gerekecektir. Ailenizden herhangi birinin kalbini kırarsanız vicdan azabı çekerler rahatsız olacaksınız.

Duygusal enerjiniz artış gösterebilir. Gereksiz çatışmalara girmeyin. Ailevi konularda yeni gündemler olabilir. Aldırış etmemeye özen göstermesiniz. Yaratıcı konularda aktif olabilirsiniz. Kendi yeteneklerinize güvenmelisiniz. Çocuklarla iletişimde verimli olabilir. Romantizm konularında daha kolay etkilenebilirsiniz. Riskli adımlar atmamaya çalışın. Rutininizde daha yaratıcı aktiviteler olabilir. Zaten rutinlerinizi değiştirmenin vakti gelmişti. O yüzden bu durum sana oldukça iyi gelecektir. Sağlığınıza özen göstermelisiniz. Planlı hareket etmek gerekecektir. umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsin sevgili akrep burçları.

Burç Yorumları Kasım 2022

31 Ekim – 6 Kasım, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. Bu hafta seyahat konularında plan değişikliği olabilir. Durumlara ayak uydurmaya çalışın. Yanlış bilgilere karşı dikkatli olmalısınız. Elbetteki ani kararlar canınızı sıkıyor ama iş hayatında bu şekilde durumlar gerçekleşebilir. Yüksek eğitimle ilgili kararsızlıklar olabilir. Kendinize baskı yapmamaya çalışın. Gerçek isteklerinizin farkında olmaya çalışın. Unutmayın ki gerçekte ne istediğiniz ve aslında ne yaptığınız sizin için büyük önem taşımaktadır. Mesleki konularda enerjiniz yükselecektir. 

Önemli kişilerden destek alabilirsiniz. Liderlik yeteneklerinizi kullanabilirsiniz. Otoriteyle çatışmaya girmemek önemli olacaktır. Kariyer konularında dikkatli olmalısınız. Kendinize fazla baskı yapmayın. Hayatınızda stresten uzak durmaya çalışmalısınız. Stres size en kötü gelen şey ve bunun farkına varmanız biraz zaman alıyor olabilir. Kendinize zaman tanımalısınız. Ebeveynlerle ilgili gündemler olabilir. Grup içerisinde fikirleriniz dikkat çekebilir. Yeni anlaşmalara varabilirsiniz. İlginç kişilerle tanıyabilirsiniz hazırlıklı olmanızda fayda var. Grup içerisinde çatışma eğilimi artabilir. Enerjiniz bu yönde daha kontrolsüz olabilir. Adımlarınızı dikkatli atmalısınız. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili akrep burçları. 

24 Ekim – 30 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. Bu hafta seyahat konularında plan değişikliği olabilir. Durumlara ayak uydurmaya çalışın. Yanlış bilgilere karşı dikkatli olmalısınız. Elbetteki ani kararlar canınızı sıkıyor ama iş hayatında bu şekilde durumlar gerçekleşebilir. Yüksek eğitimle ilgili kararsızlıklar olabilir. Kendinize baskı yapmamaya çalışın. Gerçek isteklerinizin farkında olmaya çalışın. Unutmayın ki gerçekte ne istediğiniz ve aslında ne yaptığınız sizin için büyük önem taşımaktadır. Mesleki konularda enerjiniz yükselecektir. 

Önemli kişilerden destek alabilirsiniz. Liderlik yeteneklerinizi kullanabilirsiniz. Otoriteyle çatışmaya girmemek önemli olacaktır. Kariyer konularında dikkatli olmalısınız. Kendinize fazla baskı yapmayın. Hayatınızda stresten uzak durmaya çalışmalısınız. Stres size en kötü gelen şey ve bunun farkına varmanız biraz zaman alıyor olabilir. Kendinize zaman tanımalısınız. Ebeveynlerle ilgili gündemler olabilir. Grup içerisinde fikirleriniz dikkat çekebilir. Yeni anlaşmalara varabilirsiniz. İlginç kişilerle tanıyabilirsiniz hazırlıklı olmanızda fayda var. Grup içerisinde çatışma eğilimi artabilir. Enerjiniz bu yönde daha kontrolsüz olabilir. Adımlarınızı dikkatli atmalısınız. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili akrep burçları. 

17 Ekim – 23 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. Bu hafta uzun süreli çalışmaların sonuçlarını nihayet alabilirsiniz. Bu çalışmalar için çok uğraştınız ve çok didimdiniz. Artık başarıyı elde etme zamanınız gelmiştide geçiyordu bile. Başarınızın keyfini çıkarmaya bakın sevgili akrep burçları. Sevdiğiniz kavramlara odaklanmalısınız. Grup içerisinde dikkat çekebilirsiniz. Fazla mükemmeliyetçi olmak enerjinizi tüketebilir. Bu durumdan kaçınmanızı ve enerjinizi iyi şeylere odaklamanızı tavsiye ederiz. Kendinize karşı anlayışlı olmalısınız. Sağlığınızı riske atmamanız gereken bir döneme giriyorsunuz. 

En özen göstermeniz ve dikkatli olmanız gereken konunun sağlığınız olduğunu kesinlikle unutmamalısınız ve ihmal etmemelisiniz. İlişkilerinizde paylaşımlar daha yoğun olabilir. Empati ve anlayış göstermek önemli olacaktır. Yeni anlaşmalara varabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde baskıcı enerjilere dikkat etmelisiniz. Uyum sağlamak için biraz çaba göstermeniz hiç fena olmayacaktır. Sezgileriniz bu dönemde daha keskin olabilir. Araştırmalarınızdan verim alabileceğiniz bir noktadasınız. Her konu dışarıdan göründüğü gibi olmayabilir. İpuçlarını birleştirerek doğruyu görmelisiniz. Finansal paylaşım konuları gündemde olabilir. Uzun vadeli plan yapabilirsiniz. Sezgilerinizden faydalanmalısınız. 

10 Ekim – 16 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. Bu hafta finansal konularda şansınız epey artış gösterebilir. Yeteneklerinize güvenmelisiniz. Finansal konuda rahatlamak birçok konuda kafanızın rahat olmasına sebep olacaktır. Bu bu haftaki belki de en güzel şey olabilir sizin için. Ama siz yinede tedbiri elden bırakmamalısınız ve gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. Gerçekçi adımlar atmaya özen göstermelisiniz. Çok gerekmedikçe harcama yapmamalısınız. Birikim sizin için oldukça önemli ve en iyi yaptığınız şeylerden bir tanesi. Paranızı elinizde tutmak içinizi ferahlatacaktır. 

Dedikodu ve asılsız bilgilere dikkat edin. Emin olmadan insanları kırmayın ya da üzmeyin. Zihinsel enerjiniz daha dengesiz olabilir. Acele kararlar almamalısınız. Emin adımlar atmak hem siz hem de çevrenizdeki insanlar için oldukça önemli olacaktır. Kalp kırmaktan çekinmelisiniz. Bu dönemde önemli haberler alabilirsiniz. Alacağınız haberler sizi ilgilendiren haberler olabilir. Zihinsel enerjiniz aktif olabilir. Yaratıcı fikirlerinizi paylaşmalısınız. Bu sizi bir üst seviyeye atlatacaktır. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili akrep burçları. 

3 Ekim – 9 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. Bu hafta mesleki konularda baskıcı kişilere dikkat etmelisiniz. Kendi hedeflerinize odaklanmalısınız. Yoksa hayatınızda ufak kayıplar yaşayabilirsiniz. Bağımsızlık arayışı artabilir. Bunu normal karşılamak size çok daha iyi gelecektir. Arkadaşlıklarınızda yeni gündemler söz konusu olabilir. Fikirlerinizi savunmaktan kesinlikle çekinmemelisiniz. Fikirlerinizi olduğu gibi söylemek size hak vermelerine neden olacaktır. Ekip çalışmaları hızlı ilerleyebilir. Grup içerisinde bazı uyumsuzluklar olabilir. Ama bunun sizinle hiçbir alakası yok. Çözüm odaklı olmak önemli olacaktır. 

Dengeyi sağlamaya öncelik vermelisiniz. Manipülatif etkilere dikkat etmelisiniz. Bu konuda kendi içinize yönelmek size iyi gelecektir. Ruhsal çalışmalardan fayda görebilirsiniz. Duygularınızın farkında olmaya çalışın. Enerjinizi baskılamak yerine ifade etmelisiniz. Akışta kalmaya çalışın. Fiziksel sağlığınıza özen göstermeye çalışın. İnsiyatif almak isteyebilirsiniz. Cesaretiniz bu dönemde dikkat çekebilir. Değişim ihtiyacınız artış gösterebilir. Tepkisel davranmamak önemli olacaktır. Çevrenizdeki depresif enerjilere dikkat etmelisiniz. Finansal konularda şansınız artabilir. Umarız haftanız tahmininizden çok daha güzel geçer sevgili akrep burcu. 

Burç Yorumları Eylül 2022

19 Eylül – 2 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. Bu hafta romantik konularda enerjiniz yüksek olacaktır. Riskli girişimlerden uzak durmalısınız. Yaratıcı fikirleriniz öne çıkabilir. Size iyi gelen aktivitelere yönelebilirsiniz. Fiziksel enerjiniz yüksek olacaktır. Enerjinizi korumaya odaklanın. Gereksiz detaylara fazla takılmamalısınız. Çalışma ortamınızda bazı uyumsuzluklar olabilir. Kendi işinize odaklanmalısınız. Fazla mükemmeliyetçi eğilimler zararlı olacaktır. Kendinizi fazla yıpratmayın. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. İlişki ve ortaklıklarınızda olumlu gelişmeler olabilir. Uyum sağlama fırsatı olacaktır. Hukuksal konularda ilerleme kaydedebilirsiniz. 

Bu hafta farklı yönlerinizi keşfedebilirsiniz. Bu durum siz dahil çevrenizdeki herkesi şaşırtacaktır. Gerekli olan bu değişimlere izin vermelisiniz. Finansal paylaşımlar sizin için olumlu olacaktır. Sabit fikirli olmamak gerekecektir. Beklenmedik fırsatlara açık olmalısınız. Güven duygusunu korumak önemli olacaktır. Bu süre zarfında akışta kalmak önemli olacaktır. Riskli girişimlerden uzak durmalısınız. Çevrenizdeki insanların enerjilerine karşı dikkatli olmalısınız. Seyahat konularında yeni gündemler olabilir. Bakış açınızı geniş tutmak önemli olacaktır. Farklı kişilerden ilham alabilirsiniz. Umarız haftanız tahmininizden çok daha güzel geçer sevgili akrep burçları. 

19 Eylül – 25 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. Sezgi ve içgüdülerinizin daha keskin olması sizi etkileyebilir. Bazı gerçekleri açığa çıkarabilirsiniz. Durumları olduğu gibi görmek önemli olacaktır. Duygularınızın yoğunlaşması zaman zaman kafanızı karıştırabilir. Kıskançlık be sahiplenme duyguları daha belirgin olabilir. Bunları dengede tutmak önemli olacaktır. Yakın ilişkilerinizde güven be sadakat konuları gündeme gelebilir. Duygularınızı paylaşmak İçin kendinize izin vermelisiniz. Kontrol ihtiyacını bırakmak faydalı olacaktır. Seyahat konularında seçeneklerinizi değerlendirmeye çalışın. 

Acele ve düşüncesiz hareket etmemek önemli olacaktır. Başkalarının fikirlerini de dikkate almalısınız. Eğitim gibi konularda motivasyonunuz daha yüksek olabilir. Önünüze çıkan şansları değerlendirmelisiniz. Yeni fikirlere açık olmalısınız. Kariyerinizde daha fazla göz önünde olma fırsatınız olabilir. Kadın figürlerinden bazı destekler alabilirsiniz. Sosyal becerilerinizden fayda görebilirsiniz. Sağlığınız ile ilgili konularda dikkatli olmalısınız. Sağlık kontrolünüz var ise aksatmamaya özen göstermelisiniz. Devamlı kullandığınız bir ilaç var ise aksatmamaya özen göstermelisiniz. Yoksa sıkıntıya girebilirsiniz. Umarız haftanız tahmininizden çok daha güzel geçer sevgili akrep burcu. 

12 Eylül – 18 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. Bu hafta finansal konularda dengesiz enerjiler peşinizi bırakmayacak gibi görünüyor. Güvendiğiniz birinden bu konu halkımda yardım almaktan çekinmemelisiniz. En azından fikirlerine önem verdiğiniz birinden yardım alabilirsiniz. Bu sizin için iyi olacaktır. Risk almaktan çekinmelisiniz. Soyut konulara daha fazla çekilebilirsiniz. Kendi yeteneklerinizi oldukları gibi görmelisiniz. Çevrenizden duyduğunuz her şey doğru olmayabilir. Bu yüzden işin aslını öğrenmeden kesin ve net adımlar atmamalısınız. Dedikodulara ve abartıya karşı dikkatli olmalısınız. 

Zihinsel enerjiniz dengesiz olabilir. Fikirlerinizde yenilikçi olmanız çevrenizdeki insanların dikkatini çekebilir. Hızlı harekete geçmelisiniz. Teknolojiden faydalanmak sizin için iyi olacaktır. İçsel yaşananız daha hareketli olabilir. Yeniliklere karşı açık olmalısınız. Zararlı duygulara tutunmamalısınız. Enerjinizi ve sizi düşürecek insanlardan uzak durmalısınız. İsyankâr enerjiler artabilir. Kendinizi korumaya özen göstermelisiniz. Romantik konularda dengesiz enerjiler olabilir. Duygusal iniş çıkışlara dikkat etmelisiniz. Beklentilerinizi gerçekçi tutmalısınız. İdeallerinizi ulaşılabilir kılmak hayatınızı epey kolaylaştıracaktır. Umarız haftanız tahmininizden çok daha güzel geçer sevgili akrep burcu.

5 Eylül – 11 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. Arkadaşlıklarınızda gereksiz çatışmalara girmemeye çalışın. Yeni girişimler konusunda enerjiniz yüksek olacaktır. Başkalarını ikna etmek gerekebilir. Sosyal gruplarınızda bazı uyumsuzluklar ortaya çıkabilir. Durumlara duygusal yaklaşmak zararlı olacaktır. Başkalarını etkileme fırsatınız olabilir. Eğer hayatınızda biri yok ise bu hafta hayatınızın aşkını bulabilirsiniz. Sezgilerinize daha fazla kulak vermelisiniz. Hayal gücünüz daha aktif olacaktır. Sanatsal konular da size ilham verebilir. İyi değerlendirmenizi öneririz. 

Kendinizi soyutlama eğilimi zaman zaman artabilir. Fikirlerinizi ifade etmekten çekinmemelisiniz. Hafta ortasında enerjiniz daha içedönük olacağından kendinizi fazla yıpratmamaya çalışın. Hislerinizi baskılamamak önemli olacaktır. Endişeleriniz ile yüzleşmelisiniz. Hareketlerinizde daha kontrollü olmak önemli olacaktır. Sabırsız ve isyankâr enerjiler oluşabilir. Ruhsal dengenizi korumaya öncelik vermelisiniz. İçgüdüsel değişimler yapma ihtiyacı artış gösterebilir. Hareketlerinizin sonuçlarını da hesaba katmalısınız. Dış dünyaya verdiğiniz izlenim her zaman sizi yansıtmayabilir. Dikkatli olmanızda fayda var. Umarız haftanız tahmininizden de çok güzel geçer sevgili akrep burcu. 

Burç Yorumları Agustos 2022

29 Agustos – 4 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. İlişki ve ortaklıklarınızda daha tartışmacı enerjiler oluşabilir. Rekabet duygusunu fazla abartmamaya çalışın. Hukuksal konularda risk almamalısınız. Finansal paylaşımlarda yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir. Duygusal dengenizi korumaya öncelik vermelisiniz. Yakın ilişkilerinizde güven ve sadakat konuları gündeme gelebilir. Dürüst olmayan kişilere karşı daha dikkatli olmalısınız. Negatif etkilere karşı daha açık olabilirsiniz. Farklı deneyimlere atılma konusunda enerjiniz yüksek olacaktır. Gerçeklerden kaçma eğilimine karşı dikkatli olmalısınız. Seyahat konularında daha dikkatli plan yapmalısınız. 

Geleceğe yönelik planlarınızda daha idealist olabilirsiniz. Böylelikle istediğiniz her ne ise çok daha kısa zamanda kavuşma şansınız olacaktır. İyimser bir balık açısına sahipsiniz. Bu özelliğinizi korumaya özen göstermelisiniz. Ama elbette ki farklı bakış açılarını da dikkate almalısınız. Fikir ve inançlarınızda fazla katı olmak anlaşmazlık yaratabilir. Esnek ve açık fikirli olmak önemli olacaktır. Seyahat konularında daha dikkatli planlar yapmalısınız. Mesleki konularda şansınız çok daha yüksek olacak gibi görünüyor. Bu şansınızı çok iyi değerlendirmelisiniz. Önünüze güzel fırsatlar çıkabilir. 

22 Agustos – 28 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. Bu hafta çalışma ortamınız da bazı uyumsuzluklar meydana gelebilir. Ama bu durumu kesinlikle üstünüze alınmamalısınız. Uyumsuzluklar sizden kaynaklı değil kendinizi kötü hissetmeyin bu konuda. Herhangi bir risk almadan bu konuları çözmeye çalışabilirsiniz. Çözüm odaklı düşünme yeteneğiniz oldukça kuvvetli. Bu yüzden bu hafta bu yeteneğinizi ön plana çıkararak bu olaydan kolayca kurtulabilirsiniz. Unutmayın sizin istediğiniz zaman yapamayacağınız hiçbir şey yok.

Çalışma ortamınız da kendinize yeni bir rutin oluşturabilirsiniz. Bu hem size hem de mental sağlığınıza oldukça iyi gelecektir. Yakın zamanda hukuksal sorunlarınız var ise endişelenmenize gerek yok. Olumlu sonuçlanacağını ve sizin için iyi bir yol açılacağını bilmenizi isteriz. Hakkınızı sonuna kadar savunmanız sizi yaşantınız boyunca her daim kazandırıyor. Bu çabanız ve azminiz çevrenizdeki insanların size en hayran kaldığı özelliklerden bir tanesi. Siz yine de hayatınıza çok fazla risk almamaya özen göstermelisiniz. Umarız bu haftanız tahminimizden de güzel geçer. İyi haftalar dileriz sevgili akrep burcu.

15 Agustos – 21 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. Bu hafta çalışma koşullarınız çok daha iyiye gidecek. Verimli iletişim kurmak önemli olacaktır. Sağlığınız ile ilgili konularda olumlu gelişmeler var gibi görünüyor. Gönlünüzü bu yönde ferah tutmalısınız. Uzun süredir kullandığımız bir ilaç var ise doktorunuza da danışarak ilacınıza artık son verebilirsiniz. Romantizm ve flört konularında gelişmeler olabilir. Hayatınızdaki insan bu hafta gereğinden fazla romantik olabilir. Hatta kendisine tutamayıp bir evlenme teklifi bile yapabilir.

Siz bunun için hazır mısınız değil misiniz bilmiyoruz ama hayatınızdaki insan sizin için doğru insan diyebiliriz. Siz bu kadar değerli ve kıymetli hissettiren insanları hayatınızdan çıkarmamanızı öneririz. O sizi kaybetmemek için elinden geleni yapıyor. Sizde biraz çabalayarak o kişi için doğru adımlar atmalısınız. Kesinlikle duygularınızı ifade etmekten çekinmemelisiniz. Bu hafta uyum sağlama yeteneğiniz oldukça yüksek. Bunu doğru şekilde değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Umarız hastanız hayalinizin de ötesinde çok daha güzel bir hafta olur sevgili akrep burcu.

8 Agustos – 14 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. Çok fazla kontrolcü bir yapınız var. Bu hafta bu huyunuz size sıkıntı çıkarabilir. Durumları farklı açıdan görmeye özen göstermelisiniz. Duygusal olarak uyum sağladığınız kişileri fark edebilirsiniz. Çok fazla değişken halleriniz mevcut. Bu değişken ruh halleriniz için daha dikkatli olmalısınız. İçgüdüsel tepkiler vermek yerine rasyonel davranmaya çalışın. Kendinizi olduğunuz gibi yansıtmak insanların dikkatini çekecektir. Olmadığınız biri gibi davranmaktan bu dönemde kaçınmalısınız. 

Ruh halinizi oldukça değişken görüntülüyoruz. Dikkatli olmanızda fayda var. Büyük tepkiler vermek yerine daha yerinde tepkiler vermek size kazanç sağlayacaktır. Hedefleriniz olduğunu unutmamalısınız. Bu dönemde hedeflerinize odaklanarak onlara yönelik adımlar atabilirsiniz. Bazı konuları netleştirme zamanınız çoktan geldi. Akışta kalmak ve seçeneklerinizi açık tutmak önemli olacaktır. Bu dönemde görmüş olduğunuz rüyalarınızı dikkate almalısınız. Basit bir rüya diyerek geçmemelisiniz. Rüyalarınızdan gelecek mesajların içerisinde muhakkak önemli bir ders çıkarmalısınız. Bu hafta kendinizi soyutlamakta kaçınmalısınız. Dileriz bu haftanız tahmininizin de çok ötesinde güzel geçer.

1 Agustos – 7 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. Bu hafta yeni kişiler ile bağlantı kurma şansınız olacak. Bu bağlantı iş ile alakalı da olabilir normal hayatınız ile ilgili de olabilir. Bu süreçte açık fikirli ve önyargısız olmak sizin için çok önemli olacak. Kendinizi ifade etme konusunda tereddüt etmemelisiniz. Siz kendinizi en iyi ifade eden insanlardansınız. Bu yüzden bu konuda asla bir çekinceniz olmamalı. Mesleğiniz ile alakalı durumlarda rekabet içerisinde olabilirsiniz. 

Ama biz bu durumu pek tavsiye etmiyoruz. Bu hafta rekabetten uzak durmalısınız. Doğru bir zaman dilimi olmadığını görüntüleyebiliyoruz. Kendinizi çok fazla baskı içerisinde bırakıyorsunuz. Bu durumdan kaçınmalısınız. Baskı başkasından da gelse siz kendinize de uygulasanız hiç hoş bir davranış değil. Sizi strese sokmaktan başka bir işe yaramamaktadır. Eğer olmadığınız şeyler var ise daha gerçekçi davranmalısınız. Planlarınızın arkasında durarak zamanında uygulamalısınız. Kendinize bu konuda ısrarcı olmayı hatırlatmalısınız. Dileriz tahmin ettiğinizden de çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili akrep burçları. 

Burç Yorumları Temmuz 2022

25 Temmuz – 31 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. Bu hafta sosyalleşmekten yorgun düşeceğiniz bir hafta sizleri bekliyor. Öyle ki gün sonunda ne halde olduğumuzu hatırlamayacaksınız bile. Kendinize bu denli yormamanızı öneririz. Sosyalleşmek size her zaman iyi gelmiştir ama bu dönemde dinlenmeyi ve kendinize bakmayı ihmal ediyorsunuz. O yüzden değerlerinizde ufak bir değişim olabilir. Gerekli vitaminleri ve besinleri alarak kendinizi toparlamanız şart. Yoksa hasta olacak ve zor toparlayacaksınız.

Diğer haftanın başına kadar bu yorgunluğunuzu çok fazla hissetmeyeceksiniz. Ama haftanın başında durup bir düşündüğünüzde kendinize gelmeniz epey zaman alacak. Aşk hayatınızda bu dönemde fazla hareketli. Ama bu durum zamanla sizi üzebilir. Bir an önce toparlanmanızı ve her zamanki yaşantınıza dönmenizi diliyoruz. Fazla hızlı davranarak üzülmenizden korkuyoruz. Hayatınıza aldığınız kişi sizi üzebilir ve kırabilir. Tamamıyla tanımadan bir ilişkiye başlamak ilişki sonrasında sizi yıpratacaktır. Ama bu duruma üzülmemelisiniz. Aşk hayatınızın kusursuz olduğu ve ne olursa olsun kötü günler yaşamayacağınız günler gelecek.

11 Temmuz – 17 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. Bu hafta biraz zorlanacağınız bir hafta sizleri bekliyor olacak. Bir olay yaşayacaksınız ve yakın çevreniz tarafından haksız görüneceksiniz. Bu durum sizi hem üzecek hem de uzun bir süre kendinizi aklamak için uğraşacaksınız. Dikkatli olmanızda fayda var sevgili akrep burçları. Bu dönemde size inanacak ve güvenecek yalnızca bir kişi olacak. O kişinin değerini bilmelisiniz. Her durumda sizin arkanızda duran ve varlığını her daim hissettiren bu kişi size karşı güçlü duygular besliyor. 

Tüm bunların yanı sıra bir hedefiniz var ve bu hafta o hedefinize ulaşmak için çabalayacaksınız. Ve başarılı da olacaksınız gibi görünüyor. Uzun zamandır bu şey için uğraşıyorsunuz çok çabalıyorsunuz. Ve artık bu çabalarınızın ekmeğini yeme vakti geldi. Bu hafta bu hedefinizin üzerine düşerek hem daha kafanızı dağıtabilir hem de hedefinize ulaşarak bir nebze mutluluğu yakalayabilirsiniz. Dışarıdan gelen gereksiz seslere kulağınızı tıkamalısınız. Unutmayın ki her başarının ardında o başarıyı çekemeyen insanlar vardır. 

4 Temmuz – 10 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili akrep burcu. Bu hafta sizleri neler bekliyor gelin birlikte inceleyelim. Sağlık sorunu olarak ufak bir sıkıntınız görünüyor. Uzun zamandır ağrıyan bir dişiniz var sanki. Bu hafta bu ağrınızın tedavisi için doktora görüneceksiniz. Ufakta olsa çürümüş olan dişiniz için çekilmesi gerektiği söylenebilir. Lakin bu sizi endişelendirmesin çok uzun sürmeyecek. Ama sonrasında sıkıntının büyümemesi ve çekilen dişinizin yerine apse yapmaması için dikkatli olmalısınız. Üstelik çekilen dişinizin uyuşukluğu geçtiğinde canınız biraz yanabilir. 

İki üç gün sürecek olan bu ağrıyı hafif bir şekilde atlatacaksınız. Kimi zaman ağrı kesici bile almaya ihtiyaç duymayacaksınız. Kendinizi çabucak toparlamanız için bu sürede bol bol dinlenmenizi öneriyoruz. Enerjiniz düştüğünde çevrenizdeki insanların tamamını olumsuz yönde etkiliyorsunuz. Bunun yerine güzel şeyler düşünerek güzel olmasını temenni etmelisiniz. Hafta sonuna doğru hayatınız çok daha olumlu yönde değişecek. Geçen ağrılarınız ile birlikte gelen neşeniz kalan tüm haftanızı olumlu şekilde etkileyecek. Umarız çok daha güzel bir hafta sizleri bekler.